Sveiki, norėtume šio statinio brėžinio su matmenimis. Iš anksto dėkoju. - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Sveiki, kiek kainuotu Pasistatyk Pats namas nuo "pamatu iki raktu" - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, labai domina namo ,Tomas 2 statybos kaina ir per kiek laiko projektas būtu įgyvendintas?


  Domina kaina projekto Aidas " iki raktu" - (Projektas AIDAS)


  Sveiki . Norėjau paklausti ar statote namus Airijoje ? Mane domintu Pr. Tomas namo statybos kaina, tik norėčiau kokių 80kv.m. bendro ploto Su pagarba Erika - (Individualus namas TOMAS 2)


  sveiki,gal statote namus Airijoe?kiek kainuotu pvz.šis namas - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Sveiki, norėjau paklausti kiek kainuotu Pr.Eugenijus namuką su pilna apdaila pastatyti Vokietijoje? - (Projektas EUGENIJUS)


  Sveiki, Kokia pirties pagal Pr.Resta 2010 sąmata gavosi? Gal turite išsisaugoja? - (Karkasinė-modulinė pirtelė RESTA 2010)


  Sveiki, turiu klausimą: ar statote namus ir Vokietijoje? Kokia statybos kaina namo (projektas Gediminas iš Jūsų puslapio)? Dėkui - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki, planuoju statyti karkasinį namelį iki 100 kv.m. Noriu suzinoti ar pavyktu man tilpti i 40000 euru suma? kas uz tokia suma butu padaryta? Projekto neturiu, sklypo taip pat..Ar tilptu i sia suma ir tokie dalykai kaip silumos isvedziojimas, vanduo ir san mazgai? gal klausiu ir ne visai logiskus klausimus, taciau kol kas nieko nenusimanau..Tiesiog sprendziu klausima ka istengsiu - naujios statybos buta ar vis tik namuka miesto pakrastyje. Aciu. Diana - (Projektas GIEDRIUS 2010)


  Sveiki, kokia PASISTATYK PATS KNE 80 kaina, tik karkasines sienos? ar "apsiuta" iš lauko ir vidines puses OSB ? apšiltintas? ar stogas yra? Laba diena. Kokia būtų PASISTATYK PATS KNE 80 projekto kaina? Kokia kaina būtų jai pastatote? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, mane domina kiek kainuotų namas kaip projektas Saulius 2014 su "daline vidaus apdaila". Ačiū lauksiu atsakymo. - (Projektas Saulius 2014)


  Turiu suprojektavęs gyvenamą namą, kiek kainuotų darbo projektas? Gruntas blogas, yra grunto tyrimai.


  Laba diena, norėčiau paklausti kiek daug maždaug kainuotu, pagal projektą AUDRYS statyba? Noriu sužinoti kaina su " daline apdaila", be vidaus apdailos. Ačiū - (Projektas AUDRYS)


  Kokia kaina,kiek kvadratu? - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Laba diena, kokia kaina butu šio projekto su daline apdaila? Kokios šildymo ir vėdinimo sistemos įeina? Ar įskaičiuojat elektros, duju, vandentiekio įvadus? Ačiū - (Individualus namas GINTARAS )


  Sveiki, turiu klausimą: ar statote namus ir Vokietijoje? Kokia statybos kaina namo (projektas Gediminas iš Jūsų puslapio)? Dėkui - (Projektas GEDIMINAS A+)


  Sveiki,kokia statybos kaina pagal projektą Simonas 80 m2? Koks preliminarus statymo laikas? Ačiū už atsakyma.http://www.karkasiniai.lt/m/projektas-simonas - (Projektas SIMONAS 2013)


  Laba diena, įdomus variantas.Ar tai bus pilnai įrengta pirtis. Ar galima derinti kitas medžiagas ( stogo danga, grindų dangą ir patalpų išplanavimą? Kokia kaina? - (Pirtis KEDRAS)


  Labas vakaras, esame nusimatę namo projektą vieno aukšto 180 kv.m. Ar parengtumėte karkasinio namo projektą? - (Individualus namas TOMAS 2)


  Kokia yra kaina su pristatymu į Klaipėdos rajoną? Kokie išmatavimai dviems automobiliams su sandėliuku? - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Laba diena, projekto Aidas. Koks būtu užstatomas plotas sklype? - (Projektas AIDAS)


  Sveiki , norėčiau sužinoti ar statote karkasinius-skydinius namus Airijoje. Ieškome 3-ju miegamūjų su garažu ir vieno aukšto iki 100 kv.m. A+ Ačiū. Jei galima kaina gamybos su pristatymu ir montavimu. - (Projektas AUDRYS)


  Sveiki, domina projektas Leonidas. Kokia būtu preliminari kaina su "daline apdaila" ir koks bendras plotas , taip pat per koki laiko tarpą pastatomas namas. Ačiū. Atsakymo lauksiu į el. pastą. Kristina. - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Sveiki, Ar būtų galimybė projekto "Uosis" sumažinti garažą iki 20 kv.m? Kokia būtų tokio A klasės namo "su daline apdaila " statybos kaina, kai stogo dangai naudojant skardą, o fasado apdaila: dekoratyvinis tinkas. Namas būtų statomas Šiaulių mieste - (Individualus namas UOSIS)


