Tel.: +370 682 00610
ekspertai@karkasiniai.lt
Visi Kontaktai

Facebook Twitter RSS


Visi klausimai - atsakymai


.. Atsiuskite daugiau pastatu su vienašlaičiais stogais projektu.

.. SVEIKI, kiek pas jus kainuotu darbo projekto parengimas karkasinim namui? Ar darote darbo projektus rūsio sienoms bei gelžbetoninei perdangai?

.. Sveiki norėjau paklausti: kokie galimi sienos išorės užbaigimo varijantai ( pagrindinis karkasas į išorę), kai apdaila tinkas? Kiek žinau steico protect, bet kaina kandžiojasi. Ar tiktu Rockwool fasrock arba Paroc WAS 35 ? Gal dar, kokie galimi variantai? Ačiu

.. Sveiki, Norėjau Jūsu pasiteirauti kokiu projektu turite, nes norėčiau pasistatyti trobelę Norvegijoje. Gal būtu galima gauti projektu pavyzdžius kuriuos vykdėte? Taip pat ar Jūs darote trobeles iš specialiu užsakymu pavyzdziui, pagal mano projekta? Kokios yra kainos? Mes ieškome partneriu , nes mus domina ne vienas projektas. Pagarbiai, Knut

.. Sveiki. Norėčiau sužinoti, kokio maksimalaus dydžio namą galima pasistatyti septynių arų sklype? Jei norėčiau statytis namą 130 kv.m kokio dydžio sklypo reikėtų, kad gautumėm leidimą? Ačiū už informaciją

.. Sveiki, norėjau sužinoti ar reikia projekto ir leidimo norint iš ūkinio pastato perdaryti į garažą. Matmenys keisis (platės). Ūkinis pastatas (medinis) be ištisų pamatų, pamatas tik ties mediniais stulpeliais .

.. Laba diena, Naršydamas Jūsų internetiniame tinklapyje radau LĖVUO pirties statybos aprašymą ir nuotraukas. Minėjote, jog tas pastatas su minimaliais pakeitimais galėtų puikiai tarnauti ir kaip sodo namelis su terasa ir malkine. Ar galima būtų sužinoti orientacinę kainą tokio statinio, pakeisto į sodo namelį? Kokie yra išmatavimai tokio statinio (pagal perimetrą)? Iš anskto ačiū už Jūsų atsakymą, Ernestas

.. Sveiki, keliose vietose paminėtas projektas "Pasistatyk pats", bet nerandu jo aprašymo.

.. sveiki, kiek kainuotų SODAS 1 su pilna apdaila iki ' raktų'? Ar jis tinkamas gyventi visus metus?

.. Kiek kainuoja namo "Giedrius" projektas ir kiti dokumentai reikalingi pradėti statybai?

.. sveki, kiek procentu statant karkasinį namą sudaro užmokestis už darbą?

.. Sveiki. Ar galima sujungti perdangai lentas, kuriu matmenys yra 50x150x6000 ir 50x100x6000 mm , jeigu sijos ilgis turi būti 7000mm. Jei taip, kokiu būdu tai daroma? Ačiu.

.. Sveiki, noriu apšiltinti vieno aukšto karkasinį namą:gegnes ir perganga (palėpė negyvenama) yra 15 cm storio,tai šiltinant vieną arba kitą, kaip ir mažoka. Ar galima būtu apšiltinti tarpą ir gegnėse ir perdangoje? Kaip ir gautusi 30 cm. Ar taip yra daroma? Ar tas tarpas tarp stogo ir gyvenamu patalpu lubu galimas? Ačiu.

.. Laba diena. Turiu projektą karkasiniam namui vieno aukšto 156 kv.m. Kiek maždaug man kainuotu pastatyti namą? Pamatų nėra.

.. laba diena, noriu paklausti apie seno medinio namo lauko sienu apšiltinimo būda užpurškiant keliu centimetrų storio šilumine izoliacija. Kokia kvardatinio metro kaina, jeigu storis pavyzdžiui 7 centimetrai? Turiu omeni purškimą, kai lauko apdaila nuimta ir sukaltas karkasas.

