Sveiki, noriu apšiltinti medinį karkasinį nameli iš lauko pusės polistirolo plokštėmis 100mm. Lauko sienos yra apkaltos medinėmis daililentėmis ir PVC dailylentės. Jei nulupčiau PVC dailylentės ir ant mediniu lentų klijuočiau polistirolo plokštes ar teisingas būtu sprendimas?


  Sveiki. Pasyvus karkasinis namas gali but, ar tik mūrinis ? Noriu statyt karkasinį namą. Tad ieškau informacijos apie šilta ir mažai energijos ištekliu reikalaujanti namą.


  Norime remontuoti seną garažą ir praplėsti apie 3m. Kokių reikia dokumentų.Namų valda Seirijuose.


  Karkasinės sienos šiltinimas. Ant sienos karkaso (150mm) lauko puses uzkalta 10mm OSB plokštė, apjuosta priešvėjine izoliacinė plėvelė po to 25mm tašai oro tarpui ir pritvirtintos lauko dailylentės. Kokia šilumos izoliacija ir kaip patartumėte užpildyti tarpus tarp karkaso elementų (nes dauguma atsiliepimų, kad osb nelaidi garui). Kaip iš siversti iš padėties? Juk sienos jau nebeišardysi gal yra kitų sprendimų?


  Labai norėtumėme patarimo, kaip teisingai apšiltinti tarpaukštinį perdengimą? iuo metu antrame aukšte negyvenama ir nešildoma. Stogas irgi neapšiltintas. Ačiū


  Sveiki, Turime statybų leidimą namui iš liktinių klojinių su užpilamu betonu iš vidaus. Dabar linkstame link karkasinio skydinio namo pirmiausia dėl statybos greičio, o taip pat dėl geros kainos. Ar galėsime priduoti namą, jei statysime kita technologija, nei kad numatyta leidime? Taip pat ar galime koreguoti namo vidaus išplanavimą, durų, langų vietas ir pan., ar tam reikia iš naujo derinti leidimą? (namo plotas ir tūris nesikeistų)? Ačiū.


  Laba diena, yra sena sodyba. Noriu apsiltinti grindis. Ispjovus gabalą grindu matau ,kad grindys sukaltos ant siju(gegniu) iš pamatu išeina vėdinimo kanalai -žinoma grindys labai šaltos, kaip rekomenduotumete apšiltinti, tarp grindu ir grunto apie 40 cm Ačiu už patarimą.


  Norėčiau pirkti sodo namą, bet jis neturi jokiu dokumentu.Tik skypas turi. Kiek man kainuotu susitvarkyt dokumentus nusipirkus ši sodo namą?


  Kiek kainuotų namas Pasidaryk pats 62? Jei samdyčiau jus nuo "pamatų iki raktų" ir su projekto suderinimu. Projekto reikia nes sklypas kutūros paveldo zonoje.


  Sveiki, Turiu 2 klausimus: 1. Turiu statybos leidimą su patvirtinu projektu, bet numatytoje vietoje suprojektuoto namo statyti nenoriu. Projekte numatytas ir ūkinis pastatas maždaug toje vietoje, kur noriu statyti Sodo namas1/2. Sklypas žemės ūkio paskirties su jame buvusiais įregistruotais 5 pastatais. Ar reikia dar kokio nors leidimo? 2. Kiek kainuos pastatyti Sodo namas1 arba sodo namas2. Koks tarp jų esminis skirtumas? Ačiū. Lauksiu atsakymo


  Sveiki, kas geriau šildyti iš vidaus + gipso plokste ar osb plokšte? ildau Alytaus namą.


  Sveiki, kiek kainuotu šio namo pastatymas " iki raktu"?http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-projektai/?id=121, Projektas būtu mažinamas iki 170m2, Sklypą turime . Ačiu.


  Sveiki, statau karkasini namuka. Sienos konstrukcija is vidaus - GKP-OSB10mm-50mm karkasas uzpildytas akmens vata- garo plevele- 200mm pagrindinis karkasas uzpildytas akmens vata- 12mm priesvejine medzio plauso plokste-30mm oro tarpas-12mm osb. Klausimas - kokia medziaga geriausiai pasirinkti montuoti ant laukines puses osb, norint tinkuoti fasada? Ar tiktu fasadine akmens vatos plokste ~30mm ? Aciu uz informacija


  sveiki Aš visur skaitau,kad OSB plokštėmis apkalti namą iš įšorės negerai ,nes plokštė nekvėpuoja ,bet daug matau kaip žmonės stato ir net ekspertu puslapyje reklama su nuotraukomis apkaltu namu OSB plokštėmis ,o po to lentutėmis ,tai norėčiau sužinoti kokia turi būti sienos sandara apkalus OSB plokštėmis išorėje ,kad kvėpuotu ir būtu viskas gerai ? Nepelytu ir išeitų kondensatas ir ką turėčiau dėti i vidų (aš turiu omeny šiltinimo medžiagą ? Ačiu


