labas, kokia sąmata - KUBAS ? - (Individualus namas KUBAS)


  Sveiki, norėčiau sužinoti, kiek kainuoja pasistatyti tokį namą, kaip jūsų projektas ŠVEICARIJA? Su teisminiais dalykais, brėžiniais ir, be abejo, pačiu statymu. - (Projektas ŠVEICARIJA )


  Sveiki, domina namas "Saulius 2014". Ar statote Vilniuje? Kokį šildymą rekomenduotumėte, norint gyventi žiemą?


  Sveiki :) Domina projektas eksploit.lt/projektas/ada/ .Kiek maždaug kainuotų jo statyba nuo grunto išlyginimo iki pilnos vidaus ir išorės apdailos,su įrengtu dujiniu šildymu. Iš anksto ačiū.


  Sveiki, kiek kainuotų surinkti 7x8 m rastinį namą? Viską turiu, reikia tik išgręžt skyles ir sudėt rąstus į vietą.


  Laba diena , Mane domina jūsų suprojektuotas individualus gyvenamas namas GINTARAS - kokia būtų galutinė kaina, ar galima išsimokėtinai ir per kiek laiko pastatytumėte? Ačiū už informaciją. - (Individualus namas GINTARAS )


  Laba diena, kokie išmatavimai šito pastato? ir kokia kaina? Projektuoju mūrinį namą, bet garažo nedarysiu. Galvoju apie tokia stogine su sandėliuku. - (Stoginė automobiliams su ūkiniu 2011)


  Kiek kainuotu toks namukas? - (Projektas SIMONAS 2013)


  Sveiki , norejau pasiklausti: kiek kainuotu pastatyti tokį namuką? Neįrengiant vidaus. - (Projektas EUGENIJUS)


  Sveiki, kokia orientacinė karkasinio 36 kv.m. (9x6) priestato prie medinio namo kaina? Būtų tik vienas kambarys. Ačiū.


  Sveiki, kokia kaina šio namo su lauko apdaila ir kiek būtu be apdailos? - (Projektas VILMANTAS)


  Laba diena, kokia būtų šio projekto kaina (be garažo dalies). - (Sodo namas SODAS 3)


  Norėčiau paklausti, kokia būtu šio namuko kaina iki "rakto" (ta prasme: gaunu raktus ir einu gyventi)? - (Projektas SVETLANA)


  Norėčiau patarimo, turiu renovuotą sodo medinį namą: iš išorės apšiltintas namas su vata, viduje tai pat apšiltinta su vata, po to ant vatos ir lotelių yra aptraukta plėvele (politileno, tokia juoda). Ar galiu sukti GKP ant viršaus ar nesusidarys kondensatas ? Laukiu atsakymo


  Sveiki, gal patartumėte, kaip įrengti teisingai grindų apšiltinimą ant grunto karkasiniam namui su poliniais pamatais. Ant betoninių "juodgrindžių" planuoju kloti medines grindis.Ačiu. - (Projektas Saulius 2014)


  Laba diena, turiu tokį klausimą: norėčiau pastatyti priestatą prie namo sienos,pamatas būtu 4 metrų pločio ir 7 metrų ilgio, stogas būtu paprastas panašus į terasos dengtą stogą. Kokia kaina būtu šio projekto su darbais ir medžiagomis?


  Sveiki, domina kokia būtu šios pirties kaina. Iš tiesu planuose tureti pirti ~5x5metrų , panašaus išplanavimo. Kiek tokia galėtu kainuoti? - (Pirtis KEDRAS)


  Laba diena, Kokia būtų tokio namo preliminari kaina? Informacija siųskite į el.paštą. - (Projektas GIEDRIUS 2 2012)


  Sveiki, statausi karkasinį namuką savom jėgom ir iškilo toks klausimas: Ko klausiu visi sako kad nedaryti mediniu durų nes gaus drėgmės ir panašiai supus, tai nesupratau ar jie teisus ir ką man tada dėti plastikines? tai atrodys nei šis nei tas


  Sveiki , sudomino Jūsu pastatytas namas SIMONAS. Įdomu kiek maždaug būtu jo kaina, jei vidaus kvadratūra neviršytu 80 kv.m. ? Dėkoju, jei atsakysite. - (Projektas SIMONAS 2013)


  Sveiki, kokia šio namo statybos kaina " iki raktų"? http://www.jpnamai.lt/projektas/244


  Sveiki, kiek kainuotu statyba 80kv.m. pagal projektą "Pasistatyk pats" ( pamatu kaina ir t.t., kokie darbai.) Dėkui.


