Laba diena, turime sklypa su komunikacijomis. Susidomejome karkasiniais namais. Labai norėčiau, kad atsakytumete i kelis klausimus: Ar darote pamatus? Kokia kaina? Kokia 100m2 namo iki "raktu" staybos kaina? Statybos leidimu, turbut turime pasirūpinti patys? Būčiau labai dėkinga sulaukus išsamiu atsakymu :)


  Sveiki , turiu žemės sklypą , kuri yra gamybinės ir komercinės paskirties . Jame yra pastatukas 41 kv.m. ploto ir prie jo norėčiau pristatyti priestatą, kurio aukštis nesiektų 5metrų bendras plotas abiejų statinių iki 80 kv.m. Priestatas būtų naudojamas sandėliavimui . Ar tai tas pats nesudėtingas statinys, kuriam užtektų rengiamo sumažinto sudėties projekto (supaprastinto projekto)


  Laba diena, noriu pasiteirauti: ar reikia statybos leidimo pastatui, kuris yra iki 50 kv.m. ploto? Pirtčiai tvirtų pamatų ko gero nebūtų, kokia kaina maždaug būtų ?


  Kokia sodo namo SODAS 3 projekto kaina?


  Laba diena. Koks turėtu buti atstumas nuo pilnavidurių plytų kamino iki stogo konstrukcijų ( gegnių, lotų, stogo dangos)? Ar galima sumažinti atstumus naudojant karščiui atsparias, nedegias medžiagas? Kiek kainuotu vieno šlaito stogo 120m2 įrengimas su čerpine danga.


  Laba diena. Nusprendėme papildomai apšiltinti karkasinį namą, kuris yra uždengtas difuzine plėvele, paroc vata iš išorės. Ar būtina nuimti tą difuzinę plėvelę, ar galima ant jos montuoti papildomą karkasą, į jį dėti vatą ir tada uždengti nauja difuzine plėvele? Ačiū. Pagarbiai, Joana


  Laba diena, kaip reikėtu montuoti langus karkasiniame name (apdaila - klinkerine plyta), kad kuo mažiau praleistu šalčio? Ačiu.


  Sveiki, noriu statyti molinį namuką kuris yra 4x4 metrų. Statinys bus žemės ūkio paskirties žemėje. Ar reikalingas statybos projektas ir statybos leidimas? Ačiu.


  Sveiki, ar teisigai atlikti statybos darbai statant priestata, jei ant pamato tiesiog pritvirtintos sienos neirengiant apatinio vainiko? Kokios gali būti pasekmės, jei apatinis vainikas turėjo būti ir jo nėra? Ačiu.


  Laba diena. Kokia namo Gintaras sąmata, su pilna lauko ir daline vidaus apdaila?


  Sveiki, gal turite nuotrauku kaip statomas karkasinis namas? Atsiūskit nuoroda.Ačiu


  Sveiki, norėčiau pasiteirauti kiek apytiksliai kainuotu dvieju sujungtu ir dvieju aukštų karkasinio namo projektas. Nurodyčiau visas detales iki smulkmenos nuo iki kas turėtu buti tame name. Ačiu iš anksto.


  Ar galima naudoti OSB ploste pamatu klojiniams, paskui ta pacia ploste naudoti namo perdangai taupant pinigelius.


  Kokia labiausiai tiktu mediniam namui išorės apdaila?


  Sveiki, reikalinga malkine 3.5x4.5m. Gal turit kokiu pasiūlymu? Kokia būtu kaina? Dar domina ūkinio pastato rekonstrukcija. Objektas butu Kauno raj. Lauksiu atsakymo. Su pagarba Žilvinas.


  Sveiki, koks atstumas turi būti, tarp koklinio pečiaus ir mediniu karkasiniu pertvaru, pečius šildys tris nedidelius kambariukus? Galvoju koklius ir medinę pertvarą atskirti (tarp jų įterpti) apie 14cm storio plytų sienutę. Apmūryti koklius vertikaliai ir horizontaliai ten kur bus pertvaros, ar taip galima? (Pertvaros pjūvis: yra stiklo audinio glaistomi ir dažomi tapetai, OSB3TG4 plokštė, mediniai tašai 50x100, vata tarp statramščių ir kita pusė analogiška).


  sveiki, noriu iškirsti langa lauko sienoje kur tarpas tarp plytu užpildytas šlaku. Kaip įrengti sąrama, kad sienos kertant sesutrūkinėtu ir šlakas neišbyrėtu?


  sveiki, girdėjau jog išėjo įstatymas, jog namukui iki 80m2 nereikia jokiu projektu ir jokiu leidimu. Pasistatai karkasinį sodo namuką, išsikvieti iš registru centro žmogu, kuris padaro namo kadastrinius matavimus ir jei namukas iki galo pastatytas, ji įregisruoja, bet šis leidimas išleistas tik dviems metams. Ar tai tiesa? Ačiu.


