Tel.: +370 682 00610
ekspertai@karkasiniai.lt
Visi Kontaktai

Facebook Twitter RSS


Visi klausimai - atsakymai


.. Sveiki, norėjau pasiteirauti kokį projektą galėtumėte pasiūlyti, norėčiau, kad būtų du miegamieji, didesnis kambarys, virtuvė-valgomasis, bei dušas su WC? Taip pat domintų kokia kaina būtų šios statybos kartu su statybos leidimo gavimu. Tai būtų namas skirtas gyventi vasaros periodu. Dėkoju ir lauksiu informacijos.

.. Ar galima pasistatyti namą 30 arų žemės ūkio paskirties sklype?

.. sveiki, ieškau statytis namą iki 80 kv.m. nebrangų. Gal galit pasiūlyti projektų su statybos kainomis?Ačiu

.. sveiki,norėčiau paklausti: ar būtu galima statyti pagal nuorodoje nurodyta projektą karkasinį namą?Kokia būtu preliminari kaina su daline apdaila ir iki "raktu" http://www.namuplanai.lt/INT_projektai/Airida. Ačiu

.. Labas vakaras, kiek kainuotų karkasinė pirtis (apie 30 kv.m - 1 aukštas ir palėpė su mažais langiukais šonuose, kurioje galima butų pernakvoti) iš Jūsų medžiagų su Jūsų pastatymu? Ačiū.

.. Sveiki,norėjau paklausti: ar užtektu 50mm akmens vatos grindų apšiltinimui? 50x50 mm lagės, kas 600 mm ir uždengt OSB plokšte. Kokia vata geriau naudoti?

.. Dar karta sveiki, siandien buvau savivaldybėje pasikonsultuoti, ar galiu statyti numatytame sodu sklype (kadangi jis nestandartiniu išmatavimu, kilo abejoniu), tai man pasakė, kad statant iki 80 kv.m. jokiu leidimu apskritai nereikia - tiesiog pasipaišau mazdaug ko noriu, imu ir pasistatau. Labai keistai ten sušnekėjo ta specialiste. Prašau papasakokit konkrečiau, ko reikia tokiu atveju?

.. Sveiki, planuojame statyti namą sodo sklype - nuo ko pradėti? Kuo skirsis procedura jei lyginti 100 kv.m. gyvenamo namo statybas ir sodo paskirties namuko iki 80 kv.m ? Svarstome kiek sutaupytume jei spaustumemės į 80 m2. Ar 80 m2. yra užstatomas plotas, ar namo bendras plotas? Ar į ji isskaičiuoja terasą ir stoginę automobiliui? Kokie minusai gyvenant sodu paskirties name nuolat? Būsiu dėkinga už atsakymą.

.. Gyvename su broliu tėvu sode.Sodas yra daugiau kaip 7 arai. Sodo sklypas nera padalintas. Brolis pasistatė pavesinę po mano langais su manim nesuderines. Aš gyvenu pirmame aukšte. Kokiu atstumu turėjo statyt pavėsinę nuo namo? Prie pat yra mano gėlynas.Su pagarba GRAŽINA.

.. Turiu sklypa Vilniaus mieste, žeme išpirkta, noriu pradėti statyti gyvenamą karkasinį namą. Norėčiau sužinoti, nuo ko pradeti tvarkyti dokumentus (kaip ir iš kur ir pas ka gauti leidima statybai). Ačiu.

.. Laba diena norėčiau sužinoti, kokiu reiktu dokumentu restuoruoti nuosavą namą iš pagrindu ? Namas yra senos statybos. Iš anksto ačiu.

.. Hunton sienu plokštė. Kuo ji geresnė/blogesnė uz OSB plokšte? Ar galima fasada apsiūta Hunton plokšte tinkuoti be papildomo apšiltinimo? (Gamintojo tinklalapyje radau, kad galima, bet nesu tikra). Ar vienintelis apdailos būdas lenteliu apkala paliekant ventiliacinį tarpelį ? Kokia techninės priežiūros kaina, jei statys kita firma? Gal turite kokybišku langu gamintoju kontaktus ? Reikalingi langai pasyviam namui.

.. Laba diena. Turiu klausima. Vilniaus mieste yra išpirkta žemė, tam sklype yra 6 arai, yra pastatytas namukas kuris yra įregistruotas, kaip ūkinis pastatas, bet jis yra gyvenemas namas. Ar galiu statyti kita gyvenama nama, be leidimo statybai, nes sklypas yra išpirktas.

