laba diena, noriu paklausti apie seno medinio namo lauko sienu apšiltinimo būda užpurškiant keliu centimetrų storio šilumine izoliacija. Kokia kvardatinio metro kaina, jeigu storis pavyzdžiui 7 centimetrai? Turiu omeni purškimą, kai lauko apdaila nuimta ir sukaltas karkasas.


  Sveiki, norėjau paklausti kokia namo karkasinio namo statybos kaina "iki raktų" tokio projekto: http://jpnamai.lt/projektas/511 (Karklė 5). Ačiū už atsakymą.


  Sveiki, kiek kainuotu karkasinis namas 5.4 x 8.7m. sienu storis 25 cm, be išorinės apdailos ir be vidinės apdailos, be langu ir be durų. Mane domina tik karkasas apšiltintas, su stogo danga (šiferis), su darbais. Pamatai jau yra.


  Sveiki. Prašau parasyti namu Tomas2, Kristina ir Rūta kainas "iki raktu". Paaiškinkite plačiau savoka "iki raktu" Pagarbiai Vaineta.


  Sveiki norime rekonstruoti ūkinio pastato stogą ir statyti antrą aukštą karkasinį Palangoje. Ar reikia statybos leidimo ir projekto? Ačiu.


  Laba diena, statome garažą iš blokelių. Garažo matmenys 3.60x6.00, Kokiu matmenu turėtu būti perdengimo balkiai ir kokiu atstumu juos reikėtu dėti? Mes turime balkius 10x10 cm. Ar jie tiktu ? Ačiu.


  Sveiki, kokia statybos kaina , pagal projektą Beržas iki "raktų".? Ačiu


  Sveiki, kokia statybos kaina, pagal projektą Margas iki "raktų"? Ačiu.


  Iš ko statomas karkasinis mamas?


  Sveiki, kiek kainuoja pasistatyti karkasinį su pilna išorės apdaila, tačiau be vidaus apdailos, pagal projekta http://www.archipelag.lt/namu-projektai/tori-ii/?AreaMaxMenu=120. Dėkoju


  Sveiki, kaip įrengti dušą karkasinio namo antrame aukšte neperkant dušo kabinos arba dušo pado? Dėkoju


  Sveiki, kokia prelimilinari kaina standartinio namo norvegiskas1arba vokiškas1?


  Pastatėme medinio karkaso gyvenamąjį namą. Elektros instaliacijai naudojome kabelį, kurio markėKHO5W-4. Ar tinka šis kabelis? Preišingu atveju ką daryti. Namą ruošiamės atduoti gyventi. Statyba buvo vykdoma labdaros būdu iš suaukotų lėšų neturtingai daugiavaikei šeimai. Kabelį dovanojo Panevėžio Lietkabelis, norintis likti anonimu. Pagarbiai, Veronika, Draugijos"Motulės delnuos"pirmininkė. kabelis tikrai tokios markės. Jis yra trijų vielų, be to turi du aqps.sluoksnius-vieną nedegantį ir antrą dar plastikinį. markėKHO5W-4 Klausimo patikslinimas.


  laba diena, ar reikia statybos leidimo ar projekto rekonstruojant ūkinio pastato įgriuvusį stoga, aukštis stogo padidintas vienu metru ?


  Sveiki, sakykit statant sode namą iki 80 m2 nereikia leidimu? Užtenka sodo pirmininko leidimo? Ar reikia Visdėlto ir iš savivaldybės?


  Sveiki, Esu paskutinio magistrantūros studijų studentas, rašau baigiamajį darbą apie medines karkasines sistemas bei ju sprendinius. Norečiau paklausti Jūsu, kaip ekspertų apie šias sistemas, galbūt turite naudingos informacijos susijusios su karkasinėm sistemom. Gal Jus skaičiuojate tokio tipo namo energetinį efektyvumą? Bučiau labai dėkingas už informacija.


  Sveiki, noriu įsirengti mediniame name vonia ir tualeta. Vandentiekis yra (tik šaltas vanduo) matomai reikalingas dar ir boileris.Nuo ko pirmiausia pradėti, ir kiek tai kainuotu?