  sveiki, aš ketinu statyti karkasinį namą ir išorės pasirinkau sienos konstrukcija: plokštė MFP 12mm; karkasas 50x150 mm ir 150mm mineralinės vatos; papildomas karkasas 50x50mm ir 50mm mineralinės vatos ir plokštė MFP 12mm. Ar galima tokia konstrukcija?Ar tai netures kokios neigiamos įtakos sienos vėdinimui? Ačiu.


  sveiki, kiek kainuotų karkasinio namo statyba, pagal projektą"Kubas"? Pamatai , išorinės ir vidinės sienos, perdanga, langai, išorės durys, stogo danga , bet be vidaus apdailos. Kiek tokio namo karkasui reikia medienos? Kokie šio namo matmenys (plotis, ilgis)?


  Sveiki ,kokia plokšte geriau naudoti OSB 3 ar gipso katono? Noriu apkalti sandėliuką medinį (viduje).


  sveiki, ruošiuosi apšiltinti sodo namelį. Namelio sienos storis 20cm (iš geltonu skylėtu plytu, vidus apšiltintas 5cm Paroc vata ir gipso kartono plokštė). Noriu iš lauko dar dėti apšiltinimą: patarkit, kas geriau polistirolas ar vata? Ar dedant polistirolą nepradės pelyti sienos? Ar čia, tik kainų skirtumas viska leme, ar yra dar kokie nors vatos privalumai?


  Kiek kainuotų karkasinis namas 150 m2, jeigu pats statytum ?


  Laba diena,noriu statyti rastini nama sodu bendrijoje12 arų sklype. Namo plotas per du aukštus būtu 100m2. Norėčiau paklausti, kokiu dokumentu reikia, kad tai būtu, kaip sodo namas ir kokiu dokumentu reikia, kad tai būtu gyvenamasis namas? Ačiu


  Gal galit pasakyti kaip apšiltinti vandens įvado vamzdį, bei nuoteku vamzdį, kad žiemą neužšaltu? Namukas ant poliniu pamatu su mediniu rostverku ir medine pirmo aukšto perdanga. Tarp perdangos ir grunto apie 50cm oro tarpas. Kokiomis plokštėmis rekomenduotumėt uždengti cokoli, kad nesimatytu polių ir po namu niekas nelandžiotu?


  Sveiki, noriu pastatyti 17-20 kv.m pirtį. Kokios Jūsu kainos ir kas ieina? Pagarbiai Ričardas.


  Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kokia kvadratūra yra namo Uosis, ir kokia samata be pamatų, "dėžutė" Ačiū


  Sveiki, planuoju statyti namuką iki 80m2 vidaus ploto sodo bendrijoje. Ar tikrai tokiam statiniui nereikalingi jokie statybos leidimai ir projektai?


  laba diena,norim statytis žemės ūkio paskirties žemėje rąstinį namą. Ar 80m2 statiniui nereikia projekto ir leidimo? Koks matmuo yra imamas vidaus ar išorės ? Ačiu.


  Sveiki, norėčiau sužinot: yra mūrinis dvieju aukštu namukas. Norėčiau į viena pusę ji praplati iki 10m2 ar apsimoka? Kiek kainuotu projekto pakeitimas (brėžiniai)?


  laba diena Ar tiesa, kad ant dvieju žemės ūkio paskirties sklypu sankirtos galima pastatyti didesni nei 80 kv.m. nesudetinga statini, kitaip tariant ant kiekvieno sklypo statant po 80 kv.m. gavus kaimyno sutikima, kad jis neprieštarauja, jog nebutu išlaikytas leistinas atstumas nuo statinio iki sklypo ribos?


  Sveiki, kiek kainuotu šios dienos kainom pastatyti karkasinės konstrukcijos pirtį apie 70m2 ( viršui miegamieji)?


  Laba diena, Alytaus tipo namo virtuvėje noriu įsirengti plaukiojančias grindis ir vandeniu šildomą grindinį šildymą. Tarp rūsio ir virtuvės yra g/b plokščių perdanga. Virš plokštės noriu įrengti šilumos izoliaciją, grindų šildymo vamzdžius, plaukiojančių grindų pagrindą ir plaukiojančių grindų dangą. Noriu, kad šildomos grindys būtų be betono sluoksnio. Kaip tai reikėtų padaryti? Iš anksto dėkingas.