.. kaip rekomenduotumėte įrengti vonios kambario lubas name su medine perdanga? viršutinis aukštas gyvenamas.

.. Pastatėme medinio karkaso gyvenamąjį namą. Elektros instaliacijai naudojome kabelį, kurio markėKHO5W-4. Ar tinka šis kabelis? Preišingu atveju ką daryti. Namą ruošiamės atduoti gyventi. Statyba buvo vykdoma labdaros būdu iš suaukotų lėšų neturtingai daugiavaikei šeimai. Kabelį dovanojo Panevėžio Lietkabelis, norintis likti anonimu. Pagarbiai, Veronika, Draugijos"Motulės delnuos"pirmininkė.

..

.. Sveiki, kiek kainuotu pasistatyti karkasinį ūkinį pastatėli maždaug 4m. pločio ir 6m. ilgio vieno aukšto, be vidinės apdailos pamatai jau išlieti? Ačiu lauksiu atsakymo.

.. Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokie išorės darbu įkainiai šiuo metu. Norėčiau restauruoti nama 100kv/m apkaltas daulylentėmis. Kiek kainuoja šveitimas, gruntavimas ir dažymas?

.. Sveiki, Norėjau sužinoti kiek kainuotų Gintaro statyba "iki raktų"?

.. sveiki, Kokia garantija suteikiate namui (konstrukcijoms, apdailai, įrangai), jei statote "iki raktu". Simonas

.. Laba diena, sakykit prašau ar namas "SODAS 3" gali buti pritaikytas nuolatiniam gyvenimui, t.y. ar gali būti pastatytas taip, kad atitiktu visus ekonomiško namo reikalavimus? Kokia butų jo kaina "iki rakto", jei namo įrengimui (grindys, plyteles ir pan) medžiagas visas pateiktume patys? Kokia būtu statybos trukmė? Dėkoju.

.. Sveiki, galvojame Kaune statyti karkasinį namą ir norime sužinoti preliminarias kainas. Kiek maždaug kainuotų Kaune pastatytį karkasinį 2 aukštų namą, kuriame būtų 100 kv.m. Reiktų , kad pastatytumėte patį namą su sienų pertvaromis, pilnu stogu, namo apšiltinimu ir išorine apdaila. Viskas ,daugiau mes patys pasidarytume. Tad, kiek visa tai kainuotų? (sklypas yra lygus). Lauksiu Jūsų atsakymo. Iš anksto dėkoju už suteiktą informaciją

.. Sveiki, norėčiau paklausti, kiek kainuotu pastatyti karkasinį namą , pagal projektą "Amelė" iki "raktų", iš katalogo www.archipelag.lt Ačiu

.. Laba diena, norėtume sužinoti kiek kainuotų karkasinis namas su pamatais iki 100 kv. namas galėtu būti ir su "daline apdaila" , svarbu kad galėtų gyventi iki kiek yra padaroma darbu su "daline apdaila"? Šalia sklypo sklypo eina komunikacijos.

.. laba diena, turiu karkasinį sodo vasarnamį. Noriu išplėsti, paaukštinti (labai žemos lubos antrame aukšte)ir perdirbti į tinkamą gyventi visus metus namą. Kur kreiptis ir nuo ko pradėti, kad gauti darbu samatą.

.. Kiek daugmaž kainuotu karkasinio namo pastatymas su pilna apdaila, apie 130m/kv, su vandentiekiu, kanalizacija ir elektra?

.. Norėjau paklausti: statau karkasinį namą, karkaso sienas apkalu iš vidaus OSB 15mm, toliau sudedu vata 15 cm, toliau apkalu vieno pjovimo lentomis, toliau 5cm vata ant jos vėjo plėvelė, toliau oro tarpas ir plastikines dailylentes ar teisingas paskirstymas? Ar reikalinga kokia plevelė pavyzdžiui prieš vieno pjovimo lentas? Dėkui

.. Sveiki. Kokia būtų šio namuko kaina su pilna išorės ir vidaus apdaila projektas http://www.archipelag.lt/namu-projektai/raimonda/ ? Tiesa, jis skirtas mū riniui namui. Iš anksto dėkingas Henrikas

.. sveika, noriu pristatyti prie namo priestatą 4x5m, žemė yra išpirkta, bet namas ilgas ir viename koridoriuje gyvena 3 kaimynai, pas juos žeme neišpirkta ar reikės ju prašyti leidmo? Girdėjau, kad iki 50m2 Vilniaus r. leidimas nereikalingas.