  Sveiki, planuoju statyti karkasinį gyvenamą namuką. Man patiko jūsu modelis/projektas SODAS3. Ar jis pakankamai šiltas pastoviam gyvenimui? Kokia projekto kaina su pastatymu ir daline vidine apdaila?


  Esamo gyvenamo namo patalpų plotas -82kv.m. Noriu statyti verandą arba terasą prie namo. Kokį projektą reikia ruošti -supaprastintą ar techninį?


  Kiek kainuotu pastatyti (be įrengimo) projektai: Bukas; Giedrius. Dėkoju.


  Sveiki, norėčiau paklausti, kiek kainuotų pastatyti namą Giedrius iki raktų ir kiek laiko tai užtruktų? Ačiū už atsakymą.


  Laba diena.Norėčiau pasiteirauti kiek kainuotų su daline apdaila, karkasinio namo varianto-pastatymas http://rinkisnama.lt/statinys,34.html


  Kiek man kainuotų 130 kvadratų namas, jeigu aš turiu savo medieną?


  Sveiki,planuojame rastini 15 cm namą apkalti tašeliais 1,5x5cm t.y.bus tarpelis, po to medinis karkasas 5x10cm ir prie jo pritvirtinti POROC vata 100 mm.Tvirtinimo vietoje vata iš pjausime 5 cm.Po to ant vatos tinkleli klijuosime ir tinkuosime. Ar tai gerai?Tai yra medis kvėpuos ir bus šilta? Ar kieta vata atlaikys tinka?


  Kiek laiko užtruktu pastatyti namą 130m2 bendro ploto iki "raktų" ?


  sveiki, galvoju statyti karkasinį namą. Kiek reikėtu medienos 130 kvadratu namui? ( vieno aukšto)


  Noriu pasistatyti 9x6 karkasinį medinį sodo namelį. Jūs rašėte ( Galime Jums pasiūlyti projektą "Pasistatyk Pats" , tai Jūs gausite parengta darbo projektą ir karkaso pagrindines konstrukcijas (išorės sienų ir stogo) , kuriuos surinksite be didelių pastangų, taip pat gausite nemokamas konsultacijas (nereikės būti karkasinių namų statybos žinovu). Kiek toks projektas kainuotų ir per kiek laiko padarytumėte? Iš anksto dėkoju už atsakymą.


  Sveiki, mums patiktų kažkas panašaus į Gintarą. Kiek kainuoja toks projektas ?


  Ar reikalingas statybos leidimas, jei norime padidinti sename kaimo name gonkas? Senu gonku plotas 4 kv.m, norime padidinti iki 9 kv.m.


  Sveiki ! Turiu 4 arų sklypa sodu bendrijoje. Kokių matmenų namą galėčiau pasistatyti tokiame sklype? Nors šalia turiu dar 6 aru sklypą, tačiau nenoriu i tas ribas lysti. Ačiu


  sveiki, kiek kainuotu pastatyti nama Uosis su daline apdaila?


  Sveiki, norėjau pasiteirauti kokį projektą galėtumėte pasiūlyti, norėčiau, kad būtų du miegamieji, didesnis kambarys, virtuvė-valgomasis, bei dušas su WC? Taip pat domintų kokia kaina būtų šios statybos kartu su statybos leidimo gavimu. Tai būtų namas skirtas gyventi vasaros periodu. Dėkoju ir lauksiu informacijos.


  Ar galima pasistatyti namą 30 arų žemės ūkio paskirties sklype?


  sveiki, ieškau statytis namą iki 80 kv.m. nebrangų. Gal galit pasiūlyti projektų su statybos kainomis?Ačiu


  sveiki,norėčiau paklausti: ar būtu galima statyti pagal nuorodoje nurodyta projektą karkasinį namą?Kokia būtu preliminari kaina su daline apdaila ir iki "raktu" http://www.namuplanai.lt/INT_projektai/Airida. Ačiu


  Labas vakaras, kiek kainuotų karkasinė pirtis (apie 30 kv.m - 1 aukštas ir palėpė su mažais langiukais šonuose, kurioje galima butų pernakvoti) iš Jūsų medžiagų su Jūsų pastatymu? Ačiū.


  Sveiki,norėjau paklausti: ar užtektu 50mm akmens vatos grindų apšiltinimui? 50x50 mm lagės, kas 600 mm ir uždengt OSB plokšte. Kokia vata geriau naudoti?


