Sveiki.Labai reikia pagalbos. Remontuoju savo seną medinį namą. Perdangos rąstai buvo papuve ir mes supuvusia dali sutvirtinome naujais. Rastu vieta aišku liko ta pati. Tada po kiek laiko gavome laišką iš rajono savivaldybės "Kvietimas dalyvauti statybos patikrinime" , taip vadinosi. Itarima sukėlė, kad kvietime nenurodytas nei namo savininko vardas nei pavardė. Kvietimas su gramatinėmis klaidomis. Nuvykus į savivaldybę, paaiškino, kad reikia projekto, nes palieteme pagrindine namo konstrukcija. Bet mes nieko nepakeitėme, tik kaip sakiau sutvirtinome naujais rastais. Labai prašau patarkit ar tai tiesa, kad reikės projekto ar kažkokio patikrinimo? Galėčiau atsiusti foto ir kvietima jums paštu. Aciu. Pagarbiai, Agnė.


  Laba diena, kiek kainuotu namo http://www.ekspertai.lt/namu_projektai_iki_120_kvm/gyvenamojo_namo_projektas_lina statyba su pilna apdaila ir kiek su daline? Ačiu.


  Gera diena. Prašau specialistu patarimo, dėl tarpaukštinės perdangos: tarp 1 ir 2 aukšto yra nešančios sijos 15x25 cm. 1 aukšte bus šildomos grindys. Ar gerai mastau: tarp siju (sijos bus dengiamos tik dalinai, tik apie 10cm) toks sumustinis, iš apašios i viršu: 1)dailylentė ~2 cm tarpas. 2)hidroizoliacija (200mikr. plevele). 3)Karkasėlis su akmens vata + difuzine plevele virš vatos 4) oro tarpas. 5)juodgrindės ant nesanciu siju 4 cm storio lentos. 6)lagės 5x10 cm 7) tarp lagiu akmens vata10 cm 8) tada OSB arba DSP 20 mm. 9) Grindų danga. Aciu. Labai lauksiu ekspertu patarimu ar rekomendaciju.


  Sveiki. Ateinanti pavasari ruošiamės statytis sau gyvenamą namą Norvegijoje, apie 150 kvadratiniu metru. Klausimas būtu: ar statote namus karkasinius, pagal klijento pasirinktą projektą ir ar esate susidūre su naujais norvegiškais karkasinio namo standartais norvegijoje? Domintu kainos ir visokiausia informacija ir patirtis kuria galit pasidalinti, taip pat tolimesnės derybos. Lauksiu atsakymo.


  Sveiki, Prašau Jūsų konsultacijos. Noriu pasistatyti ūkinės paskirties pastatą iki 50m2. Turiu kaimyno sutikimą, kad pamatus galiu sumontuoti ant sklypo ribos. Ar galiu naujai statomą ūkinės paskirties pastatą sujungti su gyvenamuoju namu? Kokių dokumentų ir derinimų reikia norint pradėti šią statybą? Kokį atstumą reikia išlaikyti statant ūkinės paskirties pastatą nuo gyvenamojo namo ar galima sujungti? Ačiū.


  Sveiki, ar galima statyti namą be namo projekto? Girdejau, kad iki kažkokio limito kvadratūros nereikia projekto. Kaip yra is tiesų?


  Sveiki, kiek kainuotų namas "Saulius" iki raktų? Sklypas sodų bendrijoje prie Vilniaus. http://www.jpnamai.lt/projektas/380 Dėkui


  Sveiki, ruošiuosi statyti karkasinį namą, būtų įdomi jūsų nuomonė apie lietuviškos statybinės medienos kokybę.Ar verta galvoti apie statyba iš pjautos ir nedžiovintos medienos, kiek tai įtakoja kokybei ir tikslumui medienos džiuvimas ir "vaiksčiojimas"? PS.:Gal būtu galima atsakymą į elekroninį paštą.


  Sveiki, šiandien apžiūrėjau dviejų aukštų karkasinį sodo namelį. Tiek sienų, tiek lubų apšiltinimas yra 15 cm presuoto biraus putplasčio.. ildoma krosnele. Įtartinai niekur nėra durų, o kvadratūra ~ 90m2. Ar nebus žemą šalta? Ar nepradės sausį "augti žolytė" ant stogo? Dėkui


  Laba diena, norėčiau sužinoti kokie reikalavimai yra elektros instaliacijai ūkiniam pastatui ? Kokiu atstumu montuojami šviestuvai vienas nuo kito? Ar tai galima rasti internete. Ačiu.


  Sveiki, kokio storio putplasčiu galima būtu apšiltinti balkono sienas ir grindis? Planuojame pašildinti kambari, tai norime išimti iš kambario langą, o balkono sienas apšiltinti.


