sveiki, ar tinka tašai rąstinio namo sienų lyginimui iš lauko:storis 30mm plotis 50mm? Po to bus kalamos medinės dailylentės.


  Laba diena. Noriu statyti karkasinį sodo namą 5*9 m. Gruntas: 60cm juodžemis, o tada smėlis. Noriu paklausti dėl grindų:ar būtu imanoma grindų konstrukcija be betonavimo, tiesiog dedant skersai 5*15cm brusus, po jais polistirolo 10cm ir ant brusu kalamos grindinės lentos? Ant kokio pagrindo dėti polesterolio plokštes, manau jis apkrovos neturės, nes skersinius brūsus 5*15cm laikys pamatas. Ačiu labai už atsakymą.


  Sveiki, kokia priemone galima nulupti ar kitaip pašalinti senus sovietinius dažus nuo sienos? Ačiu.


  Sveiki, Norėčiau statytis pirtį, kurios plotas būtų apie 50 kv. m. (pirtis - 8 kv. m., dušas – 4 kv. m., priepirtis – 4 kv. m., WC – 1,5 kv. m., koridoriukas – 1,5 kv. m. ir poilsio kambarys – 30 kv. m.) su terasa, kurios plotas būtų apie 15 kv. m. Per kiek laiko ją pastatytumėte? Kiek galėtų kainuoti tokia pirtis (galutinė kaina)? Ar kaina su įranga? Kiek kainuotų be jos? P. S. Sklypas yra ant kalvos, t. y. besileidžiantis žemyn apie 15 laipsnių pasvirimu. Ačiū


  Kiek kainuotu ir kiek laiko užtruktu pastatyti , pagal namo projektą GINTARAS , nuo A iki Z ? Sklypas: Vilniaus raj., Žalieji ežerai. Labai dėkui.


  Laba diena, kaip supratau iš klausimų ir atsakymų skyriaus, iš jūsų galima pirkti archipelag.lt puslapyje pateiktus projektus ir juos pritaikyti karkasinių namų statybai? Ar tas "pritaikymas" mokamas?


  Laba diena, norėčiau pasikeisti namui stoga su kazilais (gegnėmis) apie200m2. Kiek kainuotu.Ačiu.


  Sveiki. Planuoju statytis nedidelį karkasinį sodo namuką 5x5m. Pamatų konstrukcija: betoniniai poliai su mediniu rostverku. Ar yra galimybės daryti ne medinę perdangą, o lieti betoninį pagrindą tiesiai ant žemės? Ir kaip toks betoninis padas turėtų "draugauti" su mediniu rostverku?


  Noriu pasistatyti 4 namukus apie 25m2 kaimo turizmo sodyboje. Projektas Orchid man tinka (www.betula.lt). Koks optimaliausias variantas: karkasinis ar klijuoto tašo? Kokia galėtu būti karkasinio namuko kaina iki "raktų"?


  Labutis, sodų bendrijoje pradėjom statyti medine pavėsinę 3x6 metrų ir aukštis 2,90cm, tačiau neatsiklausėme kaimynų, nes tarpas tik 1m, o turi būti 3m. Sodo pirmininkas grąsina teismu, o kaimynė pagal jį, turi būti 3m, nes atseit jos sodo niekas nepirks. Ką patarsite šiuo atveju (geodeziniai matavimai neatlikti nei pas mane,nei pas kaimynus). Ar tikrai galiu susilaukti teismo jei nenugriausiu pavėsinės?


  Sveiki ! Turiu 2,50 aro sklypa sodu bendrijoje. Kokių matmenų namą galėčiau pasistatyti tokiame mažame sklypelije.Ačiu.


  Laba diena, kiek maždaug kainuotu 80 m2 namukas pastatyti ant mūsu pamatu su daline apdaila? p.s. langus ir išorės duris užsakysime patys. Ačiu.


  Kokia yra orientacinė vieno kv. m. kaina? Kas apskaitoma toje kainoje:' ar tik karkasas - modulis; kokio lygio yra vidaus ar išorės apdaila (išbaigtumas); kokia yra pastato šiluminė varža?


  Labas vakaras. Statysiuos nama Lietuvoje 225m2 bendro ploto. Norėjau pasidomėti ar įmanoma nusipirkti medienos tokių išmatavimų medienos:48*48;48*73;48*98;48*148;48*198 ir t.t.? Kokia kaina?Dėkoju.


  Sveiki, Labai domina Jūsu projektas KRISTINA. Būtu labai malonu gauti daugiau informacijos apie šį projektą. Kokia yra statybos kaina? Kiek kainuotu namo projektas? Ačiu [email protected]


  Laba diena, norėjau pasiteirauti kokia būtų namo TOMAS 2 statybos kaina (pilna išorės ir vidaus apdaila)? Ir koks to namuko plotas? Ačiū už atsakymą.


