Laba diena. Esam pasistatę namą: pirmas aukštas blokeliai, o antras karkasinis. Kokiomis medžiagomis geriausiai apšiltinti kad abiems aukštams tiktu (ekovata, neoporu ar kt.?)? Ačiu


  Ar reikalingas projektas ir leidimas įrenginėjant rekreacinius objektus (pavėsinės, lauko baldai) miške? jei taip tai iš kokių institucijų kokius leidimus reikia gauti ir kokių projektų reikia?


  Karkasinis namelis "Bergenas" , 86 kv.m. uzstatymo su garazu plotas 130 kv.m. Kiek kainuotu "dezutes" pastatymas? Pamatai yra. Per koki laiką pastatytumėte? Statybos adresas Klaipedos rajone.


  Sveiki, patiko projektas Sigitas. Sakykite ar gali tokio dydžio namas stovėti ant medinio rostverko?


  Laba diena, norėčiau renovuoti seno kaimo namo sienas (iš lauko pusės) ir pamatus. Ar yra galimybė nuskutus dažus, esamas lenteles nedažyti , o apdirbti taip, kad nereikėtų perdažinėti? Ačiū


  Sveiki. Kokia būtu kaina namo UOSIS statyba su "daline apdaila" vedijoje? Pamatas būtu paruoštas. Jeigu užsienyje darbu neatliekat, gal galima įsigyti projektą? Kokia kaina ? Ir ar galima gauti iš Jūsų medžiagų kiekiu išklotine sakykim iki "dalines apdailos". Ačiu. Nerijus


  Laba diena, norejau paklausti: kiek kainuotu pakelti antrą aukšktą ant esamo namo padaryti sienų karkasą kurio plotis 9 metrai ,o ilgis 10 metru su vienšlaičiu stogu. Vienam gale 3 metrai aukštis, kitam gale 2.5 metro aukštis ir iš lauko OSB plokštė be stogo dangos/skardos.


  http://www.pabaltijonamai.lt/namu-projektai.php projektas Leda, kokia apytiksliai kaina butu iki "raktu"?


  Labas, turiu rastinę pirtelę, noriu impregnuoti rastus pirtelės viduje žalia nafta. Ar tai nekenks žmogaus sveikatai? Ačiū.


  Sveiki, Norime paklausti poros klausimų: 1. Projektas GINTARAS: http://www.karkasiniai.lt/10,gintaras - ar aprašyme nurodytas namo plotas su garažu, ar be jo? - kokia būtų tiksli šio namo kaina "iki raktų"? (to klausiu, nes Jūsų puslapyje esančioje klausimų skiltyje randu dvi skirtingas šio namo kainas "iki raktų". Jei galite - patikslinkite). 2. Projektas UOSIS: http://www.karkasiniai.lt/9,uosis - koks šio namo plotas? - gal galite atsiųsti detalų aprašymą, nes Jūsų puslapyje jo nėra? - kokia būtų kaina "iki raktų"? Taip pat noriu paklausti abiems projektams bendro klausimo: kokia būtų ir vieno, ir kito kaina "iki raktų", jei statyboms būtų naudojama mūsų mediena, o visa kita, įskaitant ir darbą - Jūsų? Ar apskritai įmanomas toks variantas?


  Sveiki, Kaip ir dauguma žmonių lankančių jūsų svetainę noriu pasidomėti dėl namo kainos. Planuoju statyti tokį namą: http://www.namuplanai.lt/HouseProjectsLtd/Benas Įdomu kiek kainuotų statyba iki raktų? Ir kiek jis kainuotų su daline apdaila. stogo danga betono čerpė. Ačiu.


  Sveiki! ar galiu statyti poilsinius karkasinius namelius, po maždaug 30m2 namu valdos sklype,kuris yra paveldo zonoje,be paveldo kasinėjimu,tyrimu išvadu, jei pamatams nustumsiu tik augalinį sluoksni,ar yra kitu varijantų?


  rąstinis namas pastatytas be pamatų, t.y. rąstai guli ant akmenų. Akmenys vėliau iš lauko apibetonuoti, betonas siekė rąstą ir jo apačia papuvo. Gruntas molingas, drėgnas. Ar pamatų darymui reikalingi leidimai? Pakelčiau kokį centimetrą namą ant domkratų, iškasčiau metro gylio griovį ir pasidaryčiau juostinį pamatą. Apatinį rąstą išilgai grandininiu pjūklu pjaučiau pusiau, iš apačios pakalčiau ruberoido, įsukčiau storų medvaržčių pritvirtinimui, ir padaręs armatūrą su putmeisteriu pripūsčiau betono. Ar planas geras?


