Tel.: +370 682 00610
ekspertai@karkasiniai.lt
Visi Kontaktai

Facebook Twitter RSS


Visi klausimai - atsakymai


.. Labutis, sodų bendrijoje pradėjom statyti medine pavėsinę 3x6 metrų ir aukštis 2,90cm, tačiau neatsiklausėme kaimynų, nes tarpas tik 1m, o turi būti 3m. Sodo pirmininkas grąsina teismu, o kaimynė pagal jį, turi būti 3m, nes atseit jos sodo niekas nepirks. Ką patarsite šiuo atveju (geodeziniai matavimai neatlikti nei pas mane,nei pas kaimynus). Ar tikrai galiu susilaukti teismo jei nenugriausiu pavėsinės?

.. Sveiki ! Turiu 2,50 aro sklypa sodu bendrijoje. Kokių matmenų namą galėčiau pasistatyti tokiame mažame sklypelije.Ačiu.

.. Laba diena, kiek maždaug kainuotu 80 m2 namukas pastatyti ant mūsu pamatu su daline apdaila? p.s. langus ir išorės duris užsakysime patys. Ačiu.

.. Kokia yra orientacinė vieno kv. m. kaina? Kas apskaitoma toje kainoje:' ar tik karkasas - modulis; kokio lygio yra vidaus ar išorės apdaila (išbaigtumas); kokia yra pastato šiluminė varža?

.. Labas vakaras. Statysiuos nama Lietuvoje 225m2 bendro ploto. Norėjau pasidomėti ar įmanoma nusipirkti medienos tokių išmatavimų medienos:48*48;48*73;48*98;48*148;48*198 ir t.t.? Kokia kaina?Dėkoju.

.. Sveiki, Labai domina Jūsu projektas KRISTINA. Būtu labai malonu gauti daugiau informacijos apie šį projektą. Kokia yra statybos kaina? Kiek kainuotu namo projektas? Ačiu jokumaitisgytis@yahoo.com

.. Laba diena, norėjau pasiteirauti kokia būtų namo TOMAS 2 statybos kaina (pilna išorės ir vidaus apdaila)? Ir koks to namuko plotas? Ačiū už atsakymą.

.. Kokia pilna kaina Viešbutis SKANDINAVIJA 1 arba m2 vidutine kaina. Kas ir per koki laiką gali toki namą pastatyti Švedijoje?

.. Laba diena, ar galėtumėt pasakyti: kiek kainuotu Jungtinių Pajėgu namo Justas-5 pastatymas su daline apdaila ir iki ''raktu''? Kiek užtruktu statyba? Ačiu.

.. Laba diena. Kiek mazdaug kainuotu 100 kvadratu karkasinis namukas nuo pamatu su vidaus įrengimu ir lauko apdaila, kad jau būtu galima gyventi ? Ačiu iš anksto už atsakymą.

.. Mane labai sudomino individualus namas GINTARAS. Kiek kainuotu pastatymas šio namo, tik pageidaučiau iki 50 m2. Ačiu.

.. Sveiki, Noriu esamą medinį namuką apmūryti iš lauko keramzitiniais blokeliais ir nutinkuoti dekoratyviniu tinku. Kaip manote, ar gera mintis? Ar reikia daryti ventiliuojama fasada, o gal galiu deti polistirolio i tarpą? Ar nesupus mano medinukas? Gal patarsit kokio storio blokelius naudoti? Ačiu.

.. Ar galima plokštuminį pamatą daryti ant žvyro pagrindo ar būtina skalda?

.. Sveiki, noriu jūsu paklausti: ar gera karkasinio namo sienos konstrukcija: GKP 12,5mm; karkasas 50mm ir 50mm izoliacija; OSB3 12mm; garo plėvelė; pagrindinis karkasas145mm 3x sluoksnių izoliacija; vėjo plėvele; 30mm oro tarpas; apdaila klinkerio plyta. ir stogo konstrukcija: GKP 12,5mm; karkasas 50mm ir 50mm izoliacija; garo izoliacija; gegnės195mm ir 200mm izoliacija; difuzine plėvele; kontrolotelės 25x45; grebėstai 30x50mm; OSB3 12mm; bituminės čerpės. Ar galite, ka nors patarti: išimti, pridėti ar pataisyti eilės tvarka? Labai dėkingas už atsakymą. Ačiu

.. Laba diena, turime sklypa su komunikacijomis. Susidomejome karkasiniais namais. Labai norėčiau, kad atsakytumete i kelis klausimus: Ar darote pamatus? Kokia kaina? Kokia 100m2 namo iki "raktu" staybos kaina? Statybos leidimu, turbut turime pasirūpinti patys? Būčiau labai dėkinga sulaukus išsamiu atsakymu :)

.. Sveiki , turiu žemės sklypą , kuri yra gamybinės ir komercinės paskirties . Jame yra pastatukas 41 kv.m. ploto ir prie jo norėčiau pristatyti priestatą, kurio aukštis nesiektų 5metrų bendras plotas abiejų statinių iki 80 kv.m. Priestatas būtų naudojamas sandėliavimui . Ar tai tas pats nesudėtingas statinys, kuriam užtektų rengiamo sumažinto sudėties projekto (supaprastinto projekto)

.. Laba diena, noriu pasiteirauti: ar reikia statybos leidimo pastatui, kuris yra iki 50 kv.m. ploto? Pirtčiai tvirtų pamatų ko gero nebūtų, kokia kaina maždaug būtų ?