  Laba diena, Norėčiau pasidomėti šio garažo išmatavimų. Ar jam reikalingas projektas? Ar čia jau skaitosi kaip inžinerinis statinys?Pamatai kokie reikalingi? užtenka tik gręžtinių polių? Pagarbiai - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Sveiki, kokia PASISTATYK PATS KNE 80 kaina, tik karkasines sienos? ar "apsiuta" iš lauko ir vidines puses OSB ? apšiltintas? ar stogas yra? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, Kokia kaina šio projekto /namuko? - (Projektas DIRBTUVĖS)


  sveiki, kiek kainuotu namukas ALKSNIS su išores apdaila ir pamatais. Surenkant namą Klaipėdos raj. Ačiū. - (Individualus namas ALKSNIS)


  Laba diena, gal galite atsiųsti namelių pasiūlymų. Reikalingas ofisas + sandėliavimo patalpos. - (Prekybos/ofiso patalpos)


  Laba diena, kokia modulio kaina? Ačiū. - (Prekybos/ofiso patalpos)


  Hi, I'm looking for details on the standard size office modular house (2.5m x 6m). What the 'partial' completion finish includes? Do you deliver this house in flat pack? Can it be delivered to Ireland and what would be the shipping cost? Thanks Natalia - (Projektas Prekybos/Ofiso patalpos)


  Laba diena, Kokia statybos kaina pagal, projektą Leonidas iki galo įrengto? Ačiū - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Sveiki, domina mane ši konstrukcija. Aš taip pat norėčiau pritaikyti komerciniai paskirčiai, kad būtų iki 80m2 , koks šio pastato ilgis, plotis ir aukščiai ties didžiąja ir mažąja statmena ? Taip pat domina preliminari kaina iki "raktų" ? Su pagarba, Vilmantas - (Projektas PREKYBINĖS PATALPOS)


  Sveiki, kokia būtu šio namuko kaina su "daline apdaila" ir "iki rakto" ? O gal turite tokio tipo namuku kvadrato kaina, sakykim 100kv.m, Ačiū už informacija:) - (Projektas Saulius 2014)


  Sveiki, kokia"Tomas 2" namo kaina? Kokios medžiagos naudojamos ir kas sudaro kaina? Per kiek laiko pastatote? - (Individualus namas TOMAS 2)


  Laba diena, kokia maždaug kaina statybos namo gaunasi , pagal projekto Aidas? Ar tiktu jis 6 aru žemėje statyti? - (Projektas AIDAS)


  Laba diena, noriu paklausti Jūsų dėl stogo dangos. Statau vieno aukšto karkasinį namą, du vieno šlaito stogai. Gegnės ant vieno stogo šlaito, kurio tarpatramis 7 m yra 60x300mm, o ant kito šlaito 50x250mm. Stogo nuolydis vienodas - 10,02 laipsnio. Visą laiką nuo projekto pradžios iki pat dabar pirmenybę teikiau šiferiui, aišku, imantis atsargumo priemonių dėl nuolydžio, papildomai dėti sandarinimo juostą sujungimuose. Grebėstai susukti kas 550 mm. Tačiau, dabar jau noriu užsakinėti stogo dangą ir sudvejojau, ar tikrai ši stogo danga yra tinkama. kokia būtų jūsų nuomonė, ar vertėtų pasirinkti kitokią dangą ar viskas bus gerai? Labai lauksiu atsakymo, ačiū.


  Sveiki, Norėjau pasiteirauti dėl projekto Algirdas. Kokia tokio projekto orientacinė kaina su pilna apdaila? Pagarbiai, Julius - (Projektas ALGIRDAS)


  Sveiki , kokia būtu namo Gediminas statybos kaina pasatyti iki Panevežyje jeigu stogas būtu ne betoninis o skarda dengtas , kokie išoriniai namo išmatavimai? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, Kiek kainuotu ( bent apytiksliai ) tokia stogine Stoginė projektas Automobiliams su ūkiniu 2011? Plotis 6 metrai, ilgis 12 metru. Iš anksto dėkoju. - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Sveiki, kokia projekto Audrys statybos kaina? - (Projektas AUDRYS)


  Kiek tokio namuko statybos kaina iki "raktu" ? - (Norvegiškas namas Lietuvoje 2011)


  Kokia kaina projekto Prekybinės Patalpos. - (Projektas PREKYBINĖS PATALPOS)


  sveiki, domina Simonas 2013 namo statybos kaina iki "raktų" ir su "daline apdaila" . Bendra kvadratūra iki 80m2 ir 80m2+. Ačiū. - (Projektas SIMONAS 2013)


  Laba diena. Kokia būtų PASISTATYK PATS KNE 80 projekto kaina? Kokia kaina būtų jai pastatote? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Laba diena, norime sužinoti, pagal projektą Norvegiškas1 statybos darbų kainą ir trukmę. Kokiu leidimu reikia statyboms? Lauksime informacijos. Ačiū. - (Individualus namas NORVEGIŠKAS 1)


  Sveiki, Ar teisingai suprantu, kad jus atvežate visas detales iki " raktu" ir man belieka susirinkti? Ar tik viena turite projektą Pasistatyk pats?Ar daugiau nedideliu nameliu galite pasiūlyti? Ačiū. - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki , domina statybos kaina, terminai. Ar galima šiek tiek koreguoti projektą? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki,norėčiau sužinoti ar yra galimybe namą UOSIS pastatyti Arijoje ir kokia būtu kaina? Ačiū - (Individualus namas UOSIS)1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32