Tel.: +370 678 73755
ekspertai@karkasiniai.lt
Visi Kontaktai

Facebook Twitter RSS


Visi klausimai - atsakymai


Ar reikalingas projektas ir statybos leidimas statant pirtį iki 30 kv.m. ploto kaimo vietovėje (vienkiemis)? Kokia projekto apytikslė kaina?

Statiniai iki 80m2 priskiriami nesudetingu statinių grupei , pagal STR 1.01.07:2002 :2. II grupės nesudėtingi statiniai: 2.1. pastatas (žemės sklype, kurio paskirtis [4.3] nurodyta šio punkto papunkčiuose): 2.1.1. gyvenamasis namas privačiame namų valdos žemės sklype ar ūkininko sodybos žemės ūkio paskirties žemės sklype ar sodo sklype, ne aukštesnis kaip 8,5 m, kurio perdengimo anga ne didesnė kaip 4,8 m ir kurio visų aukštų, rūsio (pusrūsio), antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų plotų, apskaičiuotų tarp išorinių sienų išorinių paviršių, suma yra ne didesnė kaip 80 m2 ; 2.1.2. sodo namas (kitos žemės ūkio paskirties žemėje) [4.3], kurio techniniai parametrai tokie patys kaip šio Reglamento 2.1.1 papunktyje; 2.1.3. gyvenamojo namo ar sodo namo pagalbinis pastatas (tame pačiame žemės sklype, kuriame statomas bet kuris iš šių namų) – namų ūkio pastatas, ne aukštesnis kaip 8,5 m, kurio perdengimo anga ne didesnė kaip 4,8 m, kurio užimamas žemės plotas ne didesnis kaip 50 m2 ; 14. II grupės nesudėtingiems statiniams taikomos šios Statybos įstatymo nustatytų reikalavimų išimtys: 14.1. statinio projektavimo sąlygų sąvadas [4.1], [4.18] privalomas tik tuo atveju, kai statybos sklypo inžineriniai tinklai ar nesudėtingų statinių inžinerinės sistemos prijungiamos prie už sklypo ribų esančių komunalinių ar vietinių inžinerinių tinklų bei statybos sklypo susisiekimo komunikacijos prijungiamos prie viešojo naudojimo kelių (gatvių); 14.2. rengiamas sumažintos sudėties projektas – projekto schema [4.14]; 14.3. tais atvejais, kai statinio projektavimo sąlygų sąvadas neprivalomas [4.1], [4.18], statybos leidimą išduoda savivaldybės meras (jo įgaliotas savivaldybės administratorius ar kitas savivaldybės administracijos tarnautojas) be statinio projekto patikrinimo Nuolatinėje statybos komisijoje. Patikrinimą, ar statinio projektas atitinka teritorijų planavimo dokumentuose nustatytus sklypo tvarkymo reikalavimus (reglamentą), atlieka savivaldybės meras (jo įgaliotas savivaldybės administratorius ar kitas savivaldybės administracijos tarnautojas); 14.4. neprivaloma statinio projekto vykdymo priežiūra, išskyrus nesudėtingą statinį, statomą saugomoje teritorijoje [4.1], [4.21]; 14.5. statinio statybos techninės priežiūros privalomumas nurodytas priede (pastaboje); 14.6. nereikalingas statybos leidimas [4.1], [4.17] statinį griauti Projektas reikalingas , kad suderinti ir pastatyti statinį. Kaina apie 35 lt /m2 :pateikiami darbo brėžiniai, vizualizacijos, medžiagų sąnaudų lentelės.

   ► Tvoros

.. Planuojame Gargžduose statyti karkasinį namą, maždaug pagal tokį projektą :http://www.euronamas.lt/show/projektai/2/nam/projektas/52/Giruliai/ Ar Jūsų įmonė gali atlikti tokio namo statybą? Kokia maždaug galėtu būti statybos kaina?

