Labai patiko namas ir projektas LEONIDAS . Kokia preliminari kaina būtų? - (Projektas LEONIDAS 2012)


  jūsų atsakymas: " Pagal planą matosi , kad svetainė yra didesnė 26 m2. Planų su išmatavimais nesiunčiame. " Tai čia visus likusius išmatavimus irgi pagal planą reikia nuspėti pačiam, ar galima pasitikėti jūsų parašymu? Vytautas - (Projektas AUDRYS)


  Laba diena , norėčiau gauti daugiau informacijos apie pirties projektą NERIJUS 2012: matmenys, vidinis išplanavimas, preliminari kaina . Ruslanas - (Pirtis NERIJUS 2012)


  Sveiki Noriu statytis karkasinį namą, bet susidūriau su problema, dėl karkasinio namo degumo klasės. Labai yra įvairiu nuomonių :) Gal galite pasakyti, kokie mažiausi atstumai galimi tarp gretimu namu, statant karkasinį namą? Pagabiai Edgaras


  Sveiki, planuojame statytis namą. Esame visiškai "žali" šitame reikale, o dar ir statybos planuojamos Norvegijoje, kas dar visa procesą padaro sudėtingesni. Gal but galite "užvesti ant kelio", kaip viskas vyksta ir nuo ko pradėti ?. Ko mums tikrai reikės ir kam ruoštis? - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Kokia preliminari projekto Leonidas namo statybos kaina su "daline apdaila"? - (Projektas LEONIDAS)


  Sveiki , norėčiau statyti lauko virtuvėlę sodyboje. Ar reikalingas leidimas ir projektas? Iš anksto dėkoju.


  Sveiki. Turiu karkasinį namą su mansarda. Iškilo klausimas, kokia taisyklinga stogo apšiltinimo ir sandarinimo technologija. Stogas dvišlaitis. Garo izoliacine plėvele pasirinkau difuzine su aliuminio folija , o gal geriau dėti juoda storesnę? Gyvenam laukuose, kaip sandariai užsisandarinti statinį? Ir dar vienas klausimas: smarkiai vėjuota diena jaučiasi lengvas vėjelis viduje. Ar gali būti kad iš lauko sandarinta priešvėjine plėvele siūlės, nebuvo klijuota dabar madingais lipniomis juostomis ? Ačiū už konsultacija.


  Sveiki, rašot, kad projekto Audrys svetainė yra 6 kv.m. įdomu, kur klaida. Prašau atsiųsti išplanavimą su išmatavimais. Ačiū. Vytautas - (Projektas AUDRYS)


  Sveiki, gal galite suteikti informacijos apie stogu konstrukcijas iš plokščiu, kaip perdengimo plokštės tik jos lengvos, ar kažkas panašaus. Teks tokį ateityje statyti ir norėčiau susirinkti kuo daugiau informacijos. Iš anksto dėkoju.


  Sveiki, kiek kubų medienos reikėtu tokiam karkasiniam namui, 144,6 kv.m ploto ? http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-projektai/?id=158


  Kokia statybos kaina iki"raktų" būtu projekto "Simonas" ?


  Sveiki, Norėčiau paklausti: Kiek kainuoja individualus namas GINTARAS? Ačiū.


  Sveiki. Sename karkasiniame name ant balkių ketinu dėti medines grindis. Tarpai tarp balkių 1 metras. Tarp balkių jau sudėta akmens vata 20-30cm. Pirmas ir antras aukštai priklauso skirtingiems savininkams, tad aktualu sumažinti garsą tarp aukštų. Kokias medžiagas patartumėte naudoti tarp balkių ir grindinių lentų? Pvz OSB, sukietintą vatą, impregnuotą popierių? Kokia medžiaga tinka išvengti mežio lietimosi į medį? Kuo tvirtinti lentas, plokstes prie balkių, kad isvengti triukšmo? VInys, medsriegiai, klijai?


