Sveiki, norėčiau sužinoti orientacinę namo GINTARAS kainą?


  Galvoju statyti karkasinį namą, bet dar neapsisprendes dėl namo projekto. Turiu 22m3 eglės rąstu. Kokių išmatavimų dvigubo pjovimo medienos reikia karkasinio namo statybai? Jau turiu išpjautos medienos 50x150mm apie 70vnt.


  Kiek kainuotų karkasinis namas apie 70m2 pilnai įrenktas?


  Lubos buvo užpiltos spaliais, apie 10cm sluoksniu, bet praleido šilumą, ant jų sudėjau 15cm vatos PAROC, ar reikėjo prieš vatą dėti kokią nors plėvelę?


  Laba diena.Turiu savo žemės Vilnijaus rajone. Norėčiau pastatyti iki 100m2 namą. Kokių leidimu reikia ir kiek tai gali kainuoti? Apie Norvegijoj statomus namus žinau, pats ten dirbu statybose. Ačiu už atsakymą.


  Sveiki, ar įmanoma įrengti šildomas grindis ant medinės sijinės tarpaukštinės perdangos? ildomų grindų danga turi būti keraminės arba akmens masės plytelės. Kokia tokių grindų "sumuštinio" konstrukcija būtų? Ačiū.


  Sveiki, Kokia plėvelę naudoti tarp pamato ir apatinio medinio vainiko?


  Sveiki, ar karkasinio namo apatiniam vainikui (150x50mm lentos) būtinai naudoti giluminiu/vakuminiu būdu impregnuota mediena? Tarp pamato ir medienos bus klojama pamatine plėvelė, namo pastogės plačios - vienas metras, tad lietaus negaus.


  Laba diena. Nedideliame 2 aru namu valdos sklype stovi senas 80m2 pastatas. Norint pastatyti ant tu pačiu pamatų dviejų aukštų namuką ar reikėtų detalaus plano? Ačiu.


  Sveiki, norėčiau sužinoti kainos skirtumą tarp karkasinio namo ir blokeliu namo .Namas būtu vieno aukšto iki 160kv/m.Ačiu.


  Sveiki, kokius reikalavimus turi atitikti pirmas aukštas, jei norime statytį karkasinį antrą aukštą? Kokie turi būti pamatai ir sienos?


  sveiki, statau pats karkasinį namą. Iš išorės bus sukama OSB plokštė. Ar reikia prieš OSB kalti kokia nors plėvelę?


  Kiek kainuotu 150 kv.m. namas karkasinis-šiaudinis?


  Kaip skaičiuojamas šilumos kiekis palėpėse? Jei butas ribojasi su palėpe, kurios stogo šlaito įstrižainė prasideda nuo 30 cm aukščio ir baigiasi 2 metrai, palėpės plotis 2 metrai. Gaunasi lygiašonis trikampis 2x2x2.85 ilgis 5 metrai. Namo šiluma skaičiuojama dugiabučiui, pagal plotą.


  Noriu pasistatyti verandą, bet niekur nerandu pavyzdžiu. Vieno aukšto namukui.


  Sveiki, statybininkai man statė karkasinę mansardą virš garažo. Pagal sutartį sutarėm perdanga ir pertvaras, tai jie sudėjo sijas ir dabar teigia kad perdanga yra padaryta, o pertvaru negali montuoti, nes nera grindu. Zodžiu kilo konfliktas iki teismo. Tai klausimas. Ar tos sijos ir yra perdanga ir ar turint perdanga ir neturint grindu galima montuoti pertvaras?


  Kiek dabar kainuotu Tomas2?


  Sveiki, kiek kainuotu 180m2 vieno aukšto arba vieno aukšto su mansada karkasinis namas? Pilnai įrengtas. Tiesiog ateini ir gyveni.


  Sveiki, Kokia statybos iki "raktų" kaina, pagal individualų namo projektą Gintaras? Ir kokia darbų trukmė?


