Planuoju vieno aukšto karkasinio namo projekto parengimą ir statyba Kauno mieste arba rajone. Ar bus galimybė įsigijus sklypą ir parengus projektą, taip pat gavus leidimus statybai kreiptis, dėl pamatų ir kitų namo konstrukcijų įrengimo klausimais?


  Ar būtina naudoti medžio drožliu plokštes namo išorei , ar galima naudoti 18mm fanerą? Ar karkasui tvirtinti naudojamos vinys ar medvarščiai? Ačiu.


  Ar galima ant medinio karkaso išorinės sienos iš vidinės pusės prisukti du sluoksnius gipso kartono plokštės, vietoj OSB?


  Labas vakaras, noriu paklausti, kiek kainuotu nedidelis namukas nuo 50 iki 100m2 bendro ploto? Namas vieno aukšto, du nedideli kambariukai vaikams, miegamasis, svetainė bendra su virtuve, vonia su WC. Dėkinga už atsakymą.


  Sveiki, kokia naudoti antikondensacinę plevėlę stogui? Stogo danga Eternit baltijos banga. Stogas nebus šiltinamas.


  Sveiki, tarp pirmo ir mansardos aukšto sudėti balkiai 10x18cm., tarp kuriu atstumai apie 65 cm. Ar reikia sukalti juodlubes iš 2,5 cm storio lentų dėl lubu "surišimo" , kad jos ne taip judėtų ir linktų, prieš sukant lubų profilius, prie kuriu bus tvirtinamos GKP? Ar sukalti iš viršaus juodgrindes iš tų pačių 2,5 cm storio lentų, o profilius luboms tvirtinti tiesiai prie balkių? Mansardos patalpa bus gyvenama patalpa. Ačiu už atsakymą.


  Sveiki, tarp pirmo ir mansardos aukštų sumontuotos medinės perdangos sijos. Atstumas tarp sijų 63 cm. Noriu paklausti. Ar dėl lubu tvirtumo būtina montuoti dviejų lygiu profilių sistema, pagal KNAUF sistemą ar pakanka vieno lygio profilių sistemos? Dėkoju už atsakymą


  Labas, kokia būtų namo, pagal projektą Neptūnas4 ( http://www.projektoabc.lt/projects/detail.php?ID=1736 ) kaina su "daline apdaila" ir iki "raktu".


  Kiek kainuotų namo statyba, pagal projektą Giedrius nuo pamatų iki "raktų"?


  Kokia namo statybos kaina, pagal projektą Gintaras iki "raktu". ildymas elektra ir židiniu.Ačiu


  Laba diena, esu girdėjes apie lengvatas statant namą iki 80kv/m., bet niekur nerandu informacijos. Gal galėtumėte man patarti, kur galėčiau surasti? Mano planuose statytis nedidelį namelį. Dėkoju.


  Sveiki, Karkasinio namo perdangos medinės sijos uzdengtos OSB plokšte. Koks grindų (danga plytelės) mazgas būtų WC ir vonios patalpose?


  Labas, kiek reikia medienos karkasui? Statant namą , pagal projektą Giedrius.


  Laba diena, www.jp.namai.lt radau namu projektus tai LUKAS2 137.8 kv/m, NERINGA 137 kv/m, KAMPAS 146.7 kv/m - labai norėčiau sužinoti ju kainas iki "raktu". Ar į kaina įtraukta bus vandentiekis, nuotekos, šildymas, elektros ir vėdinimas? Ar bankas suteikia paskolas karkasiniui namui?


  Ar galima vietoj liejamo rostverko naudoti trijų metrų sąramas sumontuojant ant poliu? Ačiū.


  Turiu rąsinį namą, pastatyta iš 20cm pušies rąstų (pirmas aukštas-70 m2 ir mansarda - 40 m2 ploto). Mansardos išorės sienų konstrukcija- karkasas, gegnes 20 cmx5 cm. Stogas betoniniu cerpiu. Koks akmens vatos storis turėtu būti: 1) stogo konstrukcijai ; 2) karkasinės išorės sienos; 3) rąstiniu sienu . ildymas-malkomis Ačiu.


