Laba diena, domimės karkasinio namo statyba, bandom rasti geriausia ir pigiausia variantą :-) , norėtume sužinoti, bent jau pirminę kaina 100kv.m. namo kaina? Lauksim atsakymo, Ačiū! Geros dienos


  Sveiki, Kiek kainuotu "Pasistatyk Pats 80" modelis, su 195mm storio elementais, pristatant į Gøteborga miestą Švedijoje, su sumontavimu, grindų, sienų ir lubų izoliavimu, su vidine gipso arba medžio apdaila, įskaitant mediniu grindų sudėjimu, su langais ir durimis, su išorine medžio apdaila, su pilnu stogo uždengimu skardos čerpėmis, be PVM (privatus pirkėjas, pirkdamas iš LT įmonės, kiek žinau, pats moka Švediška VAT). Ačiū, Nerijus N. - (Projektas GEDIMINAS )


  Išvardinkite sudėtines dalis įskaičiuojamas į kainą: ar kainoje įvertintas statinio transportavimas pvz. iki Vilniaus rajono ribose esančio sklypo? ar galimas neženklus vidaus išplanavimo pakeitimas, pertvaros nemontavimas tarp bendro kambario ir vieno iš kambarių? kokia dokumentacija rengiama ir ar tai įvertinta kainoje? - (Individualus namas UOSIS)


  Sveiki, kokia kaina šio projekto? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl šio namo kainos. Norėčiau tokio pat kaip pavaizduotas nuotraukoje iki "raktu " 130m2, kad būtu dviejų vaiku kambarių, tėvų miegamasis,virtuve kartu su svetaine, tualetas, katiline, garažas. Ačiū jums. - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Sveiki, norėtume užsakyti modernę KAVINĘ-PARDUOTUVĖLĘ-KIOSKĄ apie 25-30 m2. Gal turite gatavu moduliu ar reikėtu kurti ir projektuoti iš naujo? Iki malonaus. - (Kauno turgaus prekybos paviljonai)


  Sveiki, Kokia kaina šio namuko "iki rakto"? - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena, kaip izoliuoti skardinio verandos stogo ir tinkuotos lauko sienos sudūrimą, kad neužlytų lietus?


  Laba diena, kokia tokio modulio OFISO kaina? Ir dar norėjau paklausti, kokia statybos kaina yra Jūsų projekto SAULIUS 2014? Ar teisingai supratau, kad jis yra 2-jų aukštu? Ar antram aukšte yra sanitarinis mazgas? - (Prekybos/ofiso patalpos)


  Turiu karkasinio namo projektą su statybos leidimu. Jau yra pamatai. Noriu statyti SIP skydinį namą. Ar reikia keisti projektą?


  Laba diena, noriu paklausti kiek kainuotu toks namas? tik apie 60 kvadratinių metrų. Ar Jonavos rajone statote? - (Projektas AIDAS)


  Laba diena, norėjau pasiteirauti, Jūsų įmonės statomu karkasiniu namu kainomis. Domintu namas vieno aukšto su dviem miegamaisiais, WC, svetaine/virtuvė ir technine patalpa. Ne didesnis nei 80 kv.m. kiek maždaug kainuotu nuo projekto iki galutinio pastatymo? Sklypas yra. Yra pamatai. Kaip ir kokiais būdais vykdomas atsiskaitymas už atliktus darbus? Kokios naudojamos medžiagos? Kas skaičiuota statybos kainoje (langai durys ir pan.)? Kokiu papildomu veiksnu reikėtu imtis norint pradėt gyvent tokiame name? - (Projektas AUDRYS)


  sveiki, norėčiau nugriauti seną namą ir pradėti statyti naują ant senu pamatu. Kokie reikalingi dokumentai?aciū.


