Yra planas grįžti namo LT. Pasakykite man paprastai-nuo ko pradėti? Norime namuko sode(Vilniuje) iki 80kv/m( kiek suprantu, galima be leidimo statyti).Domina karkasinis namukas vieno aukšto, šiltas, jaukus, kvepiantis.Su kiek pinigu "patemptume" ?Kas aplamai yra "daline apdaila"?Kas yra iki "rakto"?Dėkoju. - (Projektas SIMONAS 2013)


  Projektas PASISTATYK PATS KNE 80. Kiek kainuotu šis namas su atvežimu? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, Atsiuskite prašom "Saulius 2014" sąmatą. Norim šio projekto su maksimaliai atliktais darbais. Dekoju! - (Projektas Saulius 2014)


  sveiki, noriu pasiteirauti, kiek kainuotu 50m2 namelis,be įrengimo ir su įrengimu, bet kad būtu be projekto kaip ir kilnojamas su laikinais pamatais. Gali būti ir kitoks namelio projektas, gali būti į ilgį ir be antro aukšto, kaip pas jus puslapyje projektas Ofisas , tik mums reikėtu iki 50m2. Ačiū , lauksiu Jūsu atsakymo. - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena, projektas GIEDRIUS 2010. Kokia būtu statybos namo kaina, jei statyba būtų su "daline apdaila"? - (Projektas GIEDRIUS 2010)


  Norėjau paklaust: ar katiline, kuri randasi namo viduje skaiciuojama į bendrą plotą?Ačiū


  Sveiki, noriu paklausti. Kiek kainuotu 50m2 toks namukas ? - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena, Ar Pasistatyk Pats KNE80 projektas yra tinkamas gyventi trijų asmenų šeimai? (taip pat ir žiemą) Taip pat - kokia būtų preliminari tokio projekto kaina? Su lauko apdaila ir daline vidaus apdaila. Statoma būtų Klaipėdos rajone Lauksim informacijos, ačiū.


  Sveiki, kokia projekto Saulius kaina iki "raktu"? Taip pat kokia kaina su daline apdaila? Domina viskas. Ačiū. - (Projektas Saulius 2014)


  Sveiki, noriu rekonstruoti sodo namelį į nedidelį gyvenamąjį namą (68m2), turiu projektą ir statybų leidimą. Namas dabar yra pusantro aukšto su garažo ir rūsio patalpomis. Po rekonstrukcijos namas būtų vieno aukšto su ūkinėmis patalpomis apačioje. Dalis namo sienų yra mūrinės, kitos - medinės. Noriu paklausti, ar įmanomas variantas, kad dalis sienų išliktų mūrinės (dvi), o kitos būtų karkasinės? Ar geriau vis dėlto statyti mūrinį namelį? O gal viską griauti ir statyti karkasinį? Kokia galėtų būti tokios rekonstrukcijos kaina? Pagarbiai Vida - (Projektas BELLA)


  Sveiki, kiek kainuoja projekto Pasistatyk Pats" 80m2 statyba , gal galite plačiau apie ji papasakoti? - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Sveiki, norėčiau statyti namą Anglijoj, namo plotas 80-90m2, kokia maždaug būtu kvadrato kaina? - (Namas Kipre 2010)


  Sveiki. Sudomino namo projektas Leonidas. Norėčiau sužinoti, kiek kainuotų statyba su "daline apdaila" - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Domina projektas karkasinio namo su pirtele. Namukas su pirtele ir mansarda iki 80m2 ( supaprastintos galimybės statytis). - (Projektas PASISTATYK PATS KNE 80)


  Koks namo projekto Gediminas ilgis ir plotis? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, Ar galima būtų pritaikyti projektą Lėvuo sodo nameliui ? Jei dar pridėjus pora langų, padidinti terasą ir be pirties įrangos, tik su pvz. krosnele ? Kiek maždaug kainuotų toks namelis ? Gal galima pritaikyti polinius pamatus ? Iš anksto dėkui už atsakymą. Pagarbiai, Vilija - (Pirtis LĖVUO)


  Labas rytas, domintu namuko 6x7 metrų "dežutės" kaina su pilna lauko apdaila , tik be vidines apdailos. Apšiltinimas turėtu būti , kad tiktu gyventi žiema. Pagarbiai Valdas


