Noriu pastatyti prieangi 3,40 ilgio ir 2,80 pločio, tik dvi sienos ir 0,50 aukščio. Kokio gylio turi būti pamatas? Ačiu


  Laba diena. Ar reikalingas projektas rąstinei 24m/2 pirtelei su pamatu sodų bendrijoje 6 aru sklype? Ačiū.


  Remontuoju kaimo vietovėje rąstinį namą 100m2. Noriu padidinti veranda 80cm (pločio) ir 1,50m (ilgio) taip pat pakelti jos sogą 0,5m. Ar reikės man projekto ir leidimo ja rekonstruoti? Iš anksto dėkoju.


  Dėl nekokybiško betono trupa viršutinė namo pamato dalis, maždaug apie 20 cm, nes ši dalis buvo liejama betoną maišant vietoje.Namas jau pilnai įrengtas 4 metai. Kokiu būdu ir kokiomis medžiagomis galima sutvirtinti pamatą?


  Domina projekto "Dirbtuvės" preliminari kaina su pilna apdaila. Ir galimybė truputį pakeisti projektą.


  Sveiki. Statomas karkasinis priestatas: išorė - medžio plaušų plokštė, apšiltinimas akmens vata ir plėvelė, vidus vėl medžio plaušų plokštė dengta kažkokia apdaila. Klausimas. Kaip reikėtų pakloti elektros laidus, tiesiog tam tarpe kur apšildoma siena (vatoje), ar kitais būdais? Ta prasme, kur slėpti laidus, nesinori dar vienos plokštės OSB ar plaušų.


  Sveiki, norėčiau paklausti kiek kainuotų pastatyti, pagal Jungtinių Pajėgų projektą SALA 4 namą "su daline apdaila" ir pilnai "iki raktų"?


  Sveiki, noriu paklausti: gyvenu 4 butu 2-jų aukštu name. Puse namo, tai yra 2 butai priklauso man. Ar galiu prie namo pastatyti priestatą su pamatais, priestatas būtu mano nuosavybes sodo plote? Ar reikalingi leidimai? Ačiu.


  Sveiki. Ar galimos gegnės C40 vientisos, ne klijuotos medienos? Gal galite rekomenduoti gamintoją?


  Laba diena, ar reikia leidimo sodu bendrijoje statyti priestatą su pamatu?


  Laba diena, savo sklype Kauno raj.Juragiuose norime pasistatyti pirtelę iki 20 kvadratų kiek kainuotų projektelis? Statyčiausi viską pats. Ačiū Gytis


  Laba diena, norėčiau sužinoti, kokia būtu kaina statybos šio projekto http://www.archlab.lt/lt/projektai/kartotiniai-projektai/1/vienbutis-gyvenamasis-namas-m10-181 su pilna išorės apdaila ir daline vidaus, bei kokia kaina statybos "iki raktų"? Ačiu


  Kiek kainuotų atvežti ir sumontuoti namą Uosis vedijoje, 90 km. nuo Stokholmo ir kaip su statybų leidimais?


  Kiek apytiksliai reikėtų kūbų medienos norint pasistatyti karkasinį namą? Namo dydis apie 150 m2 gyvenamo ploto.


  Sveiki, norėčiau nusipirkti sodo sklypą ir jame pasistatyti karkasinę pirtį (pirmam aukšte pirties zona su dušu, WC, prišpirčiu ir pan., o antrame aukšte norėtųsi dviejų nedidelių miegamųjų). Manau į 60-70 kv.m. įmanoma tilpti, o gal ir mažiau. Jis skirtas būtų poilsiui, o ne gyvenimui. Ar tokį pastatą galima registruoti kaip gyvenamąjį namą (su mintim gauti kažkiek pinigėlių kaip būsto kreditą)? Kiek panašiai galėtų kainuoti toks namukas su vidaus ir išorės apdaila? Dėkoju.