.. Sveiki, Susiduūiriau su tokia problema.. Statau karkasinį sodo namą, tačiau nelabai įsivaizduoju, kaip jame įrengti bent kiek efektyvų vėdinimą.. Nesinori didelių investicijų į rekuperatorius ar pan, nes kaip ir minėjau tai tik sodo namelis-vasarnamis su pirtele... Nesinori dėti paprastu plastikinių difuzoriu, kurių galima nusipirkti betkuriame statybinių prekių prekybcentryje.. Manau, per tokius bus gaunami milžiniški šilumos nuostoliai.... kokį variantą pasiūlytumėte JŪS, kaip šios statybos rūšies ekspertai? Iš anksto dėkoju už atsakymą ir sugaištą laiką...

.. Laba diena, Domina individualaus namo projekto VILMANTAS kaina nuo projektavimo "iki raktų". Dėkoju už atsakymą.

.. Sveiki. Kokia projekto LEONIDAS statybos kaina iki "raktu" ?

.. Laba diena, Domina individualaus namo projekto GINTARAS kaina nuo projektavimo "iki raktų". Dėkoju už atsakymą.

.. Sveiki, noriu paklausti kokia namo fasado apdaila rinktis, jeigu namas karkasinis apmurytas ir aptinkuotas.Namas 1958 m statybos. Senasis tinkas kai kur aptrupejes, bet pagrinde atrodo dar labia tvirtai laikosi.Ar galima toki nama apklijuoti klinkerio plytelemis arba jeigu norime deti nauja tinka, ar reikia sena pasalinti ir koki tuomet tinka rintis.

.. Sveiki, ilgokai ieškau projekto vasarnamiui su galimybe diena, dviems apsistoti žiema iki 80 kv. ir kaip "tyčia" :) jūsų produktas (projektas pasistatyk pats KNE PP80) idealiai atitinka ir poreikius ir dydi na žodžiu viskas ko reikia. Norėjau paklausti: koks pamatas būtu reikalingas tokiam statiniui, kokio storio sienų elementus rekomenduotumėte ir ar komplekte, kokie nors grindų elementai jei taip kokie? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

.. Sveiki, ruošiamės statyti gyvenamą namą sodo bendrijoje. Žemės yra apie 7 arus. Nuo ko reikia pradėti tvarkytis norint gauti leidimus namo statymai, kokie sutikimai reikalingi, geodeziniai matavimai, popieriai ir pan. ? Be galo susidomėjome Jūsų firma, nes mes esame iš Biržų. Ačiu, laukiame atsakymo. Pagarbiai, Laura

.. Sveiki, kiek kainuotų pastatyti 6m pločio ir 20m ilgio ūkinį pastatą nuo pamatų iki stogo (danga pigiausia), pilnai apšiltintą, bet be vidinės apdailos.

.. Kaip dažniausiai tarpusavyje sujungiama pirmo ir antro aukšto sienų garo izoliacinė plėvelė? Kaip užtikrinti, jog drėgmė nesiskverbs į išorę per medinės perdangos šilumos izoliacijos sluoksnį?

.. Sveiki!! Pastebejau kad esate atlike norvegijoj namu statybu darbus planuoju statyti nama ieskau kas gali parenkti projekta ir atlikti kitus dokumentacijos darbus bei atsakingo zmogaus priziurincio visus darbus norvegijoj jeigu teikiate tokias paslaugas prasau pranesti nedelsiant:D

.. Sveiki, noriu pasiteirauti apie projektą "Daiva" apie kuri rašėte, kad įrengtas buvo pasitelkiant ES parama. Aš taip pat planuoju pasistatyti karkasinį namų, pagal šia priemonę , plėtojant užimtumą kaimo vietovėse. Ar pastatytas namukas turi būti komercines paskirties ? Gal galite parašyti kokia įmonė čia statėsi, kad susitarti apžiūrėti ? Ačiu.

