Sveiki, sakykit ar reikia projekto ar statybos leidimo, jei sodo sklype pastatyčiau rąstinį namą be pamatu apie 90kv.m.? Dėkoju


  Sveiki, norejau paklaust kokie pamatai reikalingi priestatui-malkinei 6*6m, aukstis 3m.Pigesnis variantas.Dekui


  Namuko siena sumūryta per 1,5 plytos. Ją žadu apšiltinti 15 cm polistirolo, bet noriu iškelti antro aukšto 2 m. karkasinę sieną su vatos apšiltinimu ir lentų apdaila. Kaip padaryti karkasą, kad "nesipjautų" apšiltinimai?Kaip suprantu vertikalios atramos pvz.50*150 turi stovėti ant plytų? Ačiū.


  Norejau paklausti kiek kainuotų namas pagal šį projektą? Dežutė + pamatai? http://www.jpnamai.lt/projektas/503


  Laba diena, Norėjau paklausti, kokia maždaug galėtų būti tokio http://www.archipelag.lt/namu-projektai/eris-g2-a/planai karkasinio namo kaina su daline vidaus apdaila? ( išorėje medinės dailylentės, viduje gipso plokštės, stogo danga profiliuota skarda ). Iš anksto dėkoju.


  Laba diena, norint statyti namą gyvenvietėje, kuriam nereikia leidimų yra įskaitomas 80kv.m. bendras pamato plotas ar tik gyvenamasis plotas? Koks didžiausias, šiuo metu, namo plotas yra galimas statyti?


  Laba diena, Domimės namo statyba. Planuojamas namas - vieno aukšto. Kol kas sprendžiame iš ko jį statyti. Karkasiniai namai - dar vis retokas reiškinys mūsuose, todėl įdomu išgirsti atsakymus į keletą klausimų: Ar Jūs statote karkasinius namus, pagal bet kokius projektus ar tik pagal savo paruoštus? Mūsų įsivaizduojamas namas turėtų būti kažkas panašaus į TOMAS2 - sakykite - kokia tokio namo kaina iki raktų? Ačiū už atsakymus.


  Sveiki, domina pirties "LEVUO" kaina" iki raktu"


  Sveiki, ar įmanoma nors ką nors pastatyti vandens telkinių apsaugos zonoje ir pakrančių apsaugos juostoje?


  Laba diena, statysiu karkasinį namą ir norėčiau sužinoti, koks sumuštinis yra sienų skaitomas geras? kad nepelytu, šiltas namas būtu ir išorės apdaila kombinuota : bus klinkerio plytelės su dailylentėm. Dėkui


  Kiek kainuotų pagal projektą Sodas 3 namo pastatymas "iki raktų"?


  Kiek kainuotu namo Gintaras statyba "iki raktų"? Ačiū


  Laba diena, Karkasinis namukas: iš lauko apkaltas 12mm OSB3 plokšte ir antrą aukšta papildomai iš lauko norėčiau apšiltinti 5cm polistiroliu ( kad iš vidaus nemažinti kvadratūros). Fasadas kalamas vertikaliomis lentomis tarp lentų ir polistireno lieka apie 1cm tarpelis. Ar galimas toks variantas?AČIŪ


  Koks pamatu statymo principas akmens pagrindo šlaite? Lygio skirtumas apie1 metras.Dėkui


  sveiki, Kiek kainuotu namo GINTARAS statyba "iki raktu"? Kokie yra šio namo išmatavimai: plotis,ilgis,aukštis. Dėkui už atsakymą.


  Sveiki. Ar būtina apšildant namą, nuimti senas apkalimo dailylentes? ar galima tiesiog ant jų dėti vatą ir naujas dailylentes? Ačiū.


  Laba diena Namas medinis senos statybos ant balkiu sudėtos lentos jos ir lubos ir kartu grindys(žiurint iš viršaus) norėtume apšildyti. Ką geriausia ant ju pakloti,kad sildymo medziaga nebyrėtu į apačia? Ačiu


  Laba diena, norėjau pasiteirauti kiek kainuotu tokio namo statyba su "daline apdaila" http://www.danstema.lt/lt/mediniu-namu-projektai/mediniai-namai/karkasiniai-virs-160m2/1/karkasinis-namas-d1-65 Ačiu.


  Sveiki norėjau paklausti: kokį karkasinio namo lauko sienos sumuštinį paruošti, kad galima būtų klijuoti klinkerį? Namas senos 70- ujų metų statybos. Ačiū.


