laba diena, turiu karkasinį sodo vasarnamį. Noriu išplėsti, paaukštinti (labai žemos lubos antrame aukšte)ir perdirbti į tinkamą gyventi visus metus namą. Kur kreiptis ir nuo ko pradėti, kad gauti darbu samatą.


  Kiek daugmaž kainuotu karkasinio namo pastatymas su pilna apdaila, apie 130m/kv, su vandentiekiu, kanalizacija ir elektra?


  Norėjau paklausti: statau karkasinį namą, karkaso sienas apkalu iš vidaus OSB 15mm, toliau sudedu vata 15 cm, toliau apkalu vieno pjovimo lentomis, toliau 5cm vata ant jos vėjo plėvelė, toliau oro tarpas ir plastikines dailylentes ar teisingas paskirstymas? Ar reikalinga kokia plevelė pavyzdžiui prieš vieno pjovimo lentas? Dėkui


  Sveiki. Kokia būtų šio namuko kaina su pilna išorės ir vidaus apdaila projektas http://www.archipelag.lt/namu-projektai/raimonda/ ? Tiesa, jis skirtas mū riniui namui. Iš anksto dėkingas Henrikas


  sveika, noriu pristatyti prie namo priestatą 4x5m, žemė yra išpirkta, bet namas ilgas ir viename koridoriuje gyvena 3 kaimynai, pas juos žeme neišpirkta ar reikės ju prašyti leidmo? Girdėjau, kad iki 50m2 Vilniaus r. leidimas nereikalingas.


  Sveiki, ar būtina gruntuoti glaistytus paviršius prieš dažymą, jeigu buvo gruntuota prieš glaistymą? Ačiu.


  Sveiki domintu kiek kainuotu iš Archipelag katalogo, pagal projektą Karmen karkasinio namuko statyba su pilna apdaila ir su daline?


  Sveiki. Kokia būtų šio namuko kaina su pilna išorės ir vidaus apdaila (išorė, medinės vertikalios lentos, vidus balintos dailylentės, san mazgas iš vidutinio brangumo medžiagų), šildymas numatytas elektra. Projektas kažkas panašaus į http://www.mnamai.lt/uploads/images/projektai/eko1%20planai.jpg tik su normalaus dydžio langais ir be židinio. Paskirtis - vasarnamis. Pagarbiai Paulius.


  Kokia mežiaga yra geriausei apšiltinti karkasinio namo sienas? Kuo apkalti siena prieš apkalant apdailos lentutėm?


  Sveiki,kokia būtu karkasinio namo "Rimas 2" statybos kaina iki "raktu"? Projektas www. namuplanai.lt . Ačiu.


  Sveiki. Norime statyti karkasinį namą 80-90kv.m. 1)Kiek kainuotu pastatyti toki namą (vieno aukšto), jei mediena būtu mūsu? 2) Ar toks namas iškart būna apšildomas iš išorės? 3) Kokia galima išorės apdaila?


  Sveiki. Norėčiau sužinoti, ar galima mokėti išsimokėtinai už atliktus darbus? Mane domintų apie 20kv.m. priestatas ir stogo keitimas. Ar galėtumėte atlikti tokius darbus? Iš anksto ačiū už atsakymus.


  Sveiki. Galite pasakyti, koks turi būti gegniu žingsnis dviejų šlaitų stogui, kai stogo kampas 45laipsniai, stogas bus šiltinamas mineraline vata ? Ačiu.


  Kaip montuoti gipso plokstes: sienos ir lubu? Ar reikalingas atitraukimas kampuose (plysiukas)?Ar kaip lubos ir sienos turi b8ti paslankios tarp saves? Kaip tai atrodytu, gal galima butu kur nors paziureti?Aciu..


  L abas,norėčiau paklausti: ar galima gipso kartono plokštes sukti tiesiai ant vidinės sienos mediniu statramščių (mediena C 24, drėgnumas15-18%)?


  Sveiki, galvoju statyti sodo namuką vieno aukšto su šlaitiniu stogu apie 60-70 kvadratu. Darysiu viska pats, tik įvairi informacija glumina. Kiek medienos reikėtų maždaug tokiam namukui? Karkasui sienoms naudočiau 50x150 tašus. Ar tokio storio sienu pakanka žiemai nesušalti jei sumastyčiau pernakvoti? Kiek kainuotu mediena šios dienos kainomis? Dėkui.


  Noriu pasistatyt namuką sodo sklype. Nuo ko turėčiau pradėt?


  Sveiki, buvom isiuntę klausimą, tačiau radom visiskai neblogą variantą. Nedidelis namas 2 - 3 asmenų šeimai: namo projektas KOLA . Norėtume sužinoti kaina? Per kiek laiko pastatoma? Gal galėtumėt aprašyti plačiau , kiek kambariu ir po kiek kvadratų?


