Sveiki, ar difuzine stogo plėvelė tinka naudoti kaip priešvėjine karkaso išorėje?


  Kokia būtų orientacinė kaina šio projekto (su daline apdaila)? - (Individualus namas BUKAS)


  Sveiki, kokia būtų orientacinė kaina šio projekto (su daline apdaila)? - (Individualus namas BERŽAS)


  Laba diena , būtu įdomu sužinoti namo kainą ir pastatymo laika. - (Individualus namas TOMAS 2)


  Sveiki, Koks būtų rekomenduojamas sienos "sumuštinis" A klasės energetinio naudingumo namui?


  Laba diena, Norėčiau pasiteirauti kokia būtų šio namo statybos su "daline apdaila" ir ''iki raktų'' kaina: http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-projektai/?id=107


  Laba diena. Įsigijau žemės sklypą ir ketinu statyti jame namą. Didžiulį 120m2, karkasinį. Turiu pušyno 0,5 ha. kuriam apie 80 m. Ar galiu statant namą naudoti savo miško medieną, nes statant karkasinį namą kaip po tokį, didžiausią kainos dedamoji yra mediena? Ar man tą medieną reiktų kažkaip specialiai pasiruošti? Iš anksto dėkoju.


  Laba diena, Planuoju statyti karkasinį namelį (iki 80kv.m.) ir galvoju įsigyti pneumatinę viniakalę. 1) Sakykite kokio pasvirimo kampo rinktis (21°, 34°)? Kaip suprantu pagal šį kampą skirsis vinys (kitokios galvutės, vinys jungti plastiko/popieriaus juosta) 2) Ką manote jei viniakalę pirkčiau pigią kinietišką (http://www.chinaairnailer.com/img.asp?/b-1-p-0-c-6.html), o vinis pvz. 90mm karštai cinkuoti ir rievėti. Ar netruks galios? Ar nestrigs?


  Sveiki koks pasistatyk pats KNE PP80 ilgis , plotis ir aukštis?


  Dar karta sveiki, Norėjau dar pasiaiškinti dėl vasarnamio. +10C˚ palaikymas dėl kanalizacijos nebūtinas, nes vanduo žiemai bus išleistas, valymo įrenginių nėra. žiema nesilankysim. Ar užteks namui apie 80m²naturalios ventiliacijos, oro patekimas planuojamas per plastikinių langų mikro-ventiliacija, šalinimas per angą kamine kuri yra apie 3 metrai nuo grindų? Pagarbiai, Albertas


  Laba diena, Ieškome meistru ir sprendimu dėl namo rekonstrukcijos. Jūsų svetainėje pateikta foto "Individualaus namo rekonstrukcija 2011" Planuojame pirkti tokį seną namą (mūrinis 9x9 m) ir ji rekonstruoti Domina, kiek tokia rekonstrukcija gali trukti ir kiek tai gali kainuoti iki pilnos apdailos - iki rakto. pvz. skardinis stogas, plastikiniai langai, šildomos, grindys, el. instaliacija, vamzdynai, radiatoriai, san.mazgai, laptai. Reikalingi 5 kambariai (penki šeimos nariai) - (Individualaus namo rekonstrukcija 2011)


  Sveiki, kiek kainuotų projektas "Pasistatyk pats" 80m2 namukas su "daline apdaila"?


  Sveiki , Dėl Projektas Prekybos/Ofiso patalpos. Gal galite parašyti orientacinę kainą? Ar galimi kardinalūs keitimai? Kaip dėl tualeto ir kitų komunikacijų pajungimo? Valdas Mikėnas - (Projektas Prekybos/Ofiso patalpos)


  Sveiki, Norėjau sužinoti kainą su daline apdaila namo projekto "uosis". Ačiū - (Individualus namas UOSIS)


  Sveiki, kokia projekto KUBAS namuko kaina? Ačiū - (Individualus namas KUBAS)


  Laba diena. Domintų ofiso tipo patalpos. Kokie galimi išmatavimai? Ar galimas jungimas tarpusavyje ir kokia vidaus apdaila ?Kokios kainos ? - (Projektas Prekybos/Ofiso patalpos)