.. Laba diena. Ketinu vietoj senos dūminės pirties statyti didesne pirtį su galimybe vasarot. Pirtis prie ežero, bet nesaugomoj teritorijoj. Iki kiek galiu didinti (plotis aukštis ilgis, terasos dydis)?

.. Labas vakaras, norėčiau paklausti: kiek kainuotu namas Kristina iki "rakto". Lauksim atsakymo.Dėkui

.. Laba vakara, norėjau pasiklausti kokios karkasinių namų projektų kainos namui 80 kv.m.?

.. Sveiki, gal galite patarti: ar galiu daryti oro tarpa 5cm karkasiniam namui. Ačiu.

.. Sveiki, ar jus pagal si projektą pastatytumėt karkasinį namą ? Kiek apytiksliai kainuotu su "daline apdaila" ? http://eksploit.lt/projektas/gintas/ Ačiu

.. Ketinu statyti karkasinį ūkinį pastatą, kur bus vienos durys ir vienas langas. Pamatas jau yra. Kiek vidutiniškai kainuoja karkaso sukalimas (be apkalimo lentomis, be gegnių ir stogo dangos). Ir atskirai - apkalimas lentomis vertikaliiai? Iš anksto dėkinga

.. Sveiki, noriu pasistatyt nedidelę pirtelę, 3x5. Ilgoji siena būtų skelta pusiau, gautusi dvi patalpos: 2,5x3 garinė ir tokia pat- priepirtis. Ilgojoj sienoj įedam įėjimo į priepirtį duris ir langą. Iš priepirčio įėjimas į pirtį ir anga krosniai. Laukiu atsakymo, Vaidas.

.. Laba diena, norėčiau sužinoti namo statybos kaina "su daline apdaila" dieju varijantu, tai būtu mūrinis ir karkasinis. Į kaina turėtu įeiti: pamatai, sienos su pilna lauko apdaila; stogas su apšiltinimu ir "daline vidaus apdaila iš gipso ir dar su langais ir durimis. Namo projektas:http://archbure.lt/house_view?projectid=459

.. Sveiki, Domina karkasinių namų kainos. Kiek kainuotų pastatyti tokį namą kaip pateikta Jūsų tinklapyje TOMAS 2? be vidaus apdailos.

.. Labas vakaras noriu Jūsų patarimo mes gyvename kaime dabar ruošiamės remontuoti virtuvę ji jau labai seniai remontuota,sienos dažytos aliejiniais dažais,nelygios,buvę radiatoriai,bet išimti ir ten dabar skylės kur buvo radiatoriai,plona siena pelyja,būna drėgmė.Patarkite kaip man nebrangiai suremontuoti ją nes esu bedarbė ir pinigų turiu nedaug ,ar įmanoma už 3000 suremontuoti ją.

.. Sveiki, norėjau pasiteirauti: jeigu namą apkalsiu OSB3 plokšte, tai nėra būtina tiesti/montuoti priešvėjinės plėvelės?

.. Laba diena, sodų bendrijoje Kauno raj.norėtume pasistatyti karkasinį vasarnamį ( 7*7 kv.m), pamatų nėra. Ar reikalingi projekto tvirtinimas ir statybos leidimas? Pagarbiai Jūratė Rimeikienė

.. Laba diena. Ar reikalingas statybos darbų leidimas paruošiamiesiems darbams. (statybvietes paruošimas, medžių krūmų šalinimas, statybvietės aptvėrimas). Ačiū

.. Sveiki, ruošiuosi statyti karkasinį 1-a. 130kv.m. namą, pagal individualu projektą. Norėčiau paklausti ar gerą sienos "sumuštinį" pasirinkau,kai fasado apdaila bus medines dailylentės ir klinkerio apdaila: 1. medines dailylentes 2. 20mm tašeliai oro tarpui/vėdinimui 3. WIND 12mm medžio plaušo plokštė; 4. karkasas 200x50mm užpildyta ekovata sausuoju būdu; 5. STANDART 12 medžio plaušo plokštė; 6. garo izoliacijos plėvelė; 7. metalo UD/CD karkasas GKP plokštei 8. GKP plokštė Ten kur bus klinkerio apdaila, bus naudojama ne WIND 12mm plokštė, o cetrio plokštė. Lauksiu Jūsu nuomonės/komentarų. Dėkoju.