  Sveiki, norim pirkti iš anstoliu sodą. Ar bus reikalinga daryti ir topo nuotrauką ir artlikti geodezinius matavimus? Dabar pasistatysim, tik kaip sodo namelį 20m2. Dėkui.


  Laba diena, noriu pristatyti prie namo priestatą 40m2. Ar riekalingas kaimyno sutikimas? Kokie statybos leidimai riekalingi? Ačiu.


  Sveiki. Turime 5 arų sodą. Norėtume pasistatyti namuką iki 50 kv.m. Ar įmanoma, ir maždaug kiek kainuotu?


  Sveiki! Mene domina:ar galima iš projekto "Alksnio" pastatyti šiltą gyvenamą namą ? Kiek kainuos su vidine apdaila ir inžinieriniais darbais? Su pagarba, Viktor.


  sveiki, ar tinka tašai rąstinio namo sienų lyginimui iš lauko:storis 30mm plotis 50mm? Po to bus kalamos medinės dailylentės.


  Laba diena. Noriu statyti karkasinį sodo namą 5*9 m. Gruntas: 60cm juodžemis, o tada smėlis. Noriu paklausti dėl grindų:ar būtu imanoma grindų konstrukcija be betonavimo, tiesiog dedant skersai 5*15cm brusus, po jais polistirolo 10cm ir ant brusu kalamos grindinės lentos? Ant kokio pagrindo dėti polesterolio plokštes, manau jis apkrovos neturės, nes skersinius brūsus 5*15cm laikys pamatas. Ačiu labai už atsakymą.


  Sveiki, kokia priemone galima nulupti ar kitaip pašalinti senus sovietinius dažus nuo sienos? Ačiu.


  Sveiki, Norėčiau statytis pirtį, kurios plotas būtų apie 50 kv. m. (pirtis - 8 kv. m., dušas – 4 kv. m., priepirtis – 4 kv. m., WC – 1,5 kv. m., koridoriukas – 1,5 kv. m. ir poilsio kambarys – 30 kv. m.) su terasa, kurios plotas būtų apie 15 kv. m. Per kiek laiko ją pastatytumėte? Kiek galėtų kainuoti tokia pirtis (galutinė kaina)? Ar kaina su įranga? Kiek kainuotų be jos? P. S. Sklypas yra ant kalvos, t. y. besileidžiantis žemyn apie 15 laipsnių pasvirimu. Ačiū


  Kiek kainuotu ir kiek laiko užtruktu pastatyti , pagal namo projektą GINTARAS , nuo A iki Z ? Sklypas: Vilniaus raj., Žalieji ežerai. Labai dėkui.


  Laba diena, kaip supratau iš klausimų ir atsakymų skyriaus, iš jūsų galima pirkti archipelag.lt puslapyje pateiktus projektus ir juos pritaikyti karkasinių namų statybai? Ar tas "pritaikymas" mokamas?


  Laba diena, norėčiau pasikeisti namui stoga su kazilais (gegnėmis) apie200m2. Kiek kainuotu.Ačiu.


  Sveiki. Planuoju statytis nedidelį karkasinį sodo namuką 5x5m. Pamatų konstrukcija: betoniniai poliai su mediniu rostverku. Ar yra galimybės daryti ne medinę perdangą, o lieti betoninį pagrindą tiesiai ant žemės? Ir kaip toks betoninis padas turėtų "draugauti" su mediniu rostverku?


  Noriu pasistatyti 4 namukus apie 25m2 kaimo turizmo sodyboje. Projektas Orchid man tinka (www.betula.lt). Koks optimaliausias variantas: karkasinis ar klijuoto tašo? Kokia galėtu būti karkasinio namuko kaina iki "raktų"?


  Labutis, sodų bendrijoje pradėjom statyti medine pavėsinę 3x6 metrų ir aukštis 2,90cm, tačiau neatsiklausėme kaimynų, nes tarpas tik 1m, o turi būti 3m. Sodo pirmininkas grąsina teismu, o kaimynė pagal jį, turi būti 3m, nes atseit jos sodo niekas nepirks. Ką patarsite šiuo atveju (geodeziniai matavimai neatlikti nei pas mane,nei pas kaimynus). Ar tikrai galiu susilaukti teismo jei nenugriausiu pavėsinės?


  Sveiki ! Turiu 2,50 aro sklypa sodu bendrijoje. Kokių matmenų namą galėčiau pasistatyti tokiame mažame sklypelije.Ačiu.


  Laba diena, kiek maždaug kainuotu 80 m2 namukas pastatyti ant mūsu pamatu su daline apdaila? p.s. langus ir išorės duris užsakysime patys. Ačiu.