  Sveiki , nusipirkome 1976m. ,,alytuką '' darome remontą . Norime sužinoti, kaip dar galime vonios patalpų sienas ir lubas įrengti . Plytelių nežadame klijuoti , nes tada reikalinga OSB plokšte iškalti , kitaip nesilaikys plytelės. Dėkoju


  Sveiki, domina darbu kainos: trinkelių klojimo ,stogo dengimas skarda , karkaso kalimas 1kv.m. ir pamatu liejimas 1m3 kaina ?


  Laba diena kiek kainuotu sio namo projekto http://www.jpnamai.lt/projektas/514 statyba su pilna isores ir daline vidaus apdaila. Aciu


  Sveiki, norejau paklausti karkasinio namuko iki 80m2 pavyzdziu ir kainu apytiksliai. Dekoju


  Sveiki, Yra sodo namas 6x10 ant muro yra vainikas su inkariniais varztais. Kiek kainutu surinkti perdanga be atramu (t.y 6m) karkasas antram sienos pakeltos 1,6m. dvislaicio stogo nuolidis 30 laipsniu. Be apsiltinimo ir apdailos ir stogo dangos tik karkasas.


  1958m. statybos medinio namo karkasas šiltintas spaliais. Ar tikrai verta juos keisti į vatą, siekiant geresnės šiluminės varžos?


  Sveiki, norejau paklausti, kiek kainuotu, šio namo projekto http://www.jpnamai.lt/projektas/164 pastatymas su daline vidaus apdaila. aciu


  Kokia kvadrato kaina?


  Sveiki, kiek kainuotu namo statyba " iki rakto" ? Projektai butu: Ignas16 ,Sonetas ECO,Laimonas. Aciu.


  Norėčiau pasistatyti garažą iš daugiasluoksnių plokščių. Maždaug apie 60 kv.m. Gal patartumėt kur rast projektu, o gal kartais būtu galima kur nors rast suruoštas medžiagas ir pačiam susirinkt kaip "konstruktoriu"?


  Sveiki noriu paklausti: aš gyvenu Kauno rajone kaime aštuonbutyje pirmam aukšte. Ar reikalingas projektas ir statybos leidimas kaimynu sutikimas statant lauko terasą iki 10 kv.m. ploto. Kokie yra pagrindiniai reikalavimai lauko terasos statybai?Ačiu Lina


  Sveiki, noriu išplėsti viena kambarį: namas senas yra trys butai. Mano bute vieno kambario siena baigia nuvirsti ir perstatydamas norėčiau kokius tris metrus padidinti patalpą, ar butu įmanomą tai padaryti be jokiu planu pataisymu? Pvz.: ta kampa pastatyti ant kokiu kolonų, kad nepilti pamatu ar tada reiktu man ką keisti planuose?


  Sveiki, name turiu padaryti medine perdanga. Sijos ilgis 6 metrai. Kokius išmatavimus ir kokia mediena rinktis, kad išvengti išlinkimo? Ačiu


  Sveiki, domina http://www.archipelag.lt/namu-projektai/toni-energo/?AreaMax=90&Kind=1&SearchForm=1kaina" iki raktu"


  Gyvename daugiabutyje, norime patys apšiltinti savo buto sienas iš išorės, ar reikia kaimynų sutikimo bei savivaldybės leidimo?


