Labas, norėjau paklausti: kiek medienos reikia 60m2 namukui? Kokia medienos kaina būtu? Dėkoju.


  Sveiki, Norėčiau paklausti: ar būtų galima statyti, pagal nuorodoje nurodyta projektą, karkasinį namą ? Kokia būtų preliminari kaina su "daline apdaila" ir "iki raktų" ? http://www.jpnamai.lt/projektas/266. Ačiū.


  Kokia pinigu sumą reikia turėti, norint pradėti namo statybas? 6 arų sklypą turiu. Reikalingas projektas , leidimas statybai ir statytojas kuris pastatytų namą su "daline apdaila". Namo plotas būtu apie 150m2. Ačiū


  Sveiki, noriu pirkti puse gyvenamo namo su dalimi žemės. Žemė padalinta į dvi lygias dalis. Į ką reikėtu atkreipti dėmesį ir kokius dokumentus aš privalau pasitikrinti prieš pirkimą ? Dėkui


  Sveiki, noriu patarimo. Namo lubos yra betoninės iš viršaus yra paklotas ruberoidas, toliau bruseliai 100mm, tarpuose pakulos spaliai viskas uždengta lentomis. Noriu papildomai šiltinti vata. Kaip teisingai padaryti? Dėkoju.


  Laba diena, norėčiau pasiteirauti. Ketinu šiltinti seną namą, kadangi jis statytas labai senai ir pamūryta dvi raudonos plytos, o tarp jų oro tarpas. Ketiname nugriauti vienos plytos mūro siena, nes ji visa sutrūkinėjusi ir dėti 10 cm storio apšiltinimą ir apmūryti raudona plyta. Ar užteks apšiltinimo? Kokia būtu varža ?


  Laba diena. Noriu paklausti, ar statant karkasinę mansardą karkasas būtinai turi būti tvirtinamas OSB: tiek iš vidaus ir tiek iš išorės. iuo metu karkasas yra apšiltintas ir iš išorės uždėta plėvelė. Mums buvo paaiškinta, kad iš išorės jau galima dėti apdailą, o iš vidaus užtenka dvigubo gipskartonio. Bet man atrodo, kad tokia siena nebus tvirta. Gal galėtumėt patarti kaip elgtis tokioje situacijoje? Ačiū.


  Sveiki, kokį sienos "buterbrodą" siūlytumėte pasyviam karkasiniam namui ir ar būtu teisinga naudoti ne akmens vatą, o neoporą ir į karkasą deti su tarpeliu, o į tarpą purškiant sandarinimo putas? Kokia maždaug Jūsų darbo projekto paruošimo kaina namui maždaug 220m²?


  Laba diena, ar reikalingas leidimas statyti medinę apie 30 m2 terasą, kuri ribotusi su sklypo tvora?


  iaulių r. Žeimių k., turime 32 a žemės ūkio paskirties žemės. Nėra atvesta elektra, tačiau yra gyvenama sodyba už 300m. Turime išsikasę šulinį. Norėtume statyti karkasinį namuką apie 100 m2. Kokių leidimų reikėtų statybai ir kiek kainuotų gyvenamo namelio statyba iki raktų su elektros įvedimu,nuotekomis. Ačiū.


  Laba diena, noriu paklausti: kiek kainuotu karkasinio-skydinio namo pastatymas, pagal projekta UOSIS. Be pamatu, vidaus ir lauko apdailos, tik skydu, langu, stogo gamyba ir surinkimas.Ačiu.


  Kokia namo projekto ''Giedrius'' aukštų plotai? Jei statėte, kokia gavosi kaina? Ačiu.


  Noriu pasistatytį karkasinį namą iki 100m2: trys kambariai, holas, virtuvė, wc, garažas, katilinė, sandėliukas daržovėms ir 18m2 terasa. Kokia statybos kaina ?


  Laba diena. Kokia pirtelės Kedras kaina? Ar yra kokia metodika (pvz. vieno grindų kvadrato kaina), kad galečiau kaina issiskaičiuoti pats? Būsiu dėkingas už atsakymą.


  sveiki, norėčiau pasiteirauti: kokia galimybe yra statytis sodo namuka iki 80m2 žemės ūkio paskirties sklype?Kokiu reikėtų leidimų?Ar reikalingas projektas? Kokios galimybės vėliau būtu atsivesti elektrą?