  Labas vakaras, Turiu medinį namą kurį norėčiau nugriauti ir ant esamų pamatų išlaikant buvusį išorinių sienų kontūrą ir aikštingumą pakelti naują karkasinį namą. Kokie leidimai reikalingi norint taip pasielgti, ar įmanoma rekonstrukcija?


  Sveiki, Norėjau pasiteirauti dėl karkasinio namo statybos, kiek esu girdėjus jie labai prastos kokybės, labai didelis pralaidumas garsui ir nepatvarus. Mane domintu 2 aukštu apie 160kv.metrų namas. Ar galite patarti geriau blokinis ar karkasinis? Aciu Rasa


  Tai kokia gi ta teisingiausia karkasinio namo siena ? Vis neapsisprendžiu kaip pasielgti ir kuo toliau skaitai tuo mažiau žinai .


  Kiek kainuotu namuko Sigitas statyba iki "raktu"? Ačiū.


  Laba diena, turiu karkasinį namuką statytą 1960 m. Trupa pamatai. Patarkite kaip teisingai renovuoti pamatus, kokia būtų darbų eiga. Ačiū.


  Sveiki, norėčiau paklausti kiek kainuotu šio projekto statyba su pilna apdaila ir be jos ir ar galima ant OSB plokstės iškart klijuoti klinkerio plyteles?http://www.tipinis.lt/projektai/uole


  Norėjau paklausti ar reikalingas statybos leidimas ir projektas dviejų mašinų pavėsinei su ūkiniu? Manau, kad ilgis turėtu būti apie 9 metrai plotis 4 metrų , statinio aukštis iki 3 metrų ir poliniai pamatai, Statinys būtu statomas žemės ūkio paskirties žemėje .


  Sveiki, kokia apytikslė kaina būtu karkasinio namo apie 180kv.m., naudojant vidutinio brangumo medžiagas ir ar reikia projekto ir leidimo nugriaunant ūkinį pastatą, ūkio paskirties sklype?


  Ant medines perdangos norime įrengti šildomas grindis, kaip skaičiau galimas 50mm lengvas betonas, bet koks būtu jo svoris į 1m2?


  Sveiki, turiu karkasinį namą kuris iš lauko "apkaltas" plastikinėmis lentelėmis. Sienos konstrukcija manau standartinė, iš lauko plėvelė, ant jos tašeliai ant kuriu tvirtinamas PVC dailylentės. Lenteles galvoju nuimti ir namą apšiltinti pvz. Steico Protect plokštėm o plokšte aptinkuoti. Tačiau nelabai žinau kas geriau išorės šiltinimui, kaimynai tokį pat namą apsišiltino putų polistirolo plokštėm, tačiau bijau, kad tada namas nekvėpuos ir gali pradėti puti/pelyti. Gal galite patarti kaip "teisingai" apšiltinti karkasinio namo išorę, kad nepakenktu pačiam karkasui?


  Sveiki, noriu pasiteirauti, kiek kainuotų pasistatyti du sublokuotus namus pagal šį projektą, taip pat ar įmanomas pasyvus namas. http://www.jpnamai.lt/namas/110 Pagarbiai, Darius


  Miestelyje turiu 30 aru žemes ūkio paskirties žemes. Vyresni žmonės teigia, kad toje žemėje kažkada seniai stovėjo namas jis sudegė apie 1930 metus. Aš manau yra dar išlikę keli dideli pamatiniai namo akmenys namo ir vienas didelis akmuo ūkinio pastato. Ar yra galimybių toje vietoje pastatyti sau namą ir ką man reikėtu daryti kad gaučiau leidimą statybai? Archyvuose tu buvusiu pastatu nerandam. Ačiu už atsakymą. Pagarbiai, Audrius


  Kiek kainuotu nelegaliam namui projektas ir bauda


  Sveiki, kiek kainuotų "iki raktų" individualus namas GINTARAS?


  Laba diena, turiu polinius pamatus, ant kurių statysiu karkasinį garažą. Pamato horizontali plokštuma, ant kurios jau reikia dėti gulekšnį yra pakankamai nelygi, t.y. yra ir duobučių, nelygumų, taip pat viso pamato horizontalus lygis su 1-2 cm paklaida. Klausimas: ką dėti ar kaip išlyginti, kad tarp pamato ir gulekšnio nebūtų plyšių. Du sluoksniai ruberoido atrodo, kad to neišspręs. Ačiū.


  sveiki, Gyvenu sodyboje. Namas karkasinis, apmūrytas, viso bendras plotas 55 m2, norime dasistatyti priestatą (apie 2 kambarius) , ar reikalingas leidimas ir projektas? kiek visa tai kainuos? Ačiu.


