Sveiki, gal galima už atlikta darbą atsiskaitinėti etapais?Ačiu.


  Sveiki noriu paklausti ar galima daryti tokį sumuštinį: Būtu perdanga ventiliuojama : 10 cm 20 cm pagrindinis karkasas 5 cm skersai OSB 3 12mm ir ant jos Al reflexs lubos butu įtempiamos aišku ant plėvelės dar montuotusi elektros laidai ir vėdinimo vamzdynas Ačiū už atsakymą


  Kokia būtų šios pirtelės kaina "iki raktų", bet be santechnikos įrenginių? - (Pirtelė ARAS)


  Sveiki, Labai sudomino Jūsų statytas namas Saulius 2014. Sakykit kokia tokio namo statybos kaina? Dėkoju už atsakymą. - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena,"Pigus namo projektai " Nr.119 (7 psl. ),radau 75,52 kv.m namuką.Ar galėtumėte ji pastatyti Kauno raj. Jeigu taip, tai kiek kainuotu , kaip greitai galėtumėte pradėti statybas ir kiek jos užtruktu? Beje,namukas būtu be stogines. Labai ačiū už atsakymą.


  Sveiki, kokia šio namo kaina su daline apdaila ir iki raktų? Dėkoju. - (Projektas GEDIMINAS )


  sveiki, domina namo kaina su daline apdaila ir "iki ratu". - (Projektas SIMONAS 2013)


  Sveki, sudomino projektas LEONIDAS kiek kainuoja tokio namo statyba? laukiu atsakymo. Labai dėkingas. - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Laba diena, Sakykite ar statant karkasinį namą ir iš vidaus apkalant OSB plokštėmis būtina tarp jų palikti tarpelius? Jei taip, tai kiek mm?


  Sveiki, kas įeina į namo kainą "iki raktų"? Ačiū. - (Individualus namas GINTARAS )


  Sveiki, norėjau paklausti, kiek kainuotu tokio namo statyba ir kokia kvadratūra? Laukiu atsakimo gmail aciu :) - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Laba diena, Kiek kainuos pastatyti tokį namą, kokie darbai įeina į kainą? Sklypas Vilniaus rajone, Vilniškiu kaime. Jeigu pastate yra gyvenamosios patalpos, ar jam reikalingas statybos leidimas? Pagarbiai Olga - (Sodo namas SODAS 3)


  Klausimu daug, bet šiam kartui, šio projekto kaina,bent apytiksliai? - (Projektas AUDRYS)


  Sveiki, kokia būtu statybos kaina šio namo? - (Projektas DAIVA 2014)


  Laba diena, norėjau paklausti šio namo statybos kaina kokia? - (Individualus namas GIEDRIUS)


  Sveiki, Kokia preliminari šio namo projekto statybos kaina su "daline apdaila"? Ačiu - (Projektas GIEDRIUS 2 2012)


  Sveiki, kokia statybos kaina šio projekto "iki raktu" / pilna vidaus apdaila?Koks gyvenamas plotas? - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Sveiki, domina kaina ir per kiek laiko pastatot ?Kokia stogo danga? Ačiū. - (Individualus namas TOMAS 2)


  Laba diena, norėčiau sužinoti, kiek kainuotu šio namo statybos su "daline apdaila" ir "iki Raktų"? Kiek kvadratiniu metru? Lauksiu atsakymo , Pagarbiai - (Norvegiškas namas Lietuvoje 2011)


  Sveiki , ar galima naudoti fasado apdailai technologija Marmoroc Cladding System Švedija. Sistemos svoris 42KG/M2 Norime statyti karkasinį - skydinį namą ant senų pamatų . Kaip bus su pamatais ??? Dėkoju už atsakymą . Pagarbiai ir nuoširdžiai, Remigijus


  Sveiki, kokia kaina šio namo? Mes norėtume 80-90 kv.m. namo, vieno aukšto, svetaine sujungta su virtuve ir trys atskiri kambariai nedideli. Gal kažką galite pasiūlyti? - (Individualus namas TOMAS 2)


  Sveiki, kiek kainuotu pastatyti panašu namą su Jūsu projektu iki "raktu" Ačiu už atsakymą. Projektas Džiazas eco http://www.gethouse.lt/#!dziazas-eco/c22sk


  Sveiki, ar difuzine stogo plėvelė tinka naudoti kaip priešvėjine karkaso išorėje?


