Kokia butu 1m2 bendro ploto karkasinio namuko, jei noretume tik surinkto karkaso?


  Norėčiau žinoti kiek kainuotų pastatyti sodo nameli maždaug 5x4.karkasini .


  Sveiki,namukas yra apkaltas su OSB plokste,norim ji apsiltinti su putu polistirolu,kokiais klijais reiktu klijuot putu polistirola,kad laikytusi prie osb plokstes. Aciu


  Sveiki, noriu statyti karkasini namą ir jo fasadas apdaila noriu, kad butu dailylentės ir klinkerio plytelės. Kur bus klinkerio plytelė koks turėtu būti karkaso žingsnis ir kokio storio OSB plokste, bei putplastis ir kokius patartumėte daryti pamatus 160m2 namui vieno aukšto namas statomas Lietuvoje. Labai aciu.


  Laba diena, norečiau pasiteirauti dėl senos statybos karkasinio apmūryto namo grindų keitimo. Grindys senos medinės, nekeistos nuo pastatymo. Manau, kad jos sukaltos ant balkiu, paskui oro tarpas, nes pamate yra ventiliacijos angos. Norėčiau pakeisti laminatu ir sužeminti jas,bet ar nepakenktų namo struktūrai jai išpjaučiau tuos medinius balkius ant kurių sukaltos grindys? Beje koks turetų būti vadinamas grindų sumuštinis?


  Laba diena. Norėciau suzinot kokia namo Gintaras ,,dėžutės" kaina? Domintu tik pamatai, sienos ir stogas .Be langų.


  Sveiki.Galvoju salia kotedzo pasistatyti vienslaicio stogo tipo sandeliuka.pvz.2.5/3.5/2.0.Mane domina butent plocio/ilgio/aukscio proporcijos,kad sandeliukas gerai atrodytu(akiai mielas).medziagos?Ačiū!


  Ar galeciau gauti leidima statybai 5 aru sklype gyvenamajam namui


  labas.prie seno namo statau karkasini priestata. Pagrindinis karkasas 20 cm storio, jame bus 20 cm vatos, is lauko apkalta viengubo pjovimo lentomis, apdaila bus medines dailylentes. Noreciau paklausti kaip viska taisyklingai uzbaigti, t.y vidines ir lauko sienas iki apdailos, kad butu silta ir nesikauptu dregme sienoje? Viduje galvoju apsiuti gipso kartona. Ar jis netrukines per siules?


  Laba diena, ar galima karkasinems sienoms is isorės naudoti polistirola?


  Sveiki, Gyvenu pirmame aukste, daugiabutyje, Miesto pakraštyje (Vilniuje). Namas yra 4 aukštu, stovi šalia miškelio. alia balkono noriu pasidaryti mini terasa su laiptukais (naudojant metalo konstrukciją ir medį) kad galima būtų pateikti į soda. Sakykit ar reikalingas leidimas terasos statybai? Jeigu taip nuo reikia pradėti? Didelis dekui.


  Laba diena, noreciau pasiteirauti pirciu projektu ARAS ir LEVUO kainos. Kiek kainuotu, jei statyti jau ant islietu pamatu su daline apdaila? Dekoju


  Sveiki, norėčiau paklausti kokia būtų namo "Neringa A" kaina" iki raktų"? Ir kokia pastatymo trukmė?


  Laba diena, noreciau suzinoti, kiek kainuotu pastatyti 100 kv.nama. Tik dezute, stogas, sienos? Be langu Aciu


  Kaip paskaicuoti kiek reikes kubu medienos karkasiniam namui. Aciu


  Laba diena, privacioje valdoje stovi garazas.Ar reikia leidimo gyvenamo namo perdarymui?


  Laba diena. Norėciau suzinot kokia namo Gintaras ,,dėžutės" kaina? Domintu tik pamatai, sienos ir stogas .Be langų.


  Laba diena, norėčiau pasistatyti ūkinį pastata .Rūsys(pusrūsis)25m2.ir 1a 25m2.Rūsys betono , o 1a- karkasinis.Kiek kainuotu darbas +medžiagos be apdailos?Kuo skiriasi rūsys nuo pusrūsio?


  Sveiki, nuosavame miske yra daug alksniu. Ar galima juos ispjovus naudoti kaip lauko dailylentes namui apkalti? Ar mediena butina dziovinti,jei taip tai kiek laiko?


  Gyvenu Norvegijoj, jei nusipirkciau sklypa Norvegijoj, tai kiek kainuotu pastatyti nama apie 150 m2 iki "rakto" arba su "daline apdaila"? Ar jus atliekat tokius darbus?


  Norim statyti priestata. Ar bus reikalingas naujas viso namo projektas?


  Pasistaciau namelio sienu karkasa, sienų storis 15cm. Su kokia vata reiketu šiltinti ir kokio storio dėti vatą? Iš lauko kalsiu OSB plokste. Ar reikia dėti priesvejine vata? Aciu.


  Rekonstruoju namą, jis yra mūrinis, darysiu gyvenama antra aukštą, statybininkai siūlo daryti antra aukšta iš karkaso. Kaip būtų geriau daryti antra aukšta, iš karkaso ar mūryti, įvertinant darbo/medziagų kaina ir darbo našumą?


  Kokia pilnai uzbaigto namo Gintaras kaina. Aciu.


  Kokia pasyvaus namo BUKAS kaina? Ar galima gauti sio namo išplanavima?Aciu


  sveiki, kokios statybos kainos butu namu projektu Leonidas ir Gintaras su "daline apdaila"?


  namas keturbutis. Noriu pasidaryti namo sienoje atskirą įėjimą ([iškirsti durims angą), siena per vieną plytą kokio sutikimo kaimynu reikėtu?


  Labas vakaras, Domina stogines automobiliui su ūkiniu pastatu. Norėčiau statyti Kaune, stoginė 2 automobiliams ir ūkinis pastatas (dviračiams ir žolepjovei sudėti). Kiek tai kainuotų? Per kiek laiko pastatoma? Ačiū


  Laba diena, norejau paklaust perskaites zodi iki "raktu", tai viskas atlikta: taip pat prijungiama kanalizacija, visi sklypo paruosiamieji darbai atliekami ?


  Laba diena norejau paklausti: yra pasibaiges statybos leidimo galiojimo laikas, pamatai yra pradeti ar galeciau statyti ta nama koks buvo suprojektuotas? Kokia bauda?


  Sveiki, turime sodyba netoli upes.Nuo upes 35metrai stovi ukinis pastatas 7x11metru. Ar mes galime patatyti vietoj jo vasarnami iki 75 kvadratu ar reikia tokiam statyniui leidimo? aciu labai uz atsakyma


  Sveiki, Turiu toki klausimeli ar ant OSB plokstes galima deti tiesiai fasado plastikines dailylentes ar vistiek reikia kalti bruselius? aciu uz atsakyma


  labas norejau paklausti sklype praeina aukstos itampos laidai kiek nuo krastinio laido metru galyma statyti. aciu uz atsakyma


  Laba diena, noriu statyti karkasini nama ir fasasa galvoju komponuoti medinem dailylentem ir klinkerio plitelem. Koki pagrida reikia paruosti klinkerio plitelem ? Ceterio plokste ar putu polistirola pritvirtinti prie OSB, ar kokie kiti yra variantai? Dekoju


  Ruošiuosiu apšiltinti mūrinį namą, išorė 260 m2, įrengiant vent. fasadą, su 180mm aliuminiais kronšteinais, akmens vata, tašeliais 45x45,OSB 3 12 mm, priklijuojant prie jos klinkerio plyteles.Kiek kainuotų darbas, gal galėčiau pažiūrėti kur arčiau Vilniaus ant fasdo prie OSB priklijuotos klinkerio plytelės ? Dėkoju už atsakymą.


  sveiki, kiek kainuotu namas Giedrius2, be vidaus apdailos, tik stogas, sienos ir kanalizacija? Ar galima butu be pavesines automobiliams?Aciu


  Kiek kainuotu (yra pamatai) namas su garazu, kad nevirsytu 80m2? Kiek kainuotu be vidines apdailos ir su? Aciu


  Laba diena Norėčiau paklausti ar galima iš cetrio plokštės statyti pirtelę. Pagarbiai


  Sveiki. Kiek kainuotu namas iki 'raktu'' pagal projekta Vokiskas 2 ?Ar šis namas tiktų 6 arų sklype?


  Sveiki,statau karkasinį namą.Pirmame aukšte numatyta 15 cm isover, ar verta iš vidaus apšiltinti papildomai bent 5 cm isover.Ačiu už atsakymą.


  Kokia plevele vonios sienose butu geriusia deti is vidaus?


  Sveiki. Planuoju statyti karkasinį namą. Pamataii poliniai su rostverku, tarp grindų konstrukcijos ir grunto bus ventiliuojamas pogrindis. Grindų konstrukcijai naudosiu 20x6 cm skerspjūvio medines sijas, o didžiausias atstumas tarp polių, ant kurių dėsis sijos, bus 220cm. (6metrų sija atsirems keturiuose taškuose) Klausimas: kokį rekomenduotumėte atstumą tarp sijų kad grindys nelinguotų?


  Sveiki. Kiek kainuos pasistatyti namą:projektas iš kolekcijos "Archipelago ŽVAIGŽDĖ" Anabela (iki raktu)?


  laba diena.gyvenu dvieju aukstu namo pirmame aukste.tame paciame name gyvena dar dvi seimos zeme neatidalinta - bendra.noreciau statyti priestata.ar galeciau ? ir su kokiom problemom galiu susidurti. is anksto dekoju.


  Laba diena, noreciau paklausti kiek kainuotu rekonstrukcijos darbai m2...prijungus karkasine dali apie 90m2.


  Laba, kaimo vietovėje namų valdos sklypas, jame pastatyta klėtis, kuri įregistruota RC. Norime pristatyti gyvenamą priestatą iki 50 kv.m.. Kokie būtų reikalingi pakeitimai, ar galima būtų priestatą įvardinti kaip nesudėtingos statybos statinį ir įregistruoti RC (klėtis 50 kv.m.)? Ačiū už atsakymą.


  Laba diena Kokia kaina statinio "Stoginė automobiliams su ūkiniu"? -medžiagos ir darbas atskirai. Nekantriai lauksiu atsakymo.


  Sveiki. Sudege sodyboje senas namas. Noreciau paklausti: per kiek laiko butu galima pastatyti nauja? Ieskau pacio pigiausio varianto, tarp 70-80m2. Aciu


  Ar tinkamai mastau padaryti namo sienos sumustini : steico protect 4cm; medzio karkasas 195mm +akmens vata; garo plevele; 5cm karkasas + akmens vata; du sluoksniai gipso. P.s. isore planuoju tinkuoti.


  karkasui žadu dėti priešvėjinę vatą. Kaip ją tvirtinti prie karkaso, kaip tvirtinti lenteles ventiliaciniam tarpui suformuoti? Labai ačiu.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32