labas vakaras, noreciau/ketinu statyti namuka sodo bendrijoje iki 80 kv.m. ir koks pastato aukstis turetu buti, kad nesiskaitytu jog jis dvieju aukstu, kai vykdys inventorizacija? Kokiu budu jie nustato ar tai vieno auksto namukas ar dvieju?


  Laba diena, kiek kainuotu namo "Eugenijus" statyba be vidaus įrengimo? Ar sis namas tinka 8 aru sklype pastatyti? pagarbiai, Diana


  Laba diena, noretume statytis nama pagal savo brezinius ar tai imanoma? Kiek kainuotu pastatyti 85 m2 (iskaitant garaza) nama Alytaus mieste, nama irengiant "nuo iki"?


  sveiki, norejau pasiteirauti kiek kainuotu vieno auksto karkasinio namo statyba, pamatai jau yra plokstuminiai.


  Laba diena, kokia kaina pilnai irengto namo Gintaras?


  Sveiki, ruosiuos statyti sodo nama 25m2 ir 5 metru aukscio, sodu bendrijoje, zemes ukio paskirties zemeje.Kokius dokumentus ar leidimus reikia susitvarkyti, kad ateityje nebutu problemu su inspekcija. Aciu.


  Sveiki, norėtume statyti karkasinį namą apie 100m2. Vieno aukšto gyvenama namuka, su vidaus ir isores apdaila, inzinieriniais tinklais:šildymas, vedinimas, nuotekos, vandentiekis, elektros ir silpnos sroves tinklais. Kiek tai kainuotų?


  Laba diena, Kiek kainuotu namas Kipre be zemes.


  Laba diena, norėčiau sužinoti ar karkasinis namelis kurio išmatavimais 6x6 atlaikytų antrąjį aukštą. Karkasas kampuose 100x100, o tarpuose kas 60cm (100x50).


  Sveiki, Ieskau firmos kuri surinktu namo karkasa ir apkaltu osb. Kaip man geriau apsimoketu, kad karkasas butu renkamas sklype ar skydai gaminami cechuose? Kokios orientacines kainos karkasui surinkti ? Naudociau kalibruota mediena.


  Laba diena Nusižiūrėjau tokį karkasinį namą: http://www.namasuzbutokaina.lt/apdaila . Na jis ne jūsų, bet kaip konkurentai gal pasakysit ko jam trūksta. Jis palyginus pigus su jūsų parašytom kainom. Ar turit kažką analogiško pasiūlyti geresnio, nebūtinai už tą pačią kainą? Ačiū


  Laba diena, Norėčiau sužinoti karkasinio-pasyvaus namo (apie 145 kv.m.) pastatymo kainą, be vidaus apdailos ar su daline vidaus apdaila. Namo projektas turėtų būti šiuolaikiškas tačiau ne per daug įmantrus. Ačiū už atsakymą.


  Sveiki , noreciau suzinoti apytikslia kaina. Domina nedidelis sodo namelis, kurio pirmas aukstas su virtuve, svetaine , tualetu , pirtele , prieskambaris pries pirtele , dusas. Antrame aukste 2 miegamieji.


  Sveiki, noreciau suzinoti preliminaria tokio namo ( http://www.ekspertai.lt/namu_projektai_120_180_kvm/dvieju_aukstu_namo_projektas_pilis ) statybos kaina. Su daline ir pilna apdaila


  Sveiki, Norvegijoje, kitų metų pradžioje planuojame pradėti statyti karkasini nama. Tam reikaliukui atlikti ieškome rimtos firmos, kuri butu pajėgi pastatyti nuo pamatų iki "raktų". Namas 600 m2 , 3 aukštų, su terasom ant stogo. Jei sudominau, tai pradžiai butų įdomu sužinoti jūsų statomo namo vidutinišką 1m2 kainą. .


  Sveiki, jeigu karkasinio namo sumuštinis: dailylentė,20 mm vertikalios lotelės,OSB, 150 mm karkasas su vata, garo plėvelė 50 mm apšiltinimas, gipso kartonas, tai ar šis 50 mm apšiltinimas, kuris už plėvelės, nebus pastoviai šlapias ar nepelis? Dėkui


  Sveiki, domina namas Tomas II. Kokia preliminari kaina? Ar dedate pamatus?


