Planuojame Gargžduose statyti karkasinį namą, maždaug pagal tokį projektą :http://www.euronamas.lt/show/projektai/2/nam/projektas/52/Giruliai/ Ar Jūsų įmonė gali atlikti tokio namo statybą? Kokia maždaug galėtu būti statybos kaina?


  Sveiki, Susiduūiriau su tokia problema.. Statau karkasinį sodo namą, tačiau nelabai įsivaizduoju, kaip jame įrengti bent kiek efektyvų vėdinimą.. Nesinori didelių investicijų į rekuperatorius ar pan, nes kaip ir minėjau tai tik sodo namelis-vasarnamis su pirtele... Nesinori dėti paprastu plastikinių difuzoriu, kurių galima nusipirkti betkuriame statybinių prekių prekybcentryje.. Manau, per tokius bus gaunami milžiniški šilumos nuostoliai.... kokį variantą pasiūlytumėte JŪS, kaip šios statybos rūšies ekspertai? Iš anksto dėkoju už atsakymą ir sugaištą laiką...


  Laba diena, Domina individualaus namo projekto VILMANTAS kaina nuo projektavimo "iki raktų". Dėkoju už atsakymą.


  Sveiki. Kokia projekto LEONIDAS statybos kaina iki "raktu" ?


  Laba diena, Domina individualaus namo projekto GINTARAS kaina nuo projektavimo "iki raktų". Dėkoju už atsakymą.


  Sveiki, noriu paklausti kokia namo fasado apdaila rinktis, jeigu namas karkasinis apmurytas ir aptinkuotas.Namas 1958 m statybos. Senasis tinkas kai kur aptrupejes, bet pagrinde atrodo dar labia tvirtai laikosi.Ar galima toki nama apklijuoti klinkerio plytelemis arba jeigu norime deti nauja tinka, ar reikia sena pasalinti ir koki tuomet tinka rintis.


  Sveiki, ilgokai ieškau projekto vasarnamiui su galimybe diena, dviems apsistoti žiema iki 80 kv. ir kaip "tyčia" :) jūsų produktas (projektas pasistatyk pats KNE PP80) idealiai atitinka ir poreikius ir dydi na žodžiu viskas ko reikia. Norėjau paklausti: koks pamatas būtu reikalingas tokiam statiniui, kokio storio sienų elementus rekomenduotumėte ir ar komplekte, kokie nors grindų elementai jei taip kokie? Iš anksto dėkoju už atsakymą.


  Sudomino Sodas 2 projektas. Visgi, tam tikri sprendiniai neatitinka mano vizijos. Neatitikimai: 1) jei manytume kad Sodas 2 vizualizacijos viršus PC ekrane yra pietūs, tai Terasos man reikia pietinėje pusėje, prie patalpų 1.04 -1.03; 2) nesinori dvišlaičio stogo. gal galima jo pakeisti į vienšlaitį? kiek kainuotų tokio karkasinio namo statyba iki rakto ir kiek jei jūs rengiate pamatus ir paskui statote pastatą su daline apdaila?. 3) pasakykite ar teisingai suprantu, kad namo apšildymui bus naudojama krosnis, o karšto vandens paruošimui šis agregatas nebus naudojamas?


  Sveiki, norėjau paklausti: noriu pasistatyti prie namo garažą, praplėsti viena kambarį ( dabar namas yra mūrinis apšiltintas puta ir nutinkuotas), o pasistatyti noriu karkasinį. Ar galima tarp balkiu dėti vata iš lauko pusės, sukti OSB ir ant OSB klijuoti puta, o ant putos klijuoti klinkerines plyteles. Žinau, kad prarandu oro tarpa.Ką patartumėte?iš anksto dėkoju už atsakymą.