.. Kokia sodo namo SODAS 3 projekto kaina?

.. Laba diena. Koks turėtu buti atstumas nuo pilnavidurių plytų kamino iki stogo konstrukcijų ( gegnių, lotų, stogo dangos)? Ar galima sumažinti atstumus naudojant karščiui atsparias, nedegias medžiagas? Kiek kainuotu vieno šlaito stogo 120m2 įrengimas su čerpine danga.

.. Laba diena. Nusprendėme papildomai apšiltinti karkasinį namą, kuris yra uždengtas difuzine plėvele, paroc vata iš išorės. Ar būtina nuimti tą difuzinę plėvelę, ar galima ant jos montuoti papildomą karkasą, į jį dėti vatą ir tada uždengti nauja difuzine plėvele? Ačiū. Pagarbiai, Joana

.. Laba diena, kaip reikėtu montuoti langus karkasiniame name (apdaila - klinkerine plyta), kad kuo mažiau praleistu šalčio? Ačiu.

.. Sveiki, noriu statyti molinį namuką kuris yra 4x4 metrų. Statinys bus žemės ūkio paskirties žemėje. Ar reikalingas statybos projektas ir statybos leidimas? Ačiu.

.. Sveiki, ar teisigai atlikti statybos darbai statant priestata, jei ant pamato tiesiog pritvirtintos sienos neirengiant apatinio vainiko? Kokios gali būti pasekmės, jei apatinis vainikas turėjo būti ir jo nėra? Ačiu.

.. Laba diena. Kokia namo Gintaras sąmata, su pilna lauko ir daline vidaus apdaila?

.. Sveiki, gal turite nuotrauku kaip statomas karkasinis namas? Atsiūskit nuoroda.Ačiu

.. Sveiki, norėčiau pasiteirauti kiek apytiksliai kainuotu dvieju sujungtu ir dvieju aukštų karkasinio namo projektas. Nurodyčiau visas detales iki smulkmenos nuo iki kas turėtu buti tame name. Ačiu iš anksto.

.. Ar galima naudoti OSB ploste pamatu klojiniams, paskui ta pacia ploste naudoti namo perdangai taupant pinigelius.

.. Kokia labiausiai tiktu mediniam namui išorės apdaila?

.. Sveiki, reikalinga malkine 3.5x4.5m. Gal turit kokiu pasiūlymu? Kokia būtu kaina? Dar domina ūkinio pastato rekonstrukcija. Objektas butu Kauno raj. Lauksiu atsakymo. Su pagarba Žilvinas.

.. Sveiki, koks atstumas turi būti, tarp koklinio pečiaus ir mediniu karkasiniu pertvaru, pečius šildys tris nedidelius kambariukus? Galvoju koklius ir medinę pertvarą atskirti (tarp jų įterpti) apie 14cm storio plytų sienutę. Apmūryti koklius vertikaliai ir horizontaliai ten kur bus pertvaros, ar taip galima? (Pertvaros pjūvis: yra stiklo audinio glaistomi ir dažomi tapetai, OSB3TG4 plokštė, mediniai tašai 50x100, vata tarp statramščių ir kita pusė analogiška).

.. sveiki, noriu iškirsti langa lauko sienoje kur tarpas tarp plytu užpildytas šlaku. Kaip įrengti sąrama, kad sienos kertant sesutrūkinėtu ir šlakas neišbyrėtu?

.. sveiki, girdėjau jog išėjo įstatymas, jog namukui iki 80m2 nereikia jokiu projektu ir jokiu leidimu. Pasistatai karkasinį sodo namuką, išsikvieti iš registru centro žmogu, kuris padaro namo kadastrinius matavimus ir jei namukas iki galo pastatytas, ji įregisruoja, bet šis leidimas išleistas tik dviems metams. Ar tai tiesa? Ačiu.

.. sveiki, aš ketinu statyti karkasinį namą ir išorės pasirinkau sienos konstrukcija: plokštė MFP 12mm; karkasas 50x150 mm ir 150mm mineralinės vatos; papildomas karkasas 50x50mm ir 50mm mineralinės vatos ir plokštė MFP 12mm. Ar galima tokia konstrukcija?Ar tai netures kokios neigiamos įtakos sienos vėdinimui? Ačiu.