  sveiki, as esu ne statybininkas ir mažai išmanau šioje srityje. Turiu namą kurio bendras plotas yra 124m2. į plotą dalinkime iš 3, tai bus 41,3 kv.m. vienam aukštui. Norėčiau aš pasikeisti 2-a aukštą ir jo stogą, kuris yra daugiašlaitis (4 šlaitai) į vienašlaitį. Bus karkasinis antstatas su vienašlaičiu stogu. Klausimas: 1.Ar bus reikalingas projektas, tokiam darbui? Per kiek laiko padaromi darbai? Kokia oreantacinė kaina, nuo a iki z ? Ar įmanomas išsimokėjimo būdas?


  sveiki, sodų bendijoje esančiame sklype ketiname statyti pavesine 3x6m. su lauko židiniu. Pažystami sako: jei planuojame betonuoti pamatą ir grindis tai yra reikalingas projektas. Ar projektas reikalingas, ar reikia derinti su pirmininku?


  Sveiki, kiek kainuotu karkasinio namo (projektas Alina) pastatymas: be pamatu ir apdailos, t.y. karkaso sumontavimas iš jūsu medienos ir stogo uždengimas?


  Laba diena, norime statyti namą, imtume paskolą iš banko. Ar įmanoma tokiu būdu pasistatyti namą t.y. už paskolą, kad mes iš Jūsų perkame jau gatavą pastatytą namą?


  Laba diena, sudomino namo projektas Tomas 2. Norėčiau sužinoti kokia būtų visiškai įrengto namo kaina? koks jo plotas? Taip pat, detaliau parašykite ką reikia paruošti patiems (pamatus ir pan.) perkant iš Jūsų namą "iki raktų"? Ačiū!


  Laba diena, turiu žemės ūkio paskirties sklypa Jonavos rajone iš viso 38 arai. Norėčiau statytis namuką iki 80m2. Ar būtina man keisti žemės paskirti? Yra galimybė nusipirkti dar tiek pat žemės sklypo ir registruotis ūkininku, bet viskas atsiremia i pinigus.


  Sveiki, noriu paklausti: kiek kainuotu mūrinio namo statyba su daline apdaila? http://www.haus.lt/kartotiniai-namu-projektai/vente?page=3


  labas, bibliotekos rūsio sienos pelyja, nes nėra hidro izoliacijos. Pastatas senas. Ką būtu galima padaryti, kad ta procesa sustabdyti, o dar geriau panaikinti? Ačiu.


  Ar galima statytį karkasinį garažą be pamatų ir ar reikėtu leidimo?


  Mazdaug kiek kainuotu 120 m2 namo statyba iki "raktų"?


  sveiki, norėjau paklausti: kokiu leidimu reikia norint iš ūkinio pastato perdaryti i gyvenamasias patalpas(apie100kv/m) ir nuo ko pradėti? Sklypas yra namu valda, ūkinis pastatas su pamatais ir vietine kanalizacija . Aciu už informacija.


  Esamame projekte yra pagalbinis ūkinis pastatas. Dėl netinkamos būklės ruošiamasi jį griauti. Norėjau pasiteirauti ar nugriovus galima statyti naują pastatą pagal seną projektą?


  Sveiki! Susidomėjau "Norvegišku" namu. Tokiu, koki turite savo portale. Kiek suprantu darėte absoliučiai viska iki "raktu" . Kokia bendra kvadratūra ir kokia pilna kaina? Iš anksto širdingai dėkoju!


  laba diena, ruošiamės statytį karkasinį namą. Radom norima namuko projektą iš tinklalapio http://www.suomiskinamai.lt/oma162. Ar jus galėtumėt pastatyti mano sklype ir kiek man jis kainuotu?Išorės apdaila tokia pat kaip nuotraukoje. Savoka iki "raktu" reiškia, kad man belieka susivežti baldus? Tikiuosi išsamaus atsakymo. Ačiu.


  Poliniai su rostverku pamatai , 120m2 namui kainuos apie 12 000Lt. P.s. pamatų kainai didelę reikšmę turi grunto geologiniai tyrimai. Į šį pasiūlymą įtraukti darbai ir medziagos?


  Laba diena, po virtuve yra rūsys, perdengtas betoninėmis plokštėmis. Ar galima įrengti vandeniu šildomas grindis? Neužpylus rūsio žemėmis (rūsio nenaudosime). Kiek išsikels virtuvės grindys įrengus grindinį šildymą? Grindų apdaila: plytelės. Ačiū


  Sveiki, turiu medinį namą apkalta medinėmis "pierlentemis", bet jau atėjo laikas jas keisti. Girdėjau, kad yra cementiniu apdailos lenteliu Akmenės Cemento gamybos ir kitu varijantas: svarsčiau apmūryti baltomis silikatinemis plytomis. Būtu labai įdomu sužinoti 1m2 kainu skirtumą. O gal pasiūlysite kita variantą. Ačiu1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32