  Sveiki, ruošiamės statyti gyvenamą namą sodo bendrijoje. Žemės yra apie 7 arus. Nuo ko reikia pradėti tvarkytis norint gauti leidimus namo statymai, kokie sutikimai reikalingi, geodeziniai matavimai, popieriai ir pan. ? Be galo susidomėjome Jūsų firma, nes mes esame iš Biržų. Ačiu, laukiame atsakymo. Pagarbiai, Laura


  sveiki, ar reikalingas leidimas pirties statybai su pilnu pamatu miestelyje, sodyboje, kai pirties dydis apie 40m2


  Sveiki, kiek kainuotų pastatyti 6m pločio ir 20m ilgio ūkinį pastatą nuo pamatų iki stogo (danga pigiausia), pilnai apšiltintą, bet be vidinės apdailos.


  Kaip dažniausiai tarpusavyje sujungiama pirmo ir antro aukšto sienų garo izoliacinė plėvelė? Kaip užtikrinti, jog drėgmė nesiskverbs į išorę per medinės perdangos šilumos izoliacijos sluoksnį?


  Sveiki!! Pastebejau kad esate atlike norvegijoj namu statybu darbus planuoju statyti nama ieskau kas gali parenkti projekta ir atlikti kitus dokumentacijos darbus bei atsakingo zmogaus priziurincio visus darbus norvegijoj jeigu teikiate tokias paslaugas prasau pranesti nedelsiant:D


  Sveiki, noriu pasiteirauti apie projektą "Daiva" apie kuri rašėte, kad įrengtas buvo pasitelkiant ES parama. Aš taip pat planuoju pasistatyti karkasinį namų, pagal šia priemonę , plėtojant užimtumą kaimo vietovėse. Ar pastatytas namukas turi būti komercines paskirties ? Gal galite parašyti kokia įmonė čia statėsi, kad susitarti apžiūrėti ? Ačiu.


  Laba diena. Ketinu vietoj senos dūminės pirties statyti didesne pirtį su galimybe vasarot. Pirtis prie ežero, bet nesaugomoj teritorijoj. Iki kiek galiu didinti (plotis aukštis ilgis, terasos dydis)?


  Labas vakaras, norėčiau paklausti: kiek kainuotu namas Kristina iki "rakto". Lauksim atsakymo.Dėkui


  Laba vakara, norėjau pasiklausti kokios karkasinių namų projektų kainos namui 80 kv.m.?


  Sveiki, gal galite patarti: ar galiu daryti oro tarpa 5cm karkasiniam namui. Ačiu.


  Sveiki, ar jus pagal si projektą pastatytumėt karkasinį namą ? Kiek apytiksliai kainuotu su "daline apdaila" ? http://eksploit.lt/projektas/gintas/ Ačiu


  Ketinu statyti karkasinį ūkinį pastatą, kur bus vienos durys ir vienas langas. Pamatas jau yra. Kiek vidutiniškai kainuoja karkaso sukalimas (be apkalimo lentomis, be gegnių ir stogo dangos). Ir atskirai - apkalimas lentomis vertikaliiai? Iš anksto dėkinga


  Sveiki, noriu pasistatyt nedidelę pirtelę, 3x5. Ilgoji siena būtų skelta pusiau, gautusi dvi patalpos: 2,5x3 garinė ir tokia pat- priepirtis. Ilgojoj sienoj įedam įėjimo į priepirtį duris ir langą. Iš priepirčio įėjimas į pirtį ir anga krosniai. Laukiu atsakymo, Vaidas.


  Laba diena, norėčiau sužinoti namo statybos kaina "su daline apdaila" dieju varijantu, tai būtu mūrinis ir karkasinis. Į kaina turėtu įeiti: pamatai, sienos su pilna lauko apdaila; stogas su apšiltinimu ir "daline vidaus apdaila iš gipso ir dar su langais ir durimis. Namo projektas:http://archbure.lt/house_view?projectid=459


  Sveiki, Domina karkasinių namų kainos. Kiek kainuotų pastatyti tokį namą kaip pateikta Jūsų tinklapyje TOMAS 2? be vidaus apdailos.


  Labas vakaras noriu Jūsų patarimo mes gyvename kaime dabar ruošiamės remontuoti virtuvę ji jau labai seniai remontuota,sienos dažytos aliejiniais dažais,nelygios,buvę radiatoriai,bet išimti ir ten dabar skylės kur buvo radiatoriai,plona siena pelyja,būna drėgmė.Patarkite kaip man nebrangiai suremontuoti ją nes esu bedarbė ir pinigų turiu nedaug ,ar įmanoma už 3000 suremontuoti ją.


