Tel.: +370 682 00610
ekspertai@karkasiniai.lt
Visi Kontaktai

Facebook Twitter RSS


Visi klausimai - atsakymai


Ar reikalingas projektas ir statybos leidimas statant pirtį iki 30 kv.m. ploto kaimo vietovėje (vienkiemis)? Kokia projekto apytikslė kaina?

Statiniai iki 80m2 priskiriami nesudetingu statinių grupei , pagal STR 1.01.07:2002 :2. II grupės nesudėtingi statiniai: 2.1. pastatas (žemės sklype, kurio paskirtis [4.3] nurodyta šio punkto papunkčiuose): 2.1.1. gyvenamasis namas privačiame namų valdos žemės sklype ar ūkininko sodybos žemės ūkio paskirties žemės sklype ar sodo sklype, ne aukštesnis kaip 8,5 m, kurio perdengimo anga ne didesnė kaip 4,8 m ir kurio visų aukštų, rūsio (pusrūsio), antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų plotų, apskaičiuotų tarp išorinių sienų išorinių paviršių, suma yra ne didesnė kaip 80 m2 ; 2.1.2. sodo namas (kitos žemės ūkio paskirties žemėje) [4.3], kurio techniniai parametrai tokie patys kaip šio Reglamento 2.1.1 papunktyje; 2.1.3. gyvenamojo namo ar sodo namo pagalbinis pastatas (tame pačiame žemės sklype, kuriame statomas bet kuris iš šių namų) – namų ūkio pastatas, ne aukštesnis kaip 8,5 m, kurio perdengimo anga ne didesnė kaip 4,8 m, kurio užimamas žemės plotas ne didesnis kaip 50 m2 ; 14. II grupės nesudėtingiems statiniams taikomos šios Statybos įstatymo nustatytų reikalavimų išimtys: 14.1. statinio projektavimo sąlygų sąvadas [4.1], [4.18] privalomas tik tuo atveju, kai statybos sklypo inžineriniai tinklai ar nesudėtingų statinių inžinerinės sistemos prijungiamos prie už sklypo ribų esančių komunalinių ar vietinių inžinerinių tinklų bei statybos sklypo susisiekimo komunikacijos prijungiamos prie viešojo naudojimo kelių (gatvių); 14.2. rengiamas sumažintos sudėties projektas – projekto schema [4.14]; 14.3. tais atvejais, kai statinio projektavimo sąlygų sąvadas neprivalomas [4.1], [4.18], statybos leidimą išduoda savivaldybės meras (jo įgaliotas savivaldybės administratorius ar kitas savivaldybės administracijos tarnautojas) be statinio projekto patikrinimo Nuolatinėje statybos komisijoje. Patikrinimą, ar statinio projektas atitinka teritorijų planavimo dokumentuose nustatytus sklypo tvarkymo reikalavimus (reglamentą), atlieka savivaldybės meras (jo įgaliotas savivaldybės administratorius ar kitas savivaldybės administracijos tarnautojas); 14.4. neprivaloma statinio projekto vykdymo priežiūra, išskyrus nesudėtingą statinį, statomą saugomoje teritorijoje [4.1], [4.21]; 14.5. statinio statybos techninės priežiūros privalomumas nurodytas priede (pastaboje); 14.6. nereikalingas statybos leidimas [4.1], [4.17] statinį griauti Projektas reikalingas , kad suderinti ir pastatyti statinį. Kaina apie 35 lt /m2 :pateikiami darbo brėžiniai, vizualizacijos, medžiagų sąnaudų lentelės.

   ► Tvoros

.. Sveiki, Norėčiau paklausti: Kiek kainuoja individualus namas GINTARAS? Ačiū.

