kaina nuo projekto iki rakto,namo Saulius? - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Sveiki. Kokia kaina namo Domas nuo projekto iki raktu? Ir kiek kvadratu? - (Projektas DOMAS A+)


  Laba diena , Klausimas ar galima gauti išmatavimus brėžinio pasistatyk pats 37? Norėčiau žinoti ilgi ir ploti. - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, Reikalingas garažas dviem automobiliams 60 kvadratinių metrų ploto, su dviem vartais, dviem langais ir vienomis durimis. Garazas turetu buti minimaliai apsiltintas 5-8cm pasirinktos apšiltinimo medžiagos, Koks būtų jūsų galimas pigiausias variantas? - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, domintų Gyv.namo apie 50kv.m. Projektas ir tokio Gyv.namo energetinės klasės A+ statybos kaina iki "raktų". - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Tai kiek kainuoja projektas 80 pasidaryk pats. - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, norime statyti karkasinį ūkinį apie 150kv, aukstis apie 5m, nuožulnus stogas, per viduri garažo vartai dideli, bus 1 kamabariuks apie 14kv ir langas 1 tam kambarį. Iš išorės bus skarda iš vidaus šildysime vata arba polisteroliu. Kokia kaina būtų pačio karkaso su poliniais pamatais? Ar padarytumėte viską ar tik dalį darbų? - (Konsultacijos)


  Labas dienas Kiek kainuotu namo iki raktu 2 kv.m kaina it kiek uzima laiko pastatyti Rita T


  Sveiki, Ar visoje Lietuvoje statute karkasinius namus? ir kaip galeciau suzinoti kaina dezutes namuko? Gal galeciau atsiusti brezinukus ir surasyciau ko noriu ir mazdaug pasakytumete kaina? pagarbiai Dain - (Karkasinių-skydinių statinių "Pasistatyk Pats" gamyba)


  Sveiki. Kiek kainuotų namo pagal šį projektą, statyba "iki raktų"? http://eksploit.lt/projektas/deodatas/ Ačiū! Ilona - (Karkasinių statinių A, A+, A++, B, C statyba iki "raktų")


  Laba diena,susidomejau projekteliu pasistatyk pats 80,jeigu noreciau pasirinkti isoriniu namo sienu stori 195mm ar kaina kinta,ir kiek ji butu? aciu uz info. - (Pasistatyk Pats )


  Laba diena, norėjome pasiteirauti kokia pilna kaina butu pastatyt karkasini 100 m2 namą ačiū?


  Sveiki. Kokia butu sio ( Gediminas) namo kaina, be masinai skirtos pastoges. Su pilnu namo irengimu. - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, Mane domintų Pasistatyk pats Nr. 37 (dvigubo garažo) pastato aukštis? Ačiū - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki. Ar statote airijoj ir kiek butu sio namo kaina ir koks jo plotas kazkaip negaliu rast jo jūsų puslapyje. Ir kokia butu transportavimo kaina i airija su pastatytu. O dar jūs pamatus irgi pylat. Dekui už atsakymą. - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki. Ar statote airijoj ir kiek butu sio namo kaina ir koks jo plotas kazkaip negaliu rast jo jūsų puslapyje. Ir kokia butu transportavimo kaina i airija su pastatytu. O dar jūs pamatus irgi pylat. Dekui už atsakymą. - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, kokia būtų GEDIMINAS namo kaina mūsų sklype? (Miškonys, šalia Nemenčinės), kiek kambarių ir kvadratų? Pagarbiai, Mindaugas - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ar apsiimtumėte statyti 2 aukštų ~125 kv.m. namą Vaidotų k., Vilniuje, prie kurio dar trūksta apie 80m privažiavimo, o pats sklypas apaugęs medžiais, kurie topo nuotraukoj sužymėti kaip menkaverčiai krūmai (gal ir tuo galėtumėte pasirūpinti)? Namas, kiek teko bendrauti yra nesudėtingas, leidimas išduotas A klasei. Kiek apytiksliai galėtų tai kainuoti iki rakto? Statyti planuojame su paskola, todėl netgi geriausia būtų, jeigu atsirastų galimybė iš Jūsų pirkti ne statybos paslaugą, o jau "gatavą" produktą - statinį. Nerandu, kur užklausimo formoje galėčiau prisegti failą, tad jeigu toks variantas Jus domintų, o kaina mums nebūtų per didelė, atsiųsčiau projektą atskirai. - (Konsultacijos)


  Sveiki, Norėjau pasidomėti kokia būtu Gedimino projekto kaina ir kaina su darbais be vidaus apdailos? Ir ar yra galimybe pakelti iki A++ klases? Kokia būtu automobilių pastoges kvadratūra? Ir ar yra galimybe koreguoti projektą? - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki. Statant karkasinį namą, kokią vėjo izoliaciją patartumėte naudoti? Norėčiau kokios nors plokštės, ne plėvelės, kad sutektų namui papildomą stabilumą. - (Konsultacijos)


  Sveiki, Kokia "projektas Gediminas" gyvenamojo namo kvadratura? - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, Gal galite pasakyti kiek kainavo sitas projektas? Ar turite panasu projekta tik mazasni nama? Kiek uztrunka laiko pastatyti nama? Aciu, Lauksiu atsakimo, Aleksej - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, planuojame statytis 80 kv.m vieno aukšto 3 miegamųjų skydinį namą šalia Klaipėdos, kokia būtų apytikslė kaina? Pagarbiai Renatas


  Kokia butu kaina? - (Prekybos/ofiso patalpos)


  Sveiki. Kokia kaina būtų individualaus namo projekto?