  Kokia būtų orientacinė kaina šio projekto (su daline apdaila)? - (Individualus namas BUKAS)


  Sveiki, kokia būtų orientacinė kaina šio projekto (su daline apdaila)? - (Individualus namas BERŽAS)


  Laba diena , būtu įdomu sužinoti namo kainą ir pastatymo laika. - (Individualus namas TOMAS 2)


  Sveiki, Koks būtų rekomenduojamas sienos "sumuštinis" A klasės energetinio naudingumo namui?


  Laba diena, Norėčiau pasiteirauti kokia būtų šio namo statybos su "daline apdaila" ir ''iki raktų'' kaina: http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-projektai/?id=107


  Laba diena. Įsigijau žemės sklypą ir ketinu statyti jame namą. Didžiulį 120m2, karkasinį. Turiu pušyno 0,5 ha. kuriam apie 80 m. Ar galiu statant namą naudoti savo miško medieną, nes statant karkasinį namą kaip po tokį, didžiausią kainos dedamoji yra mediena? Ar man tą medieną reiktų kažkaip specialiai pasiruošti? Iš anksto dėkoju.


  Laba diena, Planuoju statyti karkasinį namelį (iki 80kv.m.) ir galvoju įsigyti pneumatinę viniakalę. 1) Sakykite kokio pasvirimo kampo rinktis (21°, 34°)? Kaip suprantu pagal šį kampą skirsis vinys (kitokios galvutės, vinys jungti plastiko/popieriaus juosta) 2) Ką manote jei viniakalę pirkčiau pigią kinietišką (http://www.chinaairnailer.com/img.asp?/b-1-p-0-c-6.html), o vinis pvz. 90mm karštai cinkuoti ir rievėti. Ar netruks galios? Ar nestrigs?


  Sveiki koks pasistatyk pats KNE PP80 ilgis , plotis ir aukštis?


  Dar karta sveiki, Norėjau dar pasiaiškinti dėl vasarnamio. +10C˚ palaikymas dėl kanalizacijos nebūtinas, nes vanduo žiemai bus išleistas, valymo įrenginių nėra. žiema nesilankysim. Ar užteks namui apie 80m²naturalios ventiliacijos, oro patekimas planuojamas per plastikinių langų mikro-ventiliacija, šalinimas per angą kamine kuri yra apie 3 metrai nuo grindų? Pagarbiai, Albertas


  Laba diena, Ieškome meistru ir sprendimu dėl namo rekonstrukcijos. Jūsų svetainėje pateikta foto "Individualaus namo rekonstrukcija 2011" Planuojame pirkti tokį seną namą (mūrinis 9x9 m) ir ji rekonstruoti Domina, kiek tokia rekonstrukcija gali trukti ir kiek tai gali kainuoti iki pilnos apdailos - iki rakto. pvz. skardinis stogas, plastikiniai langai, šildomos, grindys, el. instaliacija, vamzdynai, radiatoriai, san.mazgai, laptai. Reikalingi 5 kambariai (penki šeimos nariai) - (Individualaus namo rekonstrukcija 2011)


  Sveiki, kiek kainuotų projektas "Pasistatyk pats" 80m2 namukas su "daline apdaila"?