.. Sveiki, norėjau paklausti kokia namo karkasinio namo statybos kaina "iki raktų" tokio projekto: http://jpnamai.lt/projektas/511 (Karklė 5). Ačiū už atsakymą.

.. Sveiki, kiek kainuotu karkasinis namas 5.4 x 8.7m. sienu storis 25 cm, be išorinės apdailos ir be vidinės apdailos, be langu ir be durų. Mane domina tik karkasas apšiltintas, su stogo danga (šiferis), su darbais. Pamatai jau yra.

.. Sveiki. Prašau parasyti namu Tomas2, Kristina ir Rūta kainas "iki raktu". Paaiškinkite plačiau savoka "iki raktu" Pagarbiai Vaineta.

.. Sveiki norime rekonstruoti ūkinio pastato stogą ir statyti antrą aukštą karkasinį Palangoje. Ar reikia statybos leidimo ir projekto? Ačiu.

.. Laba diena, statome garažą iš blokelių. Garažo matmenys 3.60x6.00, Kokiu matmenu turėtu būti perdengimo balkiai ir kokiu atstumu juos reikėtu dėti? Mes turime balkius 10x10 cm. Ar jie tiktu ? Ačiu.

.. Sveiki, kokia statybos kaina , pagal projektą Beržas iki "raktų".? Ačiu

.. Sveiki, kokia statybos kaina, pagal projektą Margas iki "raktų"? Ačiu.

.. Iš ko statomas karkasinis mamas?

.. Sveiki, kiek kainuoja pasistatyti karkasinį su pilna išorės apdaila, tačiau be vidaus apdailos, pagal projekta http://www.archipelag.lt/namu-projektai/tori-ii/?AreaMaxMenu=120. Dėkoju

.. Sveiki, kaip įrengti dušą karkasinio namo antrame aukšte neperkant dušo kabinos arba dušo pado? Dėkoju

.. Sveiki, kokia prelimilinari kaina standartinio namo norvegiskas1arba vokiškas1?

.. Pastatėme medinio karkaso gyvenamąjį namą. Elektros instaliacijai naudojome kabelį, kurio markėKHO5W-4. Ar tinka šis kabelis? Preišingu atveju ką daryti. Namą ruošiamės atduoti gyventi. Statyba buvo vykdoma labdaros būdu iš suaukotų lėšų neturtingai daugiavaikei šeimai. Kabelį dovanojo Panevėžio Lietkabelis, norintis likti anonimu. Pagarbiai, Veronika, Draugijos"Motulės delnuos"pirmininkė. kabelis tikrai tokios markės. Jis yra trijų vielų, be to turi du aqps.sluoksnius-vieną nedegantį ir antrą dar plastikinį. markėKHO5W-4 Klausimo patikslinimas.

.. laba diena, ar reikia statybos leidimo ar projekto rekonstruojant ūkinio pastato įgriuvusį stoga, aukštis stogo padidintas vienu metru ?

.. Sveiki, sakykit statant sode namą iki 80 m2 nereikia leidimu? Užtenka sodo pirmininko leidimo? Ar reikia Visdėlto ir iš savivaldybės?

.. Sveiki, Esu paskutinio magistrantūros studijų studentas, rašau baigiamajį darbą apie medines karkasines sistemas bei ju sprendinius. Norečiau paklausti Jūsu, kaip ekspertų apie šias sistemas, galbūt turite naudingos informacijos susijusios su karkasinėm sistemom. Gal Jus skaičiuojate tokio tipo namo energetinį efektyvumą? Bučiau labai dėkingas už informacija.

.. Sveiki, noriu įsirengti mediniame name vonia ir tualeta. Vandentiekis yra (tik šaltas vanduo) matomai reikalingas dar ir boileris.Nuo ko pirmiausia pradėti, ir kiek tai kainuotu?

