Sveiki, domina šio namo statybos kaina su "daline apdaila" ? - (Individualus namas BUKAS)


  Sveiki, domina namo statyba pagal projektą GIEDRIUS 2. Norėčiau sužinoti kaina, truputi pakeitus namo išplanavimą, kai ką "išmetus". Pirmas aukštas būtų tik tambūras, holas, katilinė, svetainė 44m2, virtuvė 20m2, WC, malkinė 10m2, stoginė automobiliui per pus mažesnė, tik vienam automobiliui, terasa 15m2 Antras aukštas būtų tik trys kambariai po 18m2 , holas 25m2, vonia ( kitų patalpų, kurių kvadratūros nepakeičiau liktų tokie pat kaip projekte) Laukiu Jūsų atsakymo. Ačiū. - (Projektas GIEDRIUS 2)


  Laba diena, Domintu namo statyba Vokietijoje. Kokia butu namo statybos kaina. 100-150 kvadratu namukas galėtu būti ir vieno aukšto. Iki malonaus - (Individualus namas VOKIŠKAS 1)


  Sveiki, kokia būtu statybos namo kaina su pamatais, santechnika, elektra , vidus su "daline apdaila" .Ačiū - (Projektas GIEDRIUS 2010)


  Sveiki, mane domina projekto Saulius statybos kaina iki su "daline apdaila" ir kaina iki *rakto*. Ačiū - (Projektas Saulius 2014)


  Sveiki, įdomu būtu sužinoti projekto Gediminas 2015 kainą statybos " su daline apdaila" . Ačiū. - (Projektas GEDIMINAS A+)


  laba diena norėjau paklaust: ar turite namu projektu 5 asmenu šeimai iki 200 kvadratu? Ačiū. - (Projektas BELLA)


  Laba diena, domina namo Norvegiškas 1 statybos kaina? - (Projektas DAIVA 2014)


  Kokia kaina būtu mobilios patalpos 30 kvadratu su viena siena stikline. - (Projektas Prekybos/Ofiso patalpos)


  Sveiki, o jūs pagal Gedimino projektą pastatytumėt Norvegijoje ? Kokia kaina būtų Iki "raktų", gyventi būtu galima? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, kokia būtu namo Gediminas statybos kaina Airijoje "su daline" vidaus apdaila? ir kokia būtu pilna kaina " iki raktu"?Per kiek laiko pastatote?Ačiū, lauksiu atsakymo. - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, Kokia kaina statybos pagal projektą Vokiskas 1 "iki raktu". Ačiū. - (Individualus namas VOKIŠKAS 1)


  Sveiki.Planuojame Spalio 17-22d. buti Lietuvoje.Noretume "gyvai" pasikonsultuoti del projekto(karkasiniam namukui 80kv/m).Kur galetume kreiptis?Dekoju,Audrius.


  Laba diena, Projektas PASISTATYK PATS KNE 80. Kiek kainuotu šio namo komplektas su atvežimu? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Laba Diena, Domina informacija apie individualu namo projektą ''Kristina'' . Norėčiau sužinoti kokia namo statybos kaina būtu Druskininkuose , taip pat norėčiau pamatyti išsamu namo vidaus projektą . Ačiū Jums labai, Pagarbiai Eglė ir Tomas . - (Individualus namas KRISTINA)


  Sveiki, mane domina projekto Gintaro statybos kaina. Ar jam reikalingas statybos leidimas? Koks užstatymo plotas? Per kiek laiko pastatomas? - (Individualus namas GINTARAS )


  Sveiki, Norėjau pasiteirauti, kokia karkasiniu namu statybos kaina už m2 ? Pilna statyba ir tarkim, jei yra mūsų pamatai jau, nes turim žemes, o ant jos stovi senas namas, kurio pamatai dar yra geri, norim statyti nauja namą ir norim rasti geriausius pasiūlymus. Marius


  Laba diena , kokia projekto SODAS 2 statybos kaina? Stoginė nereikalinga. - (Sodo namas SODAS 2)


  Sveiki, norėjau sužinoti, kokia buvo kaina šiems žmonėms "su daline apdaila" Dėkoju. - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena. Norėjau paklausti kiek kainuotų tokio namo medžiagų samata daugmaž: https://s32.postimg.org/ff6ywrjrp/planas_2.jpg


  Kokia kaina statybos " iki raktu" projekto "Šveicarija" namui? - (Projektas ŠVEICARIJA )


  Kokia kaina statybos projekto Saulius namuko? Iki "raktu" arba su "daline apdaila" Dėkoju. - (Projektas Saulius 2014)


  Sveiki, noriu paklausti, kiek preliminariai gali kainuoti karkasinis ūkinis pastatas, kurio kvadratūra 80 kv/m, o kubatūra 240.Ten turi būti kanalizacija ir elektra.Ačiū už atsakymą.


  Yra planas grįžti namo LT. Pasakykite man paprastai-nuo ko pradėti? Norime namuko sode(Vilniuje) iki 80kv/m( kiek suprantu, galima be leidimo statyti).Domina karkasinis namukas vieno aukšto, šiltas, jaukus, kvepiantis.Su kiek pinigu "patemptume" ?Kas aplamai yra "daline apdaila"?Kas yra iki "rakto"?Dėkoju. - (Projektas SIMONAS 2013)


  Projektas PASISTATYK PATS KNE 80. Kiek kainuotu šis namas su atvežimu? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, Atsiuskite prašom "Saulius 2014" sąmatą. Norim šio projekto su maksimaliai atliktais darbais. Dekoju! - (Projektas Saulius 2014)


  sveiki, noriu pasiteirauti, kiek kainuotu 50m2 namelis,be įrengimo ir su įrengimu, bet kad būtu be projekto kaip ir kilnojamas su laikinais pamatais. Gali būti ir kitoks namelio projektas, gali būti į ilgį ir be antro aukšto, kaip pas jus puslapyje projektas Ofisas , tik mums reikėtu iki 50m2. Ačiū , lauksiu Jūsu atsakymo. - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena, projektas GIEDRIUS 2010. Kokia būtu statybos namo kaina, jei statyba būtų su "daline apdaila"? - (Projektas GIEDRIUS 2010)


