Kokia kaina 35A - (Pasistatyk Pats )


  Laba diena . Koks skydų aukštis ? - (Pasistatyk Pats )


  sveiki, planuojama statyti 600kv.m dvieju aukstu su vienslaiciu stogu, su dviem garazais, pirmame aukste 4 butai, antrame 2.Pamata paruosim patys, sildymas radiatorinis. gal galetumete pasakyti preliminaria karkasinio ir skydinio namo kvadrato kaina su medziagom ir darbu. Pagarbiai, Andrius


  Sveiki, kokia butu kaina garazo 4x7 m. ir pristatymas i Vilniu? - (Pasistatyk Pats )


  Laba. Prie ūkinio pastato 72kv.m pristačiau priestatą 33kv.m įėjimas bendras. Namų valda kaimo vietovėje. Ar tai legalu?


  Sveiki planuojam statyti nama 80kv namas butu 1auksto su mansarda. Kokia kaina mazdauk butu tokio namuko


  Laba diena, Norėčiau sužinoti, kiek galėtų kainuoti pastatyti namą 100 m2 ?


  Sveiki , ar statote namus airijoje , jei taip kiek kainuotu projekto Leonidas pastatymas


  Laba diena Galimybe greitai pasistatyti nama labai vilioja, tik kad tie sklypai brangus, nebent kur nors negyvenamoje vietoje... Norejau paklausti, gal statote Anglijoje tokius namus.


  Sveiki koki karkasinini nameli galyte pasiulyti finansai 40000 euru su pagarba Vytautas


  laba diena kiek kainuotu garazas is skydu 4m plocio 6m ilgio


  Laba diena,noriu suzinoti kokia kaina namelio ofiso,taip pat ismatavimai.domintu gal 2 vnt - (Prekybos/ofiso patalpos)


  Laba diena, turiu parengta namo projektą kuris panašus į Jūsu VOKISKAS 2. Klausimas: ar pagamintumėte namą, pagal mano projektą? Pagal Jūsų "Pasistatyk Pats" siūlomu paslaugu būda. Ir kokia suma galėčiau orientuotis? Namo plotas 150 m2. Aciu - (Individualus namas VOKIŠKAS 2)


  Laba diena planuoju statyti alaus bravora ir ieskau tinkamu variantu. Domintu pastatas apsiltintas 100m2 ploto. Su garazu durimis. Langu nereikia. Aukstis 4m. Ka jus galetumete pasiulyti? Kokios kainos uz skyda? · Išoriniai elementai/sienos: a. Vientisas skydas, c. Skydas su durų anga. · Vidiniai elementai/sienos: a. Vientisas skydas, b. Skydas su durų anga. - (PROJEKTAS ARTŪRAS 2013)


  Laba diena, kokia būtu statybos kaina pagal projektą Vilmantas ir kas jau yra įskaičiuota į tą kainą? Atrašykite prašau į pastą. Aciu Tomas - (Projektas VILMANTAS)


  Laba diena, kokia projekto Audrys kaina, bent apytiksliai ?ačiu - (Projektas AUDRYS)


  Sveiki, kiek kainuotų šio projekto tik medinės dalies (karkaso) statyba? - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena,norėčiau paklausti kiek kainuotu projekto AUDRYS statyba su "daline apdaila".Ačiū - (Projektas AUDRYS)


  Laba diena, domina šis namas. Kiek kainuotų su pilna vidine apdaila? - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Sveiki, domina Projekto Gediminas statybos kaina iki " rakto". Ar įmanoma pirkti išsimokėtinai ir kiek tai kainuotų ? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, Kokia būtu preliminari statybų kaina su "daline apdaila" projekto Leonidas? Statant su banko paskola, kokia butu atsiskaitymo tvarka: už kokia sumą turėtu būti atlikti statybos darbai pirmam užstatymu bankui? Aciu - (Projektas LEONIDAS)


  Laba diena, Planuoju turėti maža siuvimo atelje, todėl sudomino Pr. Ofisas. Galbūt turit daugiau variantu? Kokie tokio ofiso matmenys ir kas įeiną į komplektą. Kokia galutine kaina su pristatymu į vieta? Dėkoju už informacija. - (Projektas Prekybos/Ofiso patalpos)


  Sveiki, norėtume šio statinio brėžinio su matmenimis. Iš anksto dėkoju. - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Sveiki, kiek kainuotu Pasistatyk Pats namas nuo "pamatu iki raktu" - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, labai domina namo ,Tomas 2 statybos kaina ir per kiek laiko projektas būtu įgyvendintas?


