Kiek kainuotų karkasinis namas 150 m2, jeigu pats statytum ?


  Laba diena,noriu statyti rastini nama sodu bendrijoje12 arų sklype. Namo plotas per du aukštus būtu 100m2. Norėčiau paklausti, kokiu dokumentu reikia, kad tai būtu, kaip sodo namas ir kokiu dokumentu reikia, kad tai būtu gyvenamasis namas? Ačiu


  Gal galit pasakyti kaip apšiltinti vandens įvado vamzdį, bei nuoteku vamzdį, kad žiemą neužšaltu? Namukas ant poliniu pamatu su mediniu rostverku ir medine pirmo aukšto perdanga. Tarp perdangos ir grunto apie 50cm oro tarpas. Kokiomis plokštėmis rekomenduotumėt uždengti cokoli, kad nesimatytu polių ir po namu niekas nelandžiotu?


  Sveiki, noriu pastatyti 17-20 kv.m pirtį. Kokios Jūsu kainos ir kas ieina? Pagarbiai Ričardas.


  Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kokia kvadratūra yra namo Uosis, ir kokia samata be pamatų, "dėžutė" Ačiū


  Sveiki, planuoju statyti namuką iki 80m2 vidaus ploto sodo bendrijoje. Ar tikrai tokiam statiniui nereikalingi jokie statybos leidimai ir projektai?


  laba diena,norim statytis žemės ūkio paskirties žemėje rąstinį namą. Ar 80m2 statiniui nereikia projekto ir leidimo? Koks matmuo yra imamas vidaus ar išorės ? Ačiu.


  Sveiki, norėčiau sužinot: yra mūrinis dvieju aukštu namukas. Norėčiau į viena pusę ji praplati iki 10m2 ar apsimoka? Kiek kainuotu projekto pakeitimas (brėžiniai)?


  laba diena Ar tiesa, kad ant dvieju žemės ūkio paskirties sklypu sankirtos galima pastatyti didesni nei 80 kv.m. nesudetinga statini, kitaip tariant ant kiekvieno sklypo statant po 80 kv.m. gavus kaimyno sutikima, kad jis neprieštarauja, jog nebutu išlaikytas leistinas atstumas nuo statinio iki sklypo ribos?


  Sveiki, kiek kainuotu šios dienos kainom pastatyti karkasinės konstrukcijos pirtį apie 70m2 ( viršui miegamieji)?


  Laba diena, Alytaus tipo namo virtuvėje noriu įsirengti plaukiojančias grindis ir vandeniu šildomą grindinį šildymą. Tarp rūsio ir virtuvės yra g/b plokščių perdanga. Virš plokštės noriu įrengti šilumos izoliaciją, grindų šildymo vamzdžius, plaukiojančių grindų pagrindą ir plaukiojančių grindų dangą. Noriu, kad šildomos grindys būtų be betono sluoksnio. Kaip tai reikėtų padaryti? Iš anksto dėkingas.


  sveiki, as esu ne statybininkas ir mažai išmanau šioje srityje. Turiu namą kurio bendras plotas yra 124m2. į plotą dalinkime iš 3, tai bus 41,3 kv.m. vienam aukštui. Norėčiau aš pasikeisti 2-a aukštą ir jo stogą, kuris yra daugiašlaitis (4 šlaitai) į vienašlaitį. Bus karkasinis antstatas su vienašlaičiu stogu. Klausimas: 1.Ar bus reikalingas projektas, tokiam darbui? Per kiek laiko padaromi darbai? Kokia oreantacinė kaina, nuo a iki z ? Ar įmanomas išsimokėjimo būdas?


  sveiki, sodų bendijoje esančiame sklype ketiname statyti pavesine 3x6m. su lauko židiniu. Pažystami sako: jei planuojame betonuoti pamatą ir grindis tai yra reikalingas projektas. Ar projektas reikalingas, ar reikia derinti su pirmininku?


  Sveiki, kiek kainuotu karkasinio namo (projektas Alina) pastatymas: be pamatu ir apdailos, t.y. karkaso sumontavimas iš jūsu medienos ir stogo uždengimas?


  Laba diena, norime statyti namą, imtume paskolą iš banko. Ar įmanoma tokiu būdu pasistatyti namą t.y. už paskolą, kad mes iš Jūsų perkame jau gatavą pastatytą namą?


  Laba diena, sudomino namo projektas Tomas 2. Norėčiau sužinoti kokia būtų visiškai įrengto namo kaina? koks jo plotas? Taip pat, detaliau parašykite ką reikia paruošti patiems (pamatus ir pan.) perkant iš Jūsų namą "iki raktų"? Ačiū!


  Laba diena, turiu žemės ūkio paskirties sklypa Jonavos rajone iš viso 38 arai. Norėčiau statytis namuką iki 80m2. Ar būtina man keisti žemės paskirti? Yra galimybė nusipirkti dar tiek pat žemės sklypo ir registruotis ūkininku, bet viskas atsiremia i pinigus.


