Tel.: +370 682 00610
ekspertai@karkasiniai.lt
Visi Kontaktai

Facebook Twitter RSS


Visi klausimai - atsakymai


.. Pastatėme medinio karkaso gyvenamąjį namą. Elektros instaliacijai naudojome kabelį, kurio markėKHO5W-4. Ar tinka šis kabelis? Preišingu atveju ką daryti. Namą ruošiamės atduoti gyventi. Statyba buvo vykdoma labdaros būdu iš suaukotų lėšų neturtingai daugiavaikei šeimai. Kabelį dovanojo Panevėžio Lietkabelis, norintis likti anonimu. Pagarbiai, Veronika, Draugijos"Motulės delnuos"pirmininkė.

..

.. Sveiki, kiek kainuotu pasistatyti karkasinį ūkinį pastatėli maždaug 4m. pločio ir 6m. ilgio vieno aukšto, be vidinės apdailos pamatai jau išlieti? Ačiu lauksiu atsakymo.

.. Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokie išorės darbu įkainiai šiuo metu. Norėčiau restauruoti nama 100kv/m apkaltas daulylentėmis. Kiek kainuoja šveitimas, gruntavimas ir dažymas?

.. Sveiki, Norėjau sužinoti kiek kainuotų Gintaro statyba "iki raktų"?

.. sveiki, Kokia garantija suteikiate namui (konstrukcijoms, apdailai, įrangai), jei statote "iki raktu". Simonas

.. Laba diena, sakykit prašau ar namas "SODAS 3" gali buti pritaikytas nuolatiniam gyvenimui, t.y. ar gali būti pastatytas taip, kad atitiktu visus ekonomiško namo reikalavimus? Kokia butų jo kaina "iki rakto", jei namo įrengimui (grindys, plyteles ir pan) medžiagas visas pateiktume patys? Kokia būtu statybos trukmė? Dėkoju.

.. Sveiki, galvojame Kaune statyti karkasinį namą ir norime sužinoti preliminarias kainas. Kiek maždaug kainuotų Kaune pastatytį karkasinį 2 aukštų namą, kuriame būtų 100 kv.m. Reiktų , kad pastatytumėte patį namą su sienų pertvaromis, pilnu stogu, namo apšiltinimu ir išorine apdaila. Viskas ,daugiau mes patys pasidarytume. Tad, kiek visa tai kainuotų? (sklypas yra lygus). Lauksiu Jūsų atsakymo. Iš anksto dėkoju už suteiktą informaciją

.. Sveiki, norėčiau paklausti, kiek kainuotu pastatyti karkasinį namą , pagal projektą "Amelė" iki "raktų", iš katalogo www.archipelag.lt Ačiu

.. Laba diena, norėtume sužinoti kiek kainuotų karkasinis namas su pamatais iki 100 kv. namas galėtu būti ir su "daline apdaila" , svarbu kad galėtų gyventi iki kiek yra padaroma darbu su "daline apdaila"? Šalia sklypo sklypo eina komunikacijos.

.. laba diena, turiu karkasinį sodo vasarnamį. Noriu išplėsti, paaukštinti (labai žemos lubos antrame aukšte)ir perdirbti į tinkamą gyventi visus metus namą. Kur kreiptis ir nuo ko pradėti, kad gauti darbu samatą.

.. Kiek daugmaž kainuotu karkasinio namo pastatymas su pilna apdaila, apie 130m/kv, su vandentiekiu, kanalizacija ir elektra?

.. Norėjau paklausti: statau karkasinį namą, karkaso sienas apkalu iš vidaus OSB 15mm, toliau sudedu vata 15 cm, toliau apkalu vieno pjovimo lentomis, toliau 5cm vata ant jos vėjo plėvelė, toliau oro tarpas ir plastikines dailylentes ar teisingas paskirstymas? Ar reikalinga kokia plevelė pavyzdžiui prieš vieno pjovimo lentas? Dėkui

.. Sveiki. Kokia būtų šio namuko kaina su pilna išorės ir vidaus apdaila projektas http://www.archipelag.lt/namu-projektai/raimonda/ ? Tiesa, jis skirtas mū riniui namui. Iš anksto dėkingas Henrikas

.. sveika, noriu pristatyti prie namo priestatą 4x5m, žemė yra išpirkta, bet namas ilgas ir viename koridoriuje gyvena 3 kaimynai, pas juos žeme neišpirkta ar reikės ju prašyti leidmo? Girdėjau, kad iki 50m2 Vilniaus r. leidimas nereikalingas.