  Dar karta sveiki, siandien buvau savivaldybėje pasikonsultuoti, ar galiu statyti numatytame sodu sklype (kadangi jis nestandartiniu išmatavimu, kilo abejoniu), tai man pasakė, kad statant iki 80 kv.m. jokiu leidimu apskritai nereikia - tiesiog pasipaišau mazdaug ko noriu, imu ir pasistatau. Labai keistai ten sušnekėjo ta specialiste. Prašau papasakokit konkrečiau, ko reikia tokiu atveju?


  Sveiki, planuojame statyti namą sodo sklype - nuo ko pradėti? Kuo skirsis procedura jei lyginti 100 kv.m. gyvenamo namo statybas ir sodo paskirties namuko iki 80 kv.m ? Svarstome kiek sutaupytume jei spaustumemės į 80 m2. Ar 80 m2. yra užstatomas plotas, ar namo bendras plotas? Ar į ji isskaičiuoja terasą ir stoginę automobiliui? Kokie minusai gyvenant sodu paskirties name nuolat? Būsiu dėkinga už atsakymą.


  Gyvename su broliu tėvu sode.Sodas yra daugiau kaip 7 arai. Sodo sklypas nera padalintas. Brolis pasistatė pavesinę po mano langais su manim nesuderines. Aš gyvenu pirmame aukšte. Kokiu atstumu turėjo statyt pavėsinę nuo namo? Prie pat yra mano gėlynas.Su pagarba GRAŽINA.


  Turiu sklypa Vilniaus mieste, žeme išpirkta, noriu pradėti statyti gyvenamą karkasinį namą. Norėčiau sužinoti, nuo ko pradeti tvarkyti dokumentus (kaip ir iš kur ir pas ka gauti leidima statybai). Ačiu.


  Laba diena norėčiau sužinoti, kokiu reiktu dokumentu restuoruoti nuosavą namą iš pagrindu ? Namas yra senos statybos. Iš anksto ačiu.


  Hunton sienu plokštė. Kuo ji geresnė/blogesnė uz OSB plokšte? Ar galima fasada apsiūta Hunton plokšte tinkuoti be papildomo apšiltinimo? (Gamintojo tinklalapyje radau, kad galima, bet nesu tikra). Ar vienintelis apdailos būdas lenteliu apkala paliekant ventiliacinį tarpelį ? Kokia techninės priežiūros kaina, jei statys kita firma? Gal turite kokybišku langu gamintoju kontaktus ? Reikalingi langai pasyviam namui.


  Laba diena. Turiu klausima. Vilniaus mieste yra išpirkta žemė, tam sklype yra 6 arai, yra pastatytas namukas kuris yra įregistruotas, kaip ūkinis pastatas, bet jis yra gyvenemas namas. Ar galiu statyti kita gyvenama nama, be leidimo statybai, nes sklypas yra išpirktas.


  kaip rekomenduotumėte įrengti vonios kambario lubas name su medine perdanga? viršutinis aukštas gyvenamas.


  Pastatėme medinio karkaso gyvenamąjį namą. Elektros instaliacijai naudojome kabelį, kurio markėKHO5W-4. Ar tinka šis kabelis? Preišingu atveju ką daryti. Namą ruošiamės atduoti gyventi. Statyba buvo vykdoma labdaros būdu iš suaukotų lėšų neturtingai daugiavaikei šeimai. Kabelį dovanojo Panevėžio Lietkabelis, norintis likti anonimu. Pagarbiai, Veronika, Draugijos"Motulės delnuos"pirmininkė.


 


  Sveiki, kiek kainuotu pasistatyti karkasinį ūkinį pastatėli maždaug 4m. pločio ir 6m. ilgio vieno aukšto, be vidinės apdailos pamatai jau išlieti? Ačiu lauksiu atsakymo.


  Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokie išorės darbu įkainiai šiuo metu. Norėčiau restauruoti nama 100kv/m apkaltas daulylentėmis. Kiek kainuoja šveitimas, gruntavimas ir dažymas?


  Sveiki, Norėjau sužinoti kiek kainuotų Gintaro statyba "iki raktų"?1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32