  Kokia pilna kaina Viešbutis SKANDINAVIJA 1 arba m2 vidutine kaina. Kas ir per koki laiką gali toki namą pastatyti vedijoje?


  Laba diena, ar galėtumėt pasakyti: kiek kainuotu Jungtinių Pajėgu namo Justas-5 pastatymas su daline apdaila ir iki ''raktu''? Kiek užtruktu statyba? Ačiu.


  Laba diena. Kiek mazdaug kainuotu 100 kvadratu karkasinis namukas nuo pamatu su vidaus įrengimu ir lauko apdaila, kad jau būtu galima gyventi ? Ačiu iš anksto už atsakymą.


  Mane labai sudomino individualus namas GINTARAS. Kiek kainuotu pastatymas šio namo, tik pageidaučiau iki 50 m2. Ačiu.


  Sveiki, Noriu esamą medinį namuką apmūryti iš lauko keramzitiniais blokeliais ir nutinkuoti dekoratyviniu tinku. Kaip manote, ar gera mintis? Ar reikia daryti ventiliuojama fasada, o gal galiu deti polistirolio i tarpą? Ar nesupus mano medinukas? Gal patarsit kokio storio blokelius naudoti? Ačiu.


  Ar galima plokštuminį pamatą daryti ant žvyro pagrindo ar būtina skalda?


  Sveiki, noriu jūsu paklausti: ar gera karkasinio namo sienos konstrukcija: GKP 12,5mm; karkasas 50mm ir 50mm izoliacija; OSB3 12mm; garo plėvelė; pagrindinis karkasas145mm 3x sluoksnių izoliacija; vėjo plėvele; 30mm oro tarpas; apdaila klinkerio plyta. ir stogo konstrukcija: GKP 12,5mm; karkasas 50mm ir 50mm izoliacija; garo izoliacija; gegnės195mm ir 200mm izoliacija; difuzine plėvele; kontrolotelės 25x45; grebėstai 30x50mm; OSB3 12mm; bituminės čerpės. Ar galite, ka nors patarti: išimti, pridėti ar pataisyti eilės tvarka? Labai dėkingas už atsakymą. Ačiu


  Laba diena, turime sklypa su komunikacijomis. Susidomejome karkasiniais namais. Labai norėčiau, kad atsakytumete i kelis klausimus: Ar darote pamatus? Kokia kaina? Kokia 100m2 namo iki "raktu" staybos kaina? Statybos leidimu, turbut turime pasirūpinti patys? Būčiau labai dėkinga sulaukus išsamiu atsakymu :)


  Sveiki , turiu žemės sklypą , kuri yra gamybinės ir komercinės paskirties . Jame yra pastatukas 41 kv.m. ploto ir prie jo norėčiau pristatyti priestatą, kurio aukštis nesiektų 5metrų bendras plotas abiejų statinių iki 80 kv.m. Priestatas būtų naudojamas sandėliavimui . Ar tai tas pats nesudėtingas statinys, kuriam užtektų rengiamo sumažinto sudėties projekto (supaprastinto projekto)


  Laba diena, noriu pasiteirauti: ar reikia statybos leidimo pastatui, kuris yra iki 50 kv.m. ploto? Pirtčiai tvirtų pamatų ko gero nebūtų, kokia kaina maždaug būtų ?


  Kokia sodo namo SODAS 3 projekto kaina?


  Laba diena. Koks turėtu buti atstumas nuo pilnavidurių plytų kamino iki stogo konstrukcijų ( gegnių, lotų, stogo dangos)? Ar galima sumažinti atstumus naudojant karščiui atsparias, nedegias medžiagas? Kiek kainuotu vieno šlaito stogo 120m2 įrengimas su čerpine danga.


  Laba diena. Nusprendėme papildomai apšiltinti karkasinį namą, kuris yra uždengtas difuzine plėvele, paroc vata iš išorės. Ar būtina nuimti tą difuzinę plėvelę, ar galima ant jos montuoti papildomą karkasą, į jį dėti vatą ir tada uždengti nauja difuzine plėvele? Ačiū. Pagarbiai, Joana


  Laba diena, kaip reikėtu montuoti langus karkasiniame name (apdaila - klinkerine plyta), kad kuo mažiau praleistu šalčio? Ačiu.


  Sveiki, noriu statyti molinį namuką kuris yra 4x4 metrų. Statinys bus žemės ūkio paskirties žemėje. Ar reikalingas statybos projektas ir statybos leidimas? Ačiu.


  Sveiki, ar teisigai atlikti statybos darbai statant priestata, jei ant pamato tiesiog pritvirtintos sienos neirengiant apatinio vainiko? Kokios gali būti pasekmės, jei apatinis vainikas turėjo būti ir jo nėra? Ačiu.