  Dėl namelio iki 80m2. *straipsnis iš - Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA, atsako Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Valstybinės priežiūros normų skyriaus vyriausiasis specialistas Petras LUKA EVIČIUS. Nesudėtingas statinys, kaip nurodyta Statybos įstatyme, yra paprastų konstrukcijų pastatas arba paprastų konstrukcijų inžinerinis statinys. Nesudėtingo statinio visų aukštų, rūsio (pusrūsio), antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų priestatų plotų, apskaičiuotų tarp išorinių sienų išorinių paviršių, suma negali viršyti 80 kvadratinių metrų. Tiek pastatų, tiek ir inžinerinių statinių, laikomų nesudėtingais statiniais, požymius, parametrus, jų projektavimo ir statybos ypatumus nustato statybos techninis reglamentas STR 1.01.07:2002 „Nesudėtingi (tarp jų laikini) statiniai“. straipsnis is- VALSTYBINĖ TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS INSPEKCIJA PRIE APLINKOS MINISTERIJOS, Lietuvos Respublikos statybos įstatymo (Žin., 1996, Nr. 32-788; Nr. 101-3597; 2009, Nr. 117-4993) 2 straipsnio 6 dalyje nustatyta, kad nesudėtingas statinys yra paprastų konstrukcijų pastatas, kurio didžiausias aukštis 8,5 m, kurio visų aukštų, antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų priestatų plotų suma yra ne didesnė kaip 80 kvadratinių metrų ir kurio rūsys (pusrūsis) yra ne didesnis kaip vieno aukšto. Į nesudėtingo statinio plotų sumą, pagal Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos raštą 2010-11-17 Nr. (13-2)-D8-10773, rūsio (pusrūsio) plotas neįskaičiuojamas. Vadovaujantis statybos techninio reglamento STR 1.14.01:1999 „Pastatų plotų ir tūrių skaičiavimo tvarka“ (Žin., 1999, Nr. 84-2507) 7 punktu, patalpų plotas (horizontalus grindų plotas), matuojamas nuo sienų ir pertvarų apdailinto (jeigu apdailos nėra - nuo neapdailinto) paviršiaus, t.y. patalpų plotas skaičiuojamas tarp vidinių sienų ir pertvarų. Tai kur tiesa???


  Sveiki,mes isigijome nedideli apie 50kv.m medini vieno auksto nama.Su vyru nusprendeme kad reiketu siek tiek dadidinti gyvenema plota.Todel noretume gauti naudingu patarimu is apie tai nusimananciu zmoniu.Mes planuojame pastatyti priestata ten butu vonia ir wc kadangi namas be patogumu noretume priestata statyti karkasini.Taip pat norime pakelti stoga i auksti apie 120cm.ir irengti antra auksta pakeisti stoga.Norejome pasiteirauti kaip geriau apsiltinti toki nama galvojame sildinti ekovata ar tai geras butu pasirinkimas? kokia stogo danga pasiringti noretume siferiu dengti.Taciau girdejome daugeliu zmoniu komentarus kad jei keliam antra auksta siferiu dengti abejotina nes sunki danga ir pan. Gal galetumete ka nors patarti ir siais klausimais ir gal taip ka nors naudingo patartumete kas praverstu statybose.Sirdingai dekoju.


  Sveiki ,ar galiu pasididinti buto plotą, dastatytį vieną kambarį? Namas 1948 metu statybos , name du butai . Namas stovi namu valdos sklype.


  Norėjau paklausti, kaip butu galima sumažinti šalčio patekimą į namą, nes šiuo metu tarp grindų ir sienų esantis tarpelis kuri neva dengia plintusas pučia vėjas taip, kad užšąla vanduo esantis vamzdžiuose virš plintuso.Grindys šiltintos tik vata apie 10 cm storio; po vata eina tik smėlis ir žemės. Ačiu už atsakymą.


  Laba diena, norėčiau pasistatyti pirtele, pagal Jūsų projektą. Tik pirmiausiai iškyla klausimas ar reikalingas leidimas?


  Sveiki, isigijau sodyba ir šita pavasarį norėčiau renovuoti stogą . Nežinau kiek tai kainuotu panašei? Turiu tik nuotrauka pastato neturiu stogo plano. Ačiu


  Sveiki,pastate man karkasinį namuką: sienos sumuštinis padarytas lyg tinkamai t.y. lauko apdaila medine,oro tarpas 2,5 cm ,difuzine plėvelė, gegnės 15 cm užpildyti tarpai vata, garo izoliacijos plėvelė, tašeliai 5 cm užpildyti vata ir OSB3 12mm plokštė ir man dabar pradėjo rinktis kondensatas ant garo plėvelės iš vidaus tiesiog nuo jos bėga ir grindys yra šlapios kame gali būti bėda? Kas negerai padaryta? Ypač rasoja kampai ir tas tarpas kur stovi vertikaliai gegnė.


  Laba diena, Ruošiuosi rekonstruoti namą. Dasistatyti iki 10 kv/m ir pakelti antro aukšto kampus 2 metrais. Namo stogo kraigas lieka tame pačiame aukštyje. Taip pat norim prisijungti miesto komunikacijas. Bendras plotas gaunasi apie 160 kv/m. Kokius dokumentus reikia susitvarkyt ir kiek kainuoja?


