Sveiki,noriu paklausti kiek kainuotu pastatyti vieno aukšto karkasinį namą su pilna apdaila. Bendras namo plotas 97kv.m.,dvišlaitis stogas, lauko apdaila medinės dailylentės, langai plastikiniai, medžiagos jūsu. Ačiu


  Ar reikia palikti tarpelius tarp OSB3 plokščių,apkalant sienas.


  Kokia plėvelę reikia naudoti garo izoliacijai.


  Laba diena. Norėčiau sužinoti ar galima apšiltinti gyvenamu patalpu dvišlaičio stoga taip:gegnės 50x150mm jau apšildintos Rockvool 150mm su folija +garo plėvele. Dar norėčiau prideti 5cm apšiltinimo medžiagos paroc +garo plėvelė+oro tarpas 2,5 cm lentos +gipso kartonas. ačiu. ARUNAS.


  Sveiki, norėčiau paklausti. Statau karkasinį namą: iš lauko apkaliau 6mm OSB plokštę , o ant jos vėjo plėvelę TYVEK ar nepadariau klaidos?


  Kaip geriausia susieti pamatą su akmeniu , jei namas visas statomas ant uoleto ir nelygaus , o kai kur ir statoko paviršiaus ir koki priedą reikia naudoti pamatam žiema?


  pas jus skaičiau jog vidutinio namo statyba apie 150kv. trunka apie 3 mėnesius, o tai kiek žmonių dirba prie to namo statybos arba keliu žmonių brigada , tai pastato nuo iki?


  Sveiki. Statausi karkasinį namą, daug medžiagos perskaičiau ir vienoje vietoje randu neatitikimą tiek jūsų atsakymuose į klausimus tiek apžvelgdamas skirtingus informacijos šaltinius. Tai karkaso apkalimas iš išorės. Aš apkaliau karkasą 15x5 iš išorės OSB plokšte, kuri manau turi atlikti ir stabilizuojančią funkciją ir prieš vėjinę ( toliau eis oro tarpas ir apdaila-plastikinės dailylentės). Tačiau dabar pradėjau galvoti, kad labai suklydau. OSB plokštės tarpus ketinau užtepti silikonu, izoliuoti. Tačiau kaip paaiškėjo OSB plokštė nepraleidžia drėgmės (kas kenkia vatai esančiai karkase) ir vienas architektas man rekomenduoja atvirkščiai prigręžioti plokštėje skylių, tačiau tada prarandama priešvėjinė apsauga. Nelabai numanau kaip man toliau pasielgti.


  Sveiki, Mes planuojam satatyti karkasinį pasyvų namą su mansarda 130-160kv.m. Mes turime savo miško ir dabar jau gautas leidimas praretinti, t.y. turėsim savo medienos. Kiek ir kokios medienos reikėtu ir ar apsimoka tai daryti? Ar gamintojai noriai sutiktu panaudoti užsakovo mediena ir kiek, tai atpigintu namo statyba. Gal galite orientaciniai pasakyti, koks kainu skirtumas gautusi, jeigu naudotu mūsu mediena namo statybai? Nama statytume Vilniuje, o miškas Kazlu Rudoje. Iš anksto dėkoju!


  Sveiki nutarėm statyti karkasinį namą ir apšiltinti eko vata . Koks reikalingas minimalus vatos storis ir ar tokiame name užteks, kad vetiliuojama bus natūraliai , o ne priverstinai?


  Sveiki, domina šlaitinio stogo konstruktyvinis medinės dalies projektas. Domina šio darbo laikas bei kaina. Dėkoju už atsakymą.


  Kiek kainuotu apie 130-140kv.m. 1 aukšto su mansarda paprastos konstrukcijos pavyvus karkasinis namas su daline apdaina?


  Statome namelį - pirtį ant gręžtinių pamatų, grindys išbetonuotos. Karkasinio pastato dydis 45m2. Ar reikia leidimo statybai? Ar reikalingas projektas?


  Sveiki. Noriu paklausti,kaip karkasinio namo viduje ,ant karkaso, pritaisyti garo izoliacija? Jei ji turi būti sandari ir nepažeista tai jos prikalti ar prisukti negaliu. Norėčiau gauti iš jūsų patarimą , kaip tai padaryti ir kaip tarpusavyje sujungti garo izoliacija (plėvelę). Dėkoju ....