.. Laba diena, prašome parašyti, koks plotas skaitosi iki 80k.v.? Vidus, ar išorė?

.. Sveiki. Turiu sodo namą 60m2 + rūsys. Mūrinis statinys. Tai klausimas kokia galėtu būti +- kaina ji apšildyti ir įrengti šildymo sistema, žodžiu padaryt gyvenamu namu?

.. Situacija tokia, norim statyti sodu bendrijoje, prie gyvenamo namo priestatą apie 80 kv. m. Tai 40kv. m. garažas ir virš garažo 40kv.m. kambarys. Su kaimynais konfliktuojam daug metų. Priestatą nuo jo sklypo skirtu apie 2 metrai. Kokiu dar būdu be kaimyno sutikimo galima apeiti tokį dalyką

.. Laba diena, Norėjau pasiteirauti ar galima statyti namą vietoj kažkada stovėjusios daržinės? Ar tai nelengvina situacijos ir vistiek yra reikalingi leidimai? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

.. Laba diena, esame išsirinkę projektą Benigna iš www.namuplanai.lt , šiame projekte esame padarę pakeitimą: garažas sumažintas ir padarytas vienai mašinai . Domintu šio namo pastatymas su pilna apdaila. Kokia būtu maždaug kaina ir kuo reikėtu pasirūpinti mums? Taip pat realus terminai.

.. Sveiki, Norėčiau dali karkasinio-skydinio namo apklijuoti klinkerio plytelėmis,o kita dalis bus dailylentės. Ant kokio pagrindo būtu geriausiai klijuoti plyteles? Ačiu

.. Sveiki, prieš du metus pristatėm prie seno rąstinio namo priestatą iš rastų, o visą antrą aukštą ( ir seną ir naują)-karkasinį. Apšiltinom eko vatą. Patarkit, kuom apkalt vidaus sienas, kad juos neskilinėtu (gipsas trūkinėja, o med. dailylentem visą 2-ą aukštą nenorim, OSB plokštės sunku tinkuot), nes medinis namas "vaikšto". Ačiu

.. Sveiki, domina namas Projektas AUDRYS - kokia butu jo statybos kaina su pilna lauko apdaila ir daline vidaus apdaila.

.. Laba diena, Norėčiau paklausti ar reikalingi kokie nors leidimai ar projektai norint atstatyti buvusi pastatą, kurio šiuo metu jau nėra. Patikslinsiu situacija: Kaimo vietovėje prie daugiabučio namo stovėjo ūkinis pastatas iš dviejų daliu, viena dalis plytų mūras, antra medine. Prieš daug metu gaisro metu sudegė medinė dalis ir plytinės dalies stogas. Medinė pastato dalis buvo be pamatu. Dokumentuose abi pastato dalys pažymėtos. Kokiu dokumentu reikia atstatyti mediniai sudegusiai daliai - tik dabar jau butu statoma su pamatėliais ir iš blokelių, naujai uždengiamas stogas plytiniai daliai. Pastatas ūkines paskirties. Bendras plotas 50 m2.

.. Noriu pastatyti prieangi 3,40 ilgio ir 2,80 pločio, tik dvi sienos ir 0,50 aukščio. Kokio gylio turi būti pamatas? Ačiu

.. Laba diena. Ar reikalingas projektas rąstinei 24m/2 pirtelei su pamatu sodų bendrijoje 6 aru sklype? Ačiū.