  Laba diena, Vilniaus rajajone, kaime noriu pastatyti karkasinį namą vietoje ūkinio pastato, kurio užstatymo plotas 90kv. m. Ar galima statyti tokio ploto namą ar reikia tilpti į 80kv.m. , kad nereikėtų statybos leidimo? Namu valdoje jau yra gyvenamasis namas. Jei statyti ant tu pačiu pamatu ar reikia statybos leidimo, o gal įmanoma pastačius namą palikti ji kaip ūkio paskirties ir gyventi? Ačiu.


  Sveiki , jei sodo sklype statomas 80m2 namukas be leidimo statybai (IIgrupės nesudėtingas statinys). Koks plotas yra skaičiuojamas išorės perimetro ar bendras plotas vidaus, pagal projektą? Pastatas vieno aukšto. Ačiu.


  Kiek kainuoja karkasinis namas su pilna apdaila, kad galėtume jame gyventi.


  labas, gyvenu dvieju aukštu name su palėpe, kuriame yra šesi butai. Aš gyvenu antrame aukšte ir noriu įsirengt palepėje kambari. Ar reikalingas projektas? Ačiu.


  Sveiki, domina dviejų aukštų karkasinis namas 250m2 su keturšlaičiu čerpių stogu. Lauko apdaila: struktūrinis tinkas +klinkeris. Klausimai: 1. Kiek karkasinio namo kaina iki "rakto" ir kiek su "daline apdaila"? 2. Kiek kainuotu projektas su architektūrine ir konstrukcine dalimis su pririšimu prie sklypo? 3. Kokio tipo sienu sumuštinį naudojate? 4. Kokia perdanga siūlytumėt, kad apsisaugot nuo garsu vaikštant antrame aukšte?


  sveiki, norėčiau sužinoti, kiek kainuotų karkasinis garažas 6x3m.?


  Sveiki, Darau diplominį darbą ir ieškau medžiagos apie čerpinius stogus. Labiausia domina, kaip tokį stogą apšiltinti. Kaip atrodo toks mazgas. Pas mane tarpas tarp sijų 3 m ir man nėra aišku, kaip 'prikabinti' šilumos, bei vėjo izoliacija. Gal turit, kokių brėžinių pavizdžių. Būčiau labai dėkingas, jei suteiktumėt informacijos. Dėkui, arūnas


  Sveiki, norėčiau sužinoti šio projektuko http://www.namuplanai.lt/tauras_kulikauskas/ARTO/ namo kainą iki "raktų" ir su "daline apdaila". Ačiu.


  Kokio storio akmens vatos optimaliai užtenka garso ir šilumos izoliacijai, tarp medinių perdangos sijų (pirmo ir antro aukšto)? Ir ar tinkama Rockwool Rockmin 37 10 cm vata? Ačiu už atsakymą.


  Turiu sode pastatytą medinį apšiltintą namą ( nuojos statybos, dvigubos sienos-medinės su vata tarpe) ,yra padarytas kaminas per du aukštus, bet neturiu židinio. Namo plotas 80 kv.m.. Kokį židinį galima įrengti, kad šildytų abu aukštus ir kiek kainuotų? Ar atliekate darbus iauliuose? Kiek kainuotų su darbais "nuo...iki" židinio įrengimas?


  Sveiki. Sodo sklype esu pastates mūrinį namuką "Nora" JP projektas. Dabar noriu pristatyti prie namuko garažą. Garažo plotas ~5mx7m(35 m2).Reikia paruošti projektą ir parinkti medžiagas. Aš linkes prie karkasinio garažo statybos. Noriu paklausti ar būtinai reikes pamatu ir grindinio, nes visas plotas yra isklotas trinkelemis 6x20x10.Gal galima tiesiog statyti ant trikelių viršaus? Garažas nebus apšildomas. Kiek kainuotu projektavimo ir statybos darbai? Namas Vilniuje.


  Sveiki, kokia statybos namo kaina , pagal projektą Gintaras?