  Sveiki,dar kartą. Ruošiuosiu dėti garo izoliacija taip kaip jūs rekomenduojate: tarp pagrindinio karkaso izoliacinio sluoksnio ir papildomo 5 cm karkasiuko. Mano giminaitis statybininkas , netyčia užėjęs, man patarė kitaip padaryti: dėti garo izoliaciją ant papildomo 5cm storio karkasiuko, nes kitaip susidarys rasos taškas ir tas 5 cm vatos sluoksnis sudrėgs. Tai dabar pasimečiau, nes žmogus daug metų dirbą tą darbą( jis ne inžinierius ,tik aukštos klasifikacijos statybininkas). Patarkite ,kaip turi būti iš tikrųjų . Dėkoju


  Sveiki , statau vieno aukšto karkasinį namą. Kaip apšildomos lulos, kokio storio užtenka ir kur tvirtinama garo plėvelė ?Ačiu


  Sveiki, gal galėtumėt patart. Kokie reikalingi dokumentai įsirengiant mansardoje du kambarius? Namas yra nuosavas , esantis kaime.Ačiu už atsakymą.


  Laba diena, Planuoju statyti karkasinį namą "kompaktiškas keturslaitis" Domina statymas iki "raktų" arba su daline apdaila. Namas Vilniaus rajone. Gal galėtumete pateikti pilno su pavėsine automobiliui ir terasa apytikslę namo kainą. Iki sklypo bus elektra ir vandens gręžinys. Nuoroda i projektą : http://www.namuplanai.lt/UAB_EGL_studija/KOMPAKTISKASIS_KETURSLAITIS


  Sveiki, kiek reikia medienos karkasiniam pasyviam namui. Jei namas dviejų aukštų 50kv.m ir su mansarda?


  Kokia tecnologija klijuojant kermines grindų plyteles ant OSB plokstės karkasiniame name?


  Jeigu grindų plokštė cetris. Galima klijuot ant jos plyteles?


  Sveiki, planuoju statyti karkasinį namą. iuo metu rengiama architektūrinė dalis. Ieškau konstruktoriaus, kuris atliktų konstrukcinę projekto dalį. Kokia Jūsų kaina? Namas vieno aukšto, 180 kv.m. Pagarbiai, Vytautas Danyla


  Sveiki. Norėjau paklausti, kiek kainuotų sodo namelio rekonstrukcija, t.y. statant ant esančio plytinio pirmo aukšto naują karkasinį antrą aukštą, dedant perdangą, taip pat pirmo a. grindis, stogo dangą, langus bei pats projekto įteisinimas, siekiant išlaikyti 80 kv.m. namo plotą. Ar įmanoma esant vienafazei elektrai (2,6 kw) pastoviai gyventi tokiame name. Ačiū


  Namo 2-as aukštas karkasinis: lentelė, difuzinė plėvelė, skersinis grebėstavimas tašelis 45mm, laikantis karkasas 145mm, iš vidaus noriu tvirtinti OSB ir GKB. Ar galima garo izoliacijai naudoti alupopierių vietoj 200mkr plėvelės (nes neišeina garo izoliacijos įrengti 1/3 santykiu)? Girdėjau atvejų, kad priglaudus iš vidaus plėvelę prie GKB kartais apatinėse dalyse susidaro drėgmės nutekėjimas iš vidaus esan nepakankamai vetiliacijai. Kokiomis vinimis tvirtinti OSB prie karkaso.Ačiū


  Labas, ketinu pirkti sode sklypą: vanduo šulinio, elektra prie stulpo, nuotekos i žemę įkasta talpykla. Kiek kainuotu karkasinio namuko apie 40kv. statyba iki "raktu" skirtas gyventi žiema ir per kiek laiko pastatytumėte.Iš ankso dėkoju.


  sveiki, norėčiau sužinoti:Ar reikia dėti garo plėvelę iš vidinės sienos pusės+GKPI plokštę? Jeigu:1) sodo namelis pastatytas iš 350mm storio lentų.2) iš lauko pusės apšildintas750mm Paroc vata.3) apkaltas OSB 8mm plokšte. 4) oro tarpas 25mm. 5) apkaltas medinėmis dailylentėmis.


  Sveiki, mane sudomino jūsų siūlomas namo projektas Gintaras. Būtų įdomu sužinoti jo galutinę kainą. Ačiū


  noriu paklausti:yra svirnas, taip vadinamas senoviškai, jeigu suremontavus ir padarius gyvenamas patalpas, kokiu leidimu ar projektu reikėtu?Ačiu.