.. sveiki, kiek kainuotų karkasinio namo statyba, pagal projektą"Kubas"? Pamatai , išorinės ir vidinės sienos, perdanga, langai, išorės durys, stogo danga , bet be vidaus apdailos. Kiek tokio namo karkasui reikia medienos? Kokie šio namo matmenys (plotis, ilgis)?

.. Sveiki ,kokia plokšte geriau naudoti OSB 3 ar gipso katono? Noriu apkalti sandėliuką medinį (viduje).

.. sveiki, ruošiuosi apšiltinti sodo namelį. Namelio sienos storis 20cm (iš geltonu skylėtu plytu, vidus apšiltintas 5cm Paroc vata ir gipso kartono plokštė). Noriu iš lauko dar dėti apšiltinimą: patarkit, kas geriau polistirolas ar vata? Ar dedant polistirolą nepradės pelyti sienos? Ar čia, tik kainų skirtumas viska leme, ar yra dar kokie nors vatos privalumai?

.. Kiek kainuotų karkasinis namas 150 m2, jeigu pats statytum ?

.. Laba diena,noriu statyti rastini nama sodu bendrijoje12 arų sklype. Namo plotas per du aukštus būtu 100m2. Norėčiau paklausti, kokiu dokumentu reikia, kad tai būtu, kaip sodo namas ir kokiu dokumentu reikia, kad tai būtu gyvenamasis namas? Ačiu

.. Gal galit pasakyti kaip apšiltinti vandens įvado vamzdį, bei nuoteku vamzdį, kad žiemą neužšaltu? Namukas ant poliniu pamatu su mediniu rostverku ir medine pirmo aukšto perdanga. Tarp perdangos ir grunto apie 50cm oro tarpas. Kokiomis plokštėmis rekomenduotumėt uždengti cokoli, kad nesimatytu polių ir po namu niekas nelandžiotu?

.. Sveiki, noriu pastatyti 17-20 kv.m pirtį. Kokios Jūsu kainos ir kas ieina? Pagarbiai Ričardas.

.. Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kokia kvadratūra yra namo Uosis, ir kokia samata be pamatų, "dėžutė" Ačiū

.. Sveiki, planuoju statyti namuką iki 80m2 vidaus ploto sodo bendrijoje. Ar tikrai tokiam statiniui nereikalingi jokie statybos leidimai ir projektai?

.. laba diena,norim statytis žemės ūkio paskirties žemėje rąstinį namą. Ar 80m2 statiniui nereikia projekto ir leidimo? Koks matmuo yra imamas vidaus ar išorės ? Ačiu.

.. Sveiki, norėčiau sužinot: yra mūrinis dvieju aukštu namukas. Norėčiau į viena pusę ji praplati iki 10m2 ar apsimoka? Kiek kainuotu projekto pakeitimas (brėžiniai)?

.. laba diena Ar tiesa, kad ant dvieju žemės ūkio paskirties sklypu sankirtos galima pastatyti didesni nei 80 kv.m. nesudetinga statini, kitaip tariant ant kiekvieno sklypo statant po 80 kv.m. gavus kaimyno sutikima, kad jis neprieštarauja, jog nebutu išlaikytas leistinas atstumas nuo statinio iki sklypo ribos?

.. Sveiki, kiek kainuotu šios dienos kainom pastatyti karkasinės konstrukcijos pirtį apie 70m2 ( viršui miegamieji)?

.. Laba diena, Alytaus tipo namo virtuvėje noriu įsirengti plaukiojančias grindis ir vandeniu šildomą grindinį šildymą. Tarp rūsio ir virtuvės yra g/b plokščių perdanga. Virš plokštės noriu įrengti šilumos izoliaciją, grindų šildymo vamzdžius, plaukiojančių grindų pagrindą ir plaukiojančių grindų dangą. Noriu, kad šildomos grindys būtų be betono sluoksnio. Kaip tai reikėtų padaryti? Iš anksto dėkingas.

.. sveiki, as esu ne statybininkas ir mažai išmanau šioje srityje. Turiu namą kurio bendras plotas yra 124m2. Šį plotą dalinkime iš 3, tai bus 41,3 kv.m. vienam aukštui. Norėčiau aš pasikeisti 2-a aukštą ir jo stogą, kuris yra daugiašlaitis (4 šlaitai) į vienašlaitį. Bus karkasinis antstatas su vienašlaičiu stogu. Klausimas: 1.Ar bus reikalingas projektas, tokiam darbui? Per kiek laiko padaromi darbai? Kokia oreantacinė kaina, nuo a iki z ? Ar įmanomas išsimokėjimo būdas?