.. Sveiki, ar būtina gruntuoti glaistytus paviršius prieš dažymą, jeigu buvo gruntuota prieš glaistymą? Ačiu.

.. Sveiki domintu kiek kainuotu iš Archipelag katalogo, pagal projektą Karmen karkasinio namuko statyba su pilna apdaila ir su daline?

.. Sveiki. Kokia būtų šio namuko kaina su pilna išorės ir vidaus apdaila (išorė, medinės vertikalios lentos, vidus balintos dailylentės, san mazgas iš vidutinio brangumo medžiagų), šildymas numatytas elektra. Projektas kažkas panašaus į http://www.mnamai.lt/uploads/images/projektai/eko1%20planai.jpg tik su normalaus dydžio langais ir be židinio. Paskirtis - vasarnamis. Pagarbiai Paulius.

.. Kokia mežiaga yra geriausei apšiltinti karkasinio namo sienas? Kuo apkalti siena prieš apkalant apdailos lentutėm?

.. Sveiki,kokia būtu karkasinio namo "Rimas 2" statybos kaina iki "raktu"? Projektas www. namuplanai.lt . Ačiu.

.. Sveiki. Norime statyti karkasinį namą 80-90kv.m. 1)Kiek kainuotu pastatyti toki namą (vieno aukšto), jei mediena būtu mūsu? 2) Ar toks namas iškart būna apšildomas iš išorės? 3) Kokia galima išorės apdaila?

.. Sveiki. Norėčiau sužinoti, ar galima mokėti išsimokėtinai už atliktus darbus? Mane domintų apie 20kv.m. priestatas ir stogo keitimas. Ar galėtumėte atlikti tokius darbus? Iš anksto ačiū už atsakymus.

.. Sveiki. Galite pasakyti, koks turi būti gegniu žingsnis dviejų šlaitų stogui, kai stogo kampas 45laipsniai, stogas bus šiltinamas mineraline vata ? Ačiu.

.. Kaip montuoti gipso plokstes: sienos ir lubu? Ar reikalingas atitraukimas kampuose (plysiukas)?Ar kaip lubos ir sienos turi b8ti paslankios tarp saves? Kaip tai atrodytu, gal galima butu kur nors paziureti?Aciu..

.. L abas,norėčiau paklausti: ar galima gipso kartono plokštes sukti tiesiai ant vidinės sienos mediniu statramščių (mediena C 24, drėgnumas15-18%)?

.. Sveiki, galvoju statyti sodo namuką vieno aukšto su šlaitiniu stogu apie 60-70 kvadratu. Darysiu viska pats, tik įvairi informacija glumina. Kiek medienos reikėtų maždaug tokiam namukui? Karkasui sienoms naudočiau 50x150 tašus. Ar tokio storio sienu pakanka žiemai nesušalti jei sumastyčiau pernakvoti? Kiek kainuotu mediena šios dienos kainomis? Dėkui.

.. Noriu pasistatyt namuką sodo sklype. Nuo ko turėčiau pradėt?

.. Sveiki, buvom isiuntę klausimą, tačiau radom visiskai neblogą variantą. Nedidelis namas 2 - 3 asmenų šeimai: namo projektas KOLA . Norėtume sužinoti kaina? Per kiek laiko pastatoma? Gal galėtumėt aprašyti plačiau , kiek kambariu ir po kiek kvadratų?

.. Sveiki, norim pirkti iš anstoliu sodą. Ar bus reikalinga daryti ir topo nuotrauką ir artlikti geodezinius matavimus? Dabar pasistatysim, tik kaip sodo namelį 20m2. Dėkui.

.. Laba diena, noriu pristatyti prie namo priestatą 40m2. Ar riekalingas kaimyno sutikimas? Kokie statybos leidimai riekalingi? Ačiu.

.. Sveiki. Turime 5 arų sodą. Norėtume pasistatyti namuką iki 50 kv.m. Ar įmanoma, ir maždaug kiek kainuotu?

.. Sveiki! Mene domina:ar galima iš projekto "Alksnio" pastatyti šiltą gyvenamą namą ? Kiek kainuos su vidine apdaila ir inžinieriniais darbais? Su pagarba, Viktor.

.. sveiki, ar tinka tašai rąstinio namo sienų lyginimui iš lauko:storis 30mm plotis 50mm? Po to bus kalamos medinės dailylentės.

