Sveiki,namas Saulius iki raktų kokia kaina ?ačiū - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Sveiki kokia kaina butu 17 ant 6 garazo kaina. - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, ar čia vien tik karkaso kaina, ar į tas kainas įeina ir su apdaila ? - (Pasistatyk Pats )


  Laba diena Galvojam pirkti karkasinį namą 100kvm. Ar būtų galimybė patikrinti ar namas pastatytas kokybiškai ir nustatyti jo trūkumus?


  Sveiki Gražiai padarytas. Per kiek laiko toks pastatomas? Koks šio projekto užstatymo plotas ir naudingas plotas? statinio gabaritai. Kiek galėtų kainuoti namas nuo A (projketas, leidimai ...) iki dalinės apdailos? 9x13 užstatymo plotas su terasa (naudingas ~80m2 A++ klasės - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki Kokia butu kaina karkasinio namo pastatymo iki dalines apdailos 120kv+ivedimas komunikaciju.zemes sklypas Klaipedoje. Aciu. - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Laba diena, Kokia kaina butu mazdaug tokio namuko su pastatymu? Gali buti be vidines apdailos arba su daline. 3 miegamieji ir virtuve su svetaine. Dekoju uz atsakyma - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki , kokia preliminari kaina Domas A+ iki raktu? - (Projektas DOMAS A+)


  Sveiki, Namo statymas Islandijoje kiek galėtų išaugti samata? - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Sveiki. Norėčiau paklausti ar piešiat projektus, labiau skirtus karkasiniams namams? Turiu gan aisku planą namo tiek vidaus tiek išorės, reiktų man detalesniu brėžinių (auksciai, plociai, ismieros ir t,t), ar tuo užsiimate? Ačiū


  Sveiki, Noriu pavasarį/vasarą pasistatyti garažą ir labai sudomi jūsų projektas "Pasistatyk Pats 37". Tačiau turiu keletą klausimų. 1. Kiek kainuotų pristatymas ? 2. Kokius rekomenduotumėte pasiruošti pamatus? 3. Kokią rekomenduotumėte daryti sienų lauko ir vidaus apdailą, bei stogą? 4. Ar šildymo medžiaga kokia nors įeina į komplektą ir jei ne, kokią rekomenduotumėte? 5. Kiek kainuotų surinkimas arba visas pastatymas? Ačiū labai, Ignas - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, domintu projekto Marius A pastatymo kaina. - (Projektas MARIUS A)


  Pasidaryk pats 62 namo projekatas kiek papildomai kainuotu stagas (skarda) su visom papildomom medz be darbo plastikiniai langai (pigaiuasiais vairantas) be montazo durys lauko be montazo ir isorines sienos (apsildinimas , pleveles, apdaila) be darbo - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, Kokia projekto Vilmantas kaina. - (Konsultacijos)


  Sveiki, noriu sužinoti kainą už visą namo paketą. Sklypo dar neturiu. Tiesiog svarstau variantus, kas labiau apsimoka, ar pirkti namą, ar statytis. Namas būtų skirtas 3 žmonėms, 2 aukštų, pirmame aukšte 2 gyvenami kambariai po 12-14 kv.m, virtuvė, svetainė , vonia, pagalbinės patalpos, 2 aukšte 2 nepilnai atskirti kambariai, vonia ir terasa. Aš suprantu, kad tiksliai negalite pasakyti kainos, bet nors apytiksliaai, nuo iki, nes dabar visai neįsivaizduoju :) Ačiū - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Kiek toks namas kainuotu pastatyti Airijoje?Ar gal turite pastatytu Airijoje,ir butu galima paziureti? - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, kokio dydžio namą būtų galima pastatyti-sukonstruoti už 35-40tuks. euru?