.. Sveiki, planuoju statyti karkasinį gyvenamą namuką. Man patiko jūsu modelis/projektas SODAS3. Ar jis pakankamai šiltas pastoviam gyvenimui? Kokia projekto kaina su pastatymu ir daline vidine apdaila?

.. Esamo gyvenamo namo patalpų plotas -82kv.m. Noriu statyti verandą arba terasą prie namo. Kokį projektą reikia ruošti -supaprastintą ar techninį?

.. Kiek kainuotu pastatyti (be įrengimo) projektai: Bukas; Giedrius. Dėkoju.

.. Sveiki, norėčiau paklausti, kiek kainuotų pastatyti namą Giedrius iki raktų ir kiek laiko tai užtruktų? Ačiū už atsakymą.

.. Laba diena.Norėčiau pasiteirauti kiek kainuotų su daline apdaila, karkasinio namo varianto-pastatymas http://rinkisnama.lt/statinys,34.html

.. Kiek man kainuotų 130 kvadratų namas, jeigu aš turiu savo medieną?

.. Sveiki,planuojame rastini 15 cm namą apkalti tašeliais 1,5x5cm t.y.bus tarpelis, po to medinis karkasas 5x10cm ir prie jo pritvirtinti POROC vata 100 mm.Tvirtinimo vietoje vata iš pjausime 5 cm.Po to ant vatos tinkleli klijuosime ir tinkuosime. Ar tai gerai?Tai yra medis kvėpuos ir bus šilta? Ar kieta vata atlaikys tinka?

.. Kiek laiko užtruktu pastatyti namą 130m2 bendro ploto iki "raktų" ?

.. sveiki, galvoju statyti karkasinį namą. Kiek reikėtu medienos 130 kvadratu namui? ( vieno aukšto)

.. Noriu pasistatyti 9x6 karkasinį medinį sodo namelį. Jūs rašėte ( Galime Jums pasiūlyti projektą "Pasistatyk Pats" , tai Jūs gausite parengta darbo projektą ir karkaso pagrindines konstrukcijas (išorės sienų ir stogo) , kuriuos surinksite be didelių pastangų, taip pat gausite nemokamas konsultacijas (nereikės būti karkasinių namų statybos žinovu). Kiek toks projektas kainuotų ir per kiek laiko padarytumėte? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

.. Sveiki, mums patiktų kažkas panašaus į Gintarą. Kiek kainuoja toks projektas ?

.. Ar reikalingas statybos leidimas, jei norime padidinti sename kaimo name gonkas? Senu gonku plotas 4 kv.m, norime padidinti iki 9 kv.m.

.. Sveiki ! Turiu 4 arų sklypa sodu bendrijoje. Kokių matmenų namą galėčiau pasistatyti tokiame sklype? Nors šalia turiu dar 6 aru sklypą, tačiau nenoriu i tas ribas lysti. Ačiu

.. sveiki, kiek kainuotu pastatyti nama Uosis su daline apdaila?

.. Sveiki, norėjau pasiteirauti kokį projektą galėtumėte pasiūlyti, norėčiau, kad būtų du miegamieji, didesnis kambarys, virtuvė-valgomasis, bei dušas su WC? Taip pat domintų kokia kaina būtų šios statybos kartu su statybos leidimo gavimu. Tai būtų namas skirtas gyventi vasaros periodu. Dėkoju ir lauksiu informacijos.

.. Ar galima pasistatyti namą 30 arų žemės ūkio paskirties sklype?