  Sveiki, tikiuosi atsakymo. Kiek kainuotu iš Archipelago katalogo, pagal projekta Flori G1 mūrinio namo statyba pilnai iki "raktų"


  Sveiki, Norečiau paklausti: aš įsigyjau sklypą. Kad gaučiau leidimą statyti namą: man reikia kreiptis į savivaldybę? ten turiu eiti jau su projektu ar užtenka žemės planų? Tai galiu padaryti pats ar ar privalau samdyti firmą?


  Už kokia kaina būtu galima pasistatyti 2-ju aukštu karkasinį namą?


  Atsiuskite daugiau pastatu su vienašlaičiais stogais projektu.


  SVEIKI, kiek pas jus kainuotu darbo projekto parengimas karkasinim namui? Ar darote darbo projektus rūsio sienoms bei gelžbetoninei perdangai?


  Sveiki norėjau paklausti: kokie galimi sienos išorės užbaigimo varijantai ( pagrindinis karkasas į išorę), kai apdaila tinkas? Kiek žinau steico protect, bet kaina kandžiojasi. Ar tiktu Rockwool fasrock arba Paroc WAS 35 ? Gal dar, kokie galimi variantai? Ačiu


  Sveiki, Norėjau Jūsu pasiteirauti kokiu projektu turite, nes norėčiau pasistatyti trobelę Norvegijoje. Gal būtu galima gauti projektu pavyzdžius kuriuos vykdėte? Taip pat ar Jūs darote trobeles iš specialiu užsakymu pavyzdziui, pagal mano projekta? Kokios yra kainos? Mes ieškome partneriu , nes mus domina ne vienas projektas. Pagarbiai, Knut


  Sveiki. Norėčiau sužinoti, kokio maksimalaus dydžio namą galima pasistatyti septynių arų sklype? Jei norėčiau statytis namą 130 kv.m kokio dydžio sklypo reikėtų, kad gautumėm leidimą? Ačiū už informaciją


  Sveiki, norėjau sužinoti ar reikia projekto ir leidimo norint iš ūkinio pastato perdaryti į garažą. Matmenys keisis (platės). Ūkinis pastatas (medinis) be ištisų pamatų, pamatas tik ties mediniais stulpeliais .


  Laba diena, Naršydamas Jūsų internetiniame tinklapyje radau LĖVUO pirties statybos aprašymą ir nuotraukas. Minėjote, jog tas pastatas su minimaliais pakeitimais galėtų puikiai tarnauti ir kaip sodo namelis su terasa ir malkine. Ar galima būtų sužinoti orientacinę kainą tokio statinio, pakeisto į sodo namelį? Kokie yra išmatavimai tokio statinio (pagal perimetrą)? Iš anskto ačiū už Jūsų atsakymą, Ernestas


  Sveiki, keliose vietose paminėtas projektas "Pasistatyk pats", bet nerandu jo aprašymo.


  sveiki, kiek kainuotų SODAS 1 su pilna apdaila iki ' raktų'? Ar jis tinkamas gyventi visus metus?


  Kiek kainuoja namo "Giedrius" projektas ir kiti dokumentai reikalingi pradėti statybai?


  sveki, kiek procentu statant karkasinį namą sudaro užmokestis už darbą?


  Sveiki. Ar galima sujungti perdangai lentas, kuriu matmenys yra 50x150x6000 ir 50x100x6000 mm , jeigu sijos ilgis turi būti 7000mm. Jei taip, kokiu būdu tai daroma? Ačiu.


  Sveiki, noriu apšiltinti vieno aukšto karkasinį namą:gegnes ir perganga (palėpė negyvenama) yra 15 cm storio,tai šiltinant vieną arba kitą, kaip ir mažoka. Ar galima būtu apšiltinti tarpą ir gegnėse ir perdangoje? Kaip ir gautusi 30 cm. Ar taip yra daroma? Ar tas tarpas tarp stogo ir gyvenamu patalpu lubu galimas? Ačiu.


  Laba diena. Turiu projektą karkasiniam namui vieno aukšto 156 kv.m. Kiek maždaug man kainuotu pastatyti namą? Pamatų nėra.


  laba diena, noriu paklausti apie seno medinio namo lauko sienu apšiltinimo būda užpurškiant keliu centimetrų storio šilumine izoliacija. Kokia kvardatinio metro kaina, jeigu storis pavyzdžiui 7 centimetrai? Turiu omeni purškimą, kai lauko apdaila nuimta ir sukaltas karkasas.