  Laba diena, na prireikė ir mums jūsu patarimo. Ruošiamės padidinti sodo namuką , priestatą pastatyti. Norėtume sužinoti tokia informacija. Ar galima pradėti satybos darbus: pamatus, sienas ir taip toliau, kol įrengtumėme, o tik po to pradėti tvarkyti leidimus ( kreiptis pas architekta del namo brėžinių)? Ar pirma reikia susitvarkyti visus leidimus? Nes vieni sako, kad baudą skiria kada statinys pastatytas be leidimo, o kiti sako jog girdėjo per televizorių, kad priestatui statyti nereikia leidimo ir galima susitvarkyti dokumentus kai jau viskas pastatyta. Nebežinome, kuo tiketi ir norėtume sužinoti tikslia informacija. Būtume labai dėkingi už jūsų atsakymą. Ačiu.


  Ar galima statyti kombinuotą namą :pirmas aukštas mūrinis , o antras karkasinis? Kuo dengiami ekologiškų karkasinių namų stogai?


  Sveiki,planuoju pirkti žemės sklypą apie 12 arų. Sklypo paskirtis- žemės ūkio,o suprojektuoto statinio, kaip kaimo turizmo (projektas ir leidimas statyboms yra).Ar sudėtinga būtu pakeisti paskirtį į namų valdą, o statinio į gyvenamo namo?


  Laba diena, norejau sužinoti. Kiek kainuotu pastatyti toki namuką iki "raktu" ? http://mediniainamai.com/medinis-sodo-namas-99.html. Dėkui uz atsakymą.


  Sveiki, galvoju pastatyti sodo namelį ar bent pavėsinę is profiliuotu lentu (sienoju) ir nežinau kokio drėgnumo mediena geriau naudoti, k ad vėliau nebūtu problemu?


  Sveiki, pamačiau ''facebook'' nuotraukas ''Norvegiskas namas''. Koks šio namo bendras plotas? Kiek kambariu? Preliminari tokio namo kaina ''iki raktu''? Ačiu.


  Laba diena.Norėjau paklausti apie gan ispūdingai atrodanti projektą Tomas2. Kokia jo kvadratūra ir kokia būtu jo kaina iki raktu? Dėkoju iš anksto.


  sveiki , aš norėčiau pagaminti vaikams namelį, maždaug apie 2,0 x 1,8m. Gal galite padėti su brėžiniais? Lauksiu atsakymo.


  Reikia 40-50m2 prekybos paviljono: fasadinė pusė iš stiklo, statinys su vėdinimu ir san.mazgu. Ar turite ką pasiūlyti? Kokia kaina? Ar tvarkote dokumentus? Kokie terminai?


  Planuoju vieno aukšto karkasinio namo projekto parengimą ir statyba Kauno mieste arba rajone. Ar bus galimybė įsigijus sklypą ir parengus projektą, taip pat gavus leidimus statybai kreiptis, dėl pamatų ir kitų namo konstrukcijų įrengimo klausimais?


  Ar būtina naudoti medžio drožliu plokštes namo išorei , ar galima naudoti 18mm fanerą? Ar karkasui tvirtinti naudojamos vinys ar medvarščiai? Ačiu.


  Ar galima ant medinio karkaso išorinės sienos iš vidinės pusės prisukti du sluoksnius gipso kartono plokštės, vietoj OSB?


  Labas vakaras, noriu paklausti, kiek kainuotu nedidelis namukas nuo 50 iki 100m2 bendro ploto? Namas vieno aukšto, du nedideli kambariukai vaikams, miegamasis, svetainė bendra su virtuve, vonia su WC. Dėkinga už atsakymą.


  Sveiki, kokia naudoti antikondensacinę plevėlę stogui? Stogo danga Eternit baltijos banga. Stogas nebus šiltinamas.


  Sveiki, tarp pirmo ir mansardos aukšto sudėti balkiai 10x18cm., tarp kuriu atstumai apie 65 cm. Ar reikia sukalti juodlubes iš 2,5 cm storio lentų dėl lubu "surišimo" , kad jos ne taip judėtų ir linktų, prieš sukant lubų profilius, prie kuriu bus tvirtinamos GKP? Ar sukalti iš viršaus juodgrindes iš tų pačių 2,5 cm storio lentų, o profilius luboms tvirtinti tiesiai prie balkių? Mansardos patalpa bus gyvenama patalpa. Ačiu už atsakymą.