  Sveiki, situacija tokia: turiu sodo sklypa su nameliu, kadastro byloje prie namelio yra nubrėžta terasa kuri neturi matmenu. Ar norėdamas terasą įsistiklinti, apšiltinti ir gal net pritaikyti ja tinkama gyventi žiemos salygomis(prijungti prie gyvenamu patalpu). Kokių reikia leidimų, jei taip tai kokiu, beje terasa randasi 2m. nuo kaimyninio sklypo, sodo namo baigtumas 100proc?


  Kiek man kainuotų niekur nebėgiojant pasistatyti pagalbines patalpas 60 kv. m. su visais "dėdžiu" parašais?


  Laba diena.Gyvenu sename karkasiniame name.Reikėtų šiek tiek pakelti ir pakeisti grindis. Apačioje yra nedidelis keletą kvadratų rūsys.Senos grindys yra sudarytos iš lentų ir gofruoto kardono, tačiau viskas yra nelygu.Norėčiau ant senų grindų dėti lages, kuriomis išlyginčiau grindis.Norėčiau paklausti ar dėti kokia nors plėvele,nes tarp lagių tarpų dėsiu vata (beje kokia pasiūlytumėte) .Ant viršaus OSB plokštės.Dėkui


  Laba diena, gal galėtumėte pateikti šio namuko apytikslę kainą , be vidines apdailos ? http://www.namuplanai.lt/Lina_Guzauskaite/ISL_6 aciu uz atsakyma .


  Laba diena Norėjau paklausti, kokiomis medžiagomis būtų geriausia apšildyti medinį namą su mūriniu priestatu senos statybos ?


  Sveiki. Kiek kainuotu šio namo statyba iki "rakto"? Ačiu. http://prodom.sk/?p=projekty&project=86


  Reikalingas pigiausias karkasinis arba koks nors kitas namas apie 80m2


  Sveiki, aš norėčiau pasistatyti keletą karkasinių 15m2 namuku, be vidinių pertvarų ir vienšlaičiu stogu-vasarojimui. Girdėjau, kad jiems nereikia projekto, tik leidimo. Viską statyčiausi savo jėgomis. Turiu nuosavo miško, tai medienos pirkti nereikės. Kokia kaina būtų tokio namuko?


  Laba diena, sudomino 88.1 m2 ploto projektas "Gintaras". Gal galima butų gauti tikslesnę informaciją apie šio projekto patalpų plotus, nes nesuprantam ar į 88,1 m2 plotą patenka stoginė ir terasa ar ne? Ačiū už atsakymą.


  Laba diena,yra tokia situatcija:mano sodas yra 636m2, už sklypo eina kelio sanitarinė zona, iki kelio krašto nuo mano slypo ribos yra 20 metrų ir mano sklypo plotas 24m. ant 27m. , kelio sanitarine zona 50metru ir visas sodas kaip ir sanitarinė zona. Soduose, kiek girdėjau galima statyti iki 80m2 be ledimo. Ar būtų galima statyti karkasinį namuką 80m2 ? Ar niekas nenugriaus?Labai ačiu.


  Laba diena. Planuojame statytis karkasinį namą apie 150 kvadratų. Neturime projekto, nei specifikacijos (noretume pasyvaus). Turime proga išsipjauti medienos. Kokiu išmatavimų mediena rekomenduotumėt pjauti ir procentaliai kiek-kokios ? Ačiu.


  Laba diena, noriu statyti skydinį-karkasinį namuką 70-80 kv. m. Kiek kainuotų jo pastatymas nuo pamatų iki vidaus apdailos? Labai dėkui


  Sveiki. Turiu 16 a. sklypą Lentvario mieste. Architektas projektuoja man namą su visais leidimais. Projekto pabaigta planuojama maždauk balandžio men. Planuoju statytis karkasinį namą apie 140 kv. m. , namas būtų su vienšlaitčiu stogu, be jokiu balkonu (tiesiog dezute), 2 aukštas: 3 kambariai , tualetas , vonia. 1 aukštas: virtuvė , svetainė( židinys) ir pagalbinės patalpos. Klausimas būtu toks. Kokia būtu maždauk tokio namo kaina iki "rakto" ir kiek su daline apdaila?Ačiu.


  sveiki , žadu prie namo pastatyti karkasinės konstrukcijos priestatą. Noriu paklausti. Kokio storio vatą reiktų dėti i sienas ir lubas? Garo plėvelė dedasi iš lauko ar vidaus pusės?