.. Laba diena. Noriu statyti karkasinį sodo namą 5*9 m. Gruntas: 60cm juodžemis, o tada smėlis. Noriu paklausti dėl grindų:ar būtu imanoma grindų konstrukcija be betonavimo, tiesiog dedant skersai 5*15cm brusus, po jais polistirolo 10cm ir ant brusu kalamos grindinės lentos? Ant kokio pagrindo dėti polesterolio plokštes, manau jis apkrovos neturės, nes skersinius brūsus 5*15cm laikys pamatas. Ačiu labai už atsakymą.

.. Sveiki, kokia priemone galima nulupti ar kitaip pašalinti senus sovietinius dažus nuo sienos? Ačiu.

.. Sveiki, Norėčiau statytis pirtį, kurios plotas būtų apie 50 kv. m. (pirtis - 8 kv. m., dušas – 4 kv. m., priepirtis – 4 kv. m., WC – 1,5 kv. m., koridoriukas – 1,5 kv. m. ir poilsio kambarys – 30 kv. m.) su terasa, kurios plotas būtų apie 15 kv. m. Per kiek laiko ją pastatytumėte? Kiek galėtų kainuoti tokia pirtis (galutinė kaina)? Ar kaina su įranga? Kiek kainuotų be jos? P. S. Sklypas yra ant kalvos, t. y. besileidžiantis žemyn apie 15 laipsnių pasvirimu. Ačiū

.. Kiek kainuotu ir kiek laiko užtruktu pastatyti , pagal namo projektą GINTARAS , nuo A iki Z ? Sklypas: Vilniaus raj., Žalieji ežerai. Labai dėkui.

.. Laba diena, kaip supratau iš klausimų ir atsakymų skyriaus, iš jūsų galima pirkti archipelag.lt puslapyje pateiktus projektus ir juos pritaikyti karkasinių namų statybai? Ar tas "pritaikymas" mokamas?

.. Laba diena, norėčiau pasikeisti namui stoga su kazilais (gegnėmis) apie200m2. Kiek kainuotu.Ačiu.

.. Sveiki. Planuoju statytis nedidelį karkasinį sodo namuką 5x5m. Pamatų konstrukcija: betoniniai poliai su mediniu rostverku. Ar yra galimybės daryti ne medinę perdangą, o lieti betoninį pagrindą tiesiai ant žemės? Ir kaip toks betoninis padas turėtų "draugauti" su mediniu rostverku?

.. Noriu pasistatyti 4 namukus apie 25m2 kaimo turizmo sodyboje. Projektas Orchid man tinka (www.betula.lt). Koks optimaliausias variantas: karkasinis ar klijuoto tašo? Kokia galėtu būti karkasinio namuko kaina iki "raktų"?

.. Labutis, sodų bendrijoje pradėjom statyti medine pavėsinę 3x6 metrų ir aukštis 2,90cm, tačiau neatsiklausėme kaimynų, nes tarpas tik 1m, o turi būti 3m. Sodo pirmininkas grąsina teismu, o kaimynė pagal jį, turi būti 3m, nes atseit jos sodo niekas nepirks. Ką patarsite šiuo atveju (geodeziniai matavimai neatlikti nei pas mane,nei pas kaimynus). Ar tikrai galiu susilaukti teismo jei nenugriausiu pavėsinės?

.. Sveiki ! Turiu 2,50 aro sklypa sodu bendrijoje. Kokių matmenų namą galėčiau pasistatyti tokiame mažame sklypelije.Ačiu.

.. Laba diena, kiek maždaug kainuotu 80 m2 namukas pastatyti ant mūsu pamatu su daline apdaila? p.s. langus ir išorės duris užsakysime patys. Ačiu.

.. Kokia yra orientacinė vieno kv. m. kaina? Kas apskaitoma toje kainoje:' ar tik karkasas - modulis; kokio lygio yra vidaus ar išorės apdaila (išbaigtumas); kokia yra pastato šiluminė varža?

.. Labas vakaras. Statysiuos nama Lietuvoje 225m2 bendro ploto. Norėjau pasidomėti ar įmanoma nusipirkti medienos tokių išmatavimų medienos:48*48;48*73;48*98;48*148;48*198 ir t.t.? Kokia kaina?Dėkoju.

.. Sveiki, Labai domina Jūsu projektas KRISTINA. Būtu labai malonu gauti daugiau informacijos apie šį projektą. Kokia yra statybos kaina? Kiek kainuotu namo projektas? Ačiu jokumaitisgytis@yahoo.com

.. Laba diena, norėjau pasiteirauti kokia būtų namo TOMAS 2 statybos kaina (pilna išorės ir vidaus apdaila)? Ir koks to namuko plotas? Ačiū už atsakymą.

.. Kokia pilna kaina Viešbutis SKANDINAVIJA 1 arba m2 vidutine kaina. Kas ir per koki laiką gali toki namą pastatyti Švedijoje?