  Sveiki, kiek girdėjau, apšildžius namą paprasta akmens vata, ji ilgainiui sukrenta ir tarp vatos gabalų atsiranda tarpai, ko pasekoje po keliolikos metų labai stipriai krenta namo šiluminė varža. Ar yra tiesos šiame teiginyje? Taigi, galvoju apie šiltinimą termovata, arba eko vata, tačiau gasdina jų kainos. Termovatos įmonės puslapyje http://www.gamo.lt/ nurodyta, kad sienoms užtenka 10cm termovatos, o stogui - 15cm, tačiau pateiktoje lentelėje aiškiai matosi, kad prie atitinkamo sluoksnio nurodyta šiluminė varža gerokai mažesnė, nei rekomenduojama mūsų platumose statomiems namams. Kaip tai suprasti? Ir galiausiai pagal kainą ir kokybę, Jūsų nuomone, ar geriau šiltinti akmens vata, ar termo vata (jei taip tai kokiu sluoksniu), ar ekovata, ar kombinuoti vieną sluoksnį iš termo ar eko, o kitą iš mineralinės vatos? Ačiū


  Sveiki, aš esu ūkininkė. Esu įregistravusi ūki ir noriu pasistatyti ant žemės ūkio paskirties vasarnamį apie 32 kvadratus. Ar man yra reikalingas projektas ir kokie nors leidimai?


  Laba diena.Turime savo žemės Kaišiadorių rajone. Norėčiau pastatyti 100m2 namą. Kokių leidimu reikia ir kiek tai gali kainuoti?


  Sveiki, domina karkasinis namukas 130m2. Kiek maždaug kainuotu?


  Sveiki, Planuojam resti karkasini namuka. Turim 6 arų sodo sklypą, tad ilgai paieškoja išsirinkome projektą. Tai būtu 75m2 namukas Nora. Sklype yra elektra ir jau stovi skaitliukai, belieka pajungti įvadą. Sklype yra grežinys. Kas liečia nuotekas - reikalingas valymo įrenginys. Noriu paklausti ar jam leidimas reikalingas? Kalbant apie namą, vienintelis svarbesnis pageidavimas būtu, jog sienu apšiltinimas būtų mažiausia 20 - 25cm. Noriu namo su vandeniu, elektra, nuotekom, zidinio su kapsule, pilna lauko ir daline vidaus apdaila. Jeigu įmanoma pateikti apytikslę samatą.


  Sveiki , ar karkasinis namas yra saugus? Kokios garantijos? Kokia maždaug kaina būtu pastatyt namą iki 150m2? Ačiu


  Sveiki, norėtume pasistatyti nedidelį priestatuką, maždaug 3x9m. Ar tokiam priestatui reikalingas projektas ir kiek kainuotu jo pastatymas?


  Sveiki, norėčiau sužinoti orientacinę namo GINTARAS kainą?


  Galvoju statyti karkasinį namą, bet dar neapsisprendes dėl namo projekto. Turiu 22m3 eglės rąstu. Kokių išmatavimų dvigubo pjovimo medienos reikia karkasinio namo statybai? Jau turiu išpjautos medienos 50x150mm apie 70vnt.


  Kiek kainuotų karkasinis namas apie 70m2 pilnai įrenktas?


  Lubos buvo užpiltos spaliais, apie 10cm sluoksniu, bet praleido šilumą, ant jų sudėjau 15cm vatos PAROC, ar reikėjo prieš vatą dėti kokią nors plėvelę?


  Laba diena.Turiu savo žemės Vilnijaus rajone. Norėčiau pastatyti iki 100m2 namą. Kokių leidimu reikia ir kiek tai gali kainuoti? Apie Norvegijoj statomus namus žinau, pats ten dirbu statybose. Ačiu už atsakymą.


  Sveiki, ar įmanoma įrengti šildomas grindis ant medinės sijinės tarpaukštinės perdangos? ildomų grindų danga turi būti keraminės arba akmens masės plytelės. Kokia tokių grindų "sumuštinio" konstrukcija būtų? Ačiū.


  Sveiki, Kokia plėvelę naudoti tarp pamato ir apatinio medinio vainiko?


  Sveiki, ar karkasinio namo apatiniam vainikui (150x50mm lentos) būtinai naudoti giluminiu/vakuminiu būdu impregnuota mediena? Tarp pamato ir medienos bus klojama pamatine plėvelė, namo pastogės plačios - vienas metras, tad lietaus negaus.


  Laba diena. Nedideliame 2 aru namu valdos sklype stovi senas 80m2 pastatas. Norint pastatyti ant tu pačiu pamatų dviejų aukštų namuką ar reikėtų detalaus plano? Ačiu.


  Sveiki, norėčiau sužinoti kainos skirtumą tarp karkasinio namo ir blokeliu namo .Namas būtu vieno aukšto iki 160kv/m.Ačiu.