  Laba diena, norėčiau sužinoti kokia kaina tokio namo? Ačiū - (Projektas GIEDRIUS 2010)


  Laba diena Projektas GIEDRIUS 2010, kokia butu statybos namo kaina, jei statyba būtų su "daline apdaila"? - (Projektas GIEDRIUS 2010)


  Sveiki, domina projektas LEONIDAS. Domina kiek kainuoja gauti tik projektą ir darbo brėžinius? Kiek kainuotų jeigu statysime su sava mediena ir darbininkais? - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Sveiki, labai norėčiau sužinoti kokia Vytauto 2010 namo statybos kaina ir koks jo bendras plotas ? Pagarbiai Saulius - (Projektas VYTAUTAS 2010)


  Statybos kaina namuko? - (Projektas DIRBTUVĖS)


  Laba diena, domimės karkasinio namo statyba, bandom rasti geriausia ir pigiausia variantą :-) , norėtume sužinoti, bent jau pirminę kaina 100kv.m. namo kaina? Lauksim atsakymo, Ačiū! Geros dienos


  Sveiki, Kiek kainuotu "Pasistatyk Pats 80" modelis, su 195mm storio elementais, pristatant į Gøteborga miestą Švedijoje, su sumontavimu, grindų, sienų ir lubų izoliavimu, su vidine gipso arba medžio apdaila, įskaitant mediniu grindų sudėjimu, su langais ir durimis, su išorine medžio apdaila, su pilnu stogo uždengimu skardos čerpėmis, be PVM (privatus pirkėjas, pirkdamas iš LT įmonės, kiek žinau, pats moka Švediška VAT). Ačiū, Nerijus N. - (Projektas GEDIMINAS )


  Išvardinkite sudėtines dalis įskaičiuojamas į kainą: ar kainoje įvertintas statinio transportavimas pvz. iki Vilniaus rajono ribose esančio sklypo? ar galimas neženklus vidaus išplanavimo pakeitimas, pertvaros nemontavimas tarp bendro kambario ir vieno iš kambarių? kokia dokumentacija rengiama ir ar tai įvertinta kainoje? - (Individualus namas UOSIS)


  Sveiki, kokia kaina šio projekto? - (Projektas GEDIMINAS )


  Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl šio namo kainos. Norėčiau tokio pat kaip pavaizduotas nuotraukoje iki "raktu " 130m2, kad būtu dviejų vaiku kambarių, tėvų miegamasis,virtuve kartu su svetaine, tualetas, katiline, garažas. Ačiū jums. - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Sveiki, norėtume užsakyti modernę KAVINĘ-PARDUOTUVĖLĘ-KIOSKĄ apie 25-30 m2. Gal turite gatavu moduliu ar reikėtu kurti ir projektuoti iš naujo? Iki malonaus. - (Kauno turgaus prekybos paviljonai)


  Sveiki, Kokia kaina šio namuko "iki rakto"? - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena, kaip izoliuoti skardinio verandos stogo ir tinkuotos lauko sienos sudūrimą, kad neužlytų lietus?


  Laba diena, kokia tokio modulio OFISO kaina? Ir dar norėjau paklausti, kokia statybos kaina yra Jūsų projekto SAULIUS 2014? Ar teisingai supratau, kad jis yra 2-jų aukštu? Ar antram aukšte yra sanitarinis mazgas? - (Prekybos/ofiso patalpos)


  Turiu karkasinio namo projektą su statybos leidimu. Jau yra pamatai. Noriu statyti SIP skydinį namą. Ar reikia keisti projektą?


  Laba diena, noriu paklausti kiek kainuotu toks namas? tik apie 60 kvadratinių metrų. Ar Jonavos rajone statote? - (Projektas AIDAS)


  Laba diena, norėjau pasiteirauti, Jūsų įmonės statomu karkasiniu namu kainomis. Domintu namas vieno aukšto su dviem miegamaisiais, WC, svetaine/virtuvė ir technine patalpa. Ne didesnis nei 80 kv.m. kiek maždaug kainuotu nuo projekto iki galutinio pastatymo? Sklypas yra. Yra pamatai. Kaip ir kokiais būdais vykdomas atsiskaitymas už atliktus darbus? Kokios naudojamos medžiagos? Kas skaičiuota statybos kainoje (langai durys ir pan.)? Kokiu papildomu veiksnu reikėtu imtis norint pradėt gyvent tokiame name? - (Projektas AUDRYS)


  sveiki, norėčiau nugriauti seną namą ir pradėti statyti naują ant senu pamatu. Kokie reikalingi dokumentai?aciū.