.. Laba diena, ar galėtumėt pasakyti: kiek kainuotu Jungtinių Pajėgu namo Justas-5 pastatymas su daline apdaila ir iki ''raktu''? Kiek užtruktu statyba? Ačiu.




1234567891011 12 1314151617181920
2122232425

Elektroninės konsultacijos
El.konsultacijos Karkasinis , karkasinis-skydinis , karkasinis-modulinis , karkasinis-pasyvus ar karkasinis-ekologiškas namas? Statybos leidimas, projektavimas , pamatai, gamyba , statyba, stogo danga, lauko tinklai, šildymas, vėdinimas , elektra, silpnos srovės, vandentiekis , nuotekos, apdaila, baldai? Kauskite drąsiai ir mes Jums atsakysime.
- Konsultacijų archyvas




Vardas *:

Mob.tel.:

El.paštas *:

Klausimas *:

Saugos kodas *:
CAPTCHA






Įdomiausi klausimai
Noriu statyti karkasini nama 100m2 vieno auksto 3 kambariai ir virtuve. Nerandu Jusu puslapyje pavizdziu. Jei galite atsiuskite kataloga, gal ka isirinksiu. Kokios kainos. Aciu
-----
Noriu remontuoti medinį gyvenamajį namą esantį kaimo vietovėje. Planuoju pakeisti langus, sienas apkalti naujomis medinėmis dailylentėmis ir šiferinė stogo dangą pakeisti į skardinė. Nuo ko pradėti? Ar reikalingas projektas, statybos leidimas?
-----
Sveiki, statom karkasinį namuką: išorės apdaila - klinkerio mūras. Noriu paklaust kokius ryšius naudot surišant karkaso siena su mūro? Girdėjau, kad yra kažkokie spec. ryšiai mūrui su karkaso sienomis, nes medžiagos, tai labai skirtingos. Ačiu .
-----
Turim klausimą. Mes gyvenam karkasiniame name, bet jis nėra mums šiltas. Prišildom, bet toks jausmas ,kad šiluma „išeina“. Ar galima jau gyvenamam name, jį kaip nors apšildyti? Grindis, sienas? ačiū.
-----
Rangovas pagal rangos sutartį įsipareigojo pastatyti karkasinį namą, tačiau mums pradėjo kelti abejonių jo naudojamos technologijos. Kyla klausimas ar gali būti naudojamas toks lauko sienų sumuštinis: fasado dailylentės; tašeliai 2,5 cm; osb plokštė 1cm; termoizoliacine 0,5cm plėvelė (atspindinti šilumą iš abiejų pusių, vidus pūstas PE); karkasas+knauf vata; garo izoliacija (atspindinti šilumą PE); metalinis karkasas 5 cm vata, dvigubas gipsas. Pastebėjome, kad ant išorinės atspindinčios plėvelės kaupiasi drėgmė šerkšno ir ledo pavidalu, kaip suprantu drėgmė negali pasišalinti? Koks būtų problemos sprendimo būdas, ar įmanoma išdžiovinti karkasą ir tokią technologiją naudoti tikintis, kad drėgmė nebesikaups? Jei tai esminė technologijos klaida, ar galima (ir kuo remiantis) reikalauti nuostolių atlyginimo? Ačiū
-----
Sveiki, sakykit ar reikia projekto ar statybos leidimo, jei sodo sklype pastatyčiau rąstinį namą be pamatu apie 90kv.m.? Dėkoju
-----
Sveiki, skaitau čia žmoniu klausimus ir iškilo klausimas ką reiškia iki "rakto"? Kas įeina į tai?
-----
Labas, turiu rastinę pirtelę, noriu impregnuoti rastus pirtelės viduje žalia nafta. Ar tai nekenks žmogaus sveikatai? Ačiū.
-----
http://www.pabaltijonamai.lt/namu-projektai.php projektas Leda, kokia apytiksliai kaina butu iki "raktu"?
-----
Sveiki. Kokia būtu kaina namo UOSIS statyba su "daline apdaila" Švedijoje? Pamatas būtu paruoštas. Jeigu užsienyje darbu neatliekat, gal galima įsigyti projektą? Kokia kaina ? Ir ar galima gauti iš Jūsų medžiagų kiekiu išklotine sakykim iki "dalines apdailos". Ačiu. Nerijus
-----
Visi klausimai


© 2008 - 2014 UAB “KNE” - Visos teisės saugomos.
Nuorodos: Mediena, Online Reklama
Sukūrė: VIPP SYSTEMS