.. Sveiki. Sename karkasiniame name ant balkių ketinu dėti medines grindis. Tarpai tarp balkių 1 metras. Tarp balkių jau sudėta akmens vata 20-30cm. Pirmas ir antras aukštai priklauso skirtingiems savininkams, tad aktualu sumažinti garsą tarp aukštų. Kokias medžiagas patartumėte naudoti tarp balkių ir grindinių lentų? Pvz OSB, sukietintą vatą, impregnuotą popierių? Kokia medžiaga tinka išvengti mežio lietimosi į medį? Kuo tvirtinti lentas, plokstes prie balkių, kad isvengti triukšmo? VInys, medsriegiai, klijai?

.. Laba diena,stačiausi karkasinį namą, laukinės sienos sumuštinis, žiūrint iš vidaus 1)gipso plokštės. 2)OSB3 3)horizontalūs tašai 50x50mm,užpildyti Parock extra vata. 4)garo izoliacinė plėvelė geltona, turinti mikro poras, kad praleistu tam tikrą drėgmės kiekį, ir jis būtu išgarintas į išorę per sieną,5)karkasas 150x50mm, užpildytas Parock extra vata. 6)vėjo izoliacinė plokštė Hunton/ MPP 12 mm.,7)oro tarpas 25x50mm, lotelės. 8)medinė lauko dailylentė. Mano klausimas butų toks. Dauguma daro tokį patį sumuštinį tik vietoje garo izoliacinės plėvelės su mikro poromis ,deda stabilizuota mėlyna arba garo izoliacines su aliuminio folija, kurios neturi mikro porų. Tai kur tada dedasi ta drėgmė, kuri ateina iki tos plėvelės ir nebegali išsigarinti į išorę? Ar po kelelerių metų po OSB ir GKP nepradės augti pelėsis nuo drėgmės, kuri neturės kur išsigarinti? Ir ar toks namas tada gali vadintis "kvėpuojančiu"? Tai kokia plėvelė būtų teisingiausia prie tokio sumuštinio, jeigu nestatoma rekuperacinė vėdinimo sistema?Ačiū.

.. Sveiki. Restauravome seną namą. Antro aukšto sijas 50x220x6000 sudėjome metro atstumu. Juda antro aukšto grindys.Dabar remontuosime pirmą aukštą, kaip galima sutvirtinti sijas iš apačios?

.. Laba diena, norėjau paklausti. Kiek kainuotų pastatyti karkasinį namą iki "rakto" pagal šį projektą http://eksploit.lt/projektas/dovilas/ Ačiū.

.. Sveiki norėtume pasistatyti karkasinį namuką iki 100m2 vieno aukšto, 3 kambariai, virtuvė su svetaine. Kiek maždaug kainuotu su "daline apdaila". Ačiū

.. Sveiki, pasistačiau karkasinį namą. Fasado apdaila pagrinde bus medinės dailylentės ir kai kur klinkerio plytelės. Ant kokios plokštės patartumėt klijuoti klinkerio plyteles? Gal tam tiktų cetris plokštės?" Ar jos nepritaikytos lauko salygom? Aciu

.. Sveiki, norėjau paklausti: pasistatyti sodo namą iki 80kv.m. su pilna apdaila, kokia būtu kaina? Ačiū.

.. Sveiki. Kiek sito namuko kaina gavosi? Mane domina. http://www.karkasiniai.lt/116,projektas-saulius

.. Ar galima tiesiai prie apšiltinimo sluoksnio/vatos montuoti elektros laidus, prakišant juos pro medinio karkaso sijas/gegnes? Lauksiu Jūsų atsakymo, už kurį esu iš anksto dėkinga.

.. Kiek kainuotų pasyvus namas su daline apdalia ir variantas "iki raktų". Domina vieno aukšto, 80-120 kv.m. gyvenamo ploto. Garažo gali ir nebūti, tačiau būtina ūkinė patalpa ar pan.

.. Sveiki, planuoju karkasini namą apkalti dvigubo pjovimo šiauštomis 12 arba 15 cm pločio lentomis vertikaliai su persidengimu. Kokie yra niuansai tokio apkalimo, kaip apskaičiuojami tarpai tarp lentų, ypač tose vietose kur siena yra su angomis? Nuo ko pradedamos kalti lentos?