  Laba diena,stačiausi karkasinį namą, laukinės sienos sumuštinis, žiūrint iš vidaus 1)gipso plokštės. 2)OSB3 3)horizontalūs tašai 50x50mm,užpildyti Parock extra vata. 4)garo izoliacinė plėvelė geltona, turinti mikro poras, kad praleistu tam tikrą drėgmės kiekį, ir jis būtu išgarintas į išorę per sieną,5)karkasas 150x50mm, užpildytas Parock extra vata. 6)vėjo izoliacinė plokštė Hunton/ MPP 12 mm.,7)oro tarpas 25x50mm, lotelės. 8)medinė lauko dailylentė. Mano klausimas butų toks. Dauguma daro tokį patį sumuštinį tik vietoje garo izoliacinės plėvelės su mikro poromis ,deda stabilizuota mėlyna arba garo izoliacines su aliuminio folija, kurios neturi mikro porų. Tai kur tada dedasi ta drėgmė, kuri ateina iki tos plėvelės ir nebegali išsigarinti į išorę? Ar po kelelerių metų po OSB ir GKP nepradės augti pelėsis nuo drėgmės, kuri neturės kur išsigarinti? Ir ar toks namas tada gali vadintis "kvėpuojančiu"? Tai kokia plėvelė būtų teisingiausia prie tokio sumuštinio, jeigu nestatoma rekuperacinė vėdinimo sistema?Ačiū.


  Sveiki. Restauravome seną namą. Antro aukšto sijas 50x220x6000 sudėjome metro atstumu. Juda antro aukšto grindys.Dabar remontuosime pirmą aukštą, kaip galima sutvirtinti sijas iš apačios?


  Laba diena, norėjau paklausti. Kiek kainuotų pastatyti karkasinį namą iki "rakto" pagal šį projektą http://eksploit.lt/projektas/dovilas/ Ačiū.


  Sveiki norėtume pasistatyti karkasinį namuką iki 100m2 vieno aukšto, 3 kambariai, virtuvė su svetaine. Kiek maždaug kainuotu su "daline apdaila". Ačiū


  Sveiki, pasistačiau karkasinį namą. Fasado apdaila pagrinde bus medinės dailylentės ir kai kur klinkerio plytelės. Ant kokios plokštės patartumėt klijuoti klinkerio plyteles? Gal tam tiktų cetris plokštės?" Ar jos nepritaikytos lauko salygom? Aciu


  Sveiki, norėjau paklausti: pasistatyti sodo namą iki 80kv.m. su pilna apdaila, kokia būtu kaina? Ačiū.


  Sveiki. Kiek sito namuko kaina gavosi? Mane domina. http://www.karkasiniai.lt/116,projektas-saulius


  Ar galima tiesiai prie apšiltinimo sluoksnio/vatos montuoti elektros laidus, prakišant juos pro medinio karkaso sijas/gegnes? Lauksiu Jūsų atsakymo, už kurį esu iš anksto dėkinga.


  Kiek kainuotų pasyvus namas su daline apdalia ir variantas "iki raktų". Domina vieno aukšto, 80-120 kv.m. gyvenamo ploto. Garažo gali ir nebūti, tačiau būtina ūkinė patalpa ar pan.


  Sveiki, planuoju karkasini namą apkalti dvigubo pjovimo šiauštomis 12 arba 15 cm pločio lentomis vertikaliai su persidengimu. Kokie yra niuansai tokio apkalimo, kaip apskaičiuojami tarpai tarp lentų, ypač tose vietose kur siena yra su angomis? Nuo ko pradedamos kalti lentos?


  Laba vakarą, noriu paklausti ką išeitu pastatyti už 23170 euru (80000Lt), be vidaus apdailos , gal galit ką nors pasiūlyt? Ar galima būtu derint statybų procesą/darbus, kad puse darbų padaryčiau pats (dirbu statybininku). Kokie variantai yra?


  sveiki, noriu renovuoti sodo namą, projektas ir visi leidimai yra. Problema ta, kad pirmas aukštas mūrinis, o aš noriu karkasinio namo . Mūras statytas "blokados metais " ir labai nekokybiškai.