.. sveiki, sodų bendijoje esančiame sklype ketiname statyti pavesine 3x6m. su lauko židiniu. Pažystami sako: jei planuojame betonuoti pamatą ir grindis tai yra reikalingas projektas. Ar projektas reikalingas, ar reikia derinti su pirmininku?

.. Sveiki, kiek kainuotu karkasinio namo (projektas Alina) pastatymas: be pamatu ir apdailos, t.y. karkaso sumontavimas iš jūsu medienos ir stogo uždengimas?
1234567891011 12 1314151617181920
21222324

Elektroninės konsultacijos
El.konsultacijos Karkasinis , karkasinis-skydinis , karkasinis-modulinis , karkasinis-pasyvus ar karkasinis-ekologiškas namas? Statybos leidimas, projektavimas , pamatai, gamyba , statyba, stogo danga, lauko tinklai, šildymas, vėdinimas , elektra, silpnos srovės, vandentiekis , nuotekos, apdaila, baldai? Kauskite drąsiai ir mes Jums atsakysime.
- Konsultacijų archyvas
Vardas *:

Mob.tel.:

El.paštas *:

Klausimas *:

Saugos kodas *:
CAPTCHA


Įdomiausi klausimai
Noriu statyti karkasini nama 100m2 vieno auksto 3 kambariai ir virtuve. Nerandu Jusu puslapyje pavizdziu. Jei galite atsiuskite kataloga, gal ka isirinksiu. Kokios kainos. Aciu
-----
Noriu remontuoti medinį gyvenamajį namą esantį kaimo vietovėje. Planuoju pakeisti langus, sienas apkalti naujomis medinėmis dailylentėmis ir šiferinė stogo dangą pakeisti į skardinė. Nuo ko pradėti? Ar reikalingas projektas, statybos leidimas?
-----
Sveiki, statom karkasinį namuką: išorės apdaila - klinkerio mūras. Noriu paklaust kokius ryšius naudot surišant karkaso siena su mūro? Girdėjau, kad yra kažkokie spec. ryšiai mūrui su karkaso sienomis, nes medžiagos, tai labai skirtingos. Ačiu .
-----
Turim klausimą. Mes gyvenam karkasiniame name, bet jis nėra mums šiltas. Prišildom, bet toks jausmas ,kad šiluma „išeina“. Ar galima jau gyvenamam name, jį kaip nors apšildyti? Grindis, sienas? ačiū.
-----
Rangovas pagal rangos sutartį įsipareigojo pastatyti karkasinį namą, tačiau mums pradėjo kelti abejonių jo naudojamos technologijos. Kyla klausimas ar gali būti naudojamas toks lauko sienų sumuštinis: fasado dailylentės; tašeliai 2,5 cm; osb plokštė 1cm; termoizoliacine 0,5cm plėvelė (atspindinti šilumą iš abiejų pusių, vidus pūstas PE); karkasas+knauf vata; garo izoliacija (atspindinti šilumą PE); metalinis karkasas 5 cm vata, dvigubas gipsas. Pastebėjome, kad ant išorinės atspindinčios plėvelės kaupiasi drėgmė šerkšno ir ledo pavidalu, kaip suprantu drėgmė negali pasišalinti? Koks būtų problemos sprendimo būdas, ar įmanoma išdžiovinti karkasą ir tokią technologiją naudoti tikintis, kad drėgmė nebesikaups? Jei tai esminė technologijos klaida, ar galima (ir kuo remiantis) reikalauti nuostolių atlyginimo? Ačiū
-----
Sveiki, sakykit ar reikia projekto ar statybos leidimo, jei sodo sklype pastatyčiau rąstinį namą be pamatu apie 90kv.m.? Dėkoju
-----
Sveiki, skaitau čia žmoniu klausimus ir iškilo klausimas ką reiškia iki "rakto"? Kas įeina į tai?
-----
Labas, turiu rastinę pirtelę, noriu impregnuoti rastus pirtelės viduje žalia nafta. Ar tai nekenks žmogaus sveikatai? Ačiū.
-----
http://www.pabaltijonamai.lt/namu-projektai.php projektas Leda, kokia apytiksliai kaina butu iki "raktu"?
-----
Sveiki. Kokia būtu kaina namo UOSIS statyba su "daline apdaila" Švedijoje? Pamatas būtu paruoštas. Jeigu užsienyje darbu neatliekat, gal galima įsigyti projektą? Kokia kaina ? Ir ar galima gauti iš Jūsų medžiagų kiekiu išklotine sakykim iki "dalines apdailos". Ačiu. Nerijus
-----
Visi klausimai


© 2008 - 2014 UAB “KNE” - Visos teisės saugomos.
Nuorodos: Mediena, Online Reklama
Sukūrė: VIPP SYSTEMS