.. Laba vakarą, noriu paklausti ką išeitu pastatyti už 23170 euru (80000Lt), be vidaus apdailos , gal galit ką nors pasiūlyt? Ar galima būtu derint statybų procesą/darbus, kad puse darbų padaryčiau pats (dirbu statybininku). Kokie variantai yra?

.. sveiki, noriu renovuoti sodo namą, projektas ir visi leidimai yra. Problema ta, kad pirmas aukštas mūrinis, o aš noriu karkasinio namo . Mūras statytas "blokados metais " ir labai nekokybiškai.

.. Sveiki. Norėtume statyti karkasinį vieno aukšto namą iki 80 kv. Kiek teko domėtis tokiu atveju užtenka supaprastinto projekto statybos leidimui gauti. Taigi mus sudomino jūsų projektas KNE PP80. Norėtume sužinot ar jus parduodate ta projektą. Kiek kainuoja? Bei kokia kaina su statybos leidimu?

.. Sveiki, kokios kainos būtu projekto Kristina ir Vokiškas 2? Statyba Airijoj? Ačiu

.. Sveiki, Toks trumpas klausimas. Koks Norvegijoje standartas taikomas skydiniams namams ? Pvz. Europai taikomas Euro 58. O koks Norvegijoje ?

.. Kiek laiko gali stovėti karkasinis namas iš lauko apkaltas tik OSB, (be lauko apdailos)?

.. Laba diena. Noriu įsirengti palėpėje antra aukštą. Norėčiau sumontuoti medinę perdanga. Bet pagrindinis kambarys yra 5m. ant 4,80 m . Ar įmanoma pakankamai tvirta perdangos konstrukcija naudojant 100mm ant 200mm sijas, jas montuojant, kas 400 mm. Jei be tai gal galite parekomenduoti ką daryt. Atraminės sijos negaliu dėti. Labai būčiau dėkingas už patarimą .

.. Ar galimas karkaso variantas toks: GKP;OSB; garo plėvelė,karkasas 50x200mm; užpildas akmens vata; OSB3 ; tašelis 25x50mm; daililentės

.. Sveiki, tik pradedu domėtis karkasiniais/skydiniais namais. Norėjau maždaug susiorientuoti kainose. Domintu toks namukas pagal šį projektą : http://www.jpnamai.lt/namas/97. Kokia tokio namo kaina +- iki "raktu". Jei renkantis medžiagas konstrukcijos medžiagas ir apšiltinimą vidutinio ir aukštesnio lygio. Dėkoju iš anksto už atsakymą.

.. sveiki, norėjau paklaust kokių reikėtu dokumentų norint pasistatyti pirtį , nedeklaruojamoje žemėje ir kiek kainuotu visi dokumentai ir leidimai iki pat statybų pabaigos. Ačiū.

.. Laba diena. Norėčiau paklausti kiek kainuotų karkasinis namas iki raktų pagal šį projektą http://www.ekspertai.lt/namu_projektai_120_180_kvm/modernus_lakoniskas_stilingas_namo_projektas_kubas, (PS tik garažas būtų venai mašinai.Bendras plotas 130kv,m. Gal dar turite panašių projektų, būtų įdomu pažiūrėti. Ačiū/

.. Sveiki, norėčiau paklausti kokia būtų kaina "iki rakto" jūsų projektų "Simonas", "Kubas" ir http://www.jpnamai.lt/projektas/246 "Lukas 2"

.. Laba diena, ar reikia ant medinių pertvaros sienų tarp kambariu dėti garo plėvelę ? Ar reikia dėti garo plėvelę į medinę perdangą, tarp pirmo ir antro aukšto ?( p.s. gal reikia dėti iš dviejų pusių pirmam aukšte prisukti prie lubų, o antrame į grindis )?Ačių

.. Laba diena, turime sodyboje medinį namą. Prie jo buvo pristatytas kambarys ir gavosi kampas. Dabar norėtume tam kampe pastatyti katiline, todėl pasikeičia namo konstrukcija. Ar reikalingas projektas tokiam pristatymui? Be to galvojame visą namą apmūryti. Ačiu

.. Sveiki. Kiek kainuotų šis namas http://www.namuplanai.lt/UAB_J_ARCH1/Mantas_1 Su "daline vidaus apdaila" ir "iki rakto"? Per kiek laiko galėtumėte pastatyti?