  Kokia yra orientacinė vieno kv. m. kaina? Kas apskaitoma toje kainoje:' ar tik karkasas - modulis; kokio lygio yra vidaus ar išorės apdaila (išbaigtumas); kokia yra pastato šiluminė varža?


  Labas vakaras. Statysiuos nama Lietuvoje 225m2 bendro ploto. Norėjau pasidomėti ar įmanoma nusipirkti medienos tokių išmatavimų medienos:48*48;48*73;48*98;48*148;48*198 ir t.t.? Kokia kaina?Dėkoju.


  Sveiki, Labai domina Jūsu projektas KRISTINA. Būtu labai malonu gauti daugiau informacijos apie šį projektą. Kokia yra statybos kaina? Kiek kainuotu namo projektas? Ačiu [email protected]


  Laba diena, norėjau pasiteirauti kokia būtų namo TOMAS 2 statybos kaina (pilna išorės ir vidaus apdaila)? Ir koks to namuko plotas? Ačiū už atsakymą.


  Kokia pilna kaina Viešbutis SKANDINAVIJA 1 arba m2 vidutine kaina. Kas ir per koki laiką gali toki namą pastatyti vedijoje?


  Laba diena, ar galėtumėt pasakyti: kiek kainuotu Jungtinių Pajėgu namo Justas-5 pastatymas su daline apdaila ir iki ''raktu''? Kiek užtruktu statyba? Ačiu.


  Laba diena. Kiek mazdaug kainuotu 100 kvadratu karkasinis namukas nuo pamatu su vidaus įrengimu ir lauko apdaila, kad jau būtu galima gyventi ? Ačiu iš anksto už atsakymą.


  Mane labai sudomino individualus namas GINTARAS. Kiek kainuotu pastatymas šio namo, tik pageidaučiau iki 50 m2. Ačiu.


  Sveiki, Noriu esamą medinį namuką apmūryti iš lauko keramzitiniais blokeliais ir nutinkuoti dekoratyviniu tinku. Kaip manote, ar gera mintis? Ar reikia daryti ventiliuojama fasada, o gal galiu deti polistirolio i tarpą? Ar nesupus mano medinukas? Gal patarsit kokio storio blokelius naudoti? Ačiu.


  Ar galima plokštuminį pamatą daryti ant žvyro pagrindo ar būtina skalda?


  Sveiki, noriu jūsu paklausti: ar gera karkasinio namo sienos konstrukcija: GKP 12,5mm; karkasas 50mm ir 50mm izoliacija; OSB3 12mm; garo plėvelė; pagrindinis karkasas145mm 3x sluoksnių izoliacija; vėjo plėvele; 30mm oro tarpas; apdaila klinkerio plyta. ir stogo konstrukcija: GKP 12,5mm; karkasas 50mm ir 50mm izoliacija; garo izoliacija; gegnės195mm ir 200mm izoliacija; difuzine plėvele; kontrolotelės 25x45; grebėstai 30x50mm; OSB3 12mm; bituminės čerpės. Ar galite, ka nors patarti: išimti, pridėti ar pataisyti eilės tvarka? Labai dėkingas už atsakymą. Ačiu


  Laba diena, turime sklypa su komunikacijomis. Susidomejome karkasiniais namais. Labai norėčiau, kad atsakytumete i kelis klausimus: Ar darote pamatus? Kokia kaina? Kokia 100m2 namo iki "raktu" staybos kaina? Statybos leidimu, turbut turime pasirūpinti patys? Būčiau labai dėkinga sulaukus išsamiu atsakymu :)


  Sveiki , turiu žemės sklypą , kuri yra gamybinės ir komercinės paskirties . Jame yra pastatukas 41 kv.m. ploto ir prie jo norėčiau pristatyti priestatą, kurio aukštis nesiektų 5metrų bendras plotas abiejų statinių iki 80 kv.m. Priestatas būtų naudojamas sandėliavimui . Ar tai tas pats nesudėtingas statinys, kuriam užtektų rengiamo sumažinto sudėties projekto (supaprastinto projekto)


  Laba diena, noriu pasiteirauti: ar reikia statybos leidimo pastatui, kuris yra iki 50 kv.m. ploto? Pirtčiai tvirtų pamatų ko gero nebūtų, kokia kaina maždaug būtų ?


  Kokia sodo namo SODAS 3 projekto kaina?


  Laba diena. Koks turėtu buti atstumas nuo pilnavidurių plytų kamino iki stogo konstrukcijų ( gegnių, lotų, stogo dangos)? Ar galima sumažinti atstumus naudojant karščiui atsparias, nedegias medžiagas? Kiek kainuotu vieno šlaito stogo 120m2 įrengimas su čerpine danga.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32