  Sveiki, norėjau pasiteirauti: jeigu namą apkalsiu OSB3 plokšte, tai nėra būtina tiesti/montuoti priešvėjinės plėvelės?


  Laba diena, sodų bendrijoje Kauno raj.norėtume pasistatyti karkasinį vasarnamį ( 7*7 kv.m), pamatų nėra. Ar reikalingi projekto tvirtinimas ir statybos leidimas? Pagarbiai Jūratė Rimeikienė


  Laba diena. Ar reikalingas statybos darbų leidimas paruošiamiesiems darbams. (statybvietes paruošimas, medžių krūmų šalinimas, statybvietės aptvėrimas). Ačiū


  Sveiki, ruošiuosi statyti karkasinį 1-a. 130kv.m. namą, pagal individualu projektą. Norėčiau paklausti ar gerą sienos "sumuštinį" pasirinkau,kai fasado apdaila bus medines dailylentės ir klinkerio apdaila: 1. medines dailylentes 2. 20mm tašeliai oro tarpui/vėdinimui 3. WIND 12mm medžio plaušo plokštė; 4. karkasas 200x50mm užpildyta ekovata sausuoju būdu; 5. STANDART 12 medžio plaušo plokštė; 6. garo izoliacijos plėvelė; 7. metalo UD/CD karkasas GKP plokštei 8. GKP plokštė Ten kur bus klinkerio apdaila, bus naudojama ne WIND 12mm plokštė, o cetrio plokštė. Lauksiu Jūsu nuomonės/komentarų. Dėkoju.


  Laba diena, prašome parašyti, koks plotas skaitosi iki 80k.v.? Vidus, ar išorė?


  Sveiki. Turiu sodo namą 60m2 + rūsys. Mūrinis statinys. Tai klausimas kokia galėtu būti +- kaina ji apšildyti ir įrengti šildymo sistema, žodžiu padaryt gyvenamu namu?


  Sveiki, noriu apšiltinti savo seno rąstinio namo sienas,pakeisti stogo laikančiąsias konstrukcijas,pakeisti stogo dangą,taip pat stogą apšiltinti,nekeičiant pastato esamos formos.Namo išoriniai matmenys pakis : ilgis nuo 10,28m iki 10,78m,plotis nuo 8,12m iki 8,62.Darbus atliksiu savo jėgomis.Kokie reikalingi leidimai,projektai ir k.t. dokumentai,kad galėčiau darbus pradėti?Ačiū.


  Situacija tokia, norim statyti sodu bendrijoje, prie gyvenamo namo priestatą apie 80 kv. m. Tai 40kv. m. garažas ir virš garažo 40kv.m. kambarys. Su kaimynais konfliktuojam daug metų. Priestatą nuo jo sklypo skirtu apie 2 metrai. Kokiu dar būdu be kaimyno sutikimo galima apeiti tokį dalyką


  Sveiki, norėčiau pasiteiraut: ar man reikia išlaikyt kokius atstumus nuo gatvės? Jei statyčiau tipo, kaip sandėliuką. Norėčiau net vietoj tvoros kuri skiria nuo kelio.Ar reikia kokiu projektu ar leidimu, jei ten viskas butu surinkta iš kampuočio ir skardos? Planuojam nemaža: apie kokius 6 m ilgio, kokie 3m. pločio ir apie 2.5m aukščio, pamatu nebus, nebent kampuose kokias plyteles pakišt, kad į žemę nesmuktu. Ačiu.


  Laba diena, Norėjau pasiteirauti ar galima statyti namą vietoj kažkada stovėjusios daržinės? Ar tai nelengvina situacijos ir vistiek yra reikalingi leidimai? Iš anksto dėkoju už atsakymą.


  Laba diena, esame išsirinkę projektą Benigna iš www.namuplanai.lt , šiame projekte esame padarę pakeitimą: garažas sumažintas ir padarytas vienai mašinai . Domintu šio namo pastatymas su pilna apdaila. Kokia būtu maždaug kaina ir kuo reikėtu pasirūpinti mums? Taip pat realus terminai.


  Sveiki, Norėčiau dali karkasinio-skydinio namo apklijuoti klinkerio plytelėmis,o kita dalis bus dailylentės. Ant kokio pagrindo būtu geriausiai klijuoti plyteles? Ačiu


  Sveiki, prieš du metus pristatėm prie seno rąstinio namo priestatą iš rastų, o visą antrą aukštą ( ir seną ir naują)-karkasinį. Apšiltinom eko vatą. Patarkit, kuom apkalt vidaus sienas, kad juos neskilinėtu (gipsas trūkinėja, o med. dailylentem visą 2-ą aukštą nenorim, OSB plokštės sunku tinkuot), nes medinis namas "vaikšto". Ačiu


  Sveiki, domina namas Projektas AUDRYS - kokia butu jo statybos kaina su pilna lauko apdaila ir daline vidaus apdaila.


  Laba diena, Norėčiau paklausti ar reikalingi kokie nors leidimai ar projektai norint atstatyti buvusi pastatą, kurio šiuo metu jau nėra. Patikslinsiu situacija: Kaimo vietovėje prie daugiabučio namo stovėjo ūkinis pastatas iš dviejų daliu, viena dalis plytų mūras, antra medine. Prieš daug metu gaisro metu sudegė medinė dalis ir plytinės dalies stogas. Medinė pastato dalis buvo be pamatu. Dokumentuose abi pastato dalys pažymėtos. Kokiu dokumentu reikia atstatyti mediniai sudegusiai daliai - tik dabar jau butu statoma su pamatėliais ir iš blokelių, naujai uždengiamas stogas plytiniai daliai. Pastatas ūkines paskirties. Bendras plotas 50 m2.


  Noriu pastatyti prieangi 3,40 ilgio ir 2,80 pločio, tik dvi sienos ir 0,50 aukščio. Kokio gylio turi būti pamatas? Ačiu


  Laba diena. Ar reikalingas projektas rąstinei 24m/2 pirtelei su pamatu sodų bendrijoje 6 aru sklype? Ačiū.


  Remontuoju kaimo vietovėje rąstinį namą 100m2. Noriu padidinti veranda 80cm (pločio) ir 1,50m (ilgio) taip pat pakelti jos sogą 0,5m. Ar reikės man projekto ir leidimo ja rekonstruoti? Iš anksto dėkoju.


  Dėl nekokybiško betono trupa viršutinė namo pamato dalis, maždaug apie 20 cm, nes ši dalis buvo liejama betoną maišant vietoje.Namas jau pilnai įrengtas 4 metai. Kokiu būdu ir kokiomis medžiagomis galima sutvirtinti pamatą?


  Domina projekto "Dirbtuvės" preliminari kaina su pilna apdaila. Ir galimybė truputį pakeisti projektą.


  Sveiki. Statomas karkasinis priestatas: išorė - medžio plaušų plokštė, apšiltinimas akmens vata ir plėvelė, vidus vėl medžio plaušų plokštė dengta kažkokia apdaila. Klausimas. Kaip reikėtų pakloti elektros laidus, tiesiog tam tarpe kur apšildoma siena (vatoje), ar kitais būdais? Ta prasme, kur slėpti laidus, nesinori dar vienos plokštės OSB ar plaušų.


  Sveiki, norėčiau paklausti kiek kainuotų pastatyti, pagal Jungtinių Pajėgų projektą SALA 4 namą "su daline apdaila" ir pilnai "iki raktų"?


  Sveiki, noriu paklausti: gyvenu 4 butu 2-jų aukštu name. Puse namo, tai yra 2 butai priklauso man. Ar galiu prie namo pastatyti priestatą su pamatais, priestatas būtu mano nuosavybes sodo plote? Ar reikalingi leidimai? Ačiu.


  Sveiki. Ar galimos gegnės C40 vientisos, ne klijuotos medienos? Gal galite rekomenduoti gamintoją?


  Laba diena, ar reikia leidimo sodu bendrijoje statyti priestatą su pamatu?1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32