  Sveiki, pradžia padaryta reikia kelti sienas ir iškilo klausimas ar mano pasirinktas sumuštinis gerai funkcijonuos? Iš lauko pusės žiūrint : 1. Dekoratyvinis tinkas; 2. 10 cm. tinkuojama akmens vata; 3. Steico 40mm plokštė ; 4. Karkasas 15 cm+akmens vata 15cm 5.Uždaruporu putu poliuretanas (garo plevelė) 5. OSB plokštė 6. Gipsas 7.Thermoshield Interieur dazai P.S. Noriu buti A+ . Dekui uz atsakyma.


  Kokia būtu statybos kaina "iki raktu"? Per kiek laiko pastatytumėte? http://www.namuprojektas.lt/lt/namu-projektai/dvieju-aukstu-namai-170/namo-projektas-markas-161


  Sveiki, kiek kvadratų bendro ploto šio projekto ir kokia kaina? - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Laba diena, planuojame statyti iki 150 kv. metrų karkasinį namą Vilniaus rajone. Domintu apytikslė SIMONAS namo statybos kaina, su "daline apdaila" ir pamatais. - (Projektas SIMONAS)


  Sveiki, parašykite prašom kiek žmogui, toks namelis kainuotu? Domina projektas Saulius. Alius - (Projektas Saulius 2014)


  Sveiki,kokia būtu šio projekto statybos kaina su "daline apdaila"? - (Individualus namas BERŽAS)


  Hej jag vill veta pris för detta hus ni har byggt i norge jag vill bygga ett hus i sverige två våningar 180 kvm + garage 57 kvm kan ni skicka exampel pris på stöme vägg 290 mm - (Karkaso montavimo darbai NORWAY 2013)


  Sveiki, žadame statytis namą, labai sudomino http://hauson.lt/namo-projektas-lutute.html Lutute namo projektas, norėtume sužinoti, kiek būtu maždaug orientacinė namo kaina "iki raktu" statant karkasinį arba iš SIP plokščiu, bei naudojant vidutines kokybės medžiagas. Šildymui užtektu rekuperatoriaus ar reiktu papildomai kokios granulinės krosnies? Laukiam atsakymo.


  Sveiki, norėčiau pasiteirauti: kiek kainuotų panašų namą pastatyti iki "raktų" ar bent su "daline apdaila"? - (Projektas GEDIMINAS )


  Laba diena, planuojame šiuo metu statytis namą Vokietijoje. Ar statote namus Vokietijoje? Kokia būtu maždaug tokio projekto statybos kaina? Kiek laiko užimtu statybos? Papasakokite prašau plačiau. Ačiū, geros dienos. - (Projektas ŠVEICARIJA )


  Sveiki, Kiek kainavo pastatyti Saulių? - (Projektas Saulius 2014)


  Sveiki noriu paklausti: kokia garo izoliacijos plėvele jus rekomenduotumėt : 1 UV stabilizuota, storis 200 mikronu 2 STROTEX AL 90 su folija 3 Komex su oro burbuliukais Relax R2X" Ačiū už atsakymą


  Sveiki, Domina namelis Daiva 2014. Gal galėtumėte suteikti informacijos, dėl kainos su pastatymu ir pilnu užbaigtumas "iki raktu" Ačiū Lina Kretingos rajonas Klibiu kaimas - (Projektas DAIVA 2014)


  Per telfoną nesimato matmenų. Gal galite parašyti? - (Projektas SVETLANA)


  Sveiki, kokia kaina būtų šio namo su daline apdaila (t.y. vidus gipsas paruošta dažymui, tapetavimui)? Dėkoju už informacija - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, gal galima už atlikta darbą atsiskaitinėti etapais?Ačiu.