  Sveiki, norėčiau gyventi akmeniniame name (75cm. storio sienos), tik niekur nerandu informacijos apie akmeninio namo šiltinimą (tik iš vidaus), kad nesikauptų drėgmė.Suprantu, kad jūsų specializacija karkasinių namų šiltinimas, bet ar negalioja visur šilumos varžos dėsniai. Dėkoju .


  Sveiki noriu pasistatyti sodo nameli zemes ukio paskirties zemeje 50m2 su lauko WC ir sulini isikast. Kokiu leidimu reikia, kad butu viskas legaliai.


  Projekto Gintaras kaina mane domina, kaina noreciau suzinoti su pilna kompelktacija. Aciu


  Laba diena, kaip Jūs manote ar karkasiniam namui tikslinga naudoti OSB plokštę? Girdėjau, jog ji neleidžia sienai kvėpuoti. Kaip Jūs manote, kokia alternatyvą reikėtų rinktis, ką manote apie gipso kartono plokštę ar pasitenkinti tik vėjo plėvele tik bijau dėl namo tvirtumo, kaip jį sustiprinti?


  Sveiki, kiek kainuotu darbas karkasiniam namui pastatyti (tik karkasa surinkt, pagal projekta)? Namas 100 m2.


  Laba diena, norėjau paklausti kiek kainuotu ūkinis pastatas 2-3 automobiliams su patalpa dirbtuvėm apie 140-180kv/m? Be apšiltinimo? ačiū už atsakyma


  Sveiki, domiana vieno aukšto su mansarda karkasinio namo statyba Kaune (212 m2 su garažu). Kur būtų galima užsukti su brėžiniais ir pasišnekėti šiuo klausimu? Dėkui


  Sveiki, noreciau suzinoti kur tiksliai lenkijoje parduodama siltinimo medziaga Steico Flex, bei suzinoti realia kaina perkant is gamyklos?


  Kaip (kokiomis medžiagomis, kokiu būdu) apšiltinti seną karkasinį namą iš išorės, kai jis apmuritas per puse plytos ir ar reikia kokių leidimų, projektų - keičian stogo dangą ir stogo formą kaime (vieną namo sienos pusę noriu paaukštinti 1,5 metro,kitoje puseje įdėti stoglangius. Dėkingas bučiau už atsakymą


  Sveiki, sudomino indvidualaus namo projektas Vokiškas1 . Kokia butu projekto kaina ir namo pastatymas be apdailos. Ačiū


  Jei karkasines sienos isorei naudojama OSB 3: Koks butu sienos pjuvis? Ar turi buti oro tarpas tarp paroc vatos? Ar dedama vejo plevele ant vatos? Aciu.


  Sveki, norejau pasiteirauti: ar jus statote namus Airijoje? Kokia kaina butu namu Kristina, Vokiskas 2 ir Bukas? Is anksto aciu.


  Sveiki, norėčiau paprašyti patarimo. Turime skydinį 5-ių kambarių "alytnamį" (iki pusės apmūrytas raudonom apdailinėm plytom). Patarkit, prašau, kuo ir kokiu sluoksniu šiltinti sienas bei pamatą? Ačiū.


  Sveiki, pamaciau, kad darete balta arba sviesu fasada: http://www.karkasiniai.lt/66,skydinio-karkasinio namom ontavimas Norvegijoje. Kokiu budu tvirtinot dailylentes? A galetumet padeti, pakomentuoti kaip prikalti paprastas medines dailylentes baltos spalvos, kad nesimatytu viniu ir nereiketu perdazyti? Kokia technologija naudoti? Buciau labai dekingas uz atsakyma. Pagarbiai,


  Sveiki. Sudomino 80m2 karkasinis namukas. Noretume isigyti. Ko turetume klausti pardavejo? Apsildomas kietu kuru. Kokie pagrindiniai klausimai? Aciu...


  Noriu statyti karkasine pirtele 6x6metrų . Gal galite pasakyti įkainius už atskirus darbus. Ir kiek kainuotu pastatymas? Medžiagos mano.