  Domina kaina projekto Aidas " iki raktu" - (Projektas AIDAS)


  Sveiki . Norėjau paklausti ar statote namus Airijoje ? Mane domintu Pr. Tomas namo statybos kaina, tik norėčiau kokių 80kv.m. bendro ploto Su pagarba Erika - (Individualus namas TOMAS 2)


  sveiki,gal statote namus Airijoe?kiek kainuotu pvz.šis namas - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Sveiki, norėjau paklausti kiek kainuotu Pr.Eugenijus namuką su pilna apdaila pastatyti Vokietijoje? - (Projektas EUGENIJUS)


  Sveiki, Kokia pirties pagal Pr.Resta 2010 sąmata gavosi? Gal turite išsisaugoja? - (Karkasinė-modulinė pirtelė RESTA 2010)


  Sveiki, turiu klausimą: ar statote namus ir Vokietijoje? Kokia statybos kaina namo (projektas Gediminas iš Jūsų puslapio)? Dėkui - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, planuoju statyti karkasinį namelį iki 100 kv.m. Noriu suzinoti ar pavyktu man tilpti i 40000 euru suma? kas uz tokia suma butu padaryta? Projekto neturiu, sklypo taip pat..Ar tilptu i sia suma ir tokie dalykai kaip silumos isvedziojimas, vanduo ir san mazgai? gal klausiu ir ne visai logiskus klausimus, taciau kol kas nieko nenusimanau..Tiesiog sprendziu klausima ka istengsiu - naujios statybos buta ar vis tik namuka miesto pakrastyje. Aciu. Diana - (Projektas GIEDRIUS 2010)


  Sveiki, kokia PASISTATYK PATS KNE 80 kaina, tik karkasines sienos? ar "apsiuta" iš lauko ir vidines puses OSB ? apšiltintas? ar stogas yra? Laba diena. Kokia būtų PASISTATYK PATS KNE 80 projekto kaina? Kokia kaina būtų jai pastatote? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, mane domina kiek kainuotų namas kaip projektas Saulius 2014 su "daline vidaus apdaila". Ačiū lauksiu atsakymo. - (Projektas Saulius 2014)


  Turiu suprojektavęs gyvenamą namą, kiek kainuotų darbo projektas? Gruntas blogas, yra grunto tyrimai.


  Laba diena, norėčiau paklausti kiek daug maždaug kainuotu, pagal projektą AUDRYS statyba? Noriu sužinoti kaina su " daline apdaila", be vidaus apdailos. Ačiū - (Projektas AUDRYS)


  Kokia kaina,kiek kvadratu? - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Laba diena, kokia kaina butu šio projekto su daline apdaila? Kokios šildymo ir vėdinimo sistemos įeina? Ar įskaičiuojat elektros, duju, vandentiekio įvadus? Ačiū - (Individualus namas GINTARAS )


  Sveiki, turiu klausimą: ar statote namus ir Vokietijoje? Kokia statybos kaina namo (projektas Gediminas iš Jūsų puslapio)? Dėkui - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki,kokia statybos kaina pagal projektą Simonas 80 m2? Koks preliminarus statymo laikas? Ačiū už atsakyma.http://www.karkasiniai.lt/m/projektas-simonas - (Projektas SIMONAS 2013)


  Laba diena, įdomus variantas.Ar tai bus pilnai įrengta pirtis. Ar galima derinti kitas medžiagas ( stogo danga, grindų dangą ir patalpų išplanavimą? Kokia kaina? - (Pirtis KEDRAS)


  Labas vakaras, esame nusimatę namo projektą vieno aukšto 180 kv.m. Ar parengtumėte karkasinio namo projektą? - (Individualus namas TOMAS 2)


  Kokia yra kaina su pristatymu į Klaipėdos rajoną? Kokie išmatavimai dviems automobiliams su sandėliuku? - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Laba diena, projekto Aidas. Koks būtu užstatomas plotas sklype? - (Projektas AIDAS)


  Sveiki , norėčiau sužinoti ar statote karkasinius-skydinius namus Airijoje. Ieškome 3-ju miegamūjų su garažu ir vieno aukšto iki 100 kv.m. A+ Ačiū. Jei galima kaina gamybos su pristatymu ir montavimu. - (Projektas AUDRYS)


  Sveiki, domina projektas Leonidas. Kokia būtu preliminari kaina su "daline apdaila" ir koks bendras plotas , taip pat per koki laiko tarpą pastatomas namas. Ačiū. Atsakymo lauksiu į el. pastą. Kristina. - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Sveiki, Ar būtų galimybė projekto "Uosis" sumažinti garažą iki 20 kv.m? Kokia būtų tokio A klasės namo "su daline apdaila " statybos kaina, kai stogo dangai naudojant skardą, o fasado apdaila: dekoratyvinis tinkas. Namas būtų statomas Šiaulių mieste - (Individualus namas UOSIS)


  Laba diena, Norėčiau pasidomėti šio garažo išmatavimų. Ar jam reikalingas projektas? Ar čia jau skaitosi kaip inžinerinis statinys?Pamatai kokie reikalingi? užtenka tik gręžtinių polių? Pagarbiai - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Sveiki, kokia PASISTATYK PATS KNE 80 kaina, tik karkasines sienos? ar "apsiuta" iš lauko ir vidines puses OSB ? apšiltintas? ar stogas yra? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, Kokia kaina šio projekto /namuko? - (Projektas DIRBTUVĖS)1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32