Sveiki, yra gautas leidimas statyti dvibutį gyvenamajį namą (vieno aukšto su mansarda) ir jau islieti pamatai. Ar yra galimybė patikslinus sąlygas pakeisti numatytą projektą į vieno aukšto dvibutį karkasinį namą? Kokie dokumentų tvarkymo terminai?


  Gal galėtumėt konkrečiau įvardinti medžiagas kokiomis reikėtų užpildyti tarpus tarp pamato ir karkaso. Pas mane karkasas jau surinktas, tik dėl meistrų broko liejant pamatą teko nukelti su kranu ir taisyti broką.


  Laba diena, Kokia kaina yra sodas 2 ir sodas 3? Taip pat gal patartumėte kokį projektą. Reikia "pirties" namelio kuriame būtų galima keletą metų pagyventi 2-3 asmenų šeimai. Reikia, jog būtų pirtis, svetainė su virtuvėle bendra, vonios kambarėlis bei vienas ar du miegamieji. Ačiū


  Išsipyliau pamata 6x6m karkasiniam namukui ir paviršiaus paklaida gavosi iki 5mm. Kaip reikėtų užsandarinti tuos nelygumus ?


  Laba diena kiek tarnauja karkasinis namas? Kiek kainuotu pastatyti apie 100m2 nama vieno auksto?


  Laba diena, noreciau suzinoti, ar statant pavesine 4x6 m su viena akmenine siena reikia projekto?


  Kokia jūsų statomo namo energetinio naudingumo klasė (A, B, C etc)? Kaip jūsų statomuose namuose paruošiami karkaso elementair (ar jie tinkamai išdžiovinami, apdorojami antiseptikais ir antipirenais bei obliuojami)?


  Sveiki, noreciau sužinoti kiek kainuotu pastatyti nama: Projektas Sigitas 85,55m2 su daline apdaila, arba visiskai iki rakto, su pilna apdaila.


  Sveiki, yra gautas statybos leidimas gyvenamajam namui sodu bendrijoje,namas turetu buti statomas is arko bloku. Ar galima ta pati projekta pritaikyti skydiniam karkasiniam namui ir statyti su tuo paciu isduotu leidimu?


  Sveki, noriu sodo karkasiniame namelyje vietoj lauko prieangio įrengti dušą. Kuo dengti sienas, grindis, kad nešlaptų, kad būtų galima klijuoti plyteles, namelis tik vasarinis, žiemą nešildomas. Ačiū.


  Kaimo vienoveje, sklype kurio paskirtis kita,naudojimo budas- gyvenamosios teritorijos, naudojimo pobudis- vienbuciu ir dvibuciu gyvevanmuju pastatu statyba noriu statyti i karkasini namuka iki 50 kv. vasarai. Ar galima? Nes lyg ir namu valdoje vasarnamiu negalima? Ar pagalbiniu statiniu, ar kitaip uzvadinus namuka eina iseiti is sios padieties?


  Laba diena, noreciau suzinoti uz kiek ir kiek kainuotu pasistatyt, karkasini - skydini 80m2 nama 5 aru sklype, gal yra kokia firmele? isanksto dekoju.


  Laba diena,ar reikalingas yra visu kaiminu sutikimas del priestato 2 ant 5.5m. prie namo,kuriame butu tik tualetas,dusas ir katilas musu buto apsildinimui.Namas yra 4 butu,priestatas bendroje zemeje, bet 1 buto kaiminai,kurie neduoda sutikimo, priesingoje puseje namo.Aciu labai.


  Yra 6x6m. pamatas. Kiek kainuotu pastatyti vieno auksto karkasini nama su medziagom ir dabu, tik be vidaus apdailos?


  Laba diena, noriu statyti 70m2 nameli 6 aru zemes sklype sodu bendrijoje. Ar reikia leidimo statybom? Namukas vieno auksto.


  Sveiki. Prašau pagalbos tokiu reikalu: statomės karkasinį namą ir norime mansardiniam aukšte daryt šildomas vonios grindis. Suprantama, kad betonuot vamzdelius - tai reikštų, kad pusantros tonos betono sukelt į viršų - tektų tankint sijas, nuleidinėt grindis. Koks dar gali būt sprendimas?


  Labas vakaras, pastačiau karkasinį sode nameli 5x7m. iš vidaus apšildėm vata 10cm, dėjom plėvele ir sienas kalsim OSB plokšte, lauko puse ruošiamės apšildyti 10cm polistirolu, koks piesnis toliau variantas, ar gerai padarėm. Aciu


  sveiki, mane domintu pirtele 4x5m. su terasa kiek tai kainuotu? Kas galetu pastatyt? Gal turit nuotrauku?


  Sveiki, kaip supratau statote namus ir Norvegijoje. Ar i namo statyba ieina: vandentekio, elektros isvedziojimas bei visu leidimu gavimas, ar tuo reikai rupintis paciam? Dekui.


  Laba diena, ar įmanoma namo su mansarda iki 80 kv.m statyba pagal projektą „Pasistatyk Pats“? Ar yra kokie nors apribojimai projekto parinkimui? Kiek tai kainuotų ir kiek truktų gamyba? Ačiū.


  Sveiki. Sename name noriu įrengti medines grindis. Ką galite patarti?


  Laba diena, yra toks klausimas: yra projektas su leidimu statybai ir padaryti pamatai, kurie neatitinka dokumentu ( kazkas tokio - projekte 11x8m, o padaryta 12x7). Neklauskit, kodel padaryta tokia nesamone per "architekto" kalte. Ar galima pakoreguot projekta ir statyti su siuo leidimu? Kiek tai mazdaug kainuotu ?


  Kokia butu 1m2 bendro ploto karkasinio namuko, jei noretume tik surinkto karkaso?


  Norėčiau žinoti kiek kainuotų pastatyti sodo nameli maždaug 5x4.karkasini .


  Sveiki,namukas yra apkaltas su OSB plokste,norim ji apsiltinti su putu polistirolu,kokiais klijais reiktu klijuot putu polistirola,kad laikytusi prie osb plokstes. Aciu


  Sveiki, noriu statyti karkasini namą ir jo fasadas apdaila noriu, kad butu dailylentės ir klinkerio plytelės. Kur bus klinkerio plytelė koks turėtu būti karkaso žingsnis ir kokio storio OSB plokste, bei putplastis ir kokius patartumėte daryti pamatus 160m2 namui vieno aukšto namas statomas Lietuvoje. Labai aciu.


  Laba diena, norečiau pasiteirauti dėl senos statybos karkasinio apmūryto namo grindų keitimo. Grindys senos medinės, nekeistos nuo pastatymo. Manau, kad jos sukaltos ant balkiu, paskui oro tarpas, nes pamate yra ventiliacijos angos. Norėčiau pakeisti laminatu ir sužeminti jas,bet ar nepakenktų namo struktūrai jai išpjaučiau tuos medinius balkius ant kurių sukaltos grindys? Beje koks turetų būti vadinamas grindų sumuštinis?


  Laba diena. Norėciau suzinot kokia namo Gintaras ,,dėžutės" kaina? Domintu tik pamatai, sienos ir stogas .Be langų.


  Sveiki.Galvoju salia kotedzo pasistatyti vienslaicio stogo tipo sandeliuka.pvz.2.5/3.5/2.0.Mane domina butent plocio/ilgio/aukscio proporcijos,kad sandeliukas gerai atrodytu(akiai mielas).medziagos?Ačiū!


  Ar galeciau gauti leidima statybai 5 aru sklype gyvenamajam namui


  labas.prie seno namo statau karkasini priestata. Pagrindinis karkasas 20 cm storio, jame bus 20 cm vatos, is lauko apkalta viengubo pjovimo lentomis, apdaila bus medines dailylentes. Noreciau paklausti kaip viska taisyklingai uzbaigti, t.y vidines ir lauko sienas iki apdailos, kad butu silta ir nesikauptu dregme sienoje? Viduje galvoju apsiuti gipso kartona. Ar jis netrukines per siules?


  Laba diena, ar galima karkasinems sienoms is isorės naudoti polistirola?


  Sveiki, Gyvenu pirmame aukste, daugiabutyje, Miesto pakraštyje (Vilniuje). Namas yra 4 aukštu, stovi šalia miškelio. alia balkono noriu pasidaryti mini terasa su laiptukais (naudojant metalo konstrukciją ir medį) kad galima būtų pateikti į soda. Sakykit ar reikalingas leidimas terasos statybai? Jeigu taip nuo reikia pradėti? Didelis dekui.


  Laba diena, noreciau pasiteirauti pirciu projektu ARAS ir LEVUO kainos. Kiek kainuotu, jei statyti jau ant islietu pamatu su daline apdaila? Dekoju


  Sveiki, norėčiau paklausti kokia būtų namo "Neringa A" kaina" iki raktų"? Ir kokia pastatymo trukmė?


  Laba diena, noreciau suzinoti, kiek kainuotu pastatyti 100 kv.nama. Tik dezute, stogas, sienos? Be langu Aciu


  Kaip paskaicuoti kiek reikes kubu medienos karkasiniam namui. Aciu


  Laba diena, privacioje valdoje stovi garazas.Ar reikia leidimo gyvenamo namo perdarymui?


  Laba diena. Norėciau suzinot kokia namo Gintaras ,,dėžutės" kaina? Domintu tik pamatai, sienos ir stogas .Be langų.


  Laba diena, norėčiau pasistatyti ūkinį pastata .Rūsys(pusrūsis)25m2.ir 1a 25m2.Rūsys betono , o 1a- karkasinis.Kiek kainuotu darbas +medžiagos be apdailos?Kuo skiriasi rūsys nuo pusrūsio?


  Sveiki, nuosavame miske yra daug alksniu. Ar galima juos ispjovus naudoti kaip lauko dailylentes namui apkalti? Ar mediena butina dziovinti,jei taip tai kiek laiko?


  Gyvenu Norvegijoj, jei nusipirkciau sklypa Norvegijoj, tai kiek kainuotu pastatyti nama apie 150 m2 iki "rakto" arba su "daline apdaila"? Ar jus atliekat tokius darbus?


  Norim statyti priestata. Ar bus reikalingas naujas viso namo projektas?


  Pasistaciau namelio sienu karkasa, sienų storis 15cm. Su kokia vata reiketu šiltinti ir kokio storio dėti vatą? Iš lauko kalsiu OSB plokste. Ar reikia dėti priesvejine vata? Aciu.


  Rekonstruoju namą, jis yra mūrinis, darysiu gyvenama antra aukštą, statybininkai siūlo daryti antra aukšta iš karkaso. Kaip būtų geriau daryti antra aukšta, iš karkaso ar mūryti, įvertinant darbo/medziagų kaina ir darbo našumą?


  Kokia pilnai uzbaigto namo Gintaras kaina. Aciu.


  Kokia pasyvaus namo BUKAS kaina? Ar galima gauti sio namo išplanavima?Aciu


  sveiki, kokios statybos kainos butu namu projektu Leonidas ir Gintaras su "daline apdaila"?


  namas keturbutis. Noriu pasidaryti namo sienoje atskirą įėjimą ([iškirsti durims angą), siena per vieną plytą kokio sutikimo kaimynu reikėtu?


  Labas vakaras, Domina stogines automobiliui su ūkiniu pastatu. Norėčiau statyti Kaune, stoginė 2 automobiliams ir ūkinis pastatas (dviračiams ir žolepjovei sudėti). Kiek tai kainuotų? Per kiek laiko pastatoma? Ačiū1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32