  Už kokią kainą jūsu firma gali surinkt man namą, be vidaus apdailos ir pamato? Namas 9m. ant 11m. ir 1.5 auksto. Pamatas jau yra. Reikia sumontuot sienų karkasą ir apkalti iš vidaus OSB , apšiltinti, iš išorės apkalti maumedžio dailylentę, įrengt stogą (stogas dvišlaitis): gegnės, difuzinė plėvelė, grebėstai, OSB plokštė, bituminė čerpelė. Visos medžiagos yra. Su malonumu lauksiu jūsu atsakimo.


  Sveiki, ketinu statyti karkasinį namą, kaip izoliuojančią medžiagą naudosiu poliuretano plokštes, 2x80mm, viso 160mm storio izoliacija. Klausimas kaip tas plokštes sumontuoti tarp balkių kad per siūles nesigautų šalčio tiltelių? Taip pat aktualus klausimas kaip apšiltinti pamatą? Juk karkasinė siena neišsikiša, o į išorę išsikišusio pamato daryti nesinori? Ačių.


  Laba diena. Noriu paklausti. Ar, kai užsuki/apkali OSB plokštę iš vidaus reikia sukti ir gipsą tiesiai ant plokštės? Ar nebūtų geriau GKP atitraukti tvirtinant per metalo karkasą? Gal tada netaip vaikščiotu ir išvengtumėme sienu trūkinėjimu. Kaip geriau? Dėkui .


  Labas.Kaip nutinkuoti MDP viduje , kad neatšoktu ir kaip paruošti MDP sienas tapetavimui? Ačiu


  Sveiki, kiek kainuotu iki "raktų" pastatyti Sodo nama 1 , pagal Jūsų pateikta aprašymą? Būtų statoma sodo sklype, kuriame nėra jokiu komunikaciju, išskyrus elektra. ildymas: būtu krosnis + rekuperatorius, vanduo ir kanalizacija vietiniai, šiltas vanduo- elektrinis boileris. Epizodiškai gyventu 2-3 žmonės. Ačiu. Tomas


  Laba diena. Bandziau skaičiuoti, bet sekėsi sunkiai. Todėl prašau jūsų pagalbos. Ar galėtumėte pasakyti kiek kainuotu vieno aukšto iki 100 kv. m. namas nuo projekto iki visiškai pilnos apdailos: langais, durimis, grindimis, stogu, elektra, šildymu ir t.t -paprastai pasakius, kad tereiktu musipirkti baldus ir gyventi? Prašau pasiūlyti paprasta ir pigų variantą.


  Laba diena, norėjau sužinoti kaip reikia tinkamai apšiltinti medinio namo siena iš vidaus? Dėkoju.


  Sveiki, Domiuosi karkasiniais namais. Turiu sodo sklypą už Kauno 8a. Būtų įdomu gauti atsakymus į kelis klausimukus: 1. Kiek apytiksliai galėtų kainuoti nesudėtigos konstrukcijos 130 m2 (išorė) dviejų aukštų namas su dviejų mašinu pavėsine (30m2 spėju) , bei terasa prie namo 12-14 m2, pradžiai su daline apdaila? 2. Kiek galėtų apytiksliai kainuoti toks projektas (papraščiausia konstrukcija), bei statybos leidimų gavimas? Kiek tai šiais laikais užtrunka laiko ? 3. Paprotinkite: dalį namo noriu išklijuoti klinkerio plytelėmis , o kita standartiškai medžio dailylentėmis. Vėjo izoliacijai naudočiau OSB. Kaip klijuojasi klinkerio plyteles ant OSB? Jei tiesiai su kažkokiais klijais, tai gaunasi storio skirtumas, nes dailylentei reikia oro tarpo 2-3 cm? 4. Kadangi sode nėra dujų , tai būtų kietu kurų (malkos) šildymas. Įrengiant ir židinį reikalingas dar vienas kaminas ar taip ? 5. Ar teisingai nujaučiu, kad šiltų langų (plastikinių) kvadratinis metras kainuos brangiau nei pilnai įengta siena? Klausiu tam , kad svarstau kiek sau leisti didesniu langu name. 6. Ar galima kaip nors sulyginti kainas - atsisakius šildymo įrengimo ( kieto kuro katilo, grindinio šildymo, antro aukšto radiatorių) ir pasirinkti pasyvų namą (vos mažesnį be didelės katilinės) ir pasilikti tik su židiniu ir elektra? Ar tokiu atveju katilines vieta užims rekuperacinė sistema ? Labai bučiau dekingas už komentarus Vitalijus Varzovas1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32