  Sveiki, noriu paklausti: kiek kainuotu mūrinio namo statyba su daline apdaila? http://www.haus.lt/kartotiniai-namu-projektai/vente?page=3


  labas, bibliotekos rūsio sienos pelyja, nes nėra hidro izoliacijos. Pastatas senas. Ką būtu galima padaryti, kad ta procesa sustabdyti, o dar geriau panaikinti? Ačiu.


  Ar galima statytį karkasinį garažą be pamatų ir ar reikėtu leidimo?


  Mazdaug kiek kainuotu 120 m2 namo statyba iki "raktų"?


  sveiki, norėjau paklausti: kokiu leidimu reikia norint iš ūkinio pastato perdaryti i gyvenamasias patalpas(apie100kv/m) ir nuo ko pradėti? Sklypas yra namu valda, ūkinis pastatas su pamatais ir vietine kanalizacija . Aciu už informacija.


  Esamame projekte yra pagalbinis ūkinis pastatas. Dėl netinkamos būklės ruošiamasi jį griauti. Norėjau pasiteirauti ar nugriovus galima statyti naują pastatą pagal seną projektą?


  Sveiki! Susidomėjau "Norvegišku" namu. Tokiu, koki turite savo portale. Kiek suprantu darėte absoliučiai viska iki "raktu" . Kokia bendra kvadratūra ir kokia pilna kaina? Iš anksto širdingai dėkoju!


  laba diena, ruošiamės statytį karkasinį namą. Radom norima namuko projektą iš tinklalapio http://www.suomiskinamai.lt/oma162. Ar jus galėtumėt pastatyti mano sklype ir kiek man jis kainuotu?Išorės apdaila tokia pat kaip nuotraukoje. Savoka iki "raktu" reiškia, kad man belieka susivežti baldus? Tikiuosi išsamaus atsakymo. Ačiu.


  Poliniai su rostverku pamatai , 120m2 namui kainuos apie 12 000Lt. P.s. pamatų kainai didelę reikšmę turi grunto geologiniai tyrimai. Į šį pasiūlymą įtraukti darbai ir medziagos?


  Laba diena, po virtuve yra rūsys, perdengtas betoninėmis plokštėmis. Ar galima įrengti vandeniu šildomas grindis? Neužpylus rūsio žemėmis (rūsio nenaudosime). Kiek išsikels virtuvės grindys įrengus grindinį šildymą? Grindų apdaila: plytelės. Ačiū


  Sveiki, turiu medinį namą apkalta medinėmis "pierlentemis", bet jau atėjo laikas jas keisti. Girdėjau, kad yra cementiniu apdailos lenteliu Akmenės Cemento gamybos ir kitu varijantas: svarsčiau apmūryti baltomis silikatinemis plytomis. Būtu labai įdomu sužinoti 1m2 kainu skirtumą. O gal pasiūlysite kita variantą. Ačiu


  Labas, norėjau paklausti: kiek medienos reikia 60m2 namukui? Kokia medienos kaina būtu? Dėkoju.


  Sveiki, Norėčiau paklausti: ar būtų galima statyti, pagal nuorodoje nurodyta projektą, karkasinį namą ? Kokia būtų preliminari kaina su "daline apdaila" ir "iki raktų" ? http://www.jpnamai.lt/projektas/266. Ačiū.


  Kokia pinigu sumą reikia turėti, norint pradėti namo statybas? 6 arų sklypą turiu. Reikalingas projektas , leidimas statybai ir statytojas kuris pastatytų namą su "daline apdaila". Namo plotas būtu apie 150m2. Ačiū


  Sveiki, noriu pirkti puse gyvenamo namo su dalimi žemės. Žemė padalinta į dvi lygias dalis. Į ką reikėtu atkreipti dėmesį ir kokius dokumentus aš privalau pasitikrinti prieš pirkimą ? Dėkui


  Sveiki, noriu patarimo. Namo lubos yra betoninės iš viršaus yra paklotas ruberoidas, toliau bruseliai 100mm, tarpuose pakulos spaliai viskas uždengta lentomis. Noriu papildomai šiltinti vata. Kaip teisingai padaryti? Dėkoju.


  Laba diena, norėčiau pasiteirauti. Ketinu šiltinti seną namą, kadangi jis statytas labai senai ir pamūryta dvi raudonos plytos, o tarp jų oro tarpas. Ketiname nugriauti vienos plytos mūro siena, nes ji visa sutrūkinėjusi ir dėti 10 cm storio apšiltinimą ir apmūryti raudona plyta. Ar užteks apšiltinimo? Kokia būtu varža ?


  Laba diena. Noriu paklausti, ar statant karkasinę mansardą karkasas būtinai turi būti tvirtinamas OSB: tiek iš vidaus ir tiek iš išorės. iuo metu karkasas yra apšiltintas ir iš išorės uždėta plėvelė. Mums buvo paaiškinta, kad iš išorės jau galima dėti apdailą, o iš vidaus užtenka dvigubo gipskartonio. Bet man atrodo, kad tokia siena nebus tvirta. Gal galėtumėt patarti kaip elgtis tokioje situacijoje? Ačiū.