  Sveiki, Domintų namo iki 75 kvadratų statyba, kaina mums turi reikšmės,kadangi galvojame tarp pastatyto namo pirkimo ir statytis patiems. Kokia kaina būtų bent jau apytikslė su pamatais, pilna išorės apdaila ir daline vidaus apdaila. Į dalinę apdailą turėtų būti įskaičiuota inžinerinių tinklų išvedžiojimai t.y. elektra, šildymas (oras vanduo) vandentiekis ir nuotekos. Pridedu sklypo kuris domina mus nuorodą į kaina itraukite ir sklypo kaina ir įvadus į namą. https://m.aruodas.lt/paieska-zemelapyje/?obj=11&FOfferType=1&FRegion=114&FDistrict=9&change_region=1#zoom:15;center:(55.91918558597264,21.103726091284496);11-937355 Pagarbiai Edgaras Stirpeika - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, domintu karkasino namo kaina iki 100kv? Ačiū


  Sveiki, kiek kainuoja 170m2 karkasinio namo A+ klasės individualaus projekto parengimas? Namas vieno aukšto, plokščiu stogu be garažo su stogine automobiliams. - (Konsultacijos)


  Sveiki Turiu bėdų su karkasinuku 80m2 statytų prieš 5 metus vienadienės firmeles. Vasarą perkaista , žiemą jaučiu diskomfortą , sifonija per kojas šaltas oras. Nors termometras ant sienos rodo 22 šilumos. Ar kiek pagelbėtų jeigu fasadą apkalt steico protect plokštėms ir nutinkuoti. Dabar ira medinės daililente, oro tarpas, difuzinė plėvele, osb plokštė na ir toliau stigos 50*200 . Siltinta 200 mm Paroc akmens vata, politileno plėvele, metaliniu profilių karkasa ir gipskartonis. Ar reikia nuo fasado nuimti ir OSB plokštės? Ar jusu kompanija apsiimtų perdaryti fasadą naudojant steico protect plokštės? Kokio storio jų reiktų? Ačiū - (Konsultacijos)


  Sveiki.Kokia namo gyvenamo ploto kvadratūra ir kokia pilnai įrengto kaina? - (Projektas GEDIMINAS A+)


  kaina nuo projekto iki rakto,namo Saulius? - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Sveiki. Kokia kaina namo Domas nuo projekto iki raktu? Ir kiek kvadratu? - (Projektas DOMAS A+)


  Laba diena , Klausimas ar galima gauti išmatavimus brėžinio pasistatyk pats 37? Norėčiau žinoti ilgi ir ploti. - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, Reikalingas garažas dviem automobiliams 60 kvadratinių metrų ploto, su dviem vartais, dviem langais ir vienomis durimis. Garazas turetu buti minimaliai apsiltintas 5-8cm pasirinktos apšiltinimo medžiagos, Koks būtų jūsų galimas pigiausias variantas? - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, domintų Gyv.namo apie 50kv.m. Projektas ir tokio Gyv.namo energetinės klasės A+ statybos kaina iki "raktų". - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Tai kiek kainuoja projektas 80 pasidaryk pats. - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, norime statyti karkasinį ūkinį apie 150kv, aukstis apie 5m, nuožulnus stogas, per viduri garažo vartai dideli, bus 1 kamabariuks apie 14kv ir langas 1 tam kambarį. Iš išorės bus skarda iš vidaus šildysime vata arba polisteroliu. Kokia kaina būtų pačio karkaso su poliniais pamatais? Ar padarytumėte viską ar tik dalį darbų? - (Konsultacijos)


  Labas dienas Kiek kainuotu namo iki raktu 2 kv.m kaina it kiek uzima laiko pastatyti Rita T


  Sveiki, Ar visoje Lietuvoje statute karkasinius namus? ir kaip galeciau suzinoti kaina dezutes namuko? Gal galeciau atsiusti brezinukus ir surasyciau ko noriu ir mazdaug pasakytumete kaina? pagarbiai Dain - (Karkasinių-skydinių statinių "Pasistatyk Pats" gamyba)


  Sveiki. Kiek kainuotų namo pagal šį projektą, statyba "iki raktų"? http://eksploit.lt/projektas/deodatas/ Ačiū! Ilona - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Laba diena,susidomejau projekteliu pasistatyk pats 80,jeigu noreciau pasirinkti isoriniu namo sienu stori 195mm ar kaina kinta,ir kiek ji butu? aciu uz info. - (Pasistatyk Pats )


  Laba diena, norėjome pasiteirauti kokia pilna kaina butu pastatyt karkasini 100 m2 namą ačiū?


