Sveki, norejau pasiteirauti: ar jus statote namus Airijoje? Kokia kaina butu namu Kristina, Vokiskas 2 ir Bukas? Is anksto aciu.


  Sveiki, norėčiau paprašyti patarimo. Turime skydinį 5-ių kambarių "alytnamį" (iki pusės apmūrytas raudonom apdailinėm plytom). Patarkit, prašau, kuo ir kokiu sluoksniu šiltinti sienas bei pamatą? Ačiū.


  Sveiki, pamaciau, kad darete balta arba sviesu fasada: http://www.karkasiniai.lt/66,skydinio-karkasinio namom ontavimas Norvegijoje. Kokiu budu tvirtinot dailylentes? A galetumet padeti, pakomentuoti kaip prikalti paprastas medines dailylentes baltos spalvos, kad nesimatytu viniu ir nereiketu perdazyti? Kokia technologija naudoti? Buciau labai dekingas uz atsakyma. Pagarbiai,


  Sveiki. Sudomino 80m2 karkasinis namukas. Noretume isigyti. Ko turetume klausti pardavejo? Apsildomas kietu kuru. Kokie pagrindiniai klausimai? Aciu...


  Noriu statyti karkasine pirtele 6x6metrų . Gal galite pasakyti įkainius už atskirus darbus. Ir kiek kainuotu pastatymas? Medžiagos mano.


  Laba diena, galite atsiūsti sienos pjūvi, kas po ko eina? Iš nuotraukos matau, kad OSB dėta ir po jos vata dedama?


  Norime pasistatyti du skydinius namelius 80 ir 67 m2 projektą turime. Ieškome kas galėtų per žiemą juos pagaminti gamykloje, o pavasarį pastatyti sklype. Gal ką galite rekomenduoti? Ačiū.


  Laba diena, kiek kainuotu Sodas1 iki "raktu" ? Dėkui.


  Laba diena, norėčiau paklausti: kiek kainuotu namukas iki 80m2 bendro ploto vieno aukšto, iki "raktu"?


  Sveiki.Reikalingas specialisto patarimas. Medinį namą iš vidaus: sienas ir lubas,apkaliau OSB3 plokštėmis. Norėčiau viską nudažyti, bet nežinau, kaip apdirbti siūles, kad nesimatytu įtrūkimu? Ačiu už informaciją.


  Sveiki! Norėčiau sužinoti, ar Jūs rekonstuojate individualius namus? Turiu mūrinį sodo namelį, kurį norėčiau rekonstruoti į gyvenimui visus metus tinkantį būstą. Ar įmanomi rekonstrukcijos variantai,kombinuojant mūrą su karkasu ? Nuo ko pradėti? Kaip pasirinkti architekta ?Kas galėtų sudaryti darbų sąmatą ir atlikti tuos darbus ? Ačiū .


  Laba diena. Kokio reikia atlyginimo dydžio gauti ,kad galima būtu paimti išsimokėtinai karkasinį namuką? Per kiek laiko jis pastatomas? Ar kanalizacija, vandentiekiu,ir šildymo įrengimu reikia rūpintis pačiam, ar viską jus padarote?


  Sveiki, kiek reikia medienos pastatyti garazui 6x6m? Kiek pas jus kainuotu toks garažas su čerpiu stogu ir pakeliamais vartais?


  laba diena esu namo bendrasavininkas su kitu savininku tai vienas namas du savininkai noreciau prie namo pasistatyti priestata su atskiru iejimu ar reikalingas leidimas statyboms ir ar reikalingas kito savininko sutikimas


  Sveiki, kokius pamatus geriausia butu formuoti, jeigu gruntas yra zvyras su dideliais akmenimis? Aciu uz atsakyma


  Laba diena, Turiu sklypą, bet jame laikosi vanduo noriu statyti namą. Ka pirma daryti kelti sklypą, ar lieti pamatus?


  Labas rytas. Norėjau pasiteirauti kokia būtų šio namuko kaina su daline apdaila ir su pilna? Dėkui. http://www.jpnamai.lt/projektas/286


  sveiki, norėčiau sužinoti kaina kalibruotos medienos:45*145*3metru,45*70*3m, 45*20*6m,145*145*3m,145*20*6m? Ačiu


  Sveiki. Norėjau pasiteirauti, kaip įrengti medinę perdangą virš erdvės 7x7m jei tame plote nėra nei sienų nei kolonu? Kaip suprantu naudojant medines sijas 15x25cm ar panašias 7m tarpatramis yra per didelis, galbūt tokiu atveju būtų įmanoma medines sijas remti ant skersinės metalinė konstrukcijos, ar yra dar koks nors kitas būdas?