  Sveiki noriu paklausti ar galima daryti tokį sumuštinį: Būtu perdanga ventiliuojama : 10 cm 20 cm pagrindinis karkasas 5 cm skersai OSB 3 12mm ir ant jos Al reflexs lubos butu įtempiamos aišku ant plėvelės dar montuotusi elektros laidai ir vėdinimo vamzdynas Ačiū už atsakymą


  Kokia būtų šios pirtelės kaina "iki raktų", bet be santechnikos įrenginių? - (Pirtelė ARAS)


  Sveiki, Labai sudomino Jūsų statytas namas Saulius 2014. Sakykit kokia tokio namo statybos kaina? Dėkoju už atsakymą. - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena,"Pigus namo projektai " Nr.119 (7 psl. ),radau 75,52 kv.m namuką.Ar galėtumėte ji pastatyti Kauno raj. Jeigu taip, tai kiek kainuotu , kaip greitai galėtumėte pradėti statybas ir kiek jos užtruktu? Beje,namukas būtu be stogines. Labai ačiū už atsakymą.


  Sveiki, kokia šio namo kaina su daline apdaila ir iki raktų? Dėkoju. - (Projektas GEDIMINAS )


  sveiki, domina namo kaina su daline apdaila ir "iki ratu". - (Projektas SIMONAS 2013)


  Sveki, sudomino projektas LEONIDAS kiek kainuoja tokio namo statyba? laukiu atsakymo. Labai dėkingas. - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Laba diena, Sakykite ar statant karkasinį namą ir iš vidaus apkalant OSB plokštėmis būtina tarp jų palikti tarpelius? Jei taip, tai kiek mm?


  Sveiki, kas įeina į namo kainą "iki raktų"? Ačiū. - (Individualus namas GINTARAS )


  Sveiki, norėjau paklausti, kiek kainuotu tokio namo statyba ir kokia kvadratūra? Laukiu atsakimo gmail aciu :) - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Laba diena, Kiek kainuos pastatyti tokį namą, kokie darbai įeina į kainą? Sklypas Vilniaus rajone, Vilniškiu kaime. Jeigu pastate yra gyvenamosios patalpos, ar jam reikalingas statybos leidimas? Pagarbiai Olga - (Sodo namas SODAS 3)


  Klausimu daug, bet šiam kartui, šio projekto kaina,bent apytiksliai? - (Projektas AUDRYS)


  Sveiki, kokia būtu statybos kaina šio namo? - (Projektas DAIVA 2014)


  Laba diena, norėjau paklausti šio namo statybos kaina kokia? - (Individualus namas GIEDRIUS)


  Sveiki, Kokia preliminari šio namo projekto statybos kaina su "daline apdaila"? Ačiu - (Projektas GIEDRIUS 2 2012)


  Sveiki, kokia statybos kaina šio projekto "iki raktu" / pilna vidaus apdaila?Koks gyvenamas plotas? - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Sveiki, domina kaina ir per kiek laiko pastatot ?Kokia stogo danga? Ačiū. - (Individualus namas TOMAS 2)


  Laba diena, norėčiau sužinoti, kiek kainuotu šio namo statybos su "daline apdaila" ir "iki Raktų"? Kiek kvadratiniu metru? Lauksiu atsakymo , Pagarbiai - (Norvegiškas namas Lietuvoje 2011)


  Sveiki , ar galima naudoti fasado apdailai technologija Marmoroc Cladding System Švedija. Sistemos svoris 42KG/M2 Norime statyti karkasinį - skydinį namą ant senų pamatų . Kaip bus su pamatais ??? Dėkoju už atsakymą . Pagarbiai ir nuoširdžiai, Remigijus


  Sveiki, kokia kaina šio namo? Mes norėtume 80-90 kv.m. namo, vieno aukšto, svetaine sujungta su virtuve ir trys atskiri kambariai nedideli. Gal kažką galite pasiūlyti? - (Individualus namas TOMAS 2)


  Sveiki, kiek kainuotu pastatyti panašu namą su Jūsu projektu iki "raktu" Ačiu už atsakymą. Projektas Džiazas eco http://www.gethouse.lt/#!dziazas-eco/c22sk1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32