.. Sveiki, ar būtina gruntuoti glaistytus paviršius prieš dažymą, jeigu buvo gruntuota prieš glaistymą? Ačiu.

.. Sveiki domintu kiek kainuotu iš Archipelag katalogo, pagal projektą Karmen karkasinio namuko statyba su pilna apdaila ir su daline?

.. Sveiki. Kokia būtų šio namuko kaina su pilna išorės ir vidaus apdaila (išorė, medinės vertikalios lentos, vidus balintos dailylentės, san mazgas iš vidutinio brangumo medžiagų), šildymas numatytas elektra. Projektas kažkas panašaus į http://www.mnamai.lt/uploads/images/projektai/eko1%20planai.jpg tik su normalaus dydžio langais ir be židinio. Paskirtis - vasarnamis. Pagarbiai Paulius.

.. Kokia mežiaga yra geriausei apšiltinti karkasinio namo sienas? Kuo apkalti siena prieš apkalant apdailos lentutėm?

.. Sveiki,kokia būtu karkasinio namo "Rimas 2" statybos kaina iki "raktu"? Projektas www. namuplanai.lt . Ačiu.

.. Sveiki. Norime statyti karkasinį namą 80-90kv.m. 1)Kiek kainuotu pastatyti toki namą (vieno aukšto), jei mediena būtu mūsu? 2) Ar toks namas iškart būna apšildomas iš išorės? 3) Kokia galima išorės apdaila?

.. Sveiki. Norėčiau sužinoti, ar galima mokėti išsimokėtinai už atliktus darbus? Mane domintų apie 20kv.m. priestatas ir stogo keitimas. Ar galėtumėte atlikti tokius darbus? Iš anksto ačiū už atsakymus.

.. Sveiki. Galite pasakyti, koks turi būti gegniu žingsnis dviejų šlaitų stogui, kai stogo kampas 45laipsniai, stogas bus šiltinamas mineraline vata ? Ačiu.

.. Kaip montuoti gipso plokstes: sienos ir lubu? Ar reikalingas atitraukimas kampuose (plysiukas)?Ar kaip lubos ir sienos turi b8ti paslankios tarp saves? Kaip tai atrodytu, gal galima butu kur nors paziureti?Aciu..

.. L abas,norėčiau paklausti: ar galima gipso kartono plokštes sukti tiesiai ant vidinės sienos mediniu statramščių (mediena C 24, drėgnumas15-18%)?

.. Sveiki, galvoju statyti sodo namuką vieno aukšto su šlaitiniu stogu apie 60-70 kvadratu. Darysiu viska pats, tik įvairi informacija glumina. Kiek medienos reikėtų maždaug tokiam namukui? Karkasui sienoms naudočiau 50x150 tašus. Ar tokio storio sienu pakanka žiemai nesušalti jei sumastyčiau pernakvoti? Kiek kainuotu mediena šios dienos kainomis? Dėkui.

.. Noriu pasistatyt namuką sodo sklype. Nuo ko turėčiau pradėt?

.. Sveiki, buvom isiuntę klausimą, tačiau radom visiskai neblogą variantą. Nedidelis namas 2 - 3 asmenų šeimai: namo projektas KOLA . Norėtume sužinoti kaina? Per kiek laiko pastatoma? Gal galėtumėt aprašyti plačiau , kiek kambariu ir po kiek kvadratų?

.. Sveiki, norim pirkti iš anstoliu sodą. Ar bus reikalinga daryti ir topo nuotrauką ir artlikti geodezinius matavimus? Dabar pasistatysim, tik kaip sodo namelį 20m2. Dėkui.

.. Laba diena, noriu pristatyti prie namo priestatą 40m2. Ar riekalingas kaimyno sutikimas? Kokie statybos leidimai riekalingi? Ačiu.

.. Sveiki. Turime 5 arų sodą. Norėtume pasistatyti namuką iki 50 kv.m. Ar įmanoma, ir maždaug kiek kainuotu?

.. Sveiki! Mene domina:ar galima iš projekto "Alksnio" pastatyti šiltą gyvenamą namą ? Kiek kainuos su vidine apdaila ir inžinieriniais darbais? Su pagarba, Viktor.

.. sveiki, ar tinka tašai rąstinio namo sienų lyginimui iš lauko:storis 30mm plotis 50mm? Po to bus kalamos medinės dailylentės.