  Sveiki, reikalingas Jūsų patarimas kaip elgtis su skydiniu vasarnamiu prie jūros kuriame žiema neplanuojame lankytis, šildyti ar nešildyti (yra įrengtas šilumos siurblys oras-oras galimas temperatūros +10C˚palaikimas), kaip išvengti drėgmės susikaupimo? Vasarnamio sienų storis 250mm, apdaila tiek lauko tiek vidaus, medinės dailylentės, ventiliacija galima tik per kaminą (buvo numatyta krosnelė), namuko plotas 80m², aukštos lubos - iki 5m.


  Laba diena , Kokia projekto " Sodo namas SODAS 2" kaina? Stoginė nereikalinga. - (Sodo namas SODAS 2)


  Labas vakaras,kaip geriau palikti namo karkasą žiemai dengtą OSB plokste ir hidroizoliacine plėvele iš išorės, Ar palikti medinį karkasą nedengtą visai iki pavasario? Galbūt yra kitų variantų užkonservuoti patį karkasą žiemai. Ačiū .


  Laba diena.Noriu paklausti kiek kainuotų projekto "ALGIRDAS" statyba Airijoje? - (Projektas ALGIRDAS)


  Sveiki, Norėjau sužinoti kiek kainuotų projekto Kristina statyba Airijoje ir kas įeina į ta kainą. Ačiū - (Individualus namas KRISTINA)


  Sveiki, jūsų svetainėje radome , kad jūs galite pastatyti namą Airijoje, gal galimėtų sužinoti šio projekto apytikslę kainą namo gamybos ir pastatymo Airijoje iki raktų kad mums tereiktų atsivežti baldus ir gyventi ? http://www.archipelag.pl/projekty-domow/andrea?Category=7fo04fg0cvsj2s&List=Size3


  Sveiki.. Vis neduoda ramybès teisingas karkaso sumustinis, naudojant osb 3 pakalimui iš lauko. Vokietijoje taip ir daroma..na zinoma veliau vejo izoliacija,tarpas,apdaila. Yra nuomone kad vis del to 9 mm. osb praleidzia dregme iš vidaus, kai kurie ekspertai siulo apsidrausti ir grežti skyles osb apie 15 mm. plocio , koki 20 skyliu kv.metrui. ka manote apie tai?


  Sveiki, Kaip apsaugomas karkasinio namo padas kuris stovės ant polių nuo graužikų ir skruzdėlių. esu kažkur skaitęs kad dedamas cinkuotas metalinis tinklas su akutėm 10x10mm. Bet man kažkaip tai nepatikimai tai skamba. Ką rekomenduotumėte/patartumėte?


  Sveiki , turiu 20a sklypą kaimo vietovėje . Jis yra posodybinis , ar galiu statyti karkasinį namelį iki 80kvadratų be leidimo ar kažkokių leidimų reikia ? Ačiū


  Laba diena, Norėčiau paklausti apie ALGIRDO projektą: 1. kokia statybos kaina nuo pradžios iki bent jau dalinio vidaus įrengimo? galite pateikti orientacinę kainą. 2. kokio sklypo reikia? ar užtenka 12-15 arų racionalių formų sklypo? 3. ar yra konstrukcijų garantija? nes medis visgi ne amžinas:) 4. ar galima šiuo el paštu atsiųsti daugiau projekto Algirdas realiu fotografijų? Labai ačiū. Lauksiu Jūsų atsakymo. - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Laba diena, per kiek laiko pastatote namą? - (Projektas LEONIDAS)


  Kiek kainuotų namo statyba pagal projektą "GLUOSNIS" ? - (Individualus namas GLUOSNIS)


  labas, kokia sąmata - KUBAS ? - (Individualus namas KUBAS)


  Sveiki, norėčiau sužinoti, kiek kainuoja pasistatyti tokį namą, kaip jūsų projektas ŠVEICARIJA? Su teisminiais dalykais, brėžiniais ir, be abejo, pačiu statymu. - (Projektas ŠVEICARIJA )


  Sveiki, domina namas "Saulius 2014". Ar statote Vilniuje? Kokį šildymą rekomenduotumėte, norint gyventi žiemą?