  Sveiki norėjau pasidomėti ar ant medinio karkaso įmanoma kažkaip lipdyti klinkerio plyteles? Užkalti gal kokia plokšte ? Noriu nuo poliu apie metrą lipdyti klinkerio plytelėmis aplink, o toliau apkalti dailylentėmis, gal būtu kokiu patarimu ar tik bus pinigu švaistymas lipdant jas ir jos galiausiai nukris?


  Sveiki, buvom išiuntę klausimą, tačiau radom visiškai neblogą variantą. Nedidelis namas 2 - 3 asmenų šeimai: namo projektas KOLA . Norėtume sužinoti kaina? Per kiek laiko pastatoma? Gal galėtumėt aprašyti plačiau , kiek kambariu ir po kiek kvadratų? Čia norėjau sužinoti iki pilnos apdailos kainuoja nuo pamatu, o kiek kainuotu su daline apdaila. Ačių Statybos kaina , pagal projektą KOLA 61,3m2 bendro ploto apie 155000Lt. Statybos trukmė 12-14 savaičių.


  http://www.jpnamai.lt/namas/92 sveiki, kiek kainuotų šio namo statyba iki raktų?:) ir kiek tai užtruktų?


  Sveiki norėjau pasiteirauti kokia orientacinė kaina už kvadratą vidinės sienos apšiltinimo ?


  Kaip reikia apskaičiuoti kvadratinį metrą vienšlaiščio stogo? Kokios medžiagos yra reikalingos norint pasistatyti karkasinį garažą, neskaitant betonavimo?Kiek kainuotu karkasinio garažo tik darbas ( vienas kvadratinis metras) jei jo išmatavimai būtu 6*5 aukštis 2,70 vienšlaitis stogas? Ačiu uz atsakymą.


  Sveiki, norėtume paklaust, kiek kainuotų 40 kv.m karkasinis garažas su atvežimu? Ačiū už atsakymą ;)


  laba diena, statom karkasinį namą. Statybininkai deda sienų "sumuštinį". Jis sudarytas: iš vidaus 1) gipso kartono plokštė, 2) osb plokštė. 3) 10 cm. akmens vata perklota su 5 cm akmens vata, viso 15 cm storis. 4) tada ant karkaso 200 mikronų politielieno plėvelė. 5) papildomas karkasas iš 5 cm tašo, tarpus perklojant akmens vata, viso 3 sluoksniais, t.y. 15 cm storio. 6) vėjo izoliacinė plėvelė prikalta ant karkaso. 7) dailylentės. Man įtarimą kelia "sumuštinio viduje dedama polietileno plėvelė. Kaip tada išeis drėgmė iš namo. Ar ji nesikaups vidiniame vatos sluoksnyje. Ar statybininkai neturėtų dėti garo izoliacinės plėvelės? Jų paklausus atsakė, kad plėvelė sulaikys vėją einantį iš lauko kiaurai visą vatą. man kažkaip neaišku.


  Laba diena, kiek kainuotu karkasinio namo Saulius 3 pastatymas su daline apdaila ? Ir ar imtumėtes darbo Kaišiadoriu rajone ir plius mano mediena


  Turiu nuosavą sodybėle (11,5arų)Babtų miestelyje Kauno rajone. Namelis (36m/2 statytas iš senų rąstų 1952m. jau baigia susmegti, sutrūko ir jo pamatai. Vandentiekis yra iš miestelio trasos, elektra yra, nuotekos į vietinį šulinuką prijungtos ir reikalui esant išsiurbiamos. Noriu statyti namą, bet ne vietoj jo, o šalia, nes neturėsiu kur gyventi. Projektą perku iš architekto. Nuo ko pradėti visą "popierizmą", kad be reikalo neminti slenksčių įvairiose instancijose? Koks turi būti ir kokių dokumentų, leidimų gavimo eiliškumas? O tai jau pradėjo stumdyti vieni pas kitus. Ačiū. Vidmantas


  Laba diena. Norim seną medinį namą apkalti OSB 10mm plokštėm. Kokiu glaistu glaistyti ir kokiais dažais nudažyti ,kad ilgiau laikytusi dažai?