.. Remontuoju kaimo vietovėje rąstinį namą 100m2. Noriu padidinti veranda 80cm (pločio) ir 1,50m (ilgio) taip pat pakelti jos sogą 0,5m. Ar reikės man projekto ir leidimo ja rekonstruoti? Iš anksto dėkoju.

.. Dėl nekokybiško betono trupa viršutinė namo pamato dalis, maždaug apie 20 cm, nes ši dalis buvo liejama betoną maišant vietoje.Namas jau pilnai įrengtas 4 metai. Kokiu būdu ir kokiomis medžiagomis galima sutvirtinti pamatą?

.. Domina projekto "Dirbtuvės" preliminari kaina su pilna apdaila. Ir galimybė truputį pakeisti projektą.

.. Sveiki. Statomas karkasinis priestatas: išorė - medžio plaušų plokštė, apšiltinimas akmens vata ir plėvelė, vidus vėl medžio plaušų plokštė dengta kažkokia apdaila. Klausimas. Kaip reikėtų pakloti elektros laidus, tiesiog tam tarpe kur apšildoma siena (vatoje), ar kitais būdais? Ta prasme, kur slėpti laidus, nesinori dar vienos plokštės OSB ar plaušų.

.. Sveiki, norėčiau paklausti kiek kainuotų pastatyti, pagal Jungtinių Pajėgų projektą SALA 4 namą "su daline apdaila" ir pilnai "iki raktų"?

.. Sveiki, noriu paklausti: gyvenu 4 butu 2-jų aukštu name. Puse namo, tai yra 2 butai priklauso man. Ar galiu prie namo pastatyti priestatą su pamatais, priestatas būtu mano nuosavybes sodo plote? Ar reikalingi leidimai? Ačiu.

.. Sveiki. Ar galimos gegnės C40 vientisos, ne klijuotos medienos? Gal galite rekomenduoti gamintoją?

.. Laba diena, ar reikia leidimo sodu bendrijoje statyti priestatą su pamatu?

.. Laba diena, savo sklype Kauno raj.Juragiuose norime pasistatyti pirtelę iki 20 kvadratų kiek kainuotų projektelis? Statyčiausi viską pats. Ačiū Gytis

.. Laba diena, norėčiau sužinoti, kokia būtu kaina statybos šio projekto http://www.archlab.lt/lt/projektai/kartotiniai-projektai/1/vienbutis-gyvenamasis-namas-m10-181 su pilna išorės apdaila ir daline vidaus, bei kokia kaina statybos "iki raktų"? Ačiu

.. Kiek kainuotų atvežti ir sumontuoti namą Uosis Švedijoje, 90 km. nuo Stokholmo ir kaip su statybų leidimais?

.. Kiek apytiksliai reikėtų kūbų medienos norint pasistatyti karkasinį namą? Namo dydis apie 150 m2 gyvenamo ploto.

.. Sveiki, norėčiau nusipirkti sodo sklypą ir jame pasistatyti karkasinę pirtį (pirmam aukšte pirties zona su dušu, WC, prišpirčiu ir pan., o antrame aukšte norėtųsi dviejų nedidelių miegamųjų). Manau į 60-70 kv.m. įmanoma tilpti, o gal ir mažiau. Jis skirtas būtų poilsiui, o ne gyvenimui. Ar tokį pastatą galima registruoti kaip gyvenamąjį namą (su mintim gauti kažkiek pinigėlių kaip būsto kreditą)? Kiek panašiai galėtų kainuoti toks namukas su vidaus ir išorės apdaila? Dėkoju.
1 234567891011121314151617181920
2122232425

Elektroninės konsultacijos
El.konsultacijos Karkasinis , karkasinis-skydinis , karkasinis-modulinis , karkasinis-pasyvus ar karkasinis-ekologiškas namas? Statybos leidimas, projektavimas , pamatai, gamyba , statyba, stogo danga, lauko tinklai, šildymas, vėdinimas , elektra, silpnos srovės, vandentiekis , nuotekos, apdaila, baldai? Kauskite drąsiai ir mes Jums atsakysime.
- Konsultacijų archyvas
Vardas *:

Mob.tel.:

El.paštas *:

Klausimas *:

Saugos kodas *:
CAPTCHA


Įdomiausi klausimai
Noriu statyti karkasini nama 100m2 vieno auksto 3 kambariai ir virtuve. Nerandu Jusu puslapyje pavizdziu. Jei galite atsiuskite kataloga, gal ka isirinksiu. Kokios kainos. Aciu
-----
Noriu remontuoti medinį gyvenamajį namą esantį kaimo vietovėje. Planuoju pakeisti langus, sienas apkalti naujomis medinėmis dailylentėmis ir šiferinė stogo dangą pakeisti į skardinė. Nuo ko pradėti? Ar reikalingas projektas, statybos leidimas?
-----
Sveiki, statom karkasinį namuką: išorės apdaila - klinkerio mūras. Noriu paklaust kokius ryšius naudot surišant karkaso siena su mūro? Girdėjau, kad yra kažkokie spec. ryšiai mūrui su karkaso sienomis, nes medžiagos, tai labai skirtingos. Ačiu .
-----
Turim klausimą. Mes gyvenam karkasiniame name, bet jis nėra mums šiltas. Prišildom, bet toks jausmas ,kad šiluma „išeina“. Ar galima jau gyvenamam name, jį kaip nors apšildyti? Grindis, sienas? ačiū.
-----
Rangovas pagal rangos sutartį įsipareigojo pastatyti karkasinį namą, tačiau mums pradėjo kelti abejonių jo naudojamos technologijos. Kyla klausimas ar gali būti naudojamas toks lauko sienų sumuštinis: fasado dailylentės; tašeliai 2,5 cm; osb plokštė 1cm; termoizoliacine 0,5cm plėvelė (atspindinti šilumą iš abiejų pusių, vidus pūstas PE); karkasas+knauf vata; garo izoliacija (atspindinti šilumą PE); metalinis karkasas 5 cm vata, dvigubas gipsas. Pastebėjome, kad ant išorinės atspindinčios plėvelės kaupiasi drėgmė šerkšno ir ledo pavidalu, kaip suprantu drėgmė negali pasišalinti? Koks būtų problemos sprendimo būdas, ar įmanoma išdžiovinti karkasą ir tokią technologiją naudoti tikintis, kad drėgmė nebesikaups? Jei tai esminė technologijos klaida, ar galima (ir kuo remiantis) reikalauti nuostolių atlyginimo? Ačiū
-----
Sveiki, sakykit ar reikia projekto ar statybos leidimo, jei sodo sklype pastatyčiau rąstinį namą be pamatu apie 90kv.m.? Dėkoju
-----
Sveiki, skaitau čia žmoniu klausimus ir iškilo klausimas ką reiškia iki "rakto"? Kas įeina į tai?
-----
Labas, turiu rastinę pirtelę, noriu impregnuoti rastus pirtelės viduje žalia nafta. Ar tai nekenks žmogaus sveikatai? Ačiū.
-----
http://www.pabaltijonamai.lt/namu-projektai.php projektas Leda, kokia apytiksliai kaina butu iki "raktu"?
-----
Sveiki. Kokia būtu kaina namo UOSIS statyba su "daline apdaila" Švedijoje? Pamatas būtu paruoštas. Jeigu užsienyje darbu neatliekat, gal galima įsigyti projektą? Kokia kaina ? Ir ar galima gauti iš Jūsų medžiagų kiekiu išklotine sakykim iki "dalines apdailos". Ačiu. Nerijus
-----
Visi klausimai


© 2008 - 2014 UAB “KNE” - Visos teisės saugomos.
Nuorodos: Mediena, Online Reklama
Sukūrė: VIPP SYSTEMS