  Laba diena. Esam pasistatę namą: pirmas aukštas blokeliai, o antras karkasinis. Kokiomis medžiagomis geriausiai apšiltinti kad abiems aukštams tiktu (ekovata, neoporu ar kt.?)? Ačiu


  Ar reikalingas projektas ir leidimas įrenginėjant rekreacinius objektus (pavėsinės, lauko baldai) miške? jei taip tai iš kokių institucijų kokius leidimus reikia gauti ir kokių projektų reikia?


  Karkasinis namelis "Bergenas" , 86 kv.m. uzstatymo su garazu plotas 130 kv.m. Kiek kainuotu "dezutes" pastatymas? Pamatai yra. Per koki laiką pastatytumėte? Statybos adresas Klaipedos rajone.


  Sveiki, patiko projektas Sigitas. Sakykite ar gali tokio dydžio namas stovėti ant medinio rostverko?


  Laba diena, norėčiau renovuoti seno kaimo namo sienas (iš lauko pusės) ir pamatus. Ar yra galimybė nuskutus dažus, esamas lenteles nedažyti , o apdirbti taip, kad nereikėtų perdažinėti? Ačiū


  Sveiki. Kokia būtu kaina namo UOSIS statyba su "daline apdaila" vedijoje? Pamatas būtu paruoštas. Jeigu užsienyje darbu neatliekat, gal galima įsigyti projektą? Kokia kaina ? Ir ar galima gauti iš Jūsų medžiagų kiekiu išklotine sakykim iki "dalines apdailos". Ačiu. Nerijus


  Laba diena, norejau paklausti: kiek kainuotu pakelti antrą aukšktą ant esamo namo padaryti sienų karkasą kurio plotis 9 metrai ,o ilgis 10 metru su vienšlaičiu stogu. Vienam gale 3 metrai aukštis, kitam gale 2.5 metro aukštis ir iš lauko OSB plokštė be stogo dangos/skardos.


  http://www.pabaltijonamai.lt/namu-projektai.php projektas Leda, kokia apytiksliai kaina butu iki "raktu"?


  Labas, turiu rastinę pirtelę, noriu impregnuoti rastus pirtelės viduje žalia nafta. Ar tai nekenks žmogaus sveikatai? Ačiū.


  Sveiki, Norime paklausti poros klausimų: 1. Projektas GINTARAS: http://www.karkasiniai.lt/10,gintaras - ar aprašyme nurodytas namo plotas su garažu, ar be jo? - kokia būtų tiksli šio namo kaina "iki raktų"? (to klausiu, nes Jūsų puslapyje esančioje klausimų skiltyje randu dvi skirtingas šio namo kainas "iki raktų". Jei galite - patikslinkite). 2. Projektas UOSIS: http://www.karkasiniai.lt/9,uosis - koks šio namo plotas? - gal galite atsiųsti detalų aprašymą, nes Jūsų puslapyje jo nėra? - kokia būtų kaina "iki raktų"? Taip pat noriu paklausti abiems projektams bendro klausimo: kokia būtų ir vieno, ir kito kaina "iki raktų", jei statyboms būtų naudojama mūsų mediena, o visa kita, įskaitant ir darbą - Jūsų? Ar apskritai įmanomas toks variantas?


  Sveiki, Kaip ir dauguma žmonių lankančių jūsų svetainę noriu pasidomėti dėl namo kainos. Planuoju statyti tokį namą: http://www.namuplanai.lt/HouseProjectsLtd/Benas Įdomu kiek kainuotų statyba iki raktų? Ir kiek jis kainuotų su daline apdaila. stogo danga betono čerpė. Ačiu.


  Sveiki! ar galiu statyti poilsinius karkasinius namelius, po maždaug 30m2 namu valdos sklype,kuris yra paveldo zonoje,be paveldo kasinėjimu,tyrimu išvadu, jei pamatams nustumsiu tik augalinį sluoksni,ar yra kitu varijantų?1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32