.. Laba diena. Kokia būtu kaina namo " Tomas2"su "daline apdaila"?Koks reikalingas pamatas šiam statiniui, ir kokie pastatymo terminai, jeigu skaičiuoti, kad pamatas bus paruoštas prieš Jums pradedant darbus. Noriu preliminarios kainos "plius -minus". Pagarbiai, Dmitrij

.. Labas diena, Norėjau pasiteirauti ar galima prieš užsakant koreguoti „Pasidaryk Pats“ projektą, keičiant pastato išplanavimą? Į skydų komplektą įeina stogo skydai? Ačiū už informaciją.

.. Sveiki, rekonstruoju rąstinį namą ir statau nedidelį karkasinį priestatą. Noriu gerai apšiltinti visą namą , taigi galvoju daryti savotiška sumuštinį. Stogui iš vidaus: gipsas, garo plėvelė,100mm Kingspan,100mm Knauf insulation vata,100mm isover vata, difuzinė plėvele, skarda. Karkasas iš vidaus:gipsas, garo plėvelė,100mm Kingspan,100mm Knaufinsulation , 10mm OSB, 100mm tašeliai tarpai užpildyti Isover vata, šoliuote. Rąstus visu perimetru 100mm isover ,difuzine plėvelę , šoliuotė. Noriu paklausti turint tokį arsenalą šiltinamu medžiagų, kaip teisingai jas išdėstyti nes OSB negaliu nuimti.

.. Sveiki, norėjau jūsų paklausti: apšiltinom palėpe 30cm, sumontavome garo izoliacinę plėvelę, bet vėliau patikrinus viršutiniame vatos sluoksnyje jaučiasi apšerkšnyjimas (difuzinės plėvelės apačia ir plonas sluoksnis vatos),kaip tai galima ištaisyti? Kitoje patalpoje nesu dar sudėjęs vatos bet difuzinė plėvelė per šalčius iš vidaus apšerkšnyje. Didelis ačiu už atsakymą.

.. Laba diena, norėjau paklausti ar galima pas jus tartis dėl karkasinio namo išsimokėtinai ? Ačiu.

.. Kokia kaina pastatymo būtu projekto AUDRYS?

.. Sveiki kaimo vietovėje turiu medinį namuką 6*5m. noriu statyti priestatą10*6m. namu valda sudaro 50 aru ar reikia projekto leidimo statybai?

.. Laba diena norėčiau sužinoti kiek kainuotu apie 140 kv.m. namas su jūsu pagamintais karkasiniais namais ir surinkimo darbais su daline vidaus apdaila? Kas būtu pigiau vieno ar dviejų aukštu namas?

.. Norčiau alytnamyje pakeisti langus.Ar galėčiau išpjauti statramščius tarp langu ir įstatyti didesnius langus ? Ar reikia viršuje sąramos, nes dabar langai eina per skydo ploti , tai labai maži langai gaunasi. Ačiu

.. sveiki, norime statyti karkasini nama iki 80 kv. Esme tame, ka norime 80 kv. tik projekte, bet reliai kad mansardoje butu dar vienas aukstas. Girdejau, kad daznai zmones taip daro ir laisvai priduoda, bet vienas architektas sake, kad vargu ar pavyks?Kur gi tiesa?Ar gali buti namas iki 8 m aukscio su mansarda, bet kad projekte ji buvo pazymeta kaip negyvenamoji?Ar tokiu atveju joje gali buti langai?Ir siaip kokie reikalavimai tokiam namui, kad jis priklausytu nesudetingiems statiniams?Dekojame uz pagalba.