  Sveiki, Ar užsakius jūsų gaminius, būtų surinkėjai, kurie atliktų surinkimo darbus? Domintų 37kv garažas, ar kažkas panašaus t. y bendras plotas apie 50kv\m garažas su sandėliuku-malkine. Nurodykite kainą su pristatymu ir jei atliekate surinkimo darbus, darbų kainą. Pristatymo miestas Radviliškis. Pagarbiai Nadiežda - (Pasistatyk Pats )


  Sveiki, kokia preliminari tokio projekto kaina? Dėkoju už atsakymą. Gražios dienos - (Projektas MARIUS A)


  Laba diena, norėčiau pasiteirauti kokia būtų kaina projekto Saulius nuo pamatų iki dalinės apdailos Marijampolės mieste. Projektą pirktumėme iš jūsų. Ačiū, lauksiu jūsų atsakymo. - (Projektas MARIUS A)


  Kokia kaina 35A - (Pasistatyk Pats )


  Laba diena . Koks skydų aukštis ? - (Pasistatyk Pats )


  sveiki, planuojama statyti 600kv.m dvieju aukstu su vienslaiciu stogu, su dviem garazais, pirmame aukste 4 butai, antrame 2.Pamata paruosim patys, sildymas radiatorinis. gal galetumete pasakyti preliminaria karkasinio ir skydinio namo kvadrato kaina su medziagom ir darbu. Pagarbiai, Andrius


  Sveiki, kokia butu kaina garazo 4x7 m. ir pristatymas i Vilniu? - (Pasistatyk Pats )


  Laba. Prie ūkinio pastato 72kv.m pristačiau priestatą 33kv.m įėjimas bendras. Namų valda kaimo vietovėje. Ar tai legalu?


  Sveiki planuojam statyti nama 80kv namas butu 1auksto su mansarda. Kokia kaina mazdauk butu tokio namuko


  Laba diena, Norėčiau sužinoti, kiek galėtų kainuoti pastatyti namą 100 m2 ?


  Sveiki , ar statote namus airijoje , jei taip kiek kainuotu projekto Leonidas pastatymas


  Laba diena Galimybe greitai pasistatyti nama labai vilioja, tik kad tie sklypai brangus, nebent kur nors negyvenamoje vietoje... Norejau paklausti, gal statote Anglijoje tokius namus.


  Sveiki koki karkasinini nameli galyte pasiulyti finansai 40000 euru su pagarba Vytautas


  laba diena kiek kainuotu garazas is skydu 4m plocio 6m ilgio


  Laba diena,noriu suzinoti kokia kaina namelio ofiso,taip pat ismatavimai.domintu gal 2 vnt - (Prekybos/ofiso patalpos)


  Laba diena, turiu parengta namo projektą kuris panašus į Jūsu VOKISKAS 2. Klausimas: ar pagamintumėte namą, pagal mano projektą? Pagal Jūsų "Pasistatyk Pats" siūlomu paslaugu būda. Ir kokia suma galėčiau orientuotis? Namo plotas 150 m2. Aciu - (Individualus namas VOKIŠKAS 2)


  Laba diena planuoju statyti alaus bravora ir ieskau tinkamu variantu. Domintu pastatas apsiltintas 100m2 ploto. Su garazu durimis. Langu nereikia. Aukstis 4m. Ka jus galetumete pasiulyti? Kokios kainos uz skyda? · Išoriniai elementai/sienos: a. Vientisas skydas, c. Skydas su durų anga. · Vidiniai elementai/sienos: a. Vientisas skydas, b. Skydas su durų anga. - (PROJEKTAS ARTŪRAS 2013)


  Laba diena, kokia būtu statybos kaina pagal projektą Vilmantas ir kas jau yra įskaičiuota į tą kainą? Atrašykite prašau į pastą. Aciu Tomas - (Projektas VILMANTAS)


  Laba diena, kokia projekto Audrys kaina, bent apytiksliai ?ačiu - (Projektas AUDRYS)


  Sveiki, kiek kainuotų šio projekto tik medinės dalies (karkaso) statyba? - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena,norėčiau paklausti kiek kainuotu projekto AUDRYS statyba su "daline apdaila".Ačiū - (Projektas AUDRYS)


  Laba diena, domina šis namas. Kiek kainuotų su pilna vidine apdaila? - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Sveiki, domina Projekto Gediminas statybos kaina iki " rakto". Ar įmanoma pirkti išsimokėtinai ir kiek tai kainuotų ? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, Kokia būtu preliminari statybų kaina su "daline apdaila" projekto Leonidas? Statant su banko paskola, kokia butu atsiskaitymo tvarka: už kokia sumą turėtu būti atlikti statybos darbai pirmam užstatymu bankui? Aciu - (Projektas LEONIDAS)


  Laba diena, Planuoju turėti maža siuvimo atelje, todėl sudomino Pr. Ofisas. Galbūt turit daugiau variantu? Kokie tokio ofiso matmenys ir kas įeiną į komplektą. Kokia galutine kaina su pristatymu į vieta? Dėkoju už informacija. - (Projektas Prekybos/Ofiso patalpos)1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32