  Ar galite pastatyti karkasinį namą Anglijoje.Maždaug 90m2? Kiek maždaug tai kainuotu,su darbininkais iš Lietuvos?


  Sveiki, turiu sena medinį namuką 77m2. Stovi jis namu valdos sklype, yra namu knyga, statytas 1945m. Ko reikia, kad galėčiau nugriauti ir perstatyti iš blokelių nekeičiant namo matmenų ir išplanavimo?


  Laba diena . Turiu klausimą . Yra sklypas 6a. soduose . Norime ten pastatyti vieno aukšto namą . Kokia kvadratura leistina ant tokio žemės sklypo ? Kokie turi buti parametrai ? Aciu labai laukiu Jusu atsakymo .


  Ar yra karkasinių namų - sujungtu į viena namą projektu apie 100 m2 ploto dviems šeimoms? Aciu


  Sveiki, norėjau paklausti dėl medines perdangos siju tankio, kai atstumas tarp atramu 5.72m, o sijos 50*300mm. Iš anksto dekoju.


  Sveiki, skaitau čia žmoniu klausimus ir iškilo klausimas ką reiškia iki "rakto"? Kas įeina į tai?


  Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kiek kainuotų ,,iki raktų,, namo Ieva statyba pagal nuorodą http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-projektai/?id=198 (sienos dvigubo tašo)? Pagarbiai


  Koks gali būti stoginės maksimalus plotas, kokie pamatai, ar joje galima statyti židinį? Ačiū .


  Laba diena, kaip teisingiausia padaryti , išneštas į išorę, balkono grindis, karkasiniam name, kad nepraleistu vandens ? Ačių.


  Sveiki, sakykit ar reikia projekto ar statybos leidimo, jei sodo sklype pastatyčiau rąstinį namą be pamatu apie 90kv.m.? Dėkoju


  Sveiki, norejau paklaust kokie pamatai reikalingi priestatui-malkinei 6*6m, aukstis 3m.Pigesnis variantas.Dekui


  Namuko siena sumūryta per 1,5 plytos. Ją žadu apšiltinti 15 cm polistirolo, bet noriu iškelti antro aukšto 2 m. karkasinę sieną su vatos apšiltinimu ir lentų apdaila. Kaip padaryti karkasą, kad "nesipjautų" apšiltinimai?Kaip suprantu vertikalios atramos pvz.50*150 turi stovėti ant plytų? Ačiū.


  Norejau paklausti kiek kainuotų namas pagal šį projektą? Dežutė + pamatai? http://www.jpnamai.lt/projektas/503


  Laba diena, Norėjau paklausti, kokia maždaug galėtų būti tokio http://www.archipelag.lt/namu-projektai/eris-g2-a/planai karkasinio namo kaina su daline vidaus apdaila? ( išorėje medinės dailylentės, viduje gipso plokštės, stogo danga profiliuota skarda ). Iš anksto dėkoju.


  Laba diena, norint statyti namą gyvenvietėje, kuriam nereikia leidimų yra įskaitomas 80kv.m. bendras pamato plotas ar tik gyvenamasis plotas? Koks didžiausias, šiuo metu, namo plotas yra galimas statyti?


  Laba diena, Domimės namo statyba. Planuojamas namas - vieno aukšto. Kol kas sprendžiame iš ko jį statyti. Karkasiniai namai - dar vis retokas reiškinys mūsuose, todėl įdomu išgirsti atsakymus į keletą klausimų: Ar Jūs statote karkasinius namus, pagal bet kokius projektus ar tik pagal savo paruoštus? Mūsų įsivaizduojamas namas turėtų būti kažkas panašaus į TOMAS2 - sakykite - kokia tokio namo kaina iki raktų? Ačiū už atsakymus.


  Sveiki, domina pirties "LEVUO" kaina" iki raktu"


  Sveiki, ar įmanoma nors ką nors pastatyti vandens telkinių apsaugos zonoje ir pakrančių apsaugos juostoje?