.. sveiki, ieškau statytis namą iki 80 kv.m. nebrangų. Gal galit pasiūlyti projektų su statybos kainomis?Ačiu

.. sveiki,norėčiau paklausti: ar būtu galima statyti pagal nuorodoje nurodyta projektą karkasinį namą?Kokia būtu preliminari kaina su daline apdaila ir iki "raktu" http://www.namuplanai.lt/INT_projektai/Airida. Ačiu

.. Labas vakaras, kiek kainuotų karkasinė pirtis (apie 30 kv.m - 1 aukštas ir palėpė su mažais langiukais šonuose, kurioje galima butų pernakvoti) iš Jūsų medžiagų su Jūsų pastatymu? Ačiū.
1234567891011 12 1314151617181920
212223242526

Elektroninės konsultacijos
El.konsultacijos Karkasinis , karkasinis-skydinis , karkasinis-modulinis , karkasinis-pasyvus ar karkasinis-ekologiškas namas? Statybos leidimas, projektavimas , pamatai, gamyba , statyba, stogo danga, lauko tinklai, šildymas, vėdinimas , elektra, silpnos srovės, vandentiekis , nuotekos, apdaila, baldai? Kauskite drąsiai ir mes Jums atsakysime.
- Konsultacijų archyvas
Vardas *:

Mob.tel.:

El.paštas *:

Klausimas *:

Saugos kodas *:
CAPTCHA


Įdomiausi klausimai
Noriu statyti karkasini nama 100m2 vieno auksto 3 kambariai ir virtuve. Nerandu Jusu puslapyje pavizdziu. Jei galite atsiuskite kataloga, gal ka isirinksiu. Kokios kainos. Aciu
-----
Noriu remontuoti medinį gyvenamajį namą esantį kaimo vietovėje. Planuoju pakeisti langus, sienas apkalti naujomis medinėmis dailylentėmis ir šiferinė stogo dangą pakeisti į skardinė. Nuo ko pradėti? Ar reikalingas projektas, statybos leidimas?
-----
Sveiki, statom karkasinį namuką: išorės apdaila - klinkerio mūras. Noriu paklaust kokius ryšius naudot surišant karkaso siena su mūro? Girdėjau, kad yra kažkokie spec. ryšiai mūrui su karkaso sienomis, nes medžiagos, tai labai skirtingos. Ačiu .
-----
Turim klausimą. Mes gyvenam karkasiniame name, bet jis nėra mums šiltas. Prišildom, bet toks jausmas ,kad šiluma „išeina“. Ar galima jau gyvenamam name, jį kaip nors apšildyti? Grindis, sienas? ačiū.
-----
Rangovas pagal rangos sutartį įsipareigojo pastatyti karkasinį namą, tačiau mums pradėjo kelti abejonių jo naudojamos technologijos. Kyla klausimas ar gali būti naudojamas toks lauko sienų sumuštinis: fasado dailylentės; tašeliai 2,5 cm; osb plokštė 1cm; termoizoliacine 0,5cm plėvelė (atspindinti šilumą iš abiejų pusių, vidus pūstas PE); karkasas+knauf vata; garo izoliacija (atspindinti šilumą PE); metalinis karkasas 5 cm vata, dvigubas gipsas. Pastebėjome, kad ant išorinės atspindinčios plėvelės kaupiasi drėgmė šerkšno ir ledo pavidalu, kaip suprantu drėgmė negali pasišalinti? Koks būtų problemos sprendimo būdas, ar įmanoma išdžiovinti karkasą ir tokią technologiją naudoti tikintis, kad drėgmė nebesikaups? Jei tai esminė technologijos klaida, ar galima (ir kuo remiantis) reikalauti nuostolių atlyginimo? Ačiū
-----
Sveiki, sakykit ar reikia projekto ar statybos leidimo, jei sodo sklype pastatyčiau rąstinį namą be pamatu apie 90kv.m.? Dėkoju
-----
Sveiki, skaitau čia žmoniu klausimus ir iškilo klausimas ką reiškia iki "rakto"? Kas įeina į tai?
-----
Labas, turiu rastinę pirtelę, noriu impregnuoti rastus pirtelės viduje žalia nafta. Ar tai nekenks žmogaus sveikatai? Ačiū.
-----
http://www.pabaltijonamai.lt/namu-projektai.php projektas Leda, kokia apytiksliai kaina butu iki "raktu"?
-----
Sveiki. Kokia būtu kaina namo UOSIS statyba su "daline apdaila" Švedijoje? Pamatas būtu paruoštas. Jeigu užsienyje darbu neatliekat, gal galima įsigyti projektą? Kokia kaina ? Ir ar galima gauti iš Jūsų medžiagų kiekiu išklotine sakykim iki "dalines apdailos". Ačiu. Nerijus
-----
Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl grindų įrengimo ant medinės perdangos. Gyvenamajame name įrengta medinė perdanga: klijuotos 5 cm storio gegnės po 15 cm aukščio (viso aukštis - 30 cm), sudėtos kas 40 cm. Tarpatramis 5 metrai. Ar galima ant tokio pagrindo rengti sildomas grindis pilant 5 cm storio keramzito betona? Dėkoju už patarimą. Saulius
-----
Sveiki, Klausimas susijęs karkasinio namo sienos konstrukcija. Ar tinkamas sienos sumištinis pasirinktas. Nes šiuo atveju gausis gana retas variantas KARKASINĖ SIENOS KONSTRUKCIJA SU NEVENTILIUOJAMU/NEVĖDINAMU FASADU Iš lauko žiūrint: 1. dekoratyvinis plonasluoksnis tinkas (speju koks 10-15 mm) 2. ant pagrindinio karkaso STEICO PROTECT medžio plaušo plokštė (40 mm) tankis 265 kg/m3 3. 145 mm pagrindinis medžio karkasas (145 mm) 4. sausu būdu į pagrindinį medžio karkasą pripūsta biri celiuliozė 5. 10 mm OSB plokštė, sujungimai užklijuoti lipnia juosta (kad plokštė atliktų garo plėvelės funkciją). taip pat plokštė sutvirtina visą namo konstrukciją 6. 45 mm pagalbinis karkasas (tašai) elektros ir vendentiekio instaliacijai 7. į 45 mm karkasą dedama mineralinė vata 8. gipskartonio plokštė 12,5 mm. Didžiausias klausimas yra dėl STEICO PROTECT medžio plaušo plokštės naudojimo išorėje ir dar nevėdinamam fasadui. Pagal statybos reglamente pateiktą (nebežinau ar šitas vis dar aktualus), 2 lentelę, 7 punktą - 200 kg/m3 tankio medžio drožlių plokštė kaip termoizoliacinė medžiaga neleidžiama naudoti nevėdinamose atitvarose. Nors šita plokštė labiau šiuo atveju atliks sienos fasado, o ne termoizoliacinę funkciją. http://www.infolex.lt/lite/ta/67321 Bet STEICO plokščių gamintojai kaip ir leidžia naudoti plokštes išorinėje namo pusėje jas aptinkuojant. http://www.ecomerchant.co.uk/sites/default/files/Ecomerchant_Protect_External_Wall_Insulation_System%20em.pdf čia bus 8 psl. TIMBER FRAME WALL. Dėkingas už atsakymą.
-----
laba diena, statom karkasinį namą. Statybininkai deda sienų "sumuštinį". Jis sudarytas: iš vidaus 1) gipso kartono plokštė, 2) osb plokštė. 3) 10 cm. akmens vata perklota su 5 cm akmens vata, viso 15 cm storis. 4) tada ant karkaso 200 mikronų politielieno plėvelė. 5) papildomas karkasas iš 5 cm tašo, tarpus perklojant akmens vata, viso 3 sluoksniais, t.y. 15 cm storio. 6) vėjo izoliacinė plėvelė prikalta ant karkaso. 7) dailylentės. Man įtarimą kelia "sumuštinio viduje dedama polietileno plėvelė. Kaip tada išeis drėgmė iš namo. Ar ji nesikaups vidiniame vatos sluoksnyje. Ar statybininkai neturėtų dėti garo izoliacinės plėvelės? Jų paklausus atsakė, kad plėvelė sulaikys vėją einantį iš lauko kiaurai visą vatą. man kažkaip neaišku.
-----
Visi klausimai


© 2008 - 2015 UAB “KNE” - Visos teisės saugomos.
Nuorodos: Mediena, Online Reklama
Sukūrė: VIPP SYSTEMS