  Sveiki, pasistatėme karkasinį namo priestatą, kurio išorine sieną apkalėme OSB plokšte. Kokia patartumėte apdailą iš pigesnių ir "plonesnių"? Ačiu labai .


  Sveiki, kokia kaina "iki raktu" šio projekto? http://www.jpnamai.lt/projektas/216


  Sveiki, kiek kainavo šio namo statyba? - (Projektas LEONIDAS 2012)


  Kiek kainuotų pirties Lėvuo statyba, jei vietoje pirties patalpos butų voniai patalpos? - (Pirtis LĖVUO 2010)


  Laba diena, Norėčiau paklausti ar įrengiant karkasinę sienos pertvarą namo viduje reikalingas pamatas ar galima montuoti ant betono grindų? Ačiū.


  Labai patiko namas ir projektas LEONIDAS . Kokia preliminari kaina būtų? - (Projektas LEONIDAS 2012)


  jūsų atsakymas: " Pagal planą matosi , kad svetainė yra didesnė 26 m2. Planų su išmatavimais nesiunčiame. " Tai čia visus likusius išmatavimus irgi pagal planą reikia nuspėti pačiam, ar galima pasitikėti jūsų parašymu? Vytautas - (Projektas AUDRYS)


  Laba diena , norėčiau gauti daugiau informacijos apie pirties projektą NERIJUS 2012: matmenys, vidinis išplanavimas, preliminari kaina . Ruslanas - (Pirtis NERIJUS 2012)


  Sveiki Noriu statytis karkasinį namą, bet susidūriau su problema, dėl karkasinio namo degumo klasės. Labai yra įvairiu nuomonių :) Gal galite pasakyti, kokie mažiausi atstumai galimi tarp gretimu namu, statant karkasinį namą? Pagabiai Edgaras


  Sveiki, planuojame statytis namą. Esame visiškai "žali" šitame reikale, o dar ir statybos planuojamos Norvegijoje, kas dar visa procesą padaro sudėtingesni. Gal but galite "užvesti ant kelio", kaip viskas vyksta ir nuo ko pradėti ?. Ko mums tikrai reikės ir kam ruoštis? - (Projektas ALGIRDAS 2012)


  Kokia preliminari projekto Leonidas namo statybos kaina su "daline apdaila"? - (Projektas LEONIDAS)


  Sveiki , norėčiau statyti lauko virtuvėlę sodyboje. Ar reikalingas leidimas ir projektas? Iš anksto dėkoju.


  Sveiki. Turiu karkasinį namą su mansarda. Iškilo klausimas, kokia taisyklinga stogo apšiltinimo ir sandarinimo technologija. Stogas dvišlaitis. Garo izoliacine plėvele pasirinkau difuzine su aliuminio folija , o gal geriau dėti juoda storesnę? Gyvenam laukuose, kaip sandariai užsisandarinti statinį? Ir dar vienas klausimas: smarkiai vėjuota diena jaučiasi lengvas vėjelis viduje. Ar gali būti kad iš lauko sandarinta priešvėjine plėvele siūlės, nebuvo klijuota dabar madingais lipniomis juostomis ? Ačiū už konsultacija.


  Sveiki, rašot, kad projekto Audrys svetainė yra 6 kv.m. įdomu, kur klaida. Prašau atsiųsti išplanavimą su išmatavimais. Ačiū. Vytautas - (Projektas AUDRYS)


  Sveiki, gal galite suteikti informacijos apie stogu konstrukcijas iš plokščiu, kaip perdengimo plokštės tik jos lengvos, ar kažkas panašaus. Teks tokį ateityje statyti ir norėčiau susirinkti kuo daugiau informacijos. Iš anksto dėkoju.