  Sveiki, Klausimas susijęs karkasinio namo sienos konstrukcija. Ar tinkamas sienos sumištinis pasirinktas. Nes šiuo atveju gausis gana retas variantas KARKASINĖ SIENOS KONSTRUKCIJA SU NEVENTILIUOJAMU/NEVĖDINAMU FASADU Iš lauko žiūrint: 1. dekoratyvinis plonasluoksnis tinkas (speju koks 10-15 mm) 2. ant pagrindinio karkaso STEICO PROTECT medžio plaušo plokštė (40 mm) tankis 265 kg/m3 3. 145 mm pagrindinis medžio karkasas (145 mm) 4. sausu būdu į pagrindinį medžio karkasą pripūsta biri celiuliozė 5. 10 mm OSB plokštė, sujungimai užklijuoti lipnia juosta (kad plokštė atliktų garo plėvelės funkciją). taip pat plokštė sutvirtina visą namo konstrukciją 6. 45 mm pagalbinis karkasas (tašai) elektros ir vendentiekio instaliacijai 7. į 45 mm karkasą dedama mineralinė vata 8. gipskartonio plokštė 12,5 mm. Didžiausias klausimas yra dėl STEICO PROTECT medžio plaušo plokštės naudojimo išorėje ir dar nevėdinamam fasadui. Pagal statybos reglamente pateiktą (nebežinau ar šitas vis dar aktualus), 2 lentelę, 7 punktą - 200 kg/m3 tankio medžio drožlių plokštė kaip termoizoliacinė medžiaga neleidžiama naudoti nevėdinamose atitvarose. Nors šita plokštė labiau šiuo atveju atliks sienos fasado, o ne termoizoliacinę funkciją. http://www.infolex.lt/lite/ta/67321 Bet STEICO plokščių gamintojai kaip ir leidžia naudoti plokštes išorinėje namo pusėje jas aptinkuojant. http://www.ecomerchant.co.uk/sites/default/files/Ecomerchant_Protect_External_Wall_Insulation_System%20em.pdf čia bus 8 psl. TIMBER FRAME WALL. Dėkingas už atsakymą.


  Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl grindų įrengimo ant medinės perdangos. Gyvenamajame name įrengta medinė perdanga: klijuotos 5 cm storio gegnės po 15 cm aukščio (viso aukštis - 30 cm), sudėtos kas 40 cm. Tarpatramis 5 metrai. Ar galima ant tokio pagrindo rengti sildomas grindis pilant 5 cm storio keramzito betona? Dėkoju už patarimą. Saulius


  100kvadratu gyvuliu laikymui pastato statybos kaina? Pamatai ir visa kita. Aciu


  Sveiki Kur rasti informacija apie papildomą kaminu sutvirtinimą /aprėminimą kampuočiais/, jeigu jo aukštis yra didesnis negu leidžia gamintojas pagal montavimo instrukcija. Gal tai turėtu paskaičiuoti konstruktorius.


  Sveiki, Ar gali karkasinis namas turėti rūsį? Kiek apytiksliai padidėja namo kaina? Ar tinka jūsų esamas standartinis projektas, ar reiktų projektuotis iš naujo?


  Kiek kainuotų pastatyti namą su daline apdaila ir "iki raktų" individualaus namo TOMAS 2? Ačiū


  Sveiki, gal galėtumėte rekomenduoti karkasinių skydinių namų architektą, projektuotoją Vilniuje.


  Sveiki! Jau radau internete,kad namus statot ir Airijoj,tai būtu toks klausimas: Ar statote tik Jūsų kompanijos suprojektuotus,ar galima išsirinkt kitu Lietuvos kompanijų projektą? Ačiu! Su pagarba Antanas.


  SVEIKI. Sudegė Alytaus statybos 1985 m karkasinis namas,liko pamatai, rūsys, kaminas.Kiek kainuotu pilnai atstatyti šį namą iki raktų?Ačiu


  laba diena, norėčiau pasistatyti pirtele iki 25 kv m ant žemės ūkio paskirties, prie ežero. Yra 2 ha žemės , nuo kelio iki vandens 75 metrai . Ar įmanoma ir kokiu dokumentu man reiktu. Ačiu.


  Laba diena, norėjau paklausti ar turėtumėte ką nors pasiūlyti už 100 000Lt? Ačiu labai.


  Sveiki, domintu namas apie 150kv . Ar jūs galit pastatyti Airijoje? Ar į kaina įeina vandentiekis, elektra, šildymas, nuotekos, pamatai, atvykimas į Airija ir apdaila? Ačių už atsakymą.