.. Išliėtu pamatų paklaida 1,5cm tarp žemiausio ir aukščiausio kampo.Kaip tokiu atveju išlyginamas karkasas?Pakišant po karkaso apačia ar statramčius skirtingo aukščio naudojant ar kažkokiais kitokiais būdais?Ačiū

.. Sveiki, noriu apšiltinti medinį karkasinį nameli iš lauko pusės polistirolo plokštėmis 100mm. Lauko sienos yra apkaltos medinėmis daililentėmis ir PVC dailylentės. Jei nulupčiau PVC dailylentės ir ant mediniu lentų klijuočiau polistirolo plokštes ar teisingas būtu sprendimas?

.. Sveiki. Pasyvus karkasinis namas gali but, ar tik mūrinis ? Noriu statyt karkasinį namą. Tad ieškau informacijos apie šilta ir mažai energijos ištekliu reikalaujanti namą.

.. Norime remontuoti seną garažą ir praplėsti apie 3m. Kokių reikia dokumentų.Namų valda Seirijuose.

.. Karkasinės sienos šiltinimas. Ant sienos karkaso (150mm) lauko puses uzkalta 10mm OSB plokštė, apjuosta priešvėjine izoliacinė plėvelė po to 25mm tašai oro tarpui ir pritvirtintos lauko dailylentės. Kokia šilumos izoliacija ir kaip patartumėte užpildyti tarpus tarp karkaso elementų (nes dauguma atsiliepimų, kad osb nelaidi garui). Kaip iš siversti iš padėties? Juk sienos jau nebeišardysi gal yra kitų sprendimų?

.. Labai norėtumėme patarimo, kaip teisingai apšiltinti tarpaukštinį perdengimą? Šiuo metu antrame aukšte negyvenama ir nešildoma. Stogas irgi neapšiltintas. Ačiū

.. Sveiki, Turime statybų leidimą namui iš liktinių klojinių su užpilamu betonu iš vidaus. Dabar linkstame link karkasinio skydinio namo pirmiausia dėl statybos greičio, o taip pat dėl geros kainos. Ar galėsime priduoti namą, jei statysime kita technologija, nei kad numatyta leidime? Taip pat ar galime koreguoti namo vidaus išplanavimą, durų, langų vietas ir pan., ar tam reikia iš naujo derinti leidimą? (namo plotas ir tūris nesikeistų)? Ačiū.

.. Laba diena, yra sena sodyba. Noriu apsiltinti grindis. Ispjovus gabalą grindu matau ,kad grindys sukaltos ant siju(gegniu) iš pamatu išeina vėdinimo kanalai -žinoma grindys labai šaltos, kaip rekomenduotumete apšiltinti, tarp grindu ir grunto apie 40 cm Ačiu už patarimą.

.. Norėčiau pirkti sodo namą, bet jis neturi jokiu dokumentu.Tik skypas turi. Kiek man kainuotu susitvarkyt dokumentus nusipirkus ši sodo namą?

.. Kiek kainuotų namas Pasidaryk pats 62? Jei samdyčiau jus nuo "pamatų iki raktų" ir su projekto suderinimu. Projekto reikia nes sklypas kutūros paveldo zonoje.

.. Sveiki, Turiu 2 klausimus: 1. Turiu statybos leidimą su patvirtinu projektu, bet numatytoje vietoje suprojektuoto namo statyti nenoriu. Projekte numatytas ir ūkinis pastatas maždaug toje vietoje, kur noriu statyti Sodo namas1/2. Sklypas žemės ūkio paskirties su jame buvusiais įregistruotais 5 pastatais. Ar reikia dar kokio nors leidimo? 2. Kiek kainuos pastatyti Sodo namas1 arba sodo namas2. Koks tarp jų esminis skirtumas? Ačiū. Lauksiu atsakymo

.. Sveiki, kas geriau šildyti iš vidaus + gipso plokste ar osb plokšte? Šildau Alytaus namą.