  Sveiki, kiek kubų medienos reikėtu tokiam karkasiniam namui, 144,6 kv.m ploto ? http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-projektai/?id=158


  Kokia statybos kaina iki"raktų" būtu projekto "Simonas" ?


  Sveiki, Norėčiau paklausti: Kiek kainuoja individualus namas GINTARAS? Ačiū.


  Sveiki. Sename karkasiniame name ant balkių ketinu dėti medines grindis. Tarpai tarp balkių 1 metras. Tarp balkių jau sudėta akmens vata 20-30cm. Pirmas ir antras aukštai priklauso skirtingiems savininkams, tad aktualu sumažinti garsą tarp aukštų. Kokias medžiagas patartumėte naudoti tarp balkių ir grindinių lentų? Pvz OSB, sukietintą vatą, impregnuotą popierių? Kokia medžiaga tinka išvengti mežio lietimosi į medį? Kuo tvirtinti lentas, plokstes prie balkių, kad isvengti triukšmo? VInys, medsriegiai, klijai?


  Laba diena,stačiausi karkasinį namą, laukinės sienos sumuštinis, žiūrint iš vidaus 1)gipso plokštės. 2)OSB3 3)horizontalūs tašai 50x50mm,užpildyti Parock extra vata. 4)garo izoliacinė plėvelė geltona, turinti mikro poras, kad praleistu tam tikrą drėgmės kiekį, ir jis būtu išgarintas į išorę per sieną,5)karkasas 150x50mm, užpildytas Parock extra vata. 6)vėjo izoliacinė plokštė Hunton/ MPP 12 mm.,7)oro tarpas 25x50mm, lotelės. 8)medinė lauko dailylentė. Mano klausimas butų toks. Dauguma daro tokį patį sumuštinį tik vietoje garo izoliacinės plėvelės su mikro poromis ,deda stabilizuota mėlyna arba garo izoliacines su aliuminio folija, kurios neturi mikro porų. Tai kur tada dedasi ta drėgmė, kuri ateina iki tos plėvelės ir nebegali išsigarinti į išorę? Ar po kelelerių metų po OSB ir GKP nepradės augti pelėsis nuo drėgmės, kuri neturės kur išsigarinti? Ir ar toks namas tada gali vadintis "kvėpuojančiu"? Tai kokia plėvelė būtų teisingiausia prie tokio sumuštinio, jeigu nestatoma rekuperacinė vėdinimo sistema?Ačiū.


  Sveiki. Restauravome seną namą. Antro aukšto sijas 50x220x6000 sudėjome metro atstumu. Juda antro aukšto grindys.Dabar remontuosime pirmą aukštą, kaip galima sutvirtinti sijas iš apačios?


  Laba diena, norėjau paklausti. Kiek kainuotų pastatyti karkasinį namą iki "rakto" pagal šį projektą http://eksploit.lt/projektas/dovilas/ Ačiū.


  Sveiki norėtume pasistatyti karkasinį namuką iki 100m2 vieno aukšto, 3 kambariai, virtuvė su svetaine. Kiek maždaug kainuotu su "daline apdaila". Ačiū


  Sveiki, pasistačiau karkasinį namą. Fasado apdaila pagrinde bus medinės dailylentės ir kai kur klinkerio plytelės. Ant kokios plokštės patartumėt klijuoti klinkerio plyteles? Gal tam tiktų cetris plokštės?" Ar jos nepritaikytos lauko salygom? Aciu


  Sveiki, norėjau paklausti: pasistatyti sodo namą iki 80kv.m. su pilna apdaila, kokia būtu kaina? Ačiū.


  Sveiki. Kiek sito namuko kaina gavosi? Mane domina. http://www.karkasiniai.lt/116,projektas-saulius


  Ar galima tiesiai prie apšiltinimo sluoksnio/vatos montuoti elektros laidus, prakišant juos pro medinio karkaso sijas/gegnes? Lauksiu Jūsų atsakymo, už kurį esu iš anksto dėkinga.


  Kiek kainuotų pasyvus namas su daline apdalia ir variantas "iki raktų". Domina vieno aukšto, 80-120 kv.m. gyvenamo ploto. Garažo gali ir nebūti, tačiau būtina ūkinė patalpa ar pan.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32