  Sveiki, kokius reikalavimus turi atitikti pirmas aukštas, jei norime statytį karkasinį antrą aukštą? Kokie turi būti pamatai ir sienos?


  sveiki, statau pats karkasinį namą. Iš išorės bus sukama OSB plokštė. Ar reikia prieš OSB kalti kokia nors plėvelę?


  Kiek kainuotu 150 kv.m. namas karkasinis-šiaudinis?


  Kaip skaičiuojamas šilumos kiekis palėpėse? Jei butas ribojasi su palėpe, kurios stogo šlaito įstrižainė prasideda nuo 30 cm aukščio ir baigiasi 2 metrai, palėpės plotis 2 metrai. Gaunasi lygiašonis trikampis 2x2x2.85 ilgis 5 metrai. Namo šiluma skaičiuojama dugiabučiui, pagal plotą.


  Noriu pasistatyti verandą, bet niekur nerandu pavyzdžiu. Vieno aukšto namukui.


  Sveiki, statybininkai man statė karkasinę mansardą virš garažo. Pagal sutartį sutarėm perdanga ir pertvaras, tai jie sudėjo sijas ir dabar teigia kad perdanga yra padaryta, o pertvaru negali montuoti, nes nera grindu. Zodžiu kilo konfliktas iki teismo. Tai klausimas. Ar tos sijos ir yra perdanga ir ar turint perdanga ir neturint grindu galima montuoti pertvaras?


  Kiek dabar kainuotu Tomas2?


  Sveiki, kiek kainuotu 180m2 vieno aukšto arba vieno aukšto su mansada karkasinis namas? Pilnai įrengtas. Tiesiog ateini ir gyveni.


  Sveiki, Kokia statybos iki "raktų" kaina, pagal individualų namo projektą Gintaras? Ir kokia darbų trukmė?


  Laba diena, na prireikė ir mums jūsu patarimo. Ruošiamės padidinti sodo namuką , priestatą pastatyti. Norėtume sužinoti tokia informacija. Ar galima pradėti satybos darbus: pamatus, sienas ir taip toliau, kol įrengtumėme, o tik po to pradėti tvarkyti leidimus ( kreiptis pas architekta del namo brėžinių)? Ar pirma reikia susitvarkyti visus leidimus? Nes vieni sako, kad baudą skiria kada statinys pastatytas be leidimo, o kiti sako jog girdėjo per televizorių, kad priestatui statyti nereikia leidimo ir galima susitvarkyti dokumentus kai jau viskas pastatyta. Nebežinome, kuo tiketi ir norėtume sužinoti tikslia informacija. Būtume labai dėkingi už jūsų atsakymą. Ačiu.


  Ar galima statyti kombinuotą namą :pirmas aukštas mūrinis , o antras karkasinis? Kuo dengiami ekologiškų karkasinių namų stogai?


  Sveiki,planuoju pirkti žemės sklypą apie 12 arų. Sklypo paskirtis- žemės ūkio,o suprojektuoto statinio, kaip kaimo turizmo (projektas ir leidimas statyboms yra).Ar sudėtinga būtu pakeisti paskirtį į namų valdą, o statinio į gyvenamo namo?


  Laba diena, norejau sužinoti. Kiek kainuotu pastatyti toki namuką iki "raktu" ? http://mediniainamai.com/medinis-sodo-namas-99.html. Dėkui uz atsakymą.


  Sveiki, galvoju pastatyti sodo namelį ar bent pavėsinę is profiliuotu lentu (sienoju) ir nežinau kokio drėgnumo mediena geriau naudoti, k ad vėliau nebūtu problemu?


  Sveiki, pamačiau ''facebook'' nuotraukas ''Norvegiskas namas''. Koks šio namo bendras plotas? Kiek kambariu? Preliminari tokio namo kaina ''iki raktu''? Ačiu.


  Laba diena.Norėjau paklausti apie gan ispūdingai atrodanti projektą Tomas2. Kokia jo kvadratūra ir kokia būtu jo kaina iki raktu? Dėkoju iš anksto.


  sveiki , aš norėčiau pagaminti vaikams namelį, maždaug apie 2,0 x 1,8m. Gal galite padėti su brėžiniais? Lauksiu atsakymo.


  Reikia 40-50m2 prekybos paviljono: fasadinė pusė iš stiklo, statinys su vėdinimu ir san.mazgu. Ar turite ką pasiūlyti? Kokia kaina? Ar tvarkote dokumentus? Kokie terminai?1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32