  Sveiki, tarp pirmo ir mansardos aukštų sumontuotos medinės perdangos sijos. Atstumas tarp sijų 63 cm. Noriu paklausti. Ar dėl lubu tvirtumo būtina montuoti dviejų lygiu profilių sistema, pagal KNAUF sistemą ar pakanka vieno lygio profilių sistemos? Dėkoju už atsakymą


  Labas, kokia būtų namo, pagal projektą Neptūnas4 ( http://www.projektoabc.lt/projects/detail.php?ID=1736 ) kaina su "daline apdaila" ir iki "raktu".


  Kiek kainuotų namo statyba, pagal projektą Giedrius nuo pamatų iki "raktų"?


  Kokia namo statybos kaina, pagal projektą Gintaras iki "raktu". ildymas elektra ir židiniu.Ačiu


  Laba diena, esu girdėjes apie lengvatas statant namą iki 80kv/m., bet niekur nerandu informacijos. Gal galėtumėte man patarti, kur galėčiau surasti? Mano planuose statytis nedidelį namelį. Dėkoju.


  Sveiki, Karkasinio namo perdangos medinės sijos uzdengtos OSB plokšte. Koks grindų (danga plytelės) mazgas būtų WC ir vonios patalpose?


  Labas, kiek reikia medienos karkasui? Statant namą , pagal projektą Giedrius.


  Laba diena, www.jp.namai.lt radau namu projektus tai LUKAS2 137.8 kv/m, NERINGA 137 kv/m, KAMPAS 146.7 kv/m - labai norėčiau sužinoti ju kainas iki "raktu". Ar į kaina įtraukta bus vandentiekis, nuotekos, šildymas, elektros ir vėdinimas? Ar bankas suteikia paskolas karkasiniui namui?


  Ar galima vietoj liejamo rostverko naudoti trijų metrų sąramas sumontuojant ant poliu? Ačiū.


  Turiu rąsinį namą, pastatyta iš 20cm pušies rąstų (pirmas aukštas-70 m2 ir mansarda - 40 m2 ploto). Mansardos išorės sienų konstrukcija- karkasas, gegnes 20 cmx5 cm. Stogas betoniniu cerpiu. Koks akmens vatos storis turėtu būti: 1) stogo konstrukcijai ; 2) karkasinės išorės sienos; 3) rąstiniu sienu . ildymas-malkomis Ačiu.


  Laba diena, Vilniaus rajajone, kaime noriu pastatyti karkasinį namą vietoje ūkinio pastato, kurio užstatymo plotas 90kv. m. Ar galima statyti tokio ploto namą ar reikia tilpti į 80kv.m. , kad nereikėtų statybos leidimo? Namu valdoje jau yra gyvenamasis namas. Jei statyti ant tu pačiu pamatu ar reikia statybos leidimo, o gal įmanoma pastačius namą palikti ji kaip ūkio paskirties ir gyventi? Ačiu.


  Sveiki , jei sodo sklype statomas 80m2 namukas be leidimo statybai (IIgrupės nesudėtingas statinys). Koks plotas yra skaičiuojamas išorės perimetro ar bendras plotas vidaus, pagal projektą? Pastatas vieno aukšto. Ačiu.


  Kiek kainuoja karkasinis namas su pilna apdaila, kad galėtume jame gyventi.


  labas, gyvenu dvieju aukštu name su palėpe, kuriame yra šesi butai. Aš gyvenu antrame aukšte ir noriu įsirengt palepėje kambari. Ar reikalingas projektas? Ačiu.


  Sveiki, domina dviejų aukštų karkasinis namas 250m2 su keturšlaičiu čerpių stogu. Lauko apdaila: struktūrinis tinkas +klinkeris. Klausimai: 1. Kiek karkasinio namo kaina iki "rakto" ir kiek su "daline apdaila"? 2. Kiek kainuotu projektas su architektūrine ir konstrukcine dalimis su pririšimu prie sklypo? 3. Kokio tipo sienu sumuštinį naudojate? 4. Kokia perdanga siūlytumėt, kad apsisaugot nuo garsu vaikštant antrame aukšte?


  sveiki, norėčiau sužinoti, kiek kainuotų karkasinis garažas 6x3m.?1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32