  Laba diena, statysiu karkasinį namą ir norėčiau sužinoti, koks sumuštinis yra sienų skaitomas geras? kad nepelytu, šiltas namas būtu ir išorės apdaila kombinuota : bus klinkerio plytelės su dailylentėm. Dėkui


  Kiek kainuotų pagal projektą Sodas 3 namo pastatymas "iki raktų"?


  Kiek kainuotu namo Gintaras statyba "iki raktų"? Ačiū


  Laba diena, Karkasinis namukas: iš lauko apkaltas 12mm OSB3 plokšte ir antrą aukšta papildomai iš lauko norėčiau apšiltinti 5cm polistiroliu ( kad iš vidaus nemažinti kvadratūros). Fasadas kalamas vertikaliomis lentomis tarp lentų ir polistireno lieka apie 1cm tarpelis. Ar galimas toks variantas?AČIŪ


  Koks pamatu statymo principas akmens pagrindo šlaite? Lygio skirtumas apie1 metras.Dėkui


  sveiki, Kiek kainuotu namo GINTARAS statyba "iki raktu"? Kokie yra šio namo išmatavimai: plotis,ilgis,aukštis. Dėkui už atsakymą.


  Sveiki. Ar būtina apšildant namą, nuimti senas apkalimo dailylentes? ar galima tiesiog ant jų dėti vatą ir naujas dailylentes? Ačiū.


  Laba diena Namas medinis senos statybos ant balkiu sudėtos lentos jos ir lubos ir kartu grindys(žiurint iš viršaus) norėtume apšildyti. Ką geriausia ant ju pakloti,kad sildymo medziaga nebyrėtu į apačia? Ačiu


  Laba diena, norėjau pasiteirauti kiek kainuotu tokio namo statyba su "daline apdaila" http://www.danstema.lt/lt/mediniu-namu-projektai/mediniai-namai/karkasiniai-virs-160m2/1/karkasinis-namas-d1-65 Ačiu.


  Sveiki norėjau paklausti: kokį karkasinio namo lauko sienos sumuštinį paruošti, kad galima būtų klijuoti klinkerį? Namas senos 70- ujų metų statybos. Ačiū.


  Labas vakaras, Turiu medinį namą kurį norėčiau nugriauti ir ant esamų pamatų išlaikant buvusį išorinių sienų kontūrą ir aikštingumą pakelti naują karkasinį namą. Kokie leidimai reikalingi norint taip pasielgti, ar įmanoma rekonstrukcija?


  Sveiki, Norėjau pasiteirauti dėl karkasinio namo statybos, kiek esu girdėjus jie labai prastos kokybės, labai didelis pralaidumas garsui ir nepatvarus. Mane domintu 2 aukštu apie 160kv.metrų namas. Ar galite patarti geriau blokinis ar karkasinis? Aciu Rasa


  Tai kokia gi ta teisingiausia karkasinio namo siena ? Vis neapsisprendžiu kaip pasielgti ir kuo toliau skaitai tuo mažiau žinai .


  Kiek kainuotu namuko Sigitas statyba iki "raktu"? Ačiū.


  Laba diena, turiu karkasinį namuką statytą 1960 m. Trupa pamatai. Patarkite kaip teisingai renovuoti pamatus, kokia būtų darbų eiga. Ačiū.


  Sveiki, norėčiau paklausti kiek kainuotu šio projekto statyba su pilna apdaila ir be jos ir ar galima ant OSB plokstės iškart klijuoti klinkerio plyteles?http://www.tipinis.lt/projektai/uole


  Norėjau paklausti ar reikalingas statybos leidimas ir projektas dviejų mašinų pavėsinei su ūkiniu? Manau, kad ilgis turėtu būti apie 9 metrai plotis 4 metrų , statinio aukštis iki 3 metrų ir poliniai pamatai, Statinys būtu statomas žemės ūkio paskirties žemėje .


  Sveiki, kokia apytikslė kaina būtu karkasinio namo apie 180kv.m., naudojant vidutinio brangumo medžiagas ir ar reikia projekto ir leidimo nugriaunant ūkinį pastatą, ūkio paskirties sklype?


  Ant medines perdangos norime įrengti šildomas grindis, kaip skaičiau galimas 50mm lengvas betonas, bet koks būtu jo svoris į 1m2?1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32