.. Sveiki, kiek kainuotu šio namo pastatymas " iki raktu"?http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-projektai/?id=121, Projektas būtu mažinamas iki 170m2, Sklypą turime . Ačiu.
1 234567891011121314151617181920
212223242526

Elektroninės konsultacijos
El.konsultacijos Karkasinis , karkasinis-skydinis , karkasinis-modulinis , karkasinis-pasyvus ar karkasinis-ekologiškas namas? Statybos leidimas, projektavimas , pamatai, gamyba , statyba, stogo danga, lauko tinklai, šildymas, vėdinimas , elektra, silpnos srovės, vandentiekis , nuotekos, apdaila, baldai? Kauskite drąsiai ir mes Jums atsakysime.
- Konsultacijų archyvas
Vardas *:

Mob.tel.:

El.paštas *:

Klausimas *:

Saugos kodas *:
CAPTCHA


Įdomiausi klausimai
Noriu statyti karkasini nama 100m2 vieno auksto 3 kambariai ir virtuve. Nerandu Jusu puslapyje pavizdziu. Jei galite atsiuskite kataloga, gal ka isirinksiu. Kokios kainos. Aciu
-----
Noriu remontuoti medinį gyvenamajį namą esantį kaimo vietovėje. Planuoju pakeisti langus, sienas apkalti naujomis medinėmis dailylentėmis ir šiferinė stogo dangą pakeisti į skardinė. Nuo ko pradėti? Ar reikalingas projektas, statybos leidimas?
-----
Sveiki, statom karkasinį namuką: išorės apdaila - klinkerio mūras. Noriu paklaust kokius ryšius naudot surišant karkaso siena su mūro? Girdėjau, kad yra kažkokie spec. ryšiai mūrui su karkaso sienomis, nes medžiagos, tai labai skirtingos. Ačiu .
-----
Turim klausimą. Mes gyvenam karkasiniame name, bet jis nėra mums šiltas. Prišildom, bet toks jausmas ,kad šiluma „išeina“. Ar galima jau gyvenamam name, jį kaip nors apšildyti? Grindis, sienas? ačiū.
-----
Rangovas pagal rangos sutartį įsipareigojo pastatyti karkasinį namą, tačiau mums pradėjo kelti abejonių jo naudojamos technologijos. Kyla klausimas ar gali būti naudojamas toks lauko sienų sumuštinis: fasado dailylentės; tašeliai 2,5 cm; osb plokštė 1cm; termoizoliacine 0,5cm plėvelė (atspindinti šilumą iš abiejų pusių, vidus pūstas PE); karkasas+knauf vata; garo izoliacija (atspindinti šilumą PE); metalinis karkasas 5 cm vata, dvigubas gipsas. Pastebėjome, kad ant išorinės atspindinčios plėvelės kaupiasi drėgmė šerkšno ir ledo pavidalu, kaip suprantu drėgmė negali pasišalinti? Koks būtų problemos sprendimo būdas, ar įmanoma išdžiovinti karkasą ir tokią technologiją naudoti tikintis, kad drėgmė nebesikaups? Jei tai esminė technologijos klaida, ar galima (ir kuo remiantis) reikalauti nuostolių atlyginimo? Ačiū
-----
Sveiki, sakykit ar reikia projekto ar statybos leidimo, jei sodo sklype pastatyčiau rąstinį namą be pamatu apie 90kv.m.? Dėkoju
-----
Sveiki, skaitau čia žmoniu klausimus ir iškilo klausimas ką reiškia iki "rakto"? Kas įeina į tai?
-----
Labas, turiu rastinę pirtelę, noriu impregnuoti rastus pirtelės viduje žalia nafta. Ar tai nekenks žmogaus sveikatai? Ačiū.
-----
http://www.pabaltijonamai.lt/namu-projektai.php projektas Leda, kokia apytiksliai kaina butu iki "raktu"?
-----