  Laba diena! labai domina karkasinės-modulines pirteles "Resta 2010" kaina. Ačiu.


  laba diena, kadangi esu moteris tai tikrai nesuprantu nieko apie namu statybą, o ir vyras tuom rūpintis nenori. Tai noriu paklausti: kiek kainuotu karkasinis namas su pilnu įrengimu (vandentiekiu, kanalizacija, elektros išvedžiojimu ir viskuom kitku ko ten reikia)? Ir labai prašau nerašykit to žodžio "iki raktu" nes aš nesuprantu ka tas reiskia :) man reikia žinoti kiek tiksliai pinigėliu reiktu sumokėti. Labai ačiu už atsakymą.


  Ar galima statyti namu valdoje antrą gyvenamą namą? Ačiu už atsakymą.


  Sveiki.Labai reikia pagalbos. Remontuoju savo seną medinį namą. Perdangos rąstai buvo papuve ir mes supuvusia dali sutvirtinome naujais. Rastu vieta aišku liko ta pati. Tada po kiek laiko gavome laišką iš rajono savivaldybės "Kvietimas dalyvauti statybos patikrinime" , taip vadinosi. Itarima sukėlė, kad kvietime nenurodytas nei namo savininko vardas nei pavardė. Kvietimas su gramatinėmis klaidomis. Nuvykus į savivaldybę, paaiškino, kad reikia projekto, nes palieteme pagrindine namo konstrukcija. Bet mes nieko nepakeitėme, tik kaip sakiau sutvirtinome naujais rastais. Labai prašau patarkit ar tai tiesa, kad reikės projekto ar kažkokio patikrinimo? Galėčiau atsiusti foto ir kvietima jums paštu. Aciu. Pagarbiai, Agnė.


  Laba diena, kiek kainuotu namo http://www.ekspertai.lt/namu_projektai_iki_120_kvm/gyvenamojo_namo_projektas_lina statyba su pilna apdaila ir kiek su daline? Ačiu.


  Gera diena. Prašau specialistu patarimo, dėl tarpaukštinės perdangos: tarp 1 ir 2 aukšto yra nešančios sijos 15x25 cm. 1 aukšte bus šildomos grindys. Ar gerai mastau: tarp siju (sijos bus dengiamos tik dalinai, tik apie 10cm) toks sumustinis, iš apašios i viršu: 1)dailylentė ~2 cm tarpas. 2)hidroizoliacija (200mikr. plevele). 3)Karkasėlis su akmens vata + difuzine plevele virš vatos 4) oro tarpas. 5)juodgrindės ant nesanciu siju 4 cm storio lentos. 6)lagės 5x10 cm 7) tarp lagiu akmens vata10 cm 8) tada OSB arba DSP 20 mm. 9) Grindų danga. Aciu. Labai lauksiu ekspertu patarimu ar rekomendaciju.


  Sveiki. Ateinanti pavasari ruošiamės statytis sau gyvenamą namą Norvegijoje, apie 150 kvadratiniu metru. Klausimas būtu: ar statote namus karkasinius, pagal klijento pasirinktą projektą ir ar esate susidūre su naujais norvegiškais karkasinio namo standartais norvegijoje? Domintu kainos ir visokiausia informacija ir patirtis kuria galit pasidalinti, taip pat tolimesnės derybos. Lauksiu atsakymo.


  Sveiki, Prašau Jūsų konsultacijos. Noriu pasistatyti ūkinės paskirties pastatą iki 50m2. Turiu kaimyno sutikimą, kad pamatus galiu sumontuoti ant sklypo ribos. Ar galiu naujai statomą ūkinės paskirties pastatą sujungti su gyvenamuoju namu? Kokių dokumentų ir derinimų reikia norint pradėti šią statybą? Kokį atstumą reikia išlaikyti statant ūkinės paskirties pastatą nuo gyvenamojo namo ar galima sujungti? Ačiū.


  Sveiki, ar galima statyti namą be namo projekto? Girdejau, kad iki kažkokio limito kvadratūros nereikia projekto. Kaip yra is tiesų?


  Sveiki, kiek kainuotų namas "Saulius" iki raktų? Sklypas sodų bendrijoje prie Vilniaus. http://www.jpnamai.lt/projektas/380 Dėkui


  Sveiki, ruošiuosi statyti karkasinį namą, būtų įdomi jūsų nuomonė apie lietuviškos statybinės medienos kokybę.Ar verta galvoti apie statyba iš pjautos ir nedžiovintos medienos, kiek tai įtakoja kokybei ir tikslumui medienos džiuvimas ir "vaiksčiojimas"? PS.:Gal būtu galima atsakymą į elekroninį paštą.