  Sveiki , Dėl Projektas Prekybos/Ofiso patalpos. Gal galite parašyti orientacinę kainą? Ar galimi kardinalūs keitimai? Kaip dėl tualeto ir kitų komunikacijų pajungimo? Valdas Mikėnas - (Projektas Prekybos/Ofiso patalpos)


  Sveiki, Norėjau sužinoti kainą su daline apdaila namo projekto "uosis". Ačiū - (Individualus namas UOSIS)


  Sveiki, kokia projekto KUBAS namuko kaina? Ačiū - (Individualus namas KUBAS)


  Laba diena. Domintų ofiso tipo patalpos. Kokie galimi išmatavimai? Ar galimas jungimas tarpusavyje ir kokia vidaus apdaila ?Kokios kainos ? - (Projektas Prekybos/Ofiso patalpos)


  Sveiki, reikalingas Jūsų patarimas kaip elgtis su skydiniu vasarnamiu prie jūros kuriame žiema neplanuojame lankytis, šildyti ar nešildyti (yra įrengtas šilumos siurblys oras-oras galimas temperatūros +10C˚palaikimas), kaip išvengti drėgmės susikaupimo? Vasarnamio sienų storis 250mm, apdaila tiek lauko tiek vidaus, medinės dailylentės, ventiliacija galima tik per kaminą (buvo numatyta krosnelė), namuko plotas 80m², aukštos lubos - iki 5m.


  Laba diena , Kokia projekto " Sodo namas SODAS 2" kaina? Stoginė nereikalinga. - (Sodo namas SODAS 2)


  Labas vakaras,kaip geriau palikti namo karkasą žiemai dengtą OSB plokste ir hidroizoliacine plėvele iš išorės, Ar palikti medinį karkasą nedengtą visai iki pavasario? Galbūt yra kitų variantų užkonservuoti patį karkasą žiemai. Ačiū .


  Laba diena.Noriu paklausti kiek kainuotų projekto "ALGIRDAS" statyba Airijoje? - (Projektas ALGIRDAS)


  Sveiki, Norėjau sužinoti kiek kainuotų projekto Kristina statyba Airijoje ir kas įeina į ta kainą. Ačiū - (Individualus namas KRISTINA)


  Sveiki, jūsų svetainėje radome , kad jūs galite pastatyti namą Airijoje, gal galimėtų sužinoti šio projekto apytikslę kainą namo gamybos ir pastatymo Airijoje iki raktų kad mums tereiktų atsivežti baldus ir gyventi ? http://www.archipelag.pl/projekty-domow/andrea?Category=7fo04fg0cvsj2s&List=Size3


  Sveiki.. Vis neduoda ramybès teisingas karkaso sumustinis, naudojant osb 3 pakalimui iš lauko. Vokietijoje taip ir daroma..na zinoma veliau vejo izoliacija,tarpas,apdaila. Yra nuomone kad vis del to 9 mm. osb praleidzia dregme iš vidaus, kai kurie ekspertai siulo apsidrausti ir grežti skyles osb apie 15 mm. plocio , koki 20 skyliu kv.metrui. ka manote apie tai?


  Sveiki, Kaip apsaugomas karkasinio namo padas kuris stovės ant polių nuo graužikų ir skruzdėlių. esu kažkur skaitęs kad dedamas cinkuotas metalinis tinklas su akutėm 10x10mm. Bet man kažkaip tai nepatikimai tai skamba. Ką rekomenduotumėte/patartumėte?


  Sveiki , turiu 20a sklypą kaimo vietovėje . Jis yra posodybinis , ar galiu statyti karkasinį namelį iki 80kvadratų be leidimo ar kažkokių leidimų reikia ? Ačiū


  Laba diena, Norėčiau paklausti apie ALGIRDO projektą: 1. kokia statybos kaina nuo pradžios iki bent jau dalinio vidaus įrengimo? galite pateikti orientacinę kainą. 2. kokio sklypo reikia? ar užtenka 12-15 arų racionalių formų sklypo? 3. ar yra konstrukcijų garantija? nes medis visgi ne amžinas:) 4. ar galima šiuo el paštu atsiųsti daugiau projekto Algirdas realiu fotografijų? Labai ačiū. Lauksiu Jūsų atsakymo. - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Laba diena, per kiek laiko pastatote namą? - (Projektas LEONIDAS)


  Kiek kainuotų namo statyba pagal projektą "GLUOSNIS" ? - (Individualus namas GLUOSNIS)1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32