  Sveiki. Norėtume statyti karkasinį vieno aukšto namą iki 80 kv. Kiek teko domėtis tokiu atveju užtenka supaprastinto projekto statybos leidimui gauti. Taigi mus sudomino jūsų projektas KNE PP80. Norėtume sužinot ar jus parduodate ta projektą. Kiek kainuoja? Bei kokia kaina su statybos leidimu?


  Sveiki, kokios kainos būtu projekto Kristina ir Vokiškas 2? Statyba Airijoj? Ačiu


  Sveiki, Toks trumpas klausimas. Koks Norvegijoje standartas taikomas skydiniams namams ? Pvz. Europai taikomas Euro 58. O koks Norvegijoje ?


  Kiek laiko gali stovėti karkasinis namas iš lauko apkaltas tik OSB, (be lauko apdailos)?


  Laba diena. Noriu įsirengti palėpėje antra aukštą. Norėčiau sumontuoti medinę perdanga. Bet pagrindinis kambarys yra 5m. ant 4,80 m . Ar įmanoma pakankamai tvirta perdangos konstrukcija naudojant 100mm ant 200mm sijas, jas montuojant, kas 400 mm. Jei be tai gal galite parekomenduoti ką daryt. Atraminės sijos negaliu dėti. Labai būčiau dėkingas už patarimą .


  Ar galimas karkaso variantas toks: GKP;OSB; garo plėvelė,karkasas 50x200mm; užpildas akmens vata; OSB3 ; tašelis 25x50mm; daililentės


  Sveiki, tik pradedu domėtis karkasiniais/skydiniais namais. Norėjau maždaug susiorientuoti kainose. Domintu toks namukas pagal šį projektą : http://www.jpnamai.lt/namas/97. Kokia tokio namo kaina +- iki "raktu". Jei renkantis medžiagas konstrukcijos medžiagas ir apšiltinimą vidutinio ir aukštesnio lygio. Dėkoju iš anksto už atsakymą.


  sveiki, norėjau paklaust kokių reikėtu dokumentų norint pasistatyti pirtį , nedeklaruojamoje žemėje ir kiek kainuotu visi dokumentai ir leidimai iki pat statybų pabaigos. Ačiū.


  Laba diena. Norėčiau paklausti kiek kainuotų karkasinis namas iki raktų pagal šį projektą http://www.ekspertai.lt/namu_projektai_120_180_kvm/modernus_lakoniskas_stilingas_namo_projektas_kubas, (PS tik garažas būtų venai mašinai.Bendras plotas 130kv,m. Gal dar turite panašių projektų, būtų įdomu pažiūrėti. Ačiū/


  Sveiki, norėčiau paklausti kokia būtų kaina "iki rakto" jūsų projektų "Simonas", "Kubas" ir http://www.jpnamai.lt/projektas/246 "Lukas 2"


  Laba diena, ar reikia ant medinių pertvaros sienų tarp kambariu dėti garo plėvelę ? Ar reikia dėti garo plėvelę į medinę perdangą, tarp pirmo ir antro aukšto ?( p.s. gal reikia dėti iš dviejų pusių pirmam aukšte prisukti prie lubų, o antrame į grindis )?Ačių


  Laba diena, turime sodyboje medinį namą. Prie jo buvo pristatytas kambarys ir gavosi kampas. Dabar norėtume tam kampe pastatyti katiline, todėl pasikeičia namo konstrukcija. Ar reikalingas projektas tokiam pristatymui? Be to galvojame visą namą apmūryti. Ačiu


  Sveiki. Kiek kainuotų šis namas http://www.namuplanai.lt/UAB_J_ARCH1/Mantas_1 Su "daline vidaus apdaila" ir "iki rakto"? Per kiek laiko galėtumėte pastatyti?