  Sveiki, šiandien apžiūrėjau dviejų aukštų karkasinį sodo namelį. Tiek sienų, tiek lubų apšiltinimas yra 15 cm presuoto biraus putplasčio.. ildoma krosnele. Įtartinai niekur nėra durų, o kvadratūra ~ 90m2. Ar nebus žemą šalta? Ar nepradės sausį "augti žolytė" ant stogo? Dėkui


  Laba diena, norėčiau sužinoti kokie reikalavimai yra elektros instaliacijai ūkiniam pastatui ? Kokiu atstumu montuojami šviestuvai vienas nuo kito? Ar tai galima rasti internete. Ačiu.


  Sveiki, kokio storio putplasčiu galima būtu apšiltinti balkono sienas ir grindis? Planuojame pašildinti kambari, tai norime išimti iš kambario langą, o balkono sienas apšiltinti.


  Sveiki, tikiuosi atsakymo. Kiek kainuotu iš Archipelago katalogo, pagal projekta Flori G1 mūrinio namo statyba pilnai iki "raktų"


  Sveiki, Norečiau paklausti: aš įsigyjau sklypą. Kad gaučiau leidimą statyti namą: man reikia kreiptis į savivaldybę? ten turiu eiti jau su projektu ar užtenka žemės planų? Tai galiu padaryti pats ar ar privalau samdyti firmą?


  Už kokia kaina būtu galima pasistatyti 2-ju aukštu karkasinį namą?


  Atsiuskite daugiau pastatu su vienašlaičiais stogais projektu.


  SVEIKI, kiek pas jus kainuotu darbo projekto parengimas karkasinim namui? Ar darote darbo projektus rūsio sienoms bei gelžbetoninei perdangai?


  Sveiki norėjau paklausti: kokie galimi sienos išorės užbaigimo varijantai ( pagrindinis karkasas į išorę), kai apdaila tinkas? Kiek žinau steico protect, bet kaina kandžiojasi. Ar tiktu Rockwool fasrock arba Paroc WAS 35 ? Gal dar, kokie galimi variantai? Ačiu


  Sveiki, Norėjau Jūsu pasiteirauti kokiu projektu turite, nes norėčiau pasistatyti trobelę Norvegijoje. Gal būtu galima gauti projektu pavyzdžius kuriuos vykdėte? Taip pat ar Jūs darote trobeles iš specialiu užsakymu pavyzdziui, pagal mano projekta? Kokios yra kainos? Mes ieškome partneriu , nes mus domina ne vienas projektas. Pagarbiai, Knut


  Sveiki. Norėčiau sužinoti, kokio maksimalaus dydžio namą galima pasistatyti septynių arų sklype? Jei norėčiau statytis namą 130 kv.m kokio dydžio sklypo reikėtų, kad gautumėm leidimą? Ačiū už informaciją


  Sveiki, norėjau sužinoti ar reikia projekto ir leidimo norint iš ūkinio pastato perdaryti į garažą. Matmenys keisis (platės). Ūkinis pastatas (medinis) be ištisų pamatų, pamatas tik ties mediniais stulpeliais .


  Laba diena, Naršydamas Jūsų internetiniame tinklapyje radau LĖVUO pirties statybos aprašymą ir nuotraukas. Minėjote, jog tas pastatas su minimaliais pakeitimais galėtų puikiai tarnauti ir kaip sodo namelis su terasa ir malkine. Ar galima būtų sužinoti orientacinę kainą tokio statinio, pakeisto į sodo namelį? Kokie yra išmatavimai tokio statinio (pagal perimetrą)? Iš anskto ačiū už Jūsų atsakymą, Ernestas


  Sveiki, keliose vietose paminėtas projektas "Pasistatyk pats", bet nerandu jo aprašymo.


  sveiki, kiek kainuotų SODAS 1 su pilna apdaila iki ' raktų'? Ar jis tinkamas gyventi visus metus?


  Kiek kainuoja namo "Giedrius" projektas ir kiti dokumentai reikalingi pradėti statybai?


  sveki, kiek procentu statant karkasinį namą sudaro užmokestis už darbą?


  Sveiki. Ar galima sujungti perdangai lentas, kuriu matmenys yra 50x150x6000 ir 50x100x6000 mm , jeigu sijos ilgis turi būti 7000mm. Jei taip, kokiu būdu tai daroma? Ačiu.


  Sveiki, noriu apšiltinti vieno aukšto karkasinį namą:gegnes ir perganga (palėpė negyvenama) yra 15 cm storio,tai šiltinant vieną arba kitą, kaip ir mažoka. Ar galima būtu apšiltinti tarpą ir gegnėse ir perdangoje? Kaip ir gautusi 30 cm. Ar taip yra daroma? Ar tas tarpas tarp stogo ir gyvenamu patalpu lubu galimas? Ačiu.


  Laba diena. Turiu projektą karkasiniam namui vieno aukšto 156 kv.m. Kiek maždaug man kainuotu pastatyti namą? Pamatų nėra.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32