  Sveiki, norėjau paklausti kokia namo karkasinio namo statybos kaina "iki raktų" tokio projekto: http://jpnamai.lt/projektas/511 (Karklė 5). Ačiū už atsakymą.


  Sveiki, kiek kainuotu karkasinis namas 5.4 x 8.7m. sienu storis 25 cm, be išorinės apdailos ir be vidinės apdailos, be langu ir be durų. Mane domina tik karkasas apšiltintas, su stogo danga (šiferis), su darbais. Pamatai jau yra.


  Sveiki. Prašau parasyti namu Tomas2, Kristina ir Rūta kainas "iki raktu". Paaiškinkite plačiau savoka "iki raktu" Pagarbiai Vaineta.


  Sveiki norime rekonstruoti ūkinio pastato stogą ir statyti antrą aukštą karkasinį Palangoje. Ar reikia statybos leidimo ir projekto? Ačiu.


  Laba diena, statome garažą iš blokelių. Garažo matmenys 3.60x6.00, Kokiu matmenu turėtu būti perdengimo balkiai ir kokiu atstumu juos reikėtu dėti? Mes turime balkius 10x10 cm. Ar jie tiktu ? Ačiu.


  Sveiki, kokia statybos kaina , pagal projektą Beržas iki "raktų".? Ačiu


  Sveiki, kokia statybos kaina, pagal projektą Margas iki "raktų"? Ačiu.


  Iš ko statomas karkasinis mamas?


  Sveiki, kiek kainuoja pasistatyti karkasinį su pilna išorės apdaila, tačiau be vidaus apdailos, pagal projekta http://www.archipelag.lt/namu-projektai/tori-ii/?AreaMaxMenu=120. Dėkoju


  Sveiki, kaip įrengti dušą karkasinio namo antrame aukšte neperkant dušo kabinos arba dušo pado? Dėkoju


  Sveiki, kokia prelimilinari kaina standartinio namo norvegiskas1arba vokiškas1?


  Pastatėme medinio karkaso gyvenamąjį namą. Elektros instaliacijai naudojome kabelį, kurio markėKHO5W-4. Ar tinka šis kabelis? Preišingu atveju ką daryti. Namą ruošiamės atduoti gyventi. Statyba buvo vykdoma labdaros būdu iš suaukotų lėšų neturtingai daugiavaikei šeimai. Kabelį dovanojo Panevėžio Lietkabelis, norintis likti anonimu. Pagarbiai, Veronika, Draugijos"Motulės delnuos"pirmininkė. kabelis tikrai tokios markės. Jis yra trijų vielų, be to turi du aqps.sluoksnius-vieną nedegantį ir antrą dar plastikinį. markėKHO5W-4 Klausimo patikslinimas.


  laba diena, ar reikia statybos leidimo ar projekto rekonstruojant ūkinio pastato įgriuvusį stoga, aukštis stogo padidintas vienu metru ?


  Sveiki, sakykit statant sode namą iki 80 m2 nereikia leidimu? Užtenka sodo pirmininko leidimo? Ar reikia Visdėlto ir iš savivaldybės?


  Sveiki, Esu paskutinio magistrantūros studijų studentas, rašau baigiamajį darbą apie medines karkasines sistemas bei ju sprendinius. Norečiau paklausti Jūsu, kaip ekspertų apie šias sistemas, galbūt turite naudingos informacijos susijusios su karkasinėm sistemom. Gal Jus skaičiuojate tokio tipo namo energetinį efektyvumą? Bučiau labai dėkingas už informacija.


  Sveiki, noriu įsirengti mediniame name vonia ir tualeta. Vandentiekis yra (tik šaltas vanduo) matomai reikalingas dar ir boileris.Nuo ko pirmiausia pradėti, ir kiek tai kainuotu?


  Sveiki, planuoju statyti karkasinį gyvenamą namuką. Man patiko jūsu modelis/projektas SODAS3. Ar jis pakankamai šiltas pastoviam gyvenimui? Kokia projekto kaina su pastatymu ir daline vidine apdaila?


  Esamo gyvenamo namo patalpų plotas -82kv.m. Noriu statyti verandą arba terasą prie namo. Kokį projektą reikia ruošti -supaprastintą ar techninį?


  Kiek kainuotu pastatyti (be įrengimo) projektai: Bukas; Giedrius. Dėkoju.


  Sveiki, norėčiau paklausti, kiek kainuotų pastatyti namą Giedrius iki raktų ir kiek laiko tai užtruktų? Ačiū už atsakymą.


  Laba diena.Norėčiau pasiteirauti kiek kainuotų su daline apdaila, karkasinio namo varianto-pastatymas http://rinkisnama.lt/statinys,34.html1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32