  Sveiki, norėčiau statyti garažą 10*12m. Norėjau paklausti ar reikalingas statybos leidimas statybai ir projektas?Gal žinote kokia kvadratūra turi būti, kad būtu statoma be leidimo? Ačių už atsakymą.


  Sveiki, sudomino projektas TOMAS 2. Kokia būtu kaina be vidaus apdailos? Kokia kaina "iki raktu"?


  Laba diena, Norėčiau pasiteirauti kaip išspręsti šalčio tilto problema. Namas apšiltintas 10 cm. putplaščiu, kurio vieną kampą antrame aukšte laiko metalinė kolona. Žiema akivaizdžiai vėsiau kambaryje kuris yra prilaikomas šios kolonos, grindys gerokai šaltesnės. Kolona tuščiavidurė apie 20-25 cm. skersmens, apie 2,5 m. aukščio, pastatyta ant betoninio pamato, nešiltinta. Kokie galimi jos apšiltinimo variantai, iš išorės (gal ir iš vidaus), kad išvengti didelio šilumos praradimo? Dėkoju už atsakymą. Ramūnas


  PLANUOJAM statyti karkasinį namuką 80m2 (sodo namą) vieno aukšto. Man patiko mintis: poliniai pamatai su mediniu rostverku. Maždaug kokiu atstumu polius reikėtu gręžti ir kiek reikėtu į gyli gręžt, jei gruntas priemolis?


  Sveiki. Kokia būtų fasado apkalimo dailylentėmis darbų kaina?


  Laba diena Mane domintu 60kvd. šiaudinio namo pastatymo kaina? Laukiam jūsu atsakymo.


  Laba diena, norėjau pasidomėti apie ventiliacija karkasiniuose namukuose.Per visus aukštus gręžiau 8 cm skersmens skyles per gegnes, iš vonios ištraukimai, į kambarius oro padavimas, naudojau drenažinius vamzdžius,traukiant per skyles jie plyšdavo,bet tai nėra didele problema, rūsyje kur sueina visi vamzdžiai ,atitinkamai į gegne būna pragręžta 12 skylių. Ar konstrukcija nepažeista? Ar ja reikia stiprinti? Ar skyliu aukštis gegnėje įtakoja "kažką"? Ačiu uz atsakymą


  Esu pastatęs savo rankomis karkasinį namą, sienos 20cm, is abejų pusiu MPP Isoplaat plokstė 12mm, viduje bus Ekovata ir man reikia žinoti , kokia geriau garu izoliacijos plėvelę ar ka kita dėti iš vidaus, kad ji ne visiškai leistu garams išeiti pro sienas, bet dalinai garus stabdytu, kad išeitu kviepuojantis namas. Labai dėkui už atsakymą, Darius.


  Sveiki, man pastate pirti Vilniuje, bet atsokinejo grindu plyteles ir ant sienos salia krosneles. Reikia is naujo tvarkyti grindis. Ieskau specialistu. 5 kv.m Kiek man tai kainuotu?


  Planuojame Gargžduose statyti karkasinį namą, maždaug pagal tokį projektą :http://www.euronamas.lt/show/projektai/2/nam/projektas/52/Giruliai/ Ar Jūsų įmonė gali atlikti tokio namo statybą? Kokia maždaug galėtu būti statybos kaina?


  Sveiki, Susiduūiriau su tokia problema.. Statau karkasinį sodo namą, tačiau nelabai įsivaizduoju, kaip jame įrengti bent kiek efektyvų vėdinimą.. Nesinori didelių investicijų į rekuperatorius ar pan, nes kaip ir minėjau tai tik sodo namelis-vasarnamis su pirtele... Nesinori dėti paprastu plastikinių difuzoriu, kurių galima nusipirkti betkuriame statybinių prekių prekybcentryje.. Manau, per tokius bus gaunami milžiniški šilumos nuostoliai.... kokį variantą pasiūlytumėte JŪS, kaip šios statybos rūšies ekspertai? Iš anksto dėkoju už atsakymą ir sugaištą laiką...


  Laba diena, Domina individualaus namo projekto VILMANTAS kaina nuo projektavimo "iki raktų". Dėkoju už atsakymą.


  Sveiki. Kokia projekto LEONIDAS statybos kaina iki "raktu" ?


  Laba diena, Domina individualaus namo projekto GINTARAS kaina nuo projektavimo "iki raktų". Dėkoju už atsakymą.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32