Sveiki. Kokia būtu kaina namo UOSIS statyba su "daline apdaila" Švedijoje? Pamatas būtu paruoštas. Jeigu užsienyje darbu neatliekat, gal galima įsigyti projektą? Kokia kaina ? Ir ar galima gauti iš Jūsų medžiagų kiekiu išklotine sakykim iki "dalines apdailos". Ačiu. Nerijus
-----
Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl grindų įrengimo ant medinės perdangos. Gyvenamajame name įrengta medinė perdanga: klijuotos 5 cm storio gegnės po 15 cm aukščio (viso aukštis - 30 cm), sudėtos kas 40 cm. Tarpatramis 5 metrai. Ar galima ant tokio pagrindo rengti sildomas grindis pilant 5 cm storio keramzito betona? Dėkoju už patarimą. Saulius
-----
Sveiki, Klausimas susijęs karkasinio namo sienos konstrukcija. Ar tinkamas sienos sumištinis pasirinktas. Nes šiuo atveju gausis gana retas variantas KARKASINĖ SIENOS KONSTRUKCIJA SU NEVENTILIUOJAMU/NEVĖDINAMU FASADU Iš lauko žiūrint: 1. dekoratyvinis plonasluoksnis tinkas (speju koks 10-15 mm) 2. ant pagrindinio karkaso STEICO PROTECT medžio plaušo plokštė (40 mm) tankis 265 kg/m3 3. 145 mm pagrindinis medžio karkasas (145 mm) 4. sausu būdu į pagrindinį medžio karkasą pripūsta biri celiuliozė 5. 10 mm OSB plokštė, sujungimai užklijuoti lipnia juosta (kad plokštė atliktų garo plėvelės funkciją). taip pat plokštė sutvirtina visą namo konstrukciją 6. 45 mm pagalbinis karkasas (tašai) elektros ir vendentiekio instaliacijai 7. į 45 mm karkasą dedama mineralinė vata 8. gipskartonio plokštė 12,5 mm. Didžiausias klausimas yra dėl STEICO PROTECT medžio plaušo plokštės naudojimo išorėje ir dar nevėdinamam fasadui. Pagal statybos reglamente pateiktą (nebežinau ar šitas vis dar aktualus), 2 lentelę, 7 punktą - 200 kg/m3 tankio medžio drožlių plokštė kaip termoizoliacinė medžiaga neleidžiama naudoti nevėdinamose atitvarose. Nors šita plokštė labiau šiuo atveju atliks sienos fasado, o ne termoizoliacinę funkciją. http://www.infolex.lt/lite/ta/67321 Bet STEICO plokščių gamintojai kaip ir leidžia naudoti plokštes išorinėje namo pusėje jas aptinkuojant. http://www.ecomerchant.co.uk/sites/default/files/Ecomerchant_Protect_External_Wall_Insulation_System%20em.pdf čia bus 8 psl. TIMBER FRAME WALL. Dėkingas už atsakymą.
-----
laba diena, statom karkasinį namą. Statybininkai deda sienų "sumuštinį". Jis sudarytas: iš vidaus 1) gipso kartono plokštė, 2) osb plokštė. 3) 10 cm. akmens vata perklota su 5 cm akmens vata, viso 15 cm storis. 4) tada ant karkaso 200 mikronų politielieno plėvelė. 5) papildomas karkasas iš 5 cm tašo, tarpus perklojant akmens vata, viso 3 sluoksniais, t.y. 15 cm storio. 6) vėjo izoliacinė plėvelė prikalta ant karkaso. 7) dailylentės. Man įtarimą kelia "sumuštinio viduje dedama polietileno plėvelė. Kaip tada išeis drėgmė iš namo. Ar ji nesikaups vidiniame vatos sluoksnyje. Ar statybininkai neturėtų dėti garo izoliacinės plėvelės? Jų paklausus atsakė, kad plėvelė sulaikys vėją einantį iš lauko kiaurai visą vatą. man kažkaip neaišku.
-----
Visi klausimai


© 2008 - 2015 UAB “KNE” - Visos teisės saugomos.
Nuorodos: Mediena, Online Reklama
Sukūrė: VIPP SYSTEMS