  Kokia 1 kv.m kaina statybos iki rakto ? 1 kv. metra skaitau grindu ploto kvadrata.


  Laba diena, Gyvenu nuosavo namo 2-me aukšte, noriu pasidaryti atskirą iėjimą, idėti duris ir nedidelius laiptukus. Ar man reiktu projekto ? Ačiu.


  Kiek kainuotu pastatyti tokį namą Airijoj ? http://www.euronamas.lt/show/projektai/2/namu_projektai/projektas/57/Lionas


  Turiu medinį rastu namą (senos statybos) noriu iš išorės apšiltinti. Kaip apšiltinti sienas? ir po to kažkokiu būdu dėti klinkerio plyteles. Kaip tai reikėtu daryti?


  labas , noreciau suzinoti, kiek kainuoja gegniu sustatymas ir kiek kainoja medinio perdengimo balkiuku sudejimas?


  kokiu atstumu nuo sklypo ribos gali stovėti šiltnamis, ne ant pamato?


  labas, as gyvenu Amerikoj, ruosiuosi statyti nama Lietuvoj, noreciau jusu nuomones apie karkasini nama: 1.Keliu centimetru storio siena rekomenduosite statyti? 2. Ar gerai jai 15 cm karkasine siena siena uspurksciau sildinimo vata, kuri issiplecia ir uspildo visus plisius? Aciu


  Sveiki, ar geras toks isorines sienos sumustinis: gipso plokste; tasas 5x5cm(tarpuose akmens vata5cm ir elektros instaliacija); garo izoliacija; karkasas 5x15cm(tarpuose vata 15cm); priesvejine plokste (neisivaizduoju kokia det osb ar dar kokia kita); priklijuota fasadine vata 5cm; armavimo tinklelis su tinku( mineralinis arba silikoninis tinkas 2mm) ? gal galit pasiulyt geresni sumustini, tik noreciau kad fasadas butu tinkuotas, nes pats dirbu ta darba (klijuojam polistiroli ir dedam dekora)


  Laba Diena, Norejau paklausti, noretume pasistatyti nama Airijoje kazkas panasaus kaip Tomas2 ar Leonidas. Kokia butu visa kaina?


  Gyvenu karkasiniame name, isore apkalta pusapvalemis dailylentemis, sienos konstrukcijoje OSB nera , noriu apsiltinti akmens vata is isores ant dailylenciu ir tinkuoti fasada?


  Sveiki, domina apytiksli kaina pagal projekta: http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-projektai/?id=46. Namas bus karkasinis ir isorej apdaila dailylentes. Ar gal galima ant osb plokstes deti tinkuoti? Dekoju.


  Noriu prie esamo murinio namo 7x12 is galo pristatyti garaza 7x6, bet is medinio karkaso. Ar toks pristatymas statinio galimas ir is viso ar nesipyks muras su karkasu sujungimo vietoje? Tada matmenys bus 7x18. Murines dalies lauko apsiltinima noriu deti putu polistirola 15 cm ir tinkuoti. Ar galima taip pat daryti ir su pristatyta karkasinio namo dalimi t .y. is lauko deti polistirola 15 ir tinkuoti? Sienos noreciau, kad sutaptu ir apdaila butu vienoda. Aciu.


  Labas vakaras, noreciau prie karkasinio namo patatyt priestata ir irengti katiline. Kuo reikia izuoliuoti lauko namelio seina (dailylentes)? Kaip protingiau daryti pamatus: greztinius? Kaip ir kiek siltinti, kokios reiketu medienos? Aciu


  sveiki, noreciau prie lauko virtuves priestata statyti .Kazkur girdejau kad iki kazkiek kvadratu nereikia leidimo ir projekto . Ar tai tiesa?


  Sveiki. Gyvenu karkasiniame name, kuriame iš vidaus yra toks sienos sumuštinis: Kartonas, lentos, pjuvenų užpildas į karkaso tarpus, lentos ir ant jų užkaltos senos apdailinės dailylentės. Planuoju apkalinėti fasadą iš lauko pusapvalėmis dailylentėmis, žinoma šiltinant lauko sieną. Kaip teisingai reikėtų sudėlioti medžiagas ir kokių jų reikėtų? Gal tai medziagos: papildomas karkasas, vata, vėjo izoliacinė plėvėlė ir dailylentės? Kur reikėtų padaryti oro tarpą ir kokios pasėkmės būtų jo nepadarius?1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32