.. Laba diena. Noriu statyti karkasinį sodo namą 5*9 m. Gruntas: 60cm juodžemis, o tada smėlis. Noriu paklausti dėl grindų:ar būtu imanoma grindų konstrukcija be betonavimo, tiesiog dedant skersai 5*15cm brusus, po jais polistirolo 10cm ir ant brusu kalamos grindinės lentos? Ant kokio pagrindo dėti polesterolio plokštes, manau jis apkrovos neturės, nes skersinius brūsus 5*15cm laikys pamatas. Ačiu labai už atsakymą.

.. Sveiki, kokia priemone galima nulupti ar kitaip pašalinti senus sovietinius dažus nuo sienos? Ačiu.

.. Sveiki, Norėčiau statytis pirtį, kurios plotas būtų apie 50 kv. m. (pirtis - 8 kv. m., dušas – 4 kv. m., priepirtis – 4 kv. m., WC – 1,5 kv. m., koridoriukas – 1,5 kv. m. ir poilsio kambarys – 30 kv. m.) su terasa, kurios plotas būtų apie 15 kv. m. Per kiek laiko ją pastatytumėte? Kiek galėtų kainuoti tokia pirtis (galutinė kaina)? Ar kaina su įranga? Kiek kainuotų be jos? P. S. Sklypas yra ant kalvos, t. y. besileidžiantis žemyn apie 15 laipsnių pasvirimu. Ačiū
1234567891011 12 1314151617181920
212223242526

Elektroninės konsultacijos
El.konsultacijos Karkasinis , karkasinis-skydinis , karkasinis-modulinis , karkasinis-pasyvus ar karkasinis-ekologiškas namas? Statybos leidimas, projektavimas , pamatai, gamyba , statyba, stogo danga, lauko tinklai, šildymas, vėdinimas , elektra, silpnos srovės, vandentiekis , nuotekos, apdaila, baldai? Kauskite drąsiai ir mes Jums atsakysime.
- Konsultacijų archyvas
Vardas *:

Mob.tel.:

El.paštas *:

Klausimas *:

Saugos kodas *:
CAPTCHA


Įdomiausi klausimai
Noriu statyti karkasini nama 100m2 vieno auksto 3 kambariai ir virtuve. Nerandu Jusu puslapyje pavizdziu. Jei galite atsiuskite kataloga, gal ka isirinksiu. Kokios kainos. Aciu
-----
Noriu remontuoti medinį gyvenamajį namą esantį kaimo vietovėje. Planuoju pakeisti langus, sienas apkalti naujomis medinėmis dailylentėmis ir šiferinė stogo dangą pakeisti į skardinė. Nuo ko pradėti? Ar reikalingas projektas, statybos leidimas?
-----
Sveiki, statom karkasinį namuką: išorės apdaila - klinkerio mūras. Noriu paklaust kokius ryšius naudot surišant karkaso siena su mūro? Girdėjau, kad yra kažkokie spec. ryšiai mūrui su karkaso sienomis, nes medžiagos, tai labai skirtingos. Ačiu .
-----
Turim klausimą. Mes gyvenam karkasiniame name, bet jis nėra mums šiltas. Prišildom, bet toks jausmas ,kad šiluma „išeina“. Ar galima jau gyvenamam name, jį kaip nors apšildyti? Grindis, sienas? ačiū.
-----
Rangovas pagal rangos sutartį įsipareigojo pastatyti karkasinį namą, tačiau mums pradėjo kelti abejonių jo naudojamos technologijos. Kyla klausimas ar gali būti naudojamas toks lauko sienų sumuštinis: fasado dailylentės; tašeliai 2,5 cm; osb plokštė 1cm; termoizoliacine 0,5cm plėvelė (atspindinti šilumą iš abiejų pusių, vidus pūstas PE); karkasas+knauf vata; garo izoliacija (atspindinti šilumą PE); metalinis karkasas 5 cm vata, dvigubas gipsas. Pastebėjome, kad ant išorinės atspindinčios plėvelės kaupiasi drėgmė šerkšno ir ledo pavidalu, kaip suprantu drėgmė negali pasišalinti? Koks būtų problemos sprendimo būdas, ar įmanoma išdžiovinti karkasą ir tokią technologiją naudoti tikintis, kad drėgmė nebesikaups? Jei tai esminė technologijos klaida, ar galima (ir kuo remiantis) reikalauti nuostolių atlyginimo? Ačiū
-----
Sveiki, sakykit ar reikia projekto ar statybos leidimo, jei sodo sklype pastatyčiau rąstinį namą be pamatu apie 90kv.m.? Dėkoju
-----
Sveiki, skaitau čia žmoniu klausimus ir iškilo klausimas ką reiškia iki "rakto"? Kas įeina į tai?
-----
Labas, turiu rastinę pirtelę, noriu impregnuoti rastus pirtelės viduje žalia nafta. Ar tai nekenks žmogaus sveikatai? Ačiū.
-----
http://www.pabaltijonamai.lt/namu-projektai.php projektas Leda, kokia apytiksliai kaina butu iki "raktu"?
-----
Sveiki. Kokia būtu kaina namo UOSIS statyba su "daline apdaila" Švedijoje? Pamatas būtu paruoštas. Jeigu užsienyje darbu neatliekat, gal galima įsigyti projektą? Kokia kaina ? Ir ar galima gauti iš Jūsų medžiagų kiekiu išklotine sakykim iki "dalines apdailos". Ačiu. Nerijus
-----
Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl grindų įrengimo ant medinės perdangos. Gyvenamajame name įrengta medinė perdanga: klijuotos 5 cm storio gegnės po 15 cm aukščio (viso aukštis - 30 cm), sudėtos kas 40 cm. Tarpatramis 5 metrai. Ar galima ant tokio pagrindo rengti sildomas grindis pilant 5 cm storio keramzito betona? Dėkoju už patarimą. Saulius
-----
Sveiki, Klausimas susijęs karkasinio namo sienos konstrukcija. Ar tinkamas sienos sumištinis pasirinktas. Nes šiuo atveju gausis gana retas variantas KARKASINĖ SIENOS KONSTRUKCIJA SU NEVENTILIUOJAMU/NEVĖDINAMU FASADU Iš lauko žiūrint: 1. dekoratyvinis plonasluoksnis tinkas (speju koks 10-15 mm) 2. ant pagrindinio karkaso STEICO PROTECT medžio plaušo plokštė (40 mm) tankis 265 kg/m3 3. 145 mm pagrindinis medžio karkasas (145 mm) 4. sausu būdu į pagrindinį medžio karkasą pripūsta biri celiuliozė 5. 10 mm OSB plokštė, sujungimai užklijuoti lipnia juosta (kad plokštė atliktų garo plėvelės funkciją). taip pat plokštė sutvirtina visą namo konstrukciją 6. 45 mm pagalbinis karkasas (tašai) elektros ir vendentiekio instaliacijai 7. į 45 mm karkasą dedama mineralinė vata 8. gipskartonio plokštė 12,5 mm. Didžiausias klausimas yra dėl STEICO PROTECT medžio plaušo plokštės naudojimo išorėje ir dar nevėdinamam fasadui. Pagal statybos reglamente pateiktą (nebežinau ar šitas vis dar aktualus), 2 lentelę, 7 punktą - 200 kg/m3 tankio medžio drožlių plokštė kaip termoizoliacinė medžiaga neleidžiama naudoti nevėdinamose atitvarose. Nors šita plokštė labiau šiuo atveju atliks sienos fasado, o ne termoizoliacinę funkciją. http://www.infolex.lt/lite/ta/67321 Bet STEICO plokščių gamintojai kaip ir leidžia naudoti plokštes išorinėje namo pusėje jas aptinkuojant. http://www.ecomerchant.co.uk/sites/default/files/Ecomerchant_Protect_External_Wall_Insulation_System%20em.pdf čia bus 8 psl. TIMBER FRAME WALL. Dėkingas už atsakymą.
-----
laba diena, statom karkasinį namą. Statybininkai deda sienų "sumuštinį". Jis sudarytas: iš vidaus 1) gipso kartono plokštė, 2) osb plokštė. 3) 10 cm. akmens vata perklota su 5 cm akmens vata, viso 15 cm storis. 4) tada ant karkaso 200 mikronų politielieno plėvelė. 5) papildomas karkasas iš 5 cm tašo, tarpus perklojant akmens vata, viso 3 sluoksniais, t.y. 15 cm storio. 6) vėjo izoliacinė plėvelė prikalta ant karkaso. 7) dailylentės. Man įtarimą kelia "sumuštinio viduje dedama polietileno plėvelė. Kaip tada išeis drėgmė iš namo. Ar ji nesikaups vidiniame vatos sluoksnyje. Ar statybininkai neturėtų dėti garo izoliacinės plėvelės? Jų paklausus atsakė, kad plėvelė sulaikys vėją einantį iš lauko kiaurai visą vatą. man kažkaip neaišku.
-----
Visi klausimai


© 2008 - 2014 UAB “KNE” - Visos teisės saugomos.
Nuorodos: Mediena, Online Reklama
Sukūrė: VIPP SYSTEMS