  Sveiki :) Domina projektas eksploit.lt/projektas/ada/ .Kiek maždaug kainuotų jo statyba nuo grunto išlyginimo iki pilnos vidaus ir išorės apdailos,su įrengtu dujiniu šildymu. Iš anksto ačiū.


  Sveiki, kiek kainuotų surinkti 7x8 m rastinį namą? Viską turiu, reikia tik išgręžt skyles ir sudėt rąstus į vietą.


  Laba diena , Mane domina jūsų suprojektuotas individualus gyvenamas namas GINTARAS - kokia būtų galutinė kaina, ar galima išsimokėtinai ir per kiek laiko pastatytumėte? Ačiū už informaciją. - (Individualus namas GINTARAS )


  Laba diena, kokie išmatavimai šito pastato? ir kokia kaina? Projektuoju mūrinį namą, bet garažo nedarysiu. Galvoju apie tokia stogine su sandėliuku. - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Kiek kainuotu toks namukas? - (Projektas SIMONAS 2013)


  Sveiki , norejau pasiklausti: kiek kainuotu pastatyti tokį namuką? Neįrengiant vidaus. - (Projektas EUGENIJUS)


  Sveiki, kokia orientacinė karkasinio 36 kv.m. (9x6) priestato prie medinio namo kaina? Būtų tik vienas kambarys. Ačiū.


  Sveiki, kokia kaina šio namo su lauko apdaila ir kiek būtu be apdailos? - (Projektas VILMANTAS)


  Laba diena, kokia būtų šio projekto kaina (be garažo dalies). - (Sodo namas SODAS 3)


  Norėčiau paklausti, kokia būtu šio namuko kaina iki "rakto" (ta prasme: gaunu raktus ir einu gyventi)? - (Projektas SVETLANA)


  Norėčiau patarimo, turiu renovuotą sodo medinį namą: iš išorės apšiltintas namas su vata, viduje tai pat apšiltinta su vata, po to ant vatos ir lotelių yra aptraukta plėvele (politileno, tokia juoda). Ar galiu sukti GKP ant viršaus ar nesusidarys kondensatas ? Laukiu atsakymo


  Sveiki, gal patartumėte, kaip įrengti teisingai grindų apšiltinimą ant grunto karkasiniam namui su poliniais pamatais. Ant betoninių "juodgrindžių" planuoju kloti medines grindis.Ačiu. - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena, turiu tokį klausimą: norėčiau pastatyti priestatą prie namo sienos,pamatas būtu 4 metrų pločio ir 7 metrų ilgio, stogas būtu paprastas panašus į terasos dengtą stogą. Kokia kaina būtu šio projekto su darbais ir medžiagomis?


  Sveiki, domina kokia būtu šios pirties kaina. Iš tiesu planuose tureti pirti ~5x5metrų , panašaus išplanavimo. Kiek tokia galėtu kainuoti? - (Pirtis KEDRAS)


  Laba diena, Kokia būtų tokio namo preliminari kaina? Informacija siųskite į el.paštą. - (Projektas GIEDRIUS 2 2012)


  Sveiki, statausi karkasinį namuką savom jėgom ir iškilo toks klausimas: Ko klausiu visi sako kad nedaryti mediniu durų nes gaus drėgmės ir panašiai supus, tai nesupratau ar jie teisus ir ką man tada dėti plastikines? tai atrodys nei šis nei tas


  Sveiki , sudomino Jūsu pastatytas namas SIMONAS. Įdomu kiek maždaug būtu jo kaina, jei vidaus kvadratūra neviršytu 80 kv.m. ? Dėkoju, jei atsakysite. - (Projektas SIMONAS 2013)


  Sveiki, kokia šio namo statybos kaina " iki raktų"? http://www.jpnamai.lt/projektas/244


  Sveiki, kiek kainuotu statyba 80kv.m. pagal projektą "Pasistatyk pats" ( pamatu kaina ir t.t., kokie darbai.) Dėkui.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32