  Sveiki. Kokia butu sio ( Gediminas) namo kaina, be masinai skirtos pastoges. Su pilnu namo irengimu. - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, Mane domintų Pasistatyk pats Nr. 37 (dvigubo garažo) pastato aukštis? Ačiū - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki. Ar statote airijoj ir kiek butu sio namo kaina ir koks jo plotas kazkaip negaliu rast jo jūsų puslapyje. Ir kokia butu transportavimo kaina i airija su pastatytu. O dar jūs pamatus irgi pylat. Dekui už atsakymą. - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki. Ar statote airijoj ir kiek butu sio namo kaina ir koks jo plotas kazkaip negaliu rast jo jūsų puslapyje. Ir kokia butu transportavimo kaina i airija su pastatytu. O dar jūs pamatus irgi pylat. Dekui už atsakymą. - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, kokia būtų GEDIMINAS namo kaina mūsų sklype? (Miškonys, šalia Nemenčinės), kiek kambarių ir kvadratų? Pagarbiai, Mindaugas - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ar apsiimtumėte statyti 2 aukštų ~125 kv.m. namą Vaidotų k., Vilniuje, prie kurio dar trūksta apie 80m privažiavimo, o pats sklypas apaugęs medžiais, kurie topo nuotraukoj sužymėti kaip menkaverčiai krūmai (gal ir tuo galėtumėte pasirūpinti)? Namas, kiek teko bendrauti yra nesudėtingas, leidimas išduotas A klasei. Kiek apytiksliai galėtų tai kainuoti iki rakto? Statyti planuojame su paskola, todėl netgi geriausia būtų, jeigu atsirastų galimybė iš Jūsų pirkti ne statybos paslaugą, o jau "gatavą" produktą - statinį. Nerandu, kur užklausimo formoje galėčiau prisegti failą, tad jeigu toks variantas Jus domintų, o kaina mums nebūtų per didelė, atsiųsčiau projektą atskirai. - (Konsultacijos)


  Sveiki, Norėjau pasidomėti kokia būtu Gedimino projekto kaina ir kaina su darbais be vidaus apdailos? Ir ar yra galimybe pakelti iki A++ klases? Kokia būtu automobilių pastoges kvadratūra? Ir ar yra galimybe koreguoti projektą? - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki. Statant karkasinį namą, kokią vėjo izoliaciją patartumėte naudoti? Norėčiau kokios nors plokštės, ne plėvelės, kad sutektų namui papildomą stabilumą. - (Konsultacijos)


  Sveiki, Kokia "projektas Gediminas" gyvenamojo namo kvadratura? - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, Gal galite pasakyti kiek kainavo sitas projektas? Ar turite panasu projekta tik mazasni nama? Kiek uztrunka laiko pastatyti nama? Aciu, Lauksiu atsakimo, Aleksej - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, planuojame statytis 80 kv.m vieno aukšto 3 miegamųjų skydinį namą šalia Klaipėdos, kokia būtų apytikslė kaina? Pagarbiai Renatas


  Kokia butu kaina? - (Prekybos/ofiso patalpos)


  Sveiki. Kokia kaina būtų individualaus namo projekto?


  Sveiki, Ar užsakius jūsų gaminius, būtų surinkėjai, kurie atliktų surinkimo darbus? Domintų 37kv garažas, ar kažkas panašaus t. y bendras plotas apie 50kv\m garažas su sandėliuku-malkine. Nurodykite kainą su pristatymu ir jei atliekate surinkimo darbus, darbų kainą. Pristatymo miestas Radviliškis. Pagarbiai Nadiežda - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, kokia preliminari tokio projekto kaina? Dėkoju už atsakymą. Gražios dienos - (Projektas MARIUS A)


  Laba diena, norėčiau pasiteirauti kokia būtų kaina projekto Saulius nuo pamatų iki dalinės apdailos Marijampolės mieste. Projektą pirktumėme iš jūsų. Ačiū, lauksiu jūsų atsakymo. - (Projektas MARIUS A)1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32