  Laba diena. Kokia namo Gintaras sąmata, su pilna lauko ir daline vidaus apdaila?


  Sveiki, gal turite nuotrauku kaip statomas karkasinis namas? Atsiūskit nuoroda.Ačiu


  Sveiki, norėčiau pasiteirauti kiek apytiksliai kainuotu dvieju sujungtu ir dvieju aukštų karkasinio namo projektas. Nurodyčiau visas detales iki smulkmenos nuo iki kas turėtu buti tame name. Ačiu iš anksto.


  Ar galima naudoti OSB ploste pamatu klojiniams, paskui ta pacia ploste naudoti namo perdangai taupant pinigelius.


  Kokia labiausiai tiktu mediniam namui išorės apdaila?


  Sveiki, reikalinga malkine 3.5x4.5m. Gal turit kokiu pasiūlymu? Kokia būtu kaina? Dar domina ūkinio pastato rekonstrukcija. Objektas butu Kauno raj. Lauksiu atsakymo. Su pagarba Žilvinas.


  Sveiki, koks atstumas turi būti, tarp koklinio pečiaus ir mediniu karkasiniu pertvaru, pečius šildys tris nedidelius kambariukus? Galvoju koklius ir medinę pertvarą atskirti (tarp jų įterpti) apie 14cm storio plytų sienutę. Apmūryti koklius vertikaliai ir horizontaliai ten kur bus pertvaros, ar taip galima? (Pertvaros pjūvis: yra stiklo audinio glaistomi ir dažomi tapetai, OSB3TG4 plokštė, mediniai tašai 50x100, vata tarp statramščių ir kita pusė analogiška).


  sveiki, noriu iškirsti langa lauko sienoje kur tarpas tarp plytu užpildytas šlaku. Kaip įrengti sąrama, kad sienos kertant sesutrūkinėtu ir šlakas neišbyrėtu?


  sveiki, girdėjau jog išėjo įstatymas, jog namukui iki 80m2 nereikia jokiu projektu ir jokiu leidimu. Pasistatai karkasinį sodo namuką, išsikvieti iš registru centro žmogu, kuris padaro namo kadastrinius matavimus ir jei namukas iki galo pastatytas, ji įregisruoja, bet šis leidimas išleistas tik dviems metams. Ar tai tiesa? Ačiu.


  sveiki, aš ketinu statyti karkasinį namą ir išorės pasirinkau sienos konstrukcija: plokštė MFP 12mm; karkasas 50x150 mm ir 150mm mineralinės vatos; papildomas karkasas 50x50mm ir 50mm mineralinės vatos ir plokštė MFP 12mm. Ar galima tokia konstrukcija?Ar tai netures kokios neigiamos įtakos sienos vėdinimui? Ačiu.


  sveiki, kiek kainuotų karkasinio namo statyba, pagal projektą"Kubas"? Pamatai , išorinės ir vidinės sienos, perdanga, langai, išorės durys, stogo danga , bet be vidaus apdailos. Kiek tokio namo karkasui reikia medienos? Kokie šio namo matmenys (plotis, ilgis)?


  Sveiki ,kokia plokšte geriau naudoti OSB 3 ar gipso katono? Noriu apkalti sandėliuką medinį (viduje).


  sveiki, ruošiuosi apšiltinti sodo namelį. Namelio sienos storis 20cm (iš geltonu skylėtu plytu, vidus apšiltintas 5cm Paroc vata ir gipso kartono plokštė). Noriu iš lauko dar dėti apšiltinimą: patarkit, kas geriau polistirolas ar vata? Ar dedant polistirolą nepradės pelyti sienos? Ar čia, tik kainų skirtumas viska leme, ar yra dar kokie nors vatos privalumai?


  Kiek kainuotų karkasinis namas 150 m2, jeigu pats statytum ?


  Laba diena,noriu statyti rastini nama sodu bendrijoje12 arų sklype. Namo plotas per du aukštus būtu 100m2. Norėčiau paklausti, kokiu dokumentu reikia, kad tai būtu, kaip sodo namas ir kokiu dokumentu reikia, kad tai būtu gyvenamasis namas? Ačiu


  Gal galit pasakyti kaip apšiltinti vandens įvado vamzdį, bei nuoteku vamzdį, kad žiemą neužšaltu? Namukas ant poliniu pamatu su mediniu rostverku ir medine pirmo aukšto perdanga. Tarp perdangos ir grunto apie 50cm oro tarpas. Kokiomis plokštėmis rekomenduotumėt uždengti cokoli, kad nesimatytu polių ir po namu niekas nelandžiotu?


  Sveiki, noriu pastatyti 17-20 kv.m pirtį. Kokios Jūsu kainos ir kas ieina? Pagarbiai Ričardas.


  Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kokia kvadratūra yra namo Uosis, ir kokia samata be pamatų, "dėžutė" Ačiū1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32