  Laba diena. Kokia būtu kaina namo " Tomas2"su "daline apdaila"?Koks reikalingas pamatas šiam statiniui, ir kokie pastatymo terminai, jeigu skaičiuoti, kad pamatas bus paruoštas prieš Jums pradedant darbus. Noriu preliminarios kainos "plius -minus". Pagarbiai, Dmitrij


  Labas diena, Norėjau pasiteirauti ar galima prieš užsakant koreguoti „Pasidaryk Pats“ projektą, keičiant pastato išplanavimą? Į skydų komplektą įeina stogo skydai? Ačiū už informaciją.


  Sveiki, rekonstruoju rąstinį namą ir statau nedidelį karkasinį priestatą. Noriu gerai apšiltinti visą namą , taigi galvoju daryti savotiška sumuštinį. Stogui iš vidaus: gipsas, garo plėvelė,100mm Kingspan,100mm Knauf insulation vata,100mm isover vata, difuzinė plėvele, skarda. Karkasas iš vidaus:gipsas, garo plėvelė,100mm Kingspan,100mm Knaufinsulation , 10mm OSB, 100mm tašeliai tarpai užpildyti Isover vata, šoliuote. Rąstus visu perimetru 100mm isover ,difuzine plėvelę , šoliuotė. Noriu paklausti turint tokį arsenalą šiltinamu medžiagų, kaip teisingai jas išdėstyti nes OSB negaliu nuimti.


  Sveiki, norėjau jūsų paklausti: apšiltinom palėpe 30cm, sumontavome garo izoliacinę plėvelę, bet vėliau patikrinus viršutiniame vatos sluoksnyje jaučiasi apšerkšnyjimas (difuzinės plėvelės apačia ir plonas sluoksnis vatos),kaip tai galima ištaisyti? Kitoje patalpoje nesu dar sudėjęs vatos bet difuzinė plėvelė per šalčius iš vidaus apšerkšnyje. Didelis ačiu už atsakymą.


  Laba diena, norėjau paklausti ar galima pas jus tartis dėl karkasinio namo išsimokėtinai ? Ačiu.


  Kokia kaina pastatymo būtu projekto AUDRYS?


  Sveiki kaimo vietovėje turiu medinį namuką 6*5m. noriu statyti priestatą10*6m. namu valda sudaro 50 aru ar reikia projekto leidimo statybai?


  Laba diena norėčiau sužinoti kiek kainuotu apie 140 kv.m. namas su jūsu pagamintais karkasiniais namais ir surinkimo darbais su daline vidaus apdaila? Kas būtu pigiau vieno ar dviejų aukštu namas?


  Norčiau alytnamyje pakeisti langus.Ar galėčiau išpjauti statramščius tarp langu ir įstatyti didesnius langus ? Ar reikia viršuje sąramos, nes dabar langai eina per skydo ploti , tai labai maži langai gaunasi. Ačiu


  sveiki, norime statyti karkasini nama iki 80 kv. Esme tame, ka norime 80 kv. tik projekte, bet reliai kad mansardoje butu dar vienas aukstas. Girdejau, kad daznai zmones taip daro ir laisvai priduoda, bet vienas architektas sake, kad vargu ar pavyks?Kur gi tiesa?Ar gali buti namas iki 8 m aukscio su mansarda, bet kad projekte ji buvo pazymeta kaip negyvenamoji?Ar tokiu atveju joje gali buti langai?Ir siaip kokie reikalavimai tokiam namui, kad jis priklausytu nesudetingiems statiniams?Dekojame uz pagalba.


  Išliėtu pamatų paklaida 1,5cm tarp žemiausio ir aukščiausio kampo.Kaip tokiu atveju išlyginamas karkasas?Pakišant po karkaso apačia ar statramčius skirtingo aukščio naudojant ar kažkokiais kitokiais būdais?Ačiū1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32