  Sveiki, kokį sienos "buterbrodą" siūlytumėte pasyviam karkasiniam namui ir ar būtu teisinga naudoti ne akmens vatą, o neoporą ir į karkasą deti su tarpeliu, o į tarpą purškiant sandarinimo putas? Kokia maždaug Jūsų darbo projekto paruošimo kaina namui maždaug 220m²?


  Laba diena, ar reikalingas leidimas statyti medinę apie 30 m2 terasą, kuri ribotusi su sklypo tvora?


  iaulių r. Žeimių k., turime 32 a žemės ūkio paskirties žemės. Nėra atvesta elektra, tačiau yra gyvenama sodyba už 300m. Turime išsikasę šulinį. Norėtume statyti karkasinį namuką apie 100 m2. Kokių leidimų reikėtų statybai ir kiek kainuotų gyvenamo namelio statyba iki raktų su elektros įvedimu,nuotekomis. Ačiū.


  Laba diena, noriu paklausti: kiek kainuotu karkasinio-skydinio namo pastatymas, pagal projekta UOSIS. Be pamatu, vidaus ir lauko apdailos, tik skydu, langu, stogo gamyba ir surinkimas.Ačiu.


  Kokia namo projekto ''Giedrius'' aukštų plotai? Jei statėte, kokia gavosi kaina? Ačiu.


  Noriu pasistatytį karkasinį namą iki 100m2: trys kambariai, holas, virtuvė, wc, garažas, katilinė, sandėliukas daržovėms ir 18m2 terasa. Kokia statybos kaina ?


  Laba diena. Kokia pirtelės Kedras kaina? Ar yra kokia metodika (pvz. vieno grindų kvadrato kaina), kad galečiau kaina issiskaičiuoti pats? Būsiu dėkingas už atsakymą.


  sveiki, norėčiau pasiteirauti: kokia galimybe yra statytis sodo namuka iki 80m2 žemės ūkio paskirties sklype?Kokiu reikėtų leidimų?Ar reikalingas projektas? Kokios galimybės vėliau būtu atsivesti elektrą?


  Sveiki, kiek girdėjau, apšildžius namą paprasta akmens vata, ji ilgainiui sukrenta ir tarp vatos gabalų atsiranda tarpai, ko pasekoje po keliolikos metų labai stipriai krenta namo šiluminė varža. Ar yra tiesos šiame teiginyje? Taigi, galvoju apie šiltinimą termovata, arba eko vata, tačiau gasdina jų kainos. Termovatos įmonės puslapyje http://www.gamo.lt/ nurodyta, kad sienoms užtenka 10cm termovatos, o stogui - 15cm, tačiau pateiktoje lentelėje aiškiai matosi, kad prie atitinkamo sluoksnio nurodyta šiluminė varža gerokai mažesnė, nei rekomenduojama mūsų platumose statomiems namams. Kaip tai suprasti? Ir galiausiai pagal kainą ir kokybę, Jūsų nuomone, ar geriau šiltinti akmens vata, ar termo vata (jei taip tai kokiu sluoksniu), ar ekovata, ar kombinuoti vieną sluoksnį iš termo ar eko, o kitą iš mineralinės vatos? Ačiū


  Sveiki, aš esu ūkininkė. Esu įregistravusi ūki ir noriu pasistatyti ant žemės ūkio paskirties vasarnamį apie 32 kvadratus. Ar man yra reikalingas projektas ir kokie nors leidimai?


  Laba diena.Turime savo žemės Kaišiadorių rajone. Norėčiau pastatyti 100m2 namą. Kokių leidimu reikia ir kiek tai gali kainuoti?


  Sveiki, domina karkasinis namukas 130m2. Kiek maždaug kainuotu?


  Sveiki, Planuojam resti karkasini namuka. Turim 6 arų sodo sklypą, tad ilgai paieškoja išsirinkome projektą. Tai būtu 75m2 namukas Nora. Sklype yra elektra ir jau stovi skaitliukai, belieka pajungti įvadą. Sklype yra grežinys. Kas liečia nuotekas - reikalingas valymo įrenginys. Noriu paklausti ar jam leidimas reikalingas? Kalbant apie namą, vienintelis svarbesnis pageidavimas būtu, jog sienu apšiltinimas būtų mažiausia 20 - 25cm. Noriu namo su vandeniu, elektra, nuotekom, zidinio su kapsule, pilna lauko ir daline vidaus apdaila. Jeigu įmanoma pateikti apytikslę samatą.


  Sveiki , ar karkasinis namas yra saugus? Kokios garantijos? Kokia maždaug kaina būtu pastatyt namą iki 150m2? Ačiu


  Sveiki, norėtume pasistatyti nedidelį priestatuką, maždaug 3x9m. Ar tokiam priestatui reikalingas projektas ir kiek kainuotu jo pastatymas?1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32