  Laba diena, kiek laiko trunka pirties, pagal ptojektą Lėvuo statyba iki "rakto" ? Kiek kainuotu karkasinis variantas? Ačiu


  Ar per žiema galima pastatyti ir įrengti karkasinę pirtelę?


  Laba diena, labai susidomėjau projektu Giedrius. Gal galite pasakyti, kiek kainuotu šio namo pastatymas? Gal turit vidaus patalpų planą, kaip jis atrodo? Ačiu.


  Sveiki, noriu remontuoti puse medinio gyvenamojo namo120 kv.m. Namas su mansarda. Pastatytas iš 10-12 cm.storio rąstu. Kuom turečiau ji apšiltinti, kad jis būtu tinkamas gyventi? Kiek tai kainuotu vienas kvadratinis metras? Ačiu.


  Sveiki, labai susidomėjau karkasiniu namu statyba, technologija ir kainomis. Gal galima būtu sužinoti, kiek apytiksliai kainuotu pastatyti šį namą ïki "raktu" http://www.jpnamai.lt/projektas/164? Ačiu.


  Sveiki,kiek kainuotu pas Jus sis karkasinis namukas "Alina" su pilna isores ir daline vidaus apdaila http://www.namuplanai.lt/INT_projektai/Alina


  Laba diena, mane domina individualus namas KRISTINA. Aš norėčiau sužinoti jo kainą be sklypo ir su čerpių stogu.


  sveiki, kiek reikėtu medienos 4x4m. sodo nameliui arba kaip pačiam apskaičiuoti reikalingos medienos kieki? Dėkui.


  Sveiki,sakykit prasau koks skirtumas tarp osb ir mdp.Kuri labiau tinkanti grindim. 2 aukstas,namas rastinis; balkiai-juodgrindes-plevele-vata-juodgrindes-taseliai 5*5,tarp taseliu 40 cm aciu.


  Kiek kainuotu karkasinis namas iki raktu.(jungtiniu pajegu namai "Jonas 2"


  su kuom kurenti pigiai ir gerai 400m2,koks turetu buti pecius


  kiek kainuotu vieno auksto prietato pastatymas 2 ant 4


  Laba diena, dar noreciau paklausti kiek preliminariai skiriasi skydinio ir karkasinio namo (2 aukstai, slaitinis stogas, benras plotas - 150 kv.m) gamybos kaina (%)? Taipogi, koks preliminarus statybos kainos skirtumas skydinio / karkasinio? Dekui


  Sveiki, planuoju statyti karkasini nama ir duomiuosi plokstuminiais pamatais. Tad man idomu koks montuojamas grindinis sildymas, ir kokia pamatu irengimo kaina. Namas karkasinis vieno auksto su mansarda, 11x8


  Sveiki.Norecia pasiteirauti kiek kainuotu mediniam namukui pastatyti istiklinta ir apsiltinta veranda 30kv/m.


  Laba diena, renovuotame monolitiniame (16 a.) name įstiklinus balkonus norime juos apšiltinti. Gal galėtumėte patarti nuo ko pradėti, kokių medžiagų reikėtų, kokia darbų seka. Ačiū.


  noreciau suzinoti kiek kainuotu "sodas 1 "projektas, ir ar tiktu jis pagal dydi sodui- 15x40m.


  Kiek kainuotu pastatyti karkasine pirti 30m2 su mano medziagomis ?


  sveiki kur galeciau rasti medinio karkaso montavimo brezinius.aciu


  kiek kainuotu pastatyti murini priestatą,5/6m dviejų aukštų. įskaičius projekto ir leidimo kaina.su pilnu įrengimu.


  Sveiki,Noriu paklausti.Ar statote "Stavlaft" tipo namus?Jeigu statote,tai kaip skaičiuojate kainą?Ar už sienos kv/m,ar už grindų kv/m?Dėkui


  Sveiki, kiek kainuotu uzsisakyti karkasinio namo (2 aukstai, slaitinis stogas, benras plotas - 150 kv.m) pilna projekta? Dekui1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32