  Sveiki, pradžia padaryta reikia kelti sienas ir iškilo klausimas ar mano pasirinktas sumuštinis gerai funkcijonuos? Iš lauko pusės žiūrint : 1. Dekoratyvinis tinkas; 2. 10 cm. tinkuojama akmens vata; 3. Steico 40mm plokštė ; 4. Karkasas 15 cm+akmens vata 15cm 5.Uždaruporu putu poliuretanas (garo plevelė) 5. OSB plokštė 6. Gipsas 7.Thermoshield Interieur dazai P.S. Noriu buti A+ . Dekui uz atsakyma.


  Kokia būtu statybos kaina "iki raktu"? Per kiek laiko pastatytumėte? http://www.namuprojektas.lt/lt/namu-projektai/dvieju-aukstu-namai-170/namo-projektas-markas-161


  Sveiki, kiek kvadratų bendro ploto šio projekto ir kokia kaina? - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Laba diena, planuojame statyti iki 150 kv. metrų karkasinį namą Vilniaus rajone. Domintu apytikslė SIMONAS namo statybos kaina, su "daline apdaila" ir pamatais. - (Projektas SIMONAS)


  Sveiki, parašykite prašom kiek žmogui, toks namelis kainuotu? Domina projektas Saulius. Alius - (Projektas Saulius 2014)


  Sveiki,kokia būtu šio projekto statybos kaina su "daline apdaila"? - (Individualus namas BERŽAS)


  Hej jag vill veta pris för detta hus ni har byggt i norge jag vill bygga ett hus i sverige två våningar 180 kvm + garage 57 kvm kan ni skicka exampel pris på stöme vägg 290 mm - (Karkaso montavimo darbai NORWAY 2013)


  Sveiki, žadame statytis namą, labai sudomino http://hauson.lt/namo-projektas-lutute.html Lutute namo projektas, norėtume sužinoti, kiek būtu maždaug orientacinė namo kaina "iki raktu" statant karkasinį arba iš SIP plokščiu, bei naudojant vidutines kokybės medžiagas. Šildymui užtektu rekuperatoriaus ar reiktu papildomai kokios granulinės krosnies? Laukiam atsakymo.


  Sveiki, norėčiau pasiteirauti: kiek kainuotų panašų namą pastatyti iki "raktų" ar bent su "daline apdaila"? - (Projektas GEDIMINAS )


  Laba diena, planuojame šiuo metu statytis namą Vokietijoje. Ar statote namus Vokietijoje? Kokia būtu maždaug tokio projekto statybos kaina? Kiek laiko užimtu statybos? Papasakokite prašau plačiau. Ačiū, geros dienos. - (Projektas ŠVEICARIJA )


  Sveiki, Kiek kainavo pastatyti Saulių? - (Projektas Saulius 2014)


  Sveiki noriu paklausti: kokia garo izoliacijos plėvele jus rekomenduotumėt : 1 UV stabilizuota, storis 200 mikronu 2 STROTEX AL 90 su folija 3 Komex su oro burbuliukais Relax R2X" Ačiū už atsakymą


  Sveiki, Domina namelis Daiva 2014. Gal galėtumėte suteikti informacijos, dėl kainos su pastatymu ir pilnu užbaigtumas "iki raktu" Ačiū Lina Kretingos rajonas Klibiu kaimas - (Projektas DAIVA 2014)


  Per telfoną nesimato matmenų. Gal galite parašyti? - (Projektas SVETLANA)


  Sveiki, kokia kaina būtų šio namo su daline apdaila (t.y. vidus gipsas paruošta dažymui, tapetavimui)? Dėkoju už informacija - (Projektas GEDIMINAS )1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32