  Norėjau paklaust: ar katiline, kuri randasi namo viduje skaiciuojama į bendrą plotą?Ačiū


  Sveiki, noriu paklausti. Kiek kainuotu 50m2 toks namukas ? - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena, Ar Pasistatyk Pats KNE80 projektas yra tinkamas gyventi trijų asmenų šeimai? (taip pat ir žiemą) Taip pat - kokia būtų preliminari tokio projekto kaina? Su lauko apdaila ir daline vidaus apdaila. Statoma būtų Klaipėdos rajone Lauksim informacijos, ačiū.


  Sveiki, kokia projekto Saulius kaina iki "raktu"? Taip pat kokia kaina su daline apdaila? Domina viskas. Ačiū. - (Projektas Saulius 2014)


  Sveiki, noriu rekonstruoti sodo namelį į nedidelį gyvenamąjį namą (68m2), turiu projektą ir statybų leidimą. Namas dabar yra pusantro aukšto su garažo ir rūsio patalpomis. Po rekonstrukcijos namas būtų vieno aukšto su ūkinėmis patalpomis apačioje. Dalis namo sienų yra mūrinės, kitos - medinės. Noriu paklausti, ar įmanomas variantas, kad dalis sienų išliktų mūrinės (dvi), o kitos būtų karkasinės? Ar geriau vis dėlto statyti mūrinį namelį? O gal viską griauti ir statyti karkasinį? Kokia galėtų būti tokios rekonstrukcijos kaina? Pagarbiai Vida - (Projektas BELLA)


  Sveiki, kiek kainuoja projekto Pasistatyk Pats" 80m2 statyba , gal galite plačiau apie ji papasakoti? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, norėčiau statyti namą Anglijoj, namo plotas 80-90m2, kokia maždaug būtu kvadrato kaina? - (Namas Kipre 2010)


  Sveiki. Sudomino namo projektas Leonidas. Norėčiau sužinoti, kiek kainuotų statyba su "daline apdaila" - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Domina projektas karkasinio namo su pirtele. Namukas su pirtele ir mansarda iki 80m2 ( supaprastintos galimybės statytis). - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Koks namo projekto Gediminas ilgis ir plotis? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, Ar galima būtų pritaikyti projektą Lėvuo sodo nameliui ? Jei dar pridėjus pora langų, padidinti terasą ir be pirties įrangos, tik su pvz. krosnele ? Kiek maždaug kainuotų toks namelis ? Gal galima pritaikyti polinius pamatus ? Iš anksto dėkui už atsakymą. Pagarbiai, Vilija - (Pirtis LĖVUO)


  Labas rytas, domintu namuko 6x7 metrų "dežutės" kaina su pilna lauko apdaila , tik be vidines apdailos. Apšiltinimas turėtu būti , kad tiktu gyventi žiema. Pagarbiai Valdas


  Laba diena, norėčiau sužinoti kokia kaina tokio namo? Ačiū - (Projektas GIEDRIUS 2010)


  Laba diena Projektas GIEDRIUS 2010, kokia butu statybos namo kaina, jei statyba būtų su "daline apdaila"? - (Projektas GIEDRIUS 2010)


  Sveiki, domina projektas LEONIDAS. Domina kiek kainuoja gauti tik projektą ir darbo brėžinius? Kiek kainuotų jeigu statysime su sava mediena ir darbininkais? - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Sveiki, labai norėčiau sužinoti kokia Vytauto 2010 namo statybos kaina ir koks jo bendras plotas ? Pagarbiai Saulius - (Projektas VYTAUTAS 2010)


  Statybos kaina namuko? - (Projektas DIRBTUVĖS)


  Laba diena, domimės karkasinio namo statyba, bandom rasti geriausia ir pigiausia variantą :-) , norėtume sužinoti, bent jau pirminę kaina 100kv.m. namo kaina? Lauksim atsakymo, Ačiū! Geros dienos


  Sveiki, Kiek kainuotu "Pasistatyk Pats 80" modelis, su 195mm storio elementais, pristatant į Gøteborga miestą Švedijoje, su sumontavimu, grindų, sienų ir lubų izoliavimu, su vidine gipso arba medžio apdaila, įskaitant mediniu grindų sudėjimu, su langais ir durimis, su išorine medžio apdaila, su pilnu stogo uždengimu skardos čerpėmis, be PVM (privatus pirkėjas, pirkdamas iš LT įmonės, kiek žinau, pats moka Švediška VAT). Ačiū, Nerijus N. - (Projektas GEDIMINAS )


  Išvardinkite sudėtines dalis įskaičiuojamas į kainą: ar kainoje įvertintas statinio transportavimas pvz. iki Vilniaus rajono ribose esančio sklypo? ar galimas neženklus vidaus išplanavimo pakeitimas, pertvaros nemontavimas tarp bendro kambario ir vieno iš kambarių? kokia dokumentacija rengiama ir ar tai įvertinta kainoje? - (Individualus namas UOSIS)


  Sveiki, kokia kaina šio projekto? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl šio namo kainos. Norėčiau tokio pat kaip pavaizduotas nuotraukoje iki "raktu " 130m2, kad būtu dviejų vaiku kambarių, tėvų miegamasis,virtuve kartu su svetaine, tualetas, katiline, garažas. Ačiū jums. - (Projektas ALGIRDAS 2012)1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32