  Laba diena, galite atsiūsti sienos pjūvi, kas po ko eina? Iš nuotraukos matau, kad OSB dėta ir po jos vata dedama?


  Norime pasistatyti du skydinius namelius 80 ir 67 m2 projektą turime. Ieškome kas galėtų per žiemą juos pagaminti gamykloje, o pavasarį pastatyti sklype. Gal ką galite rekomenduoti? Ačiū.


  Laba diena, kiek kainuotu Sodas1 iki "raktu" ? Dėkui.


  Laba diena, norėčiau paklausti: kiek kainuotu namukas iki 80m2 bendro ploto vieno aukšto, iki "raktu"?


  Sveiki.Reikalingas specialisto patarimas. Medinį namą iš vidaus: sienas ir lubas,apkaliau OSB3 plokštėmis. Norėčiau viską nudažyti, bet nežinau, kaip apdirbti siūles, kad nesimatytu įtrūkimu? Ačiu už informaciją.


  Sveiki! Norėčiau sužinoti, ar Jūs rekonstuojate individualius namus? Turiu mūrinį sodo namelį, kurį norėčiau rekonstruoti į gyvenimui visus metus tinkantį būstą. Ar įmanomi rekonstrukcijos variantai,kombinuojant mūrą su karkasu ? Nuo ko pradėti? Kaip pasirinkti architekta ?Kas galėtų sudaryti darbų sąmatą ir atlikti tuos darbus ? Ačiū .


  Laba diena. Kokio reikia atlyginimo dydžio gauti ,kad galima būtu paimti išsimokėtinai karkasinį namuką? Per kiek laiko jis pastatomas? Ar kanalizacija, vandentiekiu,ir šildymo įrengimu reikia rūpintis pačiam, ar viską jus padarote?


  Sveiki, kiek reikia medienos pastatyti garazui 6x6m? Kiek pas jus kainuotu toks garažas su čerpiu stogu ir pakeliamais vartais?


  laba diena esu namo bendrasavininkas su kitu savininku tai vienas namas du savininkai noreciau prie namo pasistatyti priestata su atskiru iejimu ar reikalingas leidimas statyboms ir ar reikalingas kito savininko sutikimas


  Sveiki, kokius pamatus geriausia butu formuoti, jeigu gruntas yra zvyras su dideliais akmenimis? Aciu uz atsakyma


  Laba diena, Turiu sklypą, bet jame laikosi vanduo noriu statyti namą. Ka pirma daryti kelti sklypą, ar lieti pamatus?


  Labas rytas. Norėjau pasiteirauti kokia būtų šio namuko kaina su daline apdaila ir su pilna? Dėkui. http://www.jpnamai.lt/projektas/286


  sveiki, norėčiau sužinoti kaina kalibruotos medienos:45*145*3metru,45*70*3m, 45*20*6m,145*145*3m,145*20*6m? Ačiu


  Sveiki. Norėjau pasiteirauti, kaip įrengti medinę perdangą virš erdvės 7x7m jei tame plote nėra nei sienų nei kolonu? Kaip suprantu naudojant medines sijas 15x25cm ar panašias 7m tarpatramis yra per didelis, galbūt tokiu atveju būtų įmanoma medines sijas remti ant skersinės metalinė konstrukcijos, ar yra dar koks nors kitas būdas?


  Laba diena! labai domina karkasinės-modulines pirteles "Resta 2010" kaina. Ačiu.


  laba diena, kadangi esu moteris tai tikrai nesuprantu nieko apie namu statybą, o ir vyras tuom rūpintis nenori. Tai noriu paklausti: kiek kainuotu karkasinis namas su pilnu įrengimu (vandentiekiu, kanalizacija, elektros išvedžiojimu ir viskuom kitku ko ten reikia)? Ir labai prašau nerašykit to žodžio "iki raktu" nes aš nesuprantu ka tas reiskia :) man reikia žinoti kiek tiksliai pinigėliu reiktu sumokėti. Labai ačiu už atsakymą.


  Ar galima statyti